Huawei P40

poruka: 1.086
|
čitano: 394.443
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Huawei P40
@2happy2beu
Išao sam preko HiSuite...
Sve radi kako treba
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.1.2021 11:30 (tintin).
15 godina
neaktivan
offline
Huawei P40

evo novi način za google servise

toliko lako da sam čak i ja instalira

 

https://www.mediafire.com/file/oqdppxwzt9l6hcz/dualspace-3-2-7.apk/file

 

 

skini apk, instaliraj i radi

nikake notifikacije a SVE radi

uživajte ekipa

iPhone is a smartphone for dumb people
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P40
karlanal kaže...

evo novi način za google servise

toliko lako da sam čak i ja instalira

 

https://www.mediafire.com/file/oqdppxwzt9l6hcz/dualspace-3-2-7.apk/file

 

 

skini apk, instaliraj i radi

nikake notifikacije a SVE radi

uživajte ekipa

To je meni takvo sranje - kakav dual space. Nije to to. 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.1.2021 13:07 (R36).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
R36 kaže...
karlanal kaže...

evo novi način za google servise

toliko lako da sam čak i ja instalira

 

https://www.mediafire.com/file/oqdppxwzt9l6hcz/dualspace-3-2-7.apk/file

 

 

skini apk, instaliraj i radi

nikake notifikacije a SVE radi

uživajte ekipa

To je meni takvo sranje - kakav dual space. Nije to to. 

 

 Pojasni

iPhone is a smartphone for dumb people
12 godina
offline
Re: Huawei P40
karlanal kaže...
R36 kaže...
karlanal kaže...

evo novi način za google servise

toliko lako da sam čak i ja instalira

 

https://www.mediafire.com/file/oqdppxwzt9l6hcz/dualspace-3-2-7.apk/file

 

 

skini apk, instaliraj i radi

nikake notifikacije a SVE radi

uživajte ekipa

To je meni takvo sranje - kakav dual space. Nije to to. 

 

 Pojasni

Šta da ti pojasnim. Virtualni način Dual space preko te aplikacije...

 

Puno bolje je to sve kad nije virtualno na mobu nego ukorjenjeno kao da je orginal.

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Huawei P40

zasad ne vidim ništa negativno, radi tip top bez zajebancije

iPhone is a smartphone for dumb people
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Huawei P40

I kakva je situacija recimo za nekog tko ne želi google workaround? Da li mogu normalno importirati kontakte koji su mi syncani na gmail accountu? Ostalo me nije briga, jedino da radi PBZ token i da mi appovi ne pokazuju "Stani, trebam nešto od googlea".
Mislim zamijenit P20 Pro, ali što god da uzmem, po pitanju kamere - nije to-to (a stvarno volim fotkati). Tako da se vraćam na P40 Pro, a brine me to sve sa SW strane...

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Huawei P40

ima Clone phone koji ti kopira sve s starog na novi mob, ali ja sam na kraju izvezao kontakte s Google contacts web stranice i uvezao u novi mob. PBZ radi

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Huawei P40

Jel vam rade notifikacije, recimo na njuškalo app i još njih par ne dobivam podsjetnike kroz notifikacije? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Huawei P40

Koja je trenutno najbezbolnija metoda za dobit google servise? Benderova?

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei P40

Ja kad bih opet koristio P40 seriju (što nije isključeno), definitivno bih se okušao bez GMS-a.

Prošli put sam stavio GMS, ali to jednostavno na nekim stvarima nije bilo to.

Tu prvenstveno mislim na navigaciju i bilo što što koristi google navigaciju (maps, uber...).

Ne znam, možda je bolje ić na neku alternativu, nego da moram par puta ulazit/izlazit iz apk, da me on prepozna i to u najboljem slučaju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P40
thebatman kaže...

Koja je trenutno najbezbolnija metoda za dobit google servise? Benderova?

 jesi to uzeo p40p ?

 

12 godina
offline
Re: Huawei P40
Bez GMS je gore. Pola aplikacija javlja nekakvu grešku u vidu toga da Android nije ažuriran. Čak mislim da i navigacija kroz Bolt/Uber bolje radi (bez GMS mi je konstantno brkalo lokaciju kad bi naruciva taxi). Također mi izgleda da je i baterija bolja sa GMS, ali ovo uzmi s rezervom.
10 godina
offline
Re: Huawei P40
Dario7 kaže...
thebatman kaže...

Koja je trenutno najbezbolnija metoda za dobit google servise? Benderova?

 jesi to uzeo p40p ?

 

 Nabavio opet p40 obicni, izasao me nešto sitno pa reko da vidimo kako je sazrio. 

Moram priznat da sam gms u 5 min rjesio. 

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
14 godina
offline
Huawei P40

Planiram kupiti  Huawei P40 Lite

 

Zanima me da li radi:

mZaba

Revolut

Skrill 

Twitch

Whatsapp

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.2.2021 14:27 (Atomic-7).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P40
Atomic-7 kaže...

Planiram kupiti  Huawei P40 Lite

 

Zanima me da li radi:

mZaba

Revolut

Skrill 

Twitch

Whatsapp

 

 mZaba ima u Huawei app shopu pa vjerovatno radi

Revoult radi

whatsapp radi

ostalo ne znam

6 godina
offline
Re: Huawei P40
Pozdrav, danas sam kupio P40pro i cim sam ga upalio primjetio sam ovo gore zeleno kod selfie kamere, sto bi to moglo bit? Da trazim drugi uredjaj odmah?
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Huawei P40
Pretpostavljam da to nije na screen protectoru.
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Huawei P40

vrati uredaj u radnju i odma trazi zamjenski jer u 14 dana imas pravo na povrat novca tj zamjenu za drugi u slucaju bilo kakvog nedostatka, a povrat novca imas pravo traziti cak i da im ne das razlog

16 godina
offline
Huawei P40

Evo dobra metoda za dobiti push notifikacije (samo ne znam kako se nosi nakon restarta).

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Huawei P40

Evo ekipa, nakon tjedan dana korištenja S20 Ultra, vraćam se na P40 Pro.

 

Ono što je bolje na S20U: ekran mrvicu, stereo zvučnici i naravno google (radi sve kako treba)

P40 Pro: kamere nebo i zemlja, baterija dosta bolja, osjecaj u ruci - osobno debelo na strani P40 Pro, teži, ljepše leži, taman veličine (meni osobno)

 

Tako da od sada pa dok ne dođe nešto zanimljivo ostajem na P40 Pro. Baš šteta što nema funkcionalni GMS jer je stvarno odličan i komplentan mob.


Osobno sam složio GSM od prvog dana, ali ne radi mi npr. push notifikacije za Gmail, Viber, Njuskalo. Osim toga za sada je sve ok.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Huawei P40

Ja odustao od P40 pro plus, previše mi je toga na google disku, kontakti, slike a nisam ga uspio osposobiti za GMS

Prešao na S21 Ultra, ali vidjeti ću kako će me služiti baterija, možda se vratim na Huawei 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei P40
mrbean kaže...

Evo ekipa, nakon tjedan dana korištenja S20 Ultra, vraćam se na P40 Pro.

 

Ono što je bolje na S20U: ekran mrvicu, stereo zvučnici i naravno google (radi sve kako treba)

P40 Pro: kamere nebo i zemlja, baterija dosta bolja, osjecaj u ruci - osobno debelo na strani P40 Pro, teži, ljepše leži, taman veličine (meni osobno)

 

Tako da od sada pa dok ne dođe nešto zanimljivo ostajem na P40 Pro. Baš šteta što nema funkcionalni GMS jer je stvarno odličan i komplentan mob.


Osobno sam složio GSM od prvog dana, ali ne radi mi npr. push notifikacije za Gmail, Viber, Njuskalo. Osim toga za sada je sve ok.

 Osobno koristim Huawei mail aplikaciju i notifikacije od gmaila mi dolaze odmah

15 godina
offline
Huawei P40

Bok ljudi, zanima me da li se gubi garancija instalacijom ovih raznih softvera za google servis?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P40
steedvd kaže...

vrati uredaj u radnju i odma trazi zamjenski jer u 14 dana imas pravo na povrat novca tj zamjenu za drugi u slucaju bilo kakvog nedostatka, a povrat novca imas pravo traziti cak i da im ne das razlog

 Povrat od 14 dana vrijedi zakonski samo kod kupnje na daljinu.

15 godina
neaktivan
offline
Huawei P40

evo uzeo bijeli mate 40 pro i s21 ultra, tjedan dana mate pa tjeedan dana s21 pa ću odlučit šta dalje i nsapravit malu usporedbu

a možda na kraju i postanem na mati 30 pro

ovako na prvu je build quality definitivno na zamzungovoj strani.

baš me razočarao mate 40, da ga samo moraš po opipu prepoznat  svi bi rekli xiaomi mi 10 dok je mate 30 za obojicu mercedes.

iPhone is a smartphone for dumb people
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Huawei P40

Dragi korisnici P40 Proa :)

 

Dvije godine imam P30 Pro koji sam uzeo u T-Comu s kojim sam u međuvremenu u ratu pa prelazim na A1. 

 

Mislim da ću zadržati P30, ali jedini mob za koji bih ga eventualno zamijenio (jer je povolljan) je P40 Pro.

 

E sad.

 

Sve znam, nema Googlea itd., čitao sam neke reviewe tipa "kako-koristiti-p40-bez-googlea", neki stariji, neki noviji itd. Frajer mi je u Elipsu neku dan, igrom slučaja dok sam slušalice kupovao, rekao da on najnormalnije na mobu koristi WA, da gleda YT bez reklama (?) itd., da mu sve radi bez ikakvih problema i da ne vidi čemu strka tolika.

 

Anyway, ja se na mobitelu niš ne igram, koristim ga samo za komunikaciju osnovnu (WA, viber, messenger, hangouts, facebook, mail), čitanje portala, fotkanje (a tu mi je P30 hit) i bankarstvo. Pa imam par pitanja:

 

1. Je li itko osjetio ikakve probleme s whatsappom, messengerom i ostalima koje je instalirao preko APKPurea ili nekog sličnog servisa? Dolaze li, recimo, normalno notifikacije za poruke?

2. Rade li normalno Googleovi servisi koji se instaliraju na taj način tipa Maps, Chrome ili YouTube? Pretpostavljam da se u njih ne može logirati, ali ne vidim preveliki problem u tome.

3. Rade li aplikacije od banaka, konkretno MyWay PBZ i m-Zaba?

4. Koristi li netko na P40 Discord ili Slack, rade li oni normalno?

5. Radi li Hangouts ako ga se zaobilazno instalira?

6. Vidim da na APK Pure ima, recimo, Google Docs za skinuti. Rade li oni i može li se u njima editirati dokumente?

7. Baterija na P30 i danas bez problema izdrži čitav dan, a nekad i dan i pol. Kakva je na P40?

 

i

 

8. Je li sve ovo vrijedno zajebancije za upgrade s P30 na P40 ili da ostanem na P30 dok ne krepa?

 

Puno fala

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei P40

Imao sam isti slučaj, nečkao se mjesec dana bi nebi i onda jednostavno pregrmio i uzeo novog na njuskalu. 

Imao sam isto p30pro i uzeo p40pro jer mi drugo nista na tržištu nije bilo zanimljivo. 

Google sam riješio googlefier-om, trebalo mi je kakvih sat-dva jer sam trebao vracati verziju firmwarea pa dok sam sve polovio, trajalo je. 

 

1.

Nemaš potrebe za sideloadom appova sa drugih mjesta osim iz trgovine play.

Naravno, ako google prvo rijesis googlefier-om.

 

2.

Meni rade svi google servisi, yt, maps itd. 

Problem je jedino gmail app kojoj ne rade notifikacije no to sam rijesio tako što sam acc vezao na default mail app a gmail app ne koristim.

 

3.

Koristim m-zabu, revolut, sve radi. 

 

4. i 5.

Ne koristim te app. 

 

6.

Ne znam. 

 

7.

Baterija je u rangu sa p30pro i ja sam skroz zadovoljan s njom.

 

8.

Vrijedno je zajebancije jer je pomak u kvaliteti fotića podosta velik. 

Kvaliteta i rezolucija ekrana su veliki pomak od p30pro. 

 

13 godina
offline
Huawei P40

Pozdrav, vidim da na P40 pro , pod PRO nacinom slikanja glavna kamera daje u RAWu 50mpx, dok na ultrawide kameri ne daje 40mpx ni u jpgu iako ima opcija, isto tako ne daje ga u RAWu kao na glavnoj u full rezi nego samo u standardnoj 2595x3840. Gdje daje onda tih deklariranih 40mpx? Postoji li kakav program gdje bi se moglo i  na ultrawide kameri slikat u punoj rezi u RAWu?

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.3.2021 23:50 (marxone).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Huawei P40
stef_zg kaže...
3. Rade li aplikacije od banaka, konkretno MyWay PBZ i m-Zaba?

 Za sve koji su u ZABI i koriste plaćanje NFC-om vjerojatno više neće moći nakon 1.6. jer se ukida NFC plaćanje mZabom i zamjenjuje se Gooogle, Apple, ..., payom.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice