Huawei P30/P30 Pro izdvojena tema

poruka: 1.926
|
čitano: 546.244
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

buraz uzeo p30 pro na produljenje ugovora i zakljucio da mu je mobitel prevelik, za koliko ga moze prodat?

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Na njuškalu subti oko 4k kuna, ali ima ih čudo, mogao si to provjerit sam u 10 sekundi.
8 godina
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro

Jos jedno priznanje - najbolji mobitel 2019.

 

 

Edit: kriva tema

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.12.2019 0:38 (ks95hr).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
blackdevil kaže...

buraz uzeo p30 pro na produljenje ugovora i zakljucio da mu je mobitel prevelik, za koliko ga moze prodat?

 Bravo za njega !!! Mogao je to provjeriti i prije kupnje , ovako ga moze prodati kao polovnog,a ne kao novo zapakirano,buduci ga je morao otoriti da bi utvrdio da mu je prevelik

4 godine
protjeran
offline
Huawei P30/P30 Pro

to je bila jedna od prvih stvari koje sam isao u najblizi centar provjeriti.
reci mu da proba 2 tjedna ak se unutar toga ne navikne neka ga proda.
cijenu neka si usporedi po njuskali i tak neka ga rijesi.

jel vama nestao dark mode iz pojedinih stock app kao npr browser ?
pod time ne mislim night mode od app, nego bas sistemski dark mode.
spojim se jucer na bug i vidim opet sve bijelo, blještavilo nije mi jasno zasto.
stock night mode u samom browseru mi ne pase jer su slova tamno plavo,
i to toliko jako tamna da apsolutno nista ne vidim procitati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Pozz ekipa,gledan po netu da već dosta korisnika je dobilo novi android 10,gleda san i ja na svome al nikako ga ne mogu naći i instalirati,čak ni priko aplikacije HiCare,dali je netko od vas dobio novi update i kako ga je instalira unaprijed hvala lp

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Meni je stigao cim sam izvadio mob iz kutije i napravio azuriranja, prije cca 2 - 3 tjedna. Tek mi je ponudio preko hicare appa.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
crosshair kaže...

Pozz ekipa,gledan po netu da već dosta korisnika je dobilo novi android 10,gleda san i ja na svome al nikako ga ne mogu naći i instalirati,čak ni priko aplikacije HiCare,dali je netko od vas dobio novi update i kako ga je instalira unaprijed hvala lp

 Ako misliš na novi Android 10 - ne još, tek je počeo u kini dolazit, znači kroz par dana će i do nas doći. To je verzija .185

Ako misliš na novi Android, 10 - onda da, već "odavno"...to je verzija .173

12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
crosshair kaže...

Pozz ekipa,gledan po netu da već dosta korisnika je dobilo novi android 10,gleda san i ja na svome al nikako ga ne mogu naći i instalirati,čak ni priko aplikacije HiCare,dali je netko od vas dobio novi update i kako ga je instalira unaprijed hvala lp

 meni došao prije mjesec dana i odgađao sam instalaciju
danas pogledam nema više mogućnosti haha

14 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
chupa206 kaže...
crosshair kaže...

Pozz ekipa,gledan po netu da već dosta korisnika je dobilo novi android 10,gleda san i ja na svome al nikako ga ne mogu naći i instalirati,čak ni priko aplikacije HiCare,dali je netko od vas dobio novi update i kako ga je instalira unaprijed hvala lp

 meni došao prije mjesec dana i odgađao sam instalaciju
danas pogledam nema više mogućnosti haha

Nema straha, uređaj još bolje radi na Androidu 10.

16 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Da li se nekome još ruše whatsapp i viber kada pokušavate attachirati sliku iz galerije?

Skoro svaki puta mi se sruše aplikacije...
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
WA i meni, Viber ne koristim. Unazad cca 10ak dana sam primjeto problem
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

da, wa, u zadnjih tjedan-dva...

rjesavam tako da iz galerije odaberem fotku i posaljem ju na wa

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.12.2019 19:43 (Ivan35).
14 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
HAL kaže...
Da li se nekome još ruše whatsapp i viber kada pokušavate attachirati sliku iz galerije?

Skoro svaki puta mi se sruše aplikacije...

Koristim viber i to mi se još nikada nije desilo, a često šaljem slike iz galerije.

5 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Meni nema problema na wappu, probajte obrisat cache, ali za cijeli sustav kroz recovery. Mislim da je to nije lose napravit nakon svakog azuriranja.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

meni se u ovih skoro godinu dana nije nijednom srušila nijedna aplikacija 

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Problemi sa Huawei P30 pro, kad pošaljem poruke, žene ne odgovaraju, iskustva?
 
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
blueexyu kaže...
Problemi sa Huawei P30 pro, kad pošaljem poruke, žene ne odgovaraju, iskustva?

 prijeđi na muške 

12 godina
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro

pozdrav svima, imam P30 već pola godine i prezadovoljna sam, nakon godina i godina korištenja Sony-a tek sad vidim kako pravi smartphone izgleda i kako bi trebao funkcionirati, od sad pa nadalje Huawei!

 

nego, imam jedno možda glupo pitanje, ako me netko može prosvijetliti - ne znam je li nešto do mobitela, ili ja nešto propuštam ili krivo radim, ali imam problema sa skidanjem wallpapera; naime, na bilo koju stranicu da odem s tzv. HD wallpaperima već kad ih otvorim meni se baš ne prikazuju HD kako bi trebali, nije mutno ali nije ni oštro ako me kužite... prvo sam mislila da je možda loša kvaliteta tih slika, ali baš da je tako na svakoj stranici iako su pod kategorijom HD? osjećam se glupo jer mi se čini kao nešto dosta banalno, ali ne mogu nikako naći neki dobar wallpaper i da je oštar, sve nešto ofrlje :D imate možda kakvu preporuku za neke stranice? gledala sam već na Zedge i na onim svima što ispadaju na guglu, sve ista priča

For once you have tasted flight you will walk the earth with your eyes turned skywards, for there you have been and there you will long to return.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
RamboKitty kaže...

pozdrav svima, imam P30 već pola godine i prezadovoljna sam, nakon godina i godina korištenja Sony-a tek sad vidim kako pravi smartphone izgleda i kako bi trebao funkcionirati, od sad pa nadalje Huawei!

 

nego, imam jedno možda glupo pitanje, ako me netko može prosvijetliti - ne znam je li nešto do mobitela, ili ja nešto propuštam ili krivo radim, ali imam problema sa skidanjem wallpapera; naime, na bilo koju stranicu da odem s tzv. HD wallpaperima već kad ih otvorim meni se baš ne prikazuju HD kako bi trebali, nije mutno ali nije ni oštro ako me kužite... prvo sam mislila da je možda loša kvaliteta tih slika, ali baš da je tako na svakoj stranici iako su pod kategorijom HD? osjećam se glupo jer mi se čini kao nešto dosta banalno, ali ne mogu nikako naći neki dobar wallpaper i da je oštar, sve nešto ofrlje :D imate možda kakvu preporuku za neke stranice? gledala sam već na Zedge i na onim svima što ispadaju na guglu, sve ista priča

 odi na iDB wallpapers, tamo sam skidao jos kad sam iphone imao, i slike su uvijek "sharp" i clear..

5 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
blueexyu kaže...
Problemi sa Huawei P30 pro, kad pošaljem poruke, žene ne odgovaraju, iskustva?

 

Slikaj si malog s 5x kamerom. 

5 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
RamboKitty kaže...

pozdrav svima, imam P30 već pola godine i prezadovoljna sam, nakon godina i godina korištenja Sony-a tek sad vidim kako pravi smartphone izgleda i kako bi trebao funkcionirati, od sad pa nadalje Huawei!

 

nego, imam jedno možda glupo pitanje, ako me netko može prosvijetliti - ne znam je li nešto do mobitela, ili ja nešto propuštam ili krivo radim, ali imam problema sa skidanjem wallpapera; naime, na bilo koju stranicu da odem s tzv. HD wallpaperima već kad ih otvorim meni se baš ne prikazuju HD kako bi trebali, nije mutno ali nije ni oštro ako me kužite... prvo sam mislila da je možda loša kvaliteta tih slika, ali baš da je tako na svakoj stranici iako su pod kategorijom HD? osjećam se glupo jer mi se čini kao nešto dosta banalno, ali ne mogu nikako naći neki dobar wallpaper i da je oštar, sve nešto ofrlje :D imate možda kakvu preporuku za neke stranice? gledala sam već na Zedge i na onim svima što ispadaju na guglu, sve ista priča

 

HD je u teoriji 1280x720, dok P30 ima FHD+ (ako se ne varam), tako da je moguce da gledas slike nize rezolucije koje ce naravno izgledat losije.

Skini si Zedge aplikaciju, aplikacija ti automatski prepozna rezoluciju i preporuca slike te rezolucije, tamo bi trebalo biti oke.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.12.2019 11:54 (Tkozna).
12 godina
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro

hvala na odgovorima, isprobat ću! 

For once you have tasted flight you will walk the earth with your eyes turned skywards, for there you have been and there you will long to return.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Pozdrav. Da li netko ima kakvu preporuku gdje kupiti P30 Pro s tim da trebam račun na firmu, a da je što povoljnije? Gledam po netu i razlike su dosta velike po web shopovima... zanimaju me ovi što ne uspijem na netu pronaći ili koji nemaju oglas za taj mobitel.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro

Pozdrav.

P30 Pro ni je jedan od favorita za novi mob. Zanima me situacija sa google aplikacijama, kod P30 pro nema problema kao kod Mate 30 pro? Instalirane su sve google app?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
podravec01 kaže...

Pozdrav.

P30 Pro ni je jedan od favorita za novi mob. Zanima me situacija sa google aplikacijama, kod P30 pro nema problema kao kod Mate 30 pro? Instalirane su sve google app?

 da, sve radi bez najmanjeg problema

9 godina
protjeran
offline
Huawei P30/P30 Pro

Sutra vjerojatno uzimam Huawei p30 obični. Kako ste zadovoljni s baterijom i kamerom?

Dosta sam prošao postova, ali većina vas ima Pro verziju pa se nisam baš usrećio s informacijama. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Imas od mene na par mjesta ss-ove baterije tak da pogledaj unazad koji dan, kamera super
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro

Jel imate problema sa Google Pay nakon updejta na android 10?

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Huawei P30/P30 Pro

Baterija odlicna, racunaj da je ovo SoT silovan igricom na koju me frend navuko.

 

Kakvih problema sa google playom ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice