Evga gtx 1080 ti hybrid crni ekran

poruka: 14
|
čitano: 4.079
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Evga gtx 1080 ti hybrid crni ekran

 Zadnjih tjedan dana svaka igra koju pokrenem dobijem crni ekran u lobiju igre ili ponekad i pokrene igru ali ubrzo bude crni ekran. Zvuk se I dalje čuje kao da je sve normalno ali grafička ne daje signal. Uspjeo sam ss napraviti dok je bio crni ekran. I primijetio sam da ventilator na grafičkoj ne vrti uopće. Promijenio sam termalnu pastu, sve očistio, jedino nisam imao thermal pads da zamijenim, naručeni su. 

Fu**ing posers
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.6.2022 18:36 (Milan AS).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Evga gtx 1080 ti hybrid crni ekran
Milan AS kaže...

 Zadnjih tjedan dana svaka igra koju pokrenem dobijem crni ekran u lobiju igre ili ponekad i pokrene igru ali ubrzo bude crni ekran. Zvuk se I dalje čuje kao da je sve normalno ali grafička ne daje signal. Uspjeo sam ss napraviti dok je bio crni ekran. I primijetio sam da ventilator na grafičkoj ne vrti uopće. Promijenio sam termalnu pastu, sve očistio, jedino nisam imao thermal pads da zamijenim, naručeni su. 

Baš je i zatoplilo jače zadnjih tjedan dana,  tak da čini se onak na prvu da se pregrijava, vidi vram temperaturu sa gpu z,  probaj i undervoltat grafu u afterburneru. Pojačaj klimu dok igraš, premjesti komp na neko prozračnije mjesto. Ak i dalje radi probleme probaj je u drugom kompu ako si u mogucnosti, ak zeza i dalje onda je prdnula skroz.

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.6.2022 19:22 (Cryogenic).
13 godina
neaktivan
offline
Evga gtx 1080 ti hybrid crni ekran

Vram temperatura je bila do 50 stupnjeva prije nego bi se crni ekran pojavio. Mora da je onda taj ventilator na grafičkoj, ne vrti se uopće. Ima li nešto u bioau da se podesi? 

Fu**ing posers
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Evga gtx 1080 ti hybrid crni ekran
Milan AS kaže...

Vram temperatura je bila do 50 stupnjeva prije nego bi se crni ekran pojavio. Mora da je onda taj ventilator na grafičkoj, ne vrti se uopće. Ima li nešto u bioau da se podesi? 

 Jel vent ne radi na full loadu? Jer vent se upali samo ako se grafa počne jače grijat, tek iznad 60-65C, imaš evga precision x software di mozes manualno ubrzat vent.

 

https://www.evga.com/precisionxoc/

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.6.2022 19:30 (Cryogenic).
13 godina
neaktivan
offline
Evga gtx 1080 ti hybrid crni ekran

Dali mogu u tom softveru testirati ventilator? Jer ne dostigne navedenu temperaturu, već se ugasi 

Fu**ing posers
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Evga gtx 1080 ti hybrid crni ekran
Milan AS kaže...

Dali mogu u tom softveru testirati ventilator? Jer ne dostigne navedenu temperaturu, već se ugasi 

 Da, bez problema.

13 godina
neaktivan
offline
Evga gtx 1080 ti hybrid crni ekran

E super, probam kroz sat vremena

 

Digao brzinu fanova na max ali isti problem, downclockao gpu, uspjeo 2-3 min igrati i isto, crni ekran

Fu**ing posers
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.6.2022 20:10 (Milan AS).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Evga gtx 1080 ti hybrid crni ekran

Vidiš da te obavještava da imaš problem sa memorijom na grafičkoj kartici. Tu je vjerojatno kvar.

14 godina
protjeran
offline
Evga gtx 1080 ti hybrid crni ekran

Ako nakon reinstalacije drivera i flash-a novog bios-a i dalje zajebava, onda je za u smece...

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Evga gtx 1080 ti hybrid crni ekran

Problem riješen, napajanje je bilo u pitanju

Fu**ing posers
Moj PC  
4 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Evga gtx 1080 ti hybrid crni ekran
ansha kaže...

Ako nakon reinstalacije drivera i flash-a novog bios-a i dalje zajebava, onda je za u smece...

 momak je skoro bacio ispravnu grafičku 

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.6.2022 13:58 (Zaporožac).
13 godina
offline
Re: Evga gtx 1080 ti hybrid crni ekran
Zaporožac kaže...
 momak je skoro bacio ispravnu grafičku 

Zbog toga obožavam svoj posao, stvari često nisu onakve kakve izgledaju. Zato sve treba detaljno istestirati do detalja.

No Fear. No Excuses. No Limits. :D
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.6.2022 17:35 (Valentin17).
14 godina
protjeran
offline
Re: Evga gtx 1080 ti hybrid crni ekran
Zaporožac kaže...
ansha kaže...

Ako nakon reinstalacije drivera i flash-a novog bios-a i dalje zajebava, onda je za u smece...

 momak je skoro bacio ispravnu grafičku 

Pretpostavio sam da su ostale komponente ispravne, al znamo sta je pretpostavka i cija je majka 

13 godina
neaktivan
offline
Evga gtx 1080 ti hybrid crni ekran

Jedinu grešku što sam napravi je što sam za 80-tak eura kupio termalne trake, sad kad ih već imam možda ih i promjenim mada su temperature ok. I definitivno kupujem neki pc za testiranje komponenti 

Fu**ing posers
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.7.2022 11:12 (Milan AS).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice