Huawei P30/P30 Pro izdvojena tema

poruka: 1.926
|
čitano: 546.647
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
protjeran
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
3dfx kaže...
gogo17792 kaže...

Čekam petak da stigne P30+ Huawei watch GT, u T com na pretplatu izađe 3620kn uređaj jednokratno +80kn mjesecno tarifa (Za mlade u magenti 1 sa popustom), mislim da nema bolje ponude za takav uređaj

kako si dobio tu cijenu?

 

gledam i pise: tarifa za mlade 139kn sa magenta popustom 24.mj, uredaj 4940kn jednokratno na tcom webu

 Ja sam poceo pisati pa izbrisao, uglavnom pise bez ugovorne obveze 6.998,00kn , sa ugovornom obvezom od 24 mjeseca sa L tarifom koja pise da je 1kn, dosao sam do neke cijene oko 3600+ da sada opet ne gledam i jos mi pise 3600kn+ + 1kn mjesecno, ostao sam PAF, mislim se ovo je predobro, ali kliknem kupi, prebaci me na drugu stranicu i lijepo pise tarifa je 170kn, a prvih 6 mjeseci je 1kn -.-  Uglavnom dosao sam do neke cifre ok preko 6600kn da bi me doslo za 24 mjeseca.  Onda sam se isao igrati i stavio M tarifu (i da napomenem ovo je sve bilo sa magentom1 i popustom znaci -200kn) i otisao opet kupi i pise cijena tarife oko 140kn mjesecno, jest da bi me izislo manje, ali to je p30  nije p30 pro plus super extra + mob. Ne hvala. Kako je on dosao do cifre od 80kn mjesecno me stvarno cudi jer onda bi cijena bila:

 

ako je prvih 6 mjeseci 1kn onda mu dode za 24 mjeseca za platiti:  5060kn  sto je dobro kada racunas da si miran 2 godine sto se tice obnavljanja racuna.

Ako je 80kn 24 mjeseca onda mu dode: 5540kn

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.4.2019 8:42 (WooOt).
12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
WooOt kaže...
3dfx kaže...
gogo17792 kaže...

Čekam petak da stigne P30+ Huawei watch GT, u T com na pretplatu izađe 3620kn uređaj jednokratno +80kn mjesecno tarifa (Za mlade u magenti 1 sa popustom), mislim da nema bolje ponude za takav uređaj

kako si dobio tu cijenu?

 

gledam i pise: tarifa za mlade 139kn sa magenta popustom 24.mj, uredaj 4940kn jednokratno na tcom webu

 Ja sam poceo pisati pa izbrisao, uglavnom pise bez ugovorne obveze 6.998,00kn , sa ugovornom obvezom od 24 mjeseca sa L tarifom koja pise da je 1kn, dosao sam do neke cijene oko 3600+ da sada opet ne gledam i jos mi pise 3600kn+ + 1kn mjesecno, ostao sam PAF, mislim se ovo je predobro, ali kliknem kupi, prebaci me na drugu stranicu i lijepo pise tarifa je 170kn, a prvih 6 mjeseci je 1kn -.-  Uglavnom dosao sam do neke cifre ok preko 6600kn da bi me doslo za 24 mjeseca.  Onda sam se isao igrati i stavio M tarifu (i da napomenem ovo je sve bilo sa magentom1 i popustom znaci -200kn) i otisao opet kupi i pise cijena tarife oko 140kn mjesecno, jest da bi me izislo manje, ali to je p30  nije p30 pro plus super extra + mob. Ne hvala. Kako je on dosao do cifre od 80kn mjesecno me stvarno cudi jer onda bi cijena bila:

 

ako je prvih 6 mjeseci 1kn onda mu dode za 24 mjeseca za platiti:  5060kn  sto je dobro kada racunas da si miran 2 godine sto se tice obnavljanja racuna.

Ako je 80kn 24 mjeseca onda mu dode: 5540kn

 

 

P30 Pro u Mangenti - 4560kn (190kn mj) + tarifa 159kn - tarifa L

 

Nakon 8 godina prvi put takava neka pretplata zbog moba. Gledam u Elipsu P30 Pro 7500kn. To je stvarno previše i nedam toliko love. Dam za mob do 5000kn.

 

Nadam se da će me takva neka pretplata odgovorit od budućih kupoviona mobitela u roku od 1-2 godine, jer sam već sam sebi dosadan. 

 

 

12 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Inaće sam protivnik pretplata, tj imao sam bonbon pretplatu bez ugovorne obveze ali kad je sad bonbon podigao cijenu s 120kn na 140kn., onda mi ova tarifa od t-coma od 159kn ne radi neku razliku a imam besplatan you tube bez korištenja internet prometa.

 

Na kraju krajeva ova cijena od 4500kn + sat je stvarno ok. Prodam Note 9 i nisam skoro ništa na gubitku.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Pisalo je u * prilogu da sat dolazi samo za prvih 200 prednaručitelja P30. Nisam dalje gledao
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
saintmarcus9 kaže...
Pisalo je u * prilogu da sat dolazi samo za prvih 200 prednaručitelja P30. Nisam dalje gledao

 Ne, nego za prvih 200 bez obzira uzeli P30 ili P30 Pro.

 

Ja sam upao u taj krug, jel sam dobio na kučnu adresu sim karticu za prijenos broja i ugovore gde piše mobitel + sat

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.4.2019 10:55 (R36).
10 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Tele 2 ima P30 PRO za 3039 Kn odmah i 90 Kn opcija mob u Tarifi bezbroj GB ili 999 Kn odmah i 175 Kn opcija mob...naravno jos racunajte tarifu koju ionako placate.

Tele 2 mi ima najbolju ponudu sto se toga tice.

 

Jucer sam ga prvi puta gledao i isprobao.

Uzivo je jako lijep, ostavlja bas premium osjecaj u ruci.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.4.2019 14:10 (ocean77).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

Produljenje ugovora, magenta 1 popust na dodatne članove obitelji iznosi 50kn (129-50=79)

10 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

 

Nisam bas impresioniran.

Kamera za fotke je generalno OK, 5x uvecanje takodjer, ali video mi se nikako ne svidja.

Na maksimalnom uvecanju je prakticki neupotrebljiv jer nema stabilizacije, u losem svjetlu takodjer, a ni dnevni nije nesto briljantan.

Kada dodamo jos i ekran nize rezolucije i mono zvuk sve skupa je to tako-tako.

 

Za one koji se spremaju kupiti...nema vise u pakiranju maskice i adaptera za 3.5mm ulaz.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
ocean77 kaže...

 

Nisam bas impresioniran.

Kamera za fotke je generalno OK, 5x uvecanje takodjer, ali video mi se nikako ne svidja.

Na maksimalnom uvecanju je prakticki neupotrebljiv jer nema stabilizacije, u losem svjetlu takodjer, a ni dnevni nije nesto briljantan.

Kada dodamo jos i ekran nize rezolucije i mono zvuk sve skupa je to tako-tako.

 

Za one koji se spremaju kupiti...nema vise u pakiranju maskice i adaptera za 3.5mm ulaz.

1. Ko tako snima ? 

2. FHD je sasvim dovoljno na toj dijagonali i za bateriju odlicno. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
SimeKZ kaže...

1. Ko tako snima ? 

2. FHD je sasvim dovoljno na toj dijagonali i za bateriju odlicno. 

 

 

Kako mislis tko tako snima...pa ja recimo na Note 9 koristim tele kameru za snimanje videa nekada i ona je stabilizirana kao i ona glavna kamera i video s njom izgleda odlicno.

Ovdje imas 5X uvecanje koje je ok samo za fotke, imas video kameru koja je dobra samo u FHD...sve je nesto polovicno.

Mob je ok, svidja mi se, ali puno kompromisa ima.

Imam trenutno Note 9 koji apsolutno svaku stvar radi vrhunski.

Ok, nema 5X uvecanje, ali ima 2X koje radi super, kako za video tako i za fotke...kamera je svestrana i snima odlican video kako u 4K tako i u FHD.

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Dobro je da 99% svijeta boli tuki za video.

Dajte malo noćnih fotki
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
ocean77 kaže...

 

Nisam bas impresioniran.

Kamera za fotke je generalno OK, 5x uvecanje takodjer, ali video mi se nikako ne svidja.

Na maksimalnom uvecanju je prakticki neupotrebljiv jer nema stabilizacije, u losem svjetlu takodjer, a ni dnevni nije nesto briljantan.

Kada dodamo jos i ekran nize rezolucije i mono zvuk sve skupa je to tako-tako.

 

Za one koji se spremaju kupiti...nema vise u pakiranju maskice i adaptera za 3.5mm ulaz.

napisao ti je covjek dolje zasto na njegovom videu nema stabilizacije: " 9.1.0.115 on release with no EIS on the 5x camera. But the review units given out in Paris and later to others have a new 9.1.0.124"

 

pretpostavljam da su ovi poznatiji recenzenti dobili uredaje od Huaweia spremne za najbolje moguce rezultate, on je morao kupiti svoj u ducanu, zato ima stari firmware, koji je vec updatean, ako se ne varam, netko tko ima P30P je napisao da je dosao update 

 

sto se tice rezolucije, to isto mozemo reci i za ove koje nemaju 4k da su u banani jer imaju samo QHD, dok Sony vec godinama nudi 4k mobitele, FHD i sve iznad nije problem, za sve osim nas picajzli 

 

znas is sam da Samsung dolazi namjesten na manju rezu, pa je moras rucno povecati na QHD, e sad zamisli koliko "normalnih" korisnika nema pojma o tome, pa niti ne primjecuju da im je ekran na FHD+

 

video je uvijek bio uzas na Huaweiu, to su sad malo sredili, ali nije jos na razini top modela, bar sto se frameratea tice, kvaliteta je ok na ovome P30P, za razliku od M20P koji je bio hell, bez obzira na bitrate

 

generalno me je P30P vise fascinirao od S10 serije, mada ga preskacem, jer od Huaweia samo Mate modele gledam, Note 9 ostaje do izlaska N10, koji se nadam bude bio puno puno bolji prelaz nego sto je to S10 sa S9 bio

12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Timo kaže...
ocean77 kaže...

 

Nisam bas impresioniran.

Kamera za fotke je generalno OK, 5x uvecanje takodjer, ali video mi se nikako ne svidja.

Na maksimalnom uvecanju je prakticki neupotrebljiv jer nema stabilizacije, u losem svjetlu takodjer, a ni dnevni nije nesto briljantan.

Kada dodamo jos i ekran nize rezolucije i mono zvuk sve skupa je to tako-tako.

 

Za one koji se spremaju kupiti...nema vise u pakiranju maskice i adaptera za 3.5mm ulaz.

napisao ti je covjek dolje zasto na njegovom videu nema stabilizacije: " 9.1.0.115 on release with no EIS on the 5x camera. But the review units given out in Paris and later to others have a new 9.1.0.124"

 

pretpostavljam da su ovi poznatiji recenzenti dobili uredaje od Huaweia spremne za najbolje moguce rezultate, on je morao kupiti svoj u ducanu, zato ima stari firmware, koji je vec updatean, ako se ne varam, netko tko ima P30P je napisao da je dosao update 

 

generalno me je P30P vise fascinirao od S10 serije, mada ga preskacem, jer od Huaweia samo Mate modele gledam, Note 9 ostaje do izlaska N10, koji se nadam bude bio puno puno bolji prelaz nego sto je to S10 sa S9 bio

Ekipo zavisi koji su nam prioriteti.

 

Ima Note 9 i bez beda ću ga zamjeniti za P30 Pro a razloga ima.Bit će usporedba... 

 

Kolega sve me strah da će N10 biti ista fora kao S9/S10. Nadao sam se potajno nekom napretku saw S10 a na kraju ništa pametno...

8 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Ima stabilizacija i ima maskica.
11 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
R36 kaže...

Ekipo zavisi koji su nam prioriteti.

 

Ima Note 9 i bez beda ću ga zamjeniti za P30 Pro a razloga ima.Bit će usporedba... 

 

Kolega sve me strah da će N10 biti ista fora kao S9/S10. Nadao sam se potajno nekom napretku saw S10 a na kraju ništa pametno...

Note je poseban uredaj, u biti jedinstven je na trzistu, nema nista takvoga od konkurencije niti blizu. Tako da pretpostavljam da si nece dozvoliti takav minimalan napredak kao sto je s9>s10

 

ako ne bude sa desetkom kamera u penu, svakako ce biti novi senzor u kamerama, i nece imati tipke po rubovima, a to ce vec biti dovoljan skok u odnosu na devetku 

12 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

https://mob.hr/huawei-p30-pro-recenzija/

 

Evo jedna naša recenzija...nije da ih nešto preferiram, ali ima par pametnih zaključaka.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Timo kaže...
R36 kaže...

Ekipo zavisi koji su nam prioriteti.

 

Ima Note 9 i bez beda ću ga zamjeniti za P30 Pro a razloga ima.Bit će usporedba... 

 

Kolega sve me strah da će N10 biti ista fora kao S9/S10. Nadao sam se potajno nekom napretku saw S10 a na kraju ništa pametno...

Note je poseban uredaj, u biti jedinstven je na trzistu, nema nista takvoga od konkurencije niti blizu. Tako da pretpostavljam da si nece dozvoliti takav minimalan napredak kao sto je s9>s10

 

ako ne bude sa desetkom kamera u penu, svakako ce biti novi senzor u kamerama, i nece imati tipke po rubovima, a to ce vec biti dovoljan skok u odnosu na devetku 

 Ako ne koristiš olovku, to je i dalje S9/S10.

 

Nadam se da će Note 10 biti napredak naspram Note 9.

7 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
I ja mjenjam note 9 za p30 pro. Sutra bi treba stic, barem se nadam..
Sve recenzije, svi tekstovi po netu su samo o kameri.. kuzim da je to ovom mobu glavna tema, kuzim i da je huawei to markentiski isforsirao.. ali meni je ovaj mob odlican po puno vise stvari osim same kamere..
Kamera(e) je odlicna, jeli najbolja na trzistu neznam, a nije me ni briga..
Za fer cijenu (preko firme kod tcom) dobijam 8/256 konfiguraciju, vrhunske performanse, odlicnu bateriju i brzinu punjenja, premium dizajn.. itd itd.. i jos puni stvari koje jednostavno kod konkurencije nemogu za istu ili slicnu lovu dobit..
 
2 3 hvala 0
11 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
R36 kaže...
Timo kaže...
R36 kaže...

Ekipo zavisi koji su nam prioriteti.

 

Ima Note 9 i bez beda ću ga zamjeniti za P30 Pro a razloga ima.Bit će usporedba... 

 

Kolega sve me strah da će N10 biti ista fora kao S9/S10. Nadao sam se potajno nekom napretku saw S10 a na kraju ništa pametno...

Note je poseban uredaj, u biti jedinstven je na trzistu, nema nista takvoga od konkurencije niti blizu. Tako da pretpostavljam da si nece dozvoliti takav minimalan napredak kao sto je s9>s10

 

ako ne bude sa desetkom kamera u penu, svakako ce biti novi senzor u kamerama, i nece imati tipke po rubovima, a to ce vec biti dovoljan skok u odnosu na devetku 

 Ako ne koristiš olovku, to je i dalje S9/S10.

 

Nadam se da će Note 10 biti napredak naspram Note 9.

 u neku ruku da, vec sam pisao sto se moze sa Note serijom, i zasto je jedinstven uredaj, kojemu niti jedan drugi ne moze prismrditi

 

https://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/huawei-mate-20-pro/261527.aspx?page=9&jumpto=5784060&sort=asc&view=flat

 

moze se reci da je bez olovke s9, ali ta olovka cini tako veliku razliku da je to prestrasno, a i softver na note serije bolje radi nego na galaxs, upravo zbog tih dodatnih mogucnosti i trzista na koje cilja

 

koristio sam sve i svasta, u stvarno zahtjevnim poslovnim okruzenjima, i Note je toliko doleko od "obicnih" mobitela, da ako se ne koristi njegov pun potencijal, ta razlika se ne cini tako velika

 

ako radis neki posao, gdje ti treba racunalo/notebook probaj par tjedana iskljucivo sve obavljati preko Notea, ako mozes naravno, pa ces se i sam uvjeriti koja je to nevjerovatna masina 

8 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
To sve pod uvjetom da ti legne olovka. Ima nas koji nakon minutu shvatimo da je olovka na stolu jer smo brzi prstima. Takvima note nema nikakvu prednost, jer sve ostalo ima i npr M20P ili P30P.
 
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Na pozivu si... Trebaš nešto brzo zabilježiti. Izvadiš olovku i napišeš na lock screenu. Samo jedan od mnogih scenarija gdje cijeniš Note. Ali ako se ne koristi olovka ili neke druge mogućnosti koje Note omogućuje, sasvim mi je razumljivo da ekipa mijenja Note za bilo što drugo.
8 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Sil kaže...
Na pozivu si... Trebaš nešto brzo zabilježiti. Izvadiš olovku i napišeš na lock screenu. Samo jedan od mnogih scenarija gdje cijeniš Note. Ali ako se ne koristi olovka ili neke druge mogućnosti koje Note omogućuje, sasvim mi je razumljivo da ekipa mijenja Note za bilo što drugo.

 Jedva da je koristim i na iPadu, pa nisam relevantan da sudim.

Što nedostaje otpkati zabilješku? 

16 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Ne moraš otključavati telefon, otvarati aplikaciju za bilješke, nova stavka... Prirodnije mi je i puno brže samo izvaditi olovku i nažvrljati na zaslonu brzu bilješku.
 
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Huawei P30/P30 Pro

Da bi koristio Note moraš znati pisati.

Svakako prednost P30 za nepismene kojih nema tako puno, ali ima jako puno polupismenih.

Često pišem i/ili koristim olovčicu.

Skupi note mi je pouzdaniji od skupog kineza.

Ako netko prelazi sa S note na huawei to je samo njegov problem.

Narod to opisuje kao; "sa konja na magarca"

 
2 1 hvala 1
12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
kućaposo kaže...

Da bi koristio Note moraš znati pisati.

Svakako prednost P30 za nepismene kojih nema tako puno, ali ima jako puno polupismenih.

Često pišem i/ili koristim olovčicu.

Skupi note mi je pouzdaniji od skupog kineza.

Ako netko prelazi sa S note na huawei to je samo njegov problem.

Narod to opisuje kao; "sa konja na magarca"

 Vidi inženjera što se javio. Već vidim da ćeš dobit počasni doktorat kao i Bandić.

12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Sil kaže...
Ne moraš otključavati telefon, otvarati aplikaciju za bilješke, nova stavka... Prirodnije mi je i puno brže samo izvaditi olovku i nažvrljati na zaslonu brzu bilješku.

Na telefonu sam - vozim - i trebam nešto upisat - kažem : pošaljite na e-mail

Na telefonu sam - i trebam nešto upisat - otvorim Google keep i natipkam jer trebam više od jedne/dvije/tri riječi zapisat. 

 

Olovka mi koristi za određena podcrtavanja po ekranu.

 

Da li je olovka korisna. Normalno da je, ali opet ovisi koliko često je koristiš.

 

Da li mi je bitnija kamera ili olovka. S olovkom u mjesec dana 5 puta nešto podcrtam, a kameru koristim svakodnenvo zbog djeteta. Meni je kamera tj slikanje bitnije.

 

Ne znači to da ja idem s konja na magarca., nego samo imam drugačije prioritete.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.4.2019 10:56 (R36).
8 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Ajd kuzim sebe nepismenog, ali ti znaci si bio pismen i prestajes biti?
Drama.
7 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Evo stiga mi je uređaj..
Iz tcoma, crni, 8gb/256gb.. (samo ta boja je bila, iako je na ovom mobu boja black zapravo siva)
Nemam ga puno vremena isprobat danas :) al premium ipo osjecaj u ruci, ekran vrhunski, nije prevelik i dobro lezi u ruci..
Prva stvar sta mi je zasmetala je sta u pakiranju nema silikonske maske koja bi odlicno dosla dok ne stigne neka za duze vrijeme.. ono bas pleska.. :(
 
3 0 hvala 3
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
kućaposo kaže...

Da bi koristio Note moraš znati pisati.

Svakako prednost P30 za nepismene kojih nema tako puno, ali ima jako puno polupismenih.

Često pišem i/ili koristim olovčicu.

Skupi note mi je pouzdaniji od skupog kineza.

Ako netko prelazi sa S note na huawei to je samo njegov problem.

Narod to opisuje kao; "sa konja na magarca"

 Ne budi isprani notaš :) pusti ljude da biraju po svojim prioritetima. Olovka 90% ljudi nije privlačna niti bi je koristili, zoom kamera je i koristili bi je svakodnevno. 

U ovakvim slučajevima nema ispravnog ili pogresnog odabira, samo različite potrebe i prioriteti. 

10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
R36 kaže...
Sil kaže...
Ne moraš otključavati telefon, otvarati aplikaciju za bilješke, nova stavka... Prirodnije mi je i puno brže samo izvaditi olovku i nažvrljati na zaslonu brzu bilješku.

Na telefonu sam - vozim - i trebam nešto upisat - kažem : pošaljite na e-mail

Na telefonu sam - i trebam nešto upisat - otvorim Google keep i natipkam jer trebam više od jedne/dvije/tri riječi zapisat. 

 

Olovka mi koristi za određena podcrtavanja po ekranu.

 

Da li je olovka korisna. Normalno da je, ali opet ovisi koliko često je koristiš.

 

Da li mi je bitnija kamera ili olovka. S olovkom u mjesec dana 5 puta nešto podcrtam, a kameru koristim svakodnenvo zbog djeteta. Meni je kamera tj slikanje bitnije.

 

Ne znači to da ja idem s konja na magarca., nego samo imam drugačije prioritete.

 

 

Isto kao i ti i ja sam mislio zamjeniti Note 9 sa P30 PRO i cak imam super kombinaciju da to izvedem bezbolno bez da se bacam u trosak, ali sve vise vam svjestan koliko je Note 9 premium i vrhunski mob.

Vidim da te kamera najvise motivira za prelazak, ali racunaj da ni kamera na P30 PRO nije idealna...i dalje je tu brdo pretjeranog post processing-a, osrednji video sa izrazito niskim bitrate, los zvuk kod snimanja videa i sa druge strane kao pozitivno samo to 5-10x uvecanje...ne znam dali bi me to zadovoljilo nakon odlicno izbalansirane kamere Notea koji nema slabu tocku sto se kamere tice i videa koji je melem za oci u 4K.

 

Sto se ostalih stvari tice, gubis stereo zvuk, raskosan ekran vece rezolucije, 3.5mm ulaz, olovku, 4K 60 fps...

 

Ako bi povukao paralelu sa autima, meni je Note 9 kao "sveto trojstvo" (npr BMW), a P30 PRO kao neki koreanac (npr KIA Stinger) ...na papiru super, ali na duze staze isplivaju vrline BMW-a...vozio sam svasta, ali ovo je ipak drugi svijet.

Slicno i kod Notea osjecam...doduse ovo nebi rekao za svaki Samsung jer masa njih me nije zadovoljavala, ali Note 9 je vrh u svakom pogledu.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice