NVIDIA Ampere 30xx izdvojena tema

poruka: 11.274
|
čitano: 1.785.332
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Ja bi ikakve kartice no nema ništa....  jedva čekam vidjeti kakav je Radeonov RayTracing i hoće li igre koje supportaju RTX podržati i Radeone. 

Tak bi s guštom prešao na konkurenciju kad ovi ovak failaju zadovoljit potražnju, uh....  

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Meni samo žao ljudi koji su prodavali 2080 Super i 2080Ti jeftino, i u panici, da bi odmah kupili 3000 seriju, a sad ili sjede praznih kanti i čekaju, ili su otkupljivali vlastite, ili kupovali tuđe za znatno više novaca.

Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Zašto ti je žao takvih? Onaj koji je to napravio je vjerojatno išao u to sa kalkuliranim rizikom da neće dobiti novu karticu neko vrijeme. Ako nije računao na nedostupnost kartica...well, tough luck

Bit će!
15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

A jbg, ti si sve odluke u životu očito ispravo napravi, nikad se nisi zaletio i spušio pare na glupost. Nova BabaVanga u nastajanju?

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Ja sam ostavio narudzbu za TUF na Computeruniverse za sad,ako se kojim slucajem...tesko....prije pojave u Saturnu ili Mediamarktu uzet cu tamo.

Prije nekih tjedan dana sam bio u te obje trgivine i rekli su mi da im pise kako grafe stizu za dva tjedna a sa druge strane ovi u Computeruniverse nemaju pojma o nicemu.

Kako god vracam se u Njemacku krajem mjeseca pa Nvidia ima vremena zatrpat trgovine grafama....🤣🤣🤣🤣🤣

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...

Ja sam ostavio narudzbu za TUF na Computeruniverse za sad,ako se kojim slucajem...tesko....prije pojave u Saturnu ili Mediamarktu uzet cu tamo.

Prije nekih tjedan dana sam bio u te obje trgivine i rekli su mi da im pise kako grafe stizu za dva tjedna a sa druge strane ovi u Computeruniverse nemaju pojma o nicemu.

Kako god vracam se u Njemacku krajem mjeseca pa Nvidia ima vremena zatrpat trgovine grafama....🤣🤣🤣🤣🤣

 Ajde mega pici po ovu nije daleko od Berlina i dobijes je jos za msrp, di ces bolje, ko fucka kakv je model, vodeni na to i ciao.

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/grafikkarte-geforce-rtx-3080-epic-x-rgb/1536832036-225-4589

Once upon a time bila dva prijatelja, zvali su se intel i nvidia....kraj price.
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Nisi ti mene skužio. Ne razumijem zašto ti je takvih žao? Znam da ima i takvih koji su skočili čim prije da bi manje izgubili na prodaji 2080/2080ti, ali realno gledajući...onaj koji si je mogao priuštiti 2080/ti, mogao si je priuštiti i 3080 prije nego proda 2080. 

Ja recimo uvijek kupim prvo novo prije nego prodam staro, baš zbog činjenice da ne želim riskirati da novo neće raditi/neće biti dostupno. Ako baš nemam para za novo i trebaju mi pare od prodaje starog, onda definitivno dobro razmislim mogu li prihvatiti činjenicu da se može dogoditi da sam neko vrijeme bez te stvari, a onaj koji radi suprotno radi na svoju odgovornost i snosi posljedice. I upravo zbog toga mi nije niti malo žao takvih. Eto...sa tim dijelom se ne slažem s tobom.

Bit će!
9 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Zašto žaliti nekog tko ima/voljan je dati 6k jučer i još dodatnih 4k kn danas za grafičku? Više mi žao onih što igraju na 1050/ti ili rx470/480 pa smanjuju detalje da dobiju koliko toliko fluidnu igru... i opet igraju

11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
HCgamingCRO kaže...
MEGATAMA kaže...

Ja sam ostavio narudzbu za TUF na Computeruniverse za sad,ako se kojim slucajem...tesko....prije pojave u Saturnu ili Mediamarktu uzet cu tamo.

Prije nekih tjedan dana sam bio u te obje trgivine i rekli su mi da im pise kako grafe stizu za dva tjedna a sa druge strane ovi u Computeruniverse nemaju pojma o nicemu.

Kako god vracam se u Njemacku krajem mjeseca pa Nvidia ima vremena zatrpat trgovine grafama....🤣🤣🤣🤣🤣

 Ajde mega pici po ovu nije daleko od Berlina i dobijes je jos za msrp, di ces bolje, ko fucka kakv je model, vodeni na to i ciao.

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/grafikkarte-geforce-rtx-3080-epic-x-rgb/1536832036-225-4589

1.Nisam u Berlinu...u Hr na godisnjem.

2.Ne zelim polovnu

3.Mogu cekat

5 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...
HCgamingCRO kaže...
MEGATAMA kaže...

Ja sam ostavio narudzbu za TUF na Computeruniverse za sad,ako se kojim slucajem...tesko....prije pojave u Saturnu ili Mediamarktu uzet cu tamo.

Prije nekih tjedan dana sam bio u te obje trgivine i rekli su mi da im pise kako grafe stizu za dva tjedna a sa druge strane ovi u Computeruniverse nemaju pojma o nicemu.

Kako god vracam se u Njemacku krajem mjeseca pa Nvidia ima vremena zatrpat trgovine grafama....🤣🤣🤣🤣🤣

 Ajde mega pici po ovu nije daleko od Berlina i dobijes je jos za msrp, di ces bolje, ko fucka kakv je model, vodeni na to i ciao.

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/grafikkarte-geforce-rtx-3080-epic-x-rgb/1536832036-225-4589

1.Nisam u Berlinu...u Hr na godisnjem.

2.Ne zelim polovnu

3.Mogu cekat

 Sta ces sad? ponio si 2080 za prodat ili?

Mozda ti se u linksu posreci dok si dole vidis da imaju malo-malo.

Once upon a time bila dva prijatelja, zvali su se intel i nvidia....kraj price.
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.10.2020 13:01 (HCgamingCRO).
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
HCgamingCRO kaže...
Mozda ti se u linksu posreci dok si dole vidis da imaju malo-malo.

It is always darkest just before the dawn.
5 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
mrsmith kaže...
HCgamingCRO kaže...
Mozda ti se u linksu posreci dok si dole vidis da imaju malo-malo.

 PA zar nisi i ti iz linksa dobio?

Once upon a time bila dva prijatelja, zvali su se intel i nvidia....kraj price.
9 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Prodao je on već svoju onom duxu za 3K što prodaje malo malo kartice tu na forumu, sad će dux to utopit za 4 soma nekome 

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
BeLLicus kaže...

Prodao je on već svoju onom duxu za 3K što prodaje malo malo kartice tu na forumu, sad će dux to utopit za 4 soma nekome 

Otići će za 4k easy... ako se moja 2060 SUPER prodala isti dan za 2700

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.10.2020 13:20 (mrsmith).
15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Meni više smiješno kak one Ipon više nema na skladištu GA kartice, 10 ljudi je navodno kupilo... 10k kuna su bile ove zadnje.

 

Jel stvarno toliko vrijedi biti prvi koji ju ima u kvartu ili se ljudi boje da će za mjesec dana biti 12k?!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Rhodin kaže...

Meni više smiješno kak one Ipon više nema na skladištu GA kartice, 10 ljudi je navodno kupilo... 10k kuna su bile ove zadnje.

 

Jel stvarno toliko vrijedi biti prvi koji ju ima u kvartu ili se ljudi boje da će za mjesec dana biti 12k?!

Kupila ekipa koja je davala 12k za 2080Ti Ima se, može se

It is always darkest just before the dawn.
14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
BeLLicus kaže...

Prodao je on već svoju onom duxu za 3K što prodaje malo malo kartice tu na forumu, sad će dux to utopit za 4 soma nekome 

 Isto kao i augi80 od njega je najbolje uzeti hw ovi ga izlevate na forumu i on to da za kikiriki. 

 

11 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Ja sam odredio 3000,dobio sam par ponuda gdje su mi nudili vise da bih im rezervirao i nisam prihvatio.

Kao sto sam bio napisao ,tko je dosao prvi ugrabio je grafu.

1000kn vise manje mi je nebitno,valjda mozete razumjet da je to moja odluka.

 

Za koliko ce nju covjek dalje rijesit ako ce je njegova stvar.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Stigla FTW3 ultra 3080, večeras će biti veselo 

 
11 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Ok,how?
Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
alscaul kaže...

Stigla FTW3 ultra 3080, večeras će biti veselo 

 🥂🥂🥂🥂🥂

16 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
alscaul kaže...

Stigla FTW3 ultra 3080, večeras će biti veselo 

 Di si našao? 

Lijep pozdrav ;)
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
alscaul kaže...

Stigla FTW3 ultra 3080, večeras će biti veselo 

 hajde jedva čekam da čujem i tvoje mišljenje i iskustva sa karticom. 

 

be Cool
5 godina
protjeran
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Na kraju će svi dobiti kartice osim MEGATAME, đaba sav taj hype i dizanje u nebesa, Nvidia te ostavi na cjedilu , never work for free...

 
12 1 hvala 0
12 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

2020. čovjek kupio GPU iz nove serije.

 

Pola foruma mu čestita ....

 

 

JEL SMO SE ZA TO BORILI ?????

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Moj PC  
18 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Riot kaže...

Na kraju će svi dobiti kartice osim MEGATAME, đaba sav taj hype i dizanje u nebesa, Nvidia te ostavi na cjedilu , never work for free...

Ne brini,kad dodje dodje.

13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Riot kaže...

Na kraju će svi dobiti kartice osim MEGATAME, đaba sav taj hype i dizanje u nebesa, Nvidia te ostavi na cjedilu , never work for free...

 Riot

Baš si pederčina što se sprdaš sa čovjekom.

Karma is a Bitch! 

Dohvatit će te.

13 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

jel nekog zanima rtx3080 za 7500kn kroz par dana bi trebala stici(hr gara)?
Ja sam inace iz Vukovara pa bi najvise voleo da bude osobno preuzimanje Osijek/vK/vu
javite se na PM

 

edit: palit 3080 gaming pro( par komada bi trebalo biti)

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.10.2020 18:41 (psihoroba).
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Evo je

I molim bez komentara o kablima, tek sam ju nutra metnuo

 
16 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice