Huawei P60/Huawei P60 Pro

poruka: 9
|
čitano: 10.129
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 mjeseci
neaktivan
offline
Huawei P60/Huawei P60 Pro

Otvaram temu za nadolazeći mobitel Huawei P60/P60 Pro koji će biti najavljen 23.03.

 

 

https://www.gsmarena.com/huawei_p60_pro-12172.php

 

 

https://www.gizmochina.com/2023/03/18/huawei-p60-series-leaked-poster/

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.3.2023 10:45 (Ninja1994).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Huawei P60/Huawei P60 Pro
Da su vremena drugačija, sad bi imali pravi "fajt" između S23 serije i P60-ke. A ovako mislim da će ove mobitele kupovati samo najzagriženiji Huawei fanovi.

Nema GMS, nema 5G (kome je bitan) loša softverska podrška, borba s aplikacijama... A cijena će biti u razini drugih flagshipova.

Kamera, ekran, baterija i ostale "iznutrice" će vjerovatno biti top (po Huaweijevom običaju) ali previše kompromisa za "korisnik vulgarisa".

P.S. ja imam P40 Pro tako da ne mislite da lajem uprazno
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.3.2023 14:02 (struja1911).
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei P60/Huawei P60 Pro
struja1911 kaže...
Da su vremena drugačija, sad bi imali pravi "fajt" između S23 serije i P60-ke. A ovako mislim da će ove mobitele kupovati samo najzagriženiji Huawei fanovi.

Nema GMS, nema 5G (kome je bitan) loša softverska podrška, borba s aplikacijama... A cijena će biti u razini drugih flagshipova.

Kamera, ekran, baterija i ostale "iznutrice" će vjerovatno biti top (po Huaweijevom običaju) ali previše kompromisa za "korisnik vulgarisa".

P.S. ja imam P40 Pro tako da ne mislite da lajem uprazno

 Da ima sve navedeno što nema, nebih nikada uzeo S23 + koji sam sada uzeo nakon 4 godine vjernosti mojem P30 pro, već bih sigurno uzeo novi Huawei.

11 godina
offline
Re: Huawei P60/Huawei P60 Pro
Apsolutno se slažem. Nažalost dotukli ih sankcijama pa su se okrenuli domaćem tržištu. Za nas Huawei fanove ostaje Honor (a pitanje je hoće i i njima danas sutra puknut sankcije).

Ja osobno ciljam nakon ljeta P40 pro zamijeniti s Honor Magic 5 pro, ovisno kako mu padne cijena i kakav će se pokazati u međuvremenu.
4 godine
offline
Huawei P60/Huawei P60 Pro

Šteta pa P60/Pro dolazi bez e-sim mogućnosti..

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Huawei P60/Huawei P60 Pro

zasto ne kupite Honor?

 

to je Huawei, samo bez sankcija i ima sve, ako ne i bolje nego "maticni" Huawei uredaji

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Huawei P60/Huawei P60 Pro

Bok ekipa, 

 

Da li ima netko tko ovdje koristi P60 Pro te bi mogao napisat par stvari koje su se poboljšale ili pogoršale sa zadnjim apdejtovima?

Da li ima kakvih poboljšanja što se tiče snimanja videa i optičke stabilizacije? Barem je to bio kao nekakav problem u usporedbi sa nekim drugim flashipovima.

 

Hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Huawei P60/Huawei P60 Pro

Ako netko od forumaša ima mobitel s Emui 13 sada može brzo i jednostavno instalirati nativne Google usluge (naravno dok Huawei ne izbaci zakrpu). Začudo, ne radi na Emui 12 (provjereno).

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice