AMD Navi izdvojena tema

poruka: 9.269
|
čitano: 1.628.950
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Re: AMD Navi
Santana kaže...

 A kaj da komentiramo kad informacija nema. Zwer se trese doma skupa sa rambox-om

 

Nego neće biti baš ovih grafa u startu za svakoga tko želi, biti će potražnja veča od ponude izgleda.

https://videocardz.com/newz/amd-radeon-rx-7900-launch-could-face-supply-issues-no-reference-cards-for-mainland-china

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.12.2022 11:48 (dery).
2 godine
offline
Re: AMD Navi
blackdevil kaže...

5 dana do launcha, ne kače se leakovi, nitko ništa ne prognozira.

el amd umro il nas kolektivno boli peta za nove GPU?

 

 Di me boli peta, nemrem dočekat tih 5 dana, odnosno ajd 15 dana da vidim šta će bit sa nvidia cijenama. 

15 godina
online
AMD Navi

Kako nas mami kupi kupi

 

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
AMD Navi

1000  jureka bez poreza da bi se igral sam za jednu komponentu, tak očajan nisam  Ovi iz AMD-a misle da smo ovisnici.

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: AMD Navi
dery kaže...

Kako nas mami kupi kupi

 

Za kreatore, a samo Adobe paket s Amd-om rikava ili uopce ne radi pocevsi od LR, Za kratore je Nvidia ili nesto novo od Applea m1/m2

12 godina
offline
Re: AMD Navi
Boris grozni kaže...
dery kaže...

Kako nas mami kupi kupi

 

Za kreatore, a samo Adobe paket s Amd-om rikava ili uopce ne radi pocevsi od LR, Za kratore je Nvidia ili nesto novo od Applea m1/m2

 

Ljepo su to oni snimili ali di su nam te unreal 5 igre sa nevjerovatnom grafikom i vrhunskom igrivosti?

15 godina
online
Re: AMD Navi
Boris grozni kaže...
dery kaže...

Kako nas mami kupi kupi

 

Za kreatore, a samo Adobe paket s Amd-om rikava ili uopce ne radi pocevsi od LR, Za kratore je Nvidia ili nesto novo od Applea m1/m2

 

snake1kl kaže...
Boris grozni kaže...
dery kaže...

Kako nas mami kupi kupi

 

Za kreatore, a samo Adobe paket s Amd-om rikava ili uopce ne radi pocevsi od LR, Za kratore je Nvidia ili nesto novo od Applea m1/m2

 

Ljepo su to oni snimili ali di su nam te unreal 5 igre sa nevjerovatnom grafikom i vrhunskom igrivosti?

 zato i kažem kako ga seru

kradem mine iz minskog polja
8 godina
offline
AMD Navi

recenzije 12. tek

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
AMD Navi
If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
AMD Navi

Ovaj ih je več vjerovatno istestira i hvali ih naveliko jer zna kako stvari stoje.

 

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
offline
AMD Navi

Navodno 10-11 000 kn u EU.

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.12.2022 15:54 (OnTime).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Navi
dery kaže...

Ovaj ih je več vjerovatno istestira i hvali ih naveliko jer zna kako stvari stoje.

 

 

Predivno izgledaju referentni modeli, a i nisu veliki kao vreća cementa.

twice the pride double the fall
16 godina
offline
Re: AMD Navi
OnTime kaže...

Navodno 10-11 000 kn u EU.

 Mnogo

AMD Ryzen 3900X; asrock B450 Pro4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; Nvidia GeForce Palit 2080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
18 mjeseci
protjeran
offline
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: AMD Navi

 Problem je sta ce takve kartice ako ih i bude kod nas kostati vise od rtx 4080 kartica:)

15 godina
online
Re: AMD Navi
snake1kl kaže...

 Problem je sta ce takve kartice ako ih i bude kod nas kostati vise od rtx 4080 kartica:)

 Pa ko ih ebe njih i njih ima jakih grafa za birat do 5k kn

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.12.2022 18:03 (dery).
14 godina
offline
AMD Navi

Baš gledam kako očigledno pada cijen rx 6950 xt kartice. Samo je pitanje koja ja zadnja, u cca 2 tjedna oko 1500kn. Ma nedam više od 7000kn, da je zlatana onda može i više.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
AMD Navi

Cijena ce bit sigurno nesto malo manja od rtx 4080 i to je to. Nece AMD radi nas spustat cijene. Njima je super kad ih Nvidia digne.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Navi
Santana kaže...

Cijena ce bit sigurno nesto malo manja od rtx 4080 i to je to. Nece AMD radi nas spustat cijene. Njima je super kad ih Nvidia digne.

 

Puno ljudi to ne shvaća, slave kaj plačaju grafe 900 odnosno 1000 eura umjesto 1400, a trebali bi ih placati 500-600 eura.

twice the pride double the fall
16 godina
offline
Re: AMD Navi

 Zbog takve zgodne grafe varaš ženu, ili ako treba tražiš razvod itd.

AMD,........is that Epyc or what?
16 godina
offline
AMD Navi

Još malo!

 

Izdržimo svi zajedno!!!

 

\o/\o/

AMD Ryzen 3900X; asrock B450 Pro4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; Nvidia GeForce Palit 2080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
AMD Navi

U koliko sati danas review embargo završava?

:)
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: AMD Navi

Mislim da u 15:00 po našem vremenu idu prve recenzije van.

2 godine
offline
AMD Navi

Nije mi jasno kako neki jutjuberi fejkaju benchmarke, stave benchmark 7900xtx, 7900 xt,  4090, 4080 i gledaš u hwinfo/msi afterburner riva tuner i sve izgleda legit a nije, kako uspiju manipulirat brojevima (fps) nije mi jasno. Evo ovaj video naprimjer.

 

 

Edit, mislim da sam skonto, lik ima 4090, pa onda undervolta i fejka benchmarke.

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.12.2022 13:13 (OnTime).
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: AMD Navi

Tako će nekako i biti xtx između 4080 4090, xt blizu 4080.

kradem mine iz minskog polja
16 godina
offline
Re: AMD Navi
dery kaže...

Tako će nekako i biti xtx između 4080 4090, xt blizu 4080.

 Ne kužim čemu tolka zbrka i strka, osim da je AMD eventualno namjerno sakrio/nije pokazao 5-10% GPU/FPS performansi na ranijoj okvirnoj prezentaciji.

 

To su več radili sa Zen procesorima, i to dva puta dakle za AMD čista klasika.

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.12.2022 15:00 (rambox).
5 godina
offline
AMD Navi

Sve Vas Volim
Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: AMD Navi

Rame uz rame 4080 i tu i tamo i jača, u nekim igrama parira i 4090, čak i brža, sve u svemu Amd congrats, još samo da vidimo cijene i to je to. 4080 će morat dolje cijenom ili će im skupljat prašinu u skladištu. I potvrđeno kolko je 4080/4090 neisplativa kupnja sa skroz promašenom cijenom.

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.12.2022 15:22 (OnTime).
12 godina
offline
Re: AMD Navi
OnTime kaže...

rame uz rame 4080 i tu i tamo i jača, u nekim igrama parira i 4090, čak i brža, sve u svemu Amd congrats, još samo da vidimo cijene i to je to.

 Ak pogode s cijenom, taman bude sweet spot. To se odnosi i na rx 7900 xt

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice