Nintendo Switch izdvojena tema

poruka: 1.429
|
čitano: 591.564
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
protjeran
offline
Nintendo Switch

Još da pitam pošto ču izgleda kupit ovu verziju konzole iz chipoteke kako mogu bit siguran jel novi model sa boljom baterijom ? nema slike od kutije niti opisa artikla ?

Drugo pitanje gdje je najbolje igre kupovat ? na nekim stranim webshopovima ili bolje na storu kupovat digitalne ?

 

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
ursusc355 kaže...

Još da pitam pošto ču izgleda kupit ovu verziju konzole iz chipoteke kako mogu bit siguran jel novi model sa boljom baterijom ? nema slike od kutije niti opisa artikla ?

Drugo pitanje gdje je najbolje igre kupovat ? na nekim stranim webshopovima ili bolje na storu kupovat digitalne ?

 

 

 

Ne znam za bateriju, nisam primjetio da je nešto lošije.

Ja kupujem isključivo na thegamecollectionu. Nešto uzmem i digitalno ako ne mislim prodavati.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Nintendo Switch

Kolko se moze uopce dobiti za switch?

fakat ga ne igram, zadnje sam odigrao pokemone i sad mi klinci tu i tamo nesto odigraju.

 

Dakle medu prvima sam ga kupio uz njega imam skoro ne koristeni pro gamepad i nekoliko fizickih igara sve ostale su digitalne..

 

Isto pitanje imam i za 2ds (uz njega imam samo pokemone) i ps4 pro (uz njega imam par fizickih igara)

sve ispravno...

 

iskesirao sam pun kufer love sada za popravak auta i sad gledam da si taj minus nekak pokrpam, nije nuzno no volio bih znati jel to ista vrijedi...

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
toxic kaže...

Kolko se moze uopce dobiti za switch?

fakat ga ne igram, zadnje sam odigrao pokemone i sad mi klinci tu i tamo nesto odigraju.

 

Dakle medu prvima sam ga kupio uz njega imam skoro ne koristeni pro gamepad i nekoliko fizickih igara sve ostale su digitalne..

 

Isto pitanje imam i za 2ds (uz njega imam samo pokemone) i ps4 pro (uz njega imam par fizickih igara)

sve ispravno...

 

iskesirao sam pun kufer love sada za popravak auta i sad gledam da si taj minus nekak pokrpam, nije nuzno no volio bih znati jel to ista vrijedi...

 
Nintendo drzi cijenu. Nedavno sam klincu kupio novi 2ds za 1300kn sa igrom pa vidi.

A ako želiš da te klinci mrze onda ih prodaj. Ako želiš da te vole onda im pokloni sve to ;)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Bitanga kaže...
toxic kaže...

Kolko se moze uopce dobiti za switch?

fakat ga ne igram, zadnje sam odigrao pokemone i sad mi klinci tu i tamo nesto odigraju.

 

Dakle medu prvima sam ga kupio uz njega imam skoro ne koristeni pro gamepad i nekoliko fizickih igara sve ostale su digitalne..

 

Isto pitanje imam i za 2ds (uz njega imam samo pokemone) i ps4 pro (uz njega imam par fizickih igara)

sve ispravno...

 

iskesirao sam pun kufer love sada za popravak auta i sad gledam da si taj minus nekak pokrpam, nije nuzno no volio bih znati jel to ista vrijedi...

 
Nintendo drzi cijenu. Nedavno sam klincu kupio novi 2ds za 1300kn sa igrom pa vidi.

A ako želiš da te klinci mrze onda ih prodaj. Ako želiš da te vole onda im pokloni sve to ;)

 ma kaj je najbolje imam i jedan 55" 4k hdr tv viska a nemam kam s njime :(

Bnet: mNik987#2148
12 godina
offline
Re: Nintendo Switch
toxic kaže...

Kolko se moze uopce dobiti za switch?

fakat ga ne igram, zadnje sam odigrao pokemone i sad mi klinci tu i tamo nesto odigraju.

 

Dakle medu prvima sam ga kupio uz njega imam skoro ne koristeni pro gamepad i nekoliko fizickih igara sve ostale su digitalne..

 

Isto pitanje imam i za 2ds (uz njega imam samo pokemone) i ps4 pro (uz njega imam par fizickih igara)

sve ispravno...

 

iskesirao sam pun kufer love sada za popravak auta i sad gledam da si taj minus nekak pokrpam, nije nuzno no volio bih znati jel to ista vrijedi...

 tvoj je onda idealan za kupnju i modificiranje konzole za free igre 

9 godina
offline
Re: Nintendo Switch
GrimReaperKC kaže...

Kolega dobro kaže, na njuskalu se mogu naći odlični dealovi,a nintendo nije hardware koji se kvari.

 

Skupi su i drže cijenu što je i dobro i loše.

 

Eto ja sam si uspio srediti Pro kontroler za 500kn što je za kupnju u HR odlična cijena.

 

Evo ja vec tjedan dana pičim po Zeldi.

 

Kolko ste sati ispucali u igri?

 

Igra je bolesno dobra i ogrooomna.

 Hmmmm nakon godinu dana pokvarili se joyconi i konzola dobiva BSOD ako nema ustekan 3.5 mini jack, toliko o kvaliteti

Battlenet - TheProdigy#2234
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Zemljanin kaže...
GrimReaperKC kaže...

Kolega dobro kaže, na njuskalu se mogu naći odlični dealovi,a nintendo nije hardware koji se kvari.

 

Skupi su i drže cijenu što je i dobro i loše.

 

Eto ja sam si uspio srediti Pro kontroler za 500kn što je za kupnju u HR odlična cijena.

 

Evo ja vec tjedan dana pičim po Zeldi.

 

Kolko ste sati ispucali u igri?

 

Igra je bolesno dobra i ogrooomna.

 Hmmmm nakon godinu dana pokvarili se joyconi i konzola dobiva BSOD ako nema ustekan 3.5 mini jack, toliko o kvaliteti

 

Joyconi su smeće što se tiče trajnosti. Od njih 6 samo su mi 2 potpuno ispravna, no jedini problem s njima je da je gljiva loša.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Bitanga kaže...
Zemljanin kaže...
GrimReaperKC kaže...

Kolega dobro kaže, na njuskalu se mogu naći odlični dealovi,a nintendo nije hardware koji se kvari.

 

Skupi su i drže cijenu što je i dobro i loše.

 

Eto ja sam si uspio srediti Pro kontroler za 500kn što je za kupnju u HR odlična cijena.

 

Evo ja vec tjedan dana pičim po Zeldi.

 

Kolko ste sati ispucali u igri?

 

Igra je bolesno dobra i ogrooomna.

 Hmmmm nakon godinu dana pokvarili se joyconi i konzola dobiva BSOD ako nema ustekan 3.5 mini jack, toliko o kvaliteti

 

Joyconi su smeće što se tiče trajnosti. Od njih 6 samo su mi 2 potpuno ispravna, no jedini problem s njima je da je gljiva loša.

 mislio sam na konzolu.. da igrao sam day1 na njima mario kart 8, uzasno lose kontrole (neznam kolko ih je prijasnji vlasnik raubao) i odma drugi dan sam uzeo pro kontroler i naravno odma sve sjelo na svoje.

također nemogu komentirati handheld nacin jer igram samo dockano na TV

15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
GrimReaperKC kaže...
Bitanga kaže...
Zemljanin kaže...
GrimReaperKC kaže...

Kolega dobro kaže, na njuskalu se mogu naći odlični dealovi,a nintendo nije hardware koji se kvari.

 

Skupi su i drže cijenu što je i dobro i loše.

 

Eto ja sam si uspio srediti Pro kontroler za 500kn što je za kupnju u HR odlična cijena.

 

Evo ja vec tjedan dana pičim po Zeldi.

 

Kolko ste sati ispucali u igri?

 

Igra je bolesno dobra i ogrooomna.

 Hmmmm nakon godinu dana pokvarili se joyconi i konzola dobiva BSOD ako nema ustekan 3.5 mini jack, toliko o kvaliteti

 

Joyconi su smeće što se tiče trajnosti. Od njih 6 samo su mi 2 potpuno ispravna, no jedini problem s njima je da je gljiva loša.

 mislio sam na konzolu.. da igrao sam day1 na njima mario kart 8, uzasno lose kontrole (neznam kolko ih je prijasnji vlasnik raubao) i odma drugi dan sam uzeo pro kontroler i naravno odma sve sjelo na svoje.

također nemogu komentirati handheld nacin jer igram samo dockano na TV

 

Uh, nema ništa bolje nego Diablo 3, Sky Force Reloaded ili Dead Cells u birtiji prije posla nakon što otfuraš djecu u školu.

 

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nintendo Switch
Zemljanin kaže...

 Hmmmm nakon godinu dana pokvarili se joyconi i konzola dobiva BSOD ako nema ustekan 3.5 mini jack, toliko o kvaliteti

Joyconi su se pokazali poprilično osjetljivi na prašinu - uđe uz onu zaštitnu plastiku i onda unutra zezne potenciometar. To se inače da jeftino popraviti jer se ti potenciometri prodaju za par dolara.

 

Što se tiče BSOD-a, nema neke logike. Ako je SW, update bi trebao popraviti, a ako je kontakt, onda servis. U Hrvatskoj imaš 2 godine odgovornost trgovca za materijalni nedostatak, bez obzira na garanciju.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
MrBlc kaže...
Zemljanin kaže...

 Hmmmm nakon godinu dana pokvarili se joyconi i konzola dobiva BSOD ako nema ustekan 3.5 mini jack, toliko o kvaliteti

Joyconi su se pokazali poprilično osjetljivi na prašinu - uđe uz onu zaštitnu plastiku i onda unutra zezne potenciometar. To se inače da jeftino popraviti jer se ti potenciometri prodaju za par dolara.

 

Što se tiče BSOD-a, nema neke logike. Ako je SW, update bi trebao popraviti, a ako je kontakt, onda servis. U Hrvatskoj imaš 2 godine odgovornost trgovca za materijalni nedostatak, bez obzira na garanciju.

 ja sam problem riješio sa WD-40, posprejao malo i već pola godine bez problema

Stoja
14 godina
offline
Re: Nintendo Switch
GrimReaperKC kaže...

Kolega dobro kaže, na njuskalu se mogu naći odlični dealovi,a nintendo nije hardware koji se kvari.

 

Skupi su i drže cijenu što je i dobro i loše.

 

Eto ja sam si uspio srediti Pro kontroler za 500kn što je za kupnju u HR odlična cijena.

 

Evo ja vec tjedan dana pičim po Zeldi.

 

Kolko ste sati ispucali u igri?

 

Igra je bolesno dobra i ogrooomna.

 

Oko 200h. Meni br.1 igra svih vremena.

9 godina
offline
Re: Nintendo Switch
MrBlc kaže...
Zemljanin kaže...

 Hmmmm nakon godinu dana pokvarili se joyconi i konzola dobiva BSOD ako nema ustekan 3.5 mini jack, toliko o kvaliteti

Joyconi su se pokazali poprilično osjetljivi na prašinu - uđe uz onu zaštitnu plastiku i onda unutra zezne potenciometar. To se inače da jeftino popraviti jer se ti potenciometri prodaju za par dolara.

 

Što se tiče BSOD-a, nema neke logike. Ako je SW, update bi trebao popraviti, a ako je kontakt, onda servis. U Hrvatskoj imaš 2 godine odgovornost trgovca za materijalni nedostatak, bez obzira na garanciju.

 

 

 

ista stvar kod mene, kad dodem doma mogu ti snimit, medutim trenutno ne mogu iz NJ. u HR zbog samoizolacije od 14 dana 

Battlenet - TheProdigy#2234
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.3.2020 13:12 (Zemljanin).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nintendo Switch
Ili SW greška ili kvar izlaznog pojačala - u svakom slučaju stvar za reklamaciju.

Što se tiče tvrdnji o kvaliteti, ne postoji niti jedan uređaj, osim eventualno specijalni uređaja dizajniranih i testiranih za određene uvjete (tipa svemirski program) kod kojih nema grešaka - kvaliteta se pokazuje u tome koliko je takvih završilo na tržištu u odnosu ma ukupan broj.
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Stoja kaže...
MrBlc kaže...
Zemljanin kaže...

 Hmmmm nakon godinu dana pokvarili se joyconi i konzola dobiva BSOD ako nema ustekan 3.5 mini jack, toliko o kvaliteti

Joyconi su se pokazali poprilično osjetljivi na prašinu - uđe uz onu zaštitnu plastiku i onda unutra zezne potenciometar. To se inače da jeftino popraviti jer se ti potenciometri prodaju za par dolara.

 

Što se tiče BSOD-a, nema neke logike. Ako je SW, update bi trebao popraviti, a ako je kontakt, onda servis. U Hrvatskoj imaš 2 godine odgovornost trgovca za materijalni nedostatak, bez obzira na garanciju.

 ja sam problem riješio sa WD-40, posprejao malo i već pola godine bez problema

 Gdje točno?

11 godina
protjeran
offline
Nintendo Switch

Tko mi da palac dolje taj je ovca  

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.3.2020 15:09 (ursusc355).
Moj PC  
0 9 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Feya kaže...

 ja sam problem riješio sa WD-40, posprejao malo i već pola godine bez problema

 Gdje točno?

 Ispod gljivica - trebaš malo izmaknuti sa pincetom onaj zaštitni gumirani dio, i onda dobiješ pristup kontaktima. Ja sam to unutra posprejao, pustio 10-ak minuta, i nakon toga upalio switch i joycon od tada radi ko nov

 

 

Stoja
4 godine
protjeran
offline
Nintendo Switch

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.3.2020 16:49 (HunterXHunter).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Nintendo Switch

Žalosno je da Nintendo nema praktički niti jednu veliku igru koja dolazi u ovoj cijeloj godini, osim Anima Crossinga koji je već izašao. I to u godini u kojoj izlaze nove konzole od Sonya i Microsofta. Nintendo Direct sa najavama igara koje su na drugim konzolama već godinama i mogu se kupiti za 10$ dok će na Switchu naravno koštati 60. Po pet godina stare igre. Imam Switch zbog Pokemona, Zelde i Maria, ali imati Nintendo konzolu je skup sport. I mogu iskreno reći da ne znam koliko mi se isplatio Switch. PS4 itekako jest. Ok, cool je to što Switch možeš igrati bilo gdje ali ukupno gledajući kaskaju dobrano što se tiče nekih stvari.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.3.2020 16:59 (antimadridista).
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Nintendo Switch
antimadridista kaže...

Žalosno je da Nintendo nema praktički niti jednu veliku igru koja dolazi u ovoj cijeloj godini, osim Anima Crossinga koji je već izašao. I to u godini u kojoj izlaze nove konzole od Sonya i Microsofta. Nintendo Direct sa najavama igara koje su na drugim konzolama već godinama i mogu se kupiti za 10$ dok će na Switchu naravno koštati 60. Po pet godina stare igre. Imam Switch zbog Pokemona, Zelde i Maria, ali imati Nintendo konzolu je skup sport. I mogu iskreno reći da ne znam koliko mi se isplatio Switch. PS4 itekako jest. Ok, cool je to što Switch možeš igrati bilo gdje ali ukupno gledajući kaskaju dobrano što se tiče nekih stvari.

 Doslovno sam ja ti. da se tako izrazim.

15 godina
odjavljen
offline
Nintendo Switch

Igra li netko Fitness Boxing?

 

Dugo sam vagao da li uzeti ili ne. Kad je bilo jasno da će ovo potrajati i da ću provesti dugo vremena u stanu, zaključio sam da mi treba neka rekreacija, pa sam uzeo. Ne mogu vjerovati kakvu upalu mišića možeš zaraditi od igre, s tim da dnevne treninge od 35 minuta odrađujem normalno, a onda još malo radim dodatne treninge s utezima od 0,5 kg na zapešću (otprilike težina rukavica).

 

Igra je malo skupa za ono što nudi, ali kome treba motivacija i ritam treninga, dobro dođe. Najveća mana je to što ne detektira pokrete savršeno, pa se ipak treba malo naviknuti kako držati joycon i kako napraviti potez, pogotovo kod defenzivnih pokreta, gdje ruke moraju pratiti tijelo bez ikakve amortizacije da bi pokret bio uredno registriran (što je i logično jer nema senzora osim onih na rukama).

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Nintendo Switch

RingFit je također kardio ubijačina mišića, dobro imam kondiciju kao da imam 60 godina ali ipak 

1-2 Switch je bio pogodak s većom ekipom uz pivo i zezanciju, doslovno smo plakali od smijeha

Što se tiče ovogodišnjih igara, ne znam kad bi nastavak Zelde trebao izaći...no dobro trebao bi prvi dio završiti

Ali bi me najviše obradovao pravi nastavak Maria npr Odyssey 2

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nintendo Switch

Za RingFit sam dvojio, ali preskup je, a i nedostupan, pa sam išao na boxing, nadajući se da će biti barem neke aktivacije mišića. Ako ne varaš, upala zagarantirana. S tim da ja odradim 35 minuta daily, onda još malo vježbam vlastite vježbe (sklekovi, trbušnjaci, istezanja), pa onda još odradim jedan ili dva treninga kraća s utezima oko zapešća.

 

Zeldu sam uzeo, ali slabo igram. Jednostavno mi je igra prekompleksna za igrati bez kontinuiteta - jednostavno trebam igrati barem 5 puta tjedno po minimalno pola sata da bih se uživio i da bi igra bila ugodna.

 

Mario Odyssey2, hm, ako bi uspjeli napraviti nešto da ne useru koncept, a da nije samo kopija jedinice 

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
13 godina
offline
Re: Nintendo Switch
ursusc355 kaže...

Tko mi da palac dolje taj je ovca  

 Ahahaha koliko si ti TD dao ti si onda Ovan ahahaha ursusc355

16 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Ma ja sam svoj prodao baš iz tih razloga, niti nema baš igara, osim nekih japanskih čudnih, a ono kaj izađe je skupo ko sam vrag.

Pa Zelda je bila 70 eura dok sam ga imao, ziher je još uvijek na toj cijeni.

Iako mi je ova Lite verzija primamljiva, igrao sam ionako isključivo handheld, ali me uništio karpalni.

Malo odmoriti uz Zeldu i Animal Crossing.
14 godina
offline
Re: Nintendo Switch
HAL kaže...
Ma ja sam svoj prodao baš iz tih razloga, niti nema baš igara, osim nekih japanskih čudnih, a ono kaj izađe je skupo ko sam vrag.

Pa Zelda je bila 70 eura dok sam ga imao, ziher je još uvijek na toj cijeni.

Iako mi je ova Lite verzija primamljiva, igrao sam ionako isključivo handheld, ali me uništio karpalni.

Malo odmoriti uz Zeldu i Animal Crossing.

 Ma lako za cijenu Zelde, ta igra vrijedi toliko. Problem je što osim Nintendovih first party igara ne postoji ništa drugo osim poneke dobre indie igre. Na drugim konzolama je puno veći izbor.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
antimadridista kaže...

 Ma lako za cijenu Zelde, ta igra vrijedi toliko. Problem je što osim Nintendovih first party igara ne postoji ništa drugo osim poneke dobre indie igre. Na drugim konzolama je puno veći izbor.

 Istina, ja imam zeldu, mario maker, mario kart, i igre zbilja vrijedne obzirom na sate i zabavu utrošene  Međutim njihov e-shop često ima solidne popuste i nađu se dobre igre na akciji. Od indie igara definitivno Hollow knight, Dead Cells bi stavio za preporuku tko volim platformere. Također i unravel 2 je bio na akciji, za nekih 4-5€, i rocket league isto za neku siću

 

Također preporuka za keep talking and nobody explodes, ako imate curu/dečka, brutalna igra (doslovce) garantirana zabava i moguće svađe (nisam odgovoran ako dođe do prekida)

 

Problem je što ja volim FPS, a on mi ni na ijednoj konzoli bez tipkovnice/miša nema smisla...

Stoja
12 godina
offline
Nintendo Switch

ima dosta starijih igara..

 

evo vidio da burnout paradise izlazi ..

 

nije sad to neznam kaj, al za nostalgicare uvijek se moze nesto odigrait..

 

ja sam ga frisko kupio imam barem 2-3 god šta za igrati.. pogotovo ove igre koje na wii u nisam stigao odigrati

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice