﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Tue, 23 Jun 2026 15:23:39 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Tue, 23 Jun 2026 10:23:00 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Grafičke kartice</description><title>AMD Navi</title><link>http://forum.bug.hr/forum/topic/graficke-kartice/amd-navi/265345.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>AMD Navi</title><description>Korisnici RX 7000 Serije ugodan gaming:&amp;nbsp;https://www.techpowerup.com/350185/amd-fsr-upscaling-4-1-officially-released-for-radeon-rx-7000-gpus</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6937489.aspx</link><pubDate>Tue, 23 Jun 2026 10:23:00 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">b606477c79c2ad329e793cd139ddce56</guid><category /></item><item><title>Re: AMD Navi</title><description>&amp;nbsp;A ne iskače više notifikacija kad se driver ruši kao nekada? Ovih par dana mi se resetiraju postavke kod gotovo svakog paljenja. Ne svako ali skoro.&amp;nbsp;Ok, tnx, probat ću malo olabavit.</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6933364.aspx</link><pubDate>Thu, 28 May 2026 07:58:25 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">8f3e9466119324f8b574118546846e1f</guid><category /></item><item><title>Re: AMD Navi</title><description>&amp;nbsp;resetiraju se samo ako dođe do rušenja drivera ili kod updatea drivera.....za update samo loadaš sejvanu konfiguraciju.....&amp;nbsp;a ako ti puknu drajveri..... najvjerojatnije si pretjerao sa uv.....</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6933357.aspx</link><pubDate>Thu, 28 May 2026 07:25:54 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">597a83ac93f34480d8dd514096e47e27</guid><category /></item><item><title>Re: AMD Navi</title><description>Koja je fora da se postavke uv-a i up-a resetiraju nakon gotovo svakog gašenja, sleepa računala? </description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6933333.aspx</link><pubDate>Thu, 28 May 2026 06:13:16 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">4cdcd9f2c6cac48ca616e09ad8c7766f</guid><category /></item><item><title>AMD Navi</title><description>RX 9070 XT je podjednaka sa RTX 5070Ti kroz 50+ igara na dvije rezolucije tu uz RT i bez njega.&amp;nbsp;https://youtu.be/IBNwDg9WkT8?is=SObY3JDVXV5IlewW&amp;nbsp;RX 9070 je 20% bolja uloženo dobiveno po tren...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6932444.aspx</link><pubDate>Sat, 23 May 2026 11:16:09 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">afd7020adf9b4c1e19a2a72958e2006b</guid><category /></item><item><title>AMD Navi</title><description>Ja sam u Austriji uzeo sapphire nitro+ 9070XT rabljenu za 550e nazalost prodao sam ju skupa sa 14600k 7200mt/s konfom taman prije abnormalnog skoka cijene radne memorije..Prije par mjeseci sam nabavio...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6932426.aspx</link><pubDate>Sat, 23 May 2026 09:51:02 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">0434ed0a57a9ea05dba373f129a13c36</guid><category /></item><item><title>AMD Navi</title><description>Xbox X je 700 e, PS5 pro 850 e, PS5 540 e...RX9070XT napovoljnija a dobra je 700 ehttps://www.gamershop.hr/pc/sapphire-radeon-rx-9070-xt-pulse-16gb-gddr6-256bit-graficka-kartica-11348-03-20g?utm_sourc...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6932424.aspx</link><pubDate>Sat, 23 May 2026 09:34:26 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">17b41e9aa9b578ddba84a226ebfaa0f5</guid><category /></item><item><title>Re: AMD Navi</title><description>&amp;nbsp;Samo je rx480 bila trećinu cijene 9070xt, i tad si mogao cijelu konzolu kupiti za lovu jedne grafičke, a sad možeš skoro dvije. Šteta što je 9070 neXT zapostavljen model, midrange konfe žude za ...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6932408.aspx</link><pubDate>Sat, 23 May 2026 07:58:07 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">d0eb738a233e270d490708d1fcb1a08a</guid><category /></item><item><title>AMD Navi</title><description>Da, gledam naknadno po netu za taj thermal gel ali ne nalazim da je to tak veliki problem osim ako grafa stoji vertikalno. Moguće su kasnije revidirali smjesu malo.Kad izađe jamstvo, rastavit ću je, p...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6932309.aspx</link><pubDate>Fri, 22 May 2026 14:31:19 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">ed041c95f49230a61efa041263b0ec44</guid><category /></item><item><title>Re: AMD Navi</title><description>&amp;nbsp;Početkom godine sam svoju kupio preko Uzi Shopa za 750 eura (3 godine garancije). Isti model.&amp;nbsp;Radi bez ikakvih problema. Undervoltao sam ju (-70mV, power limit -15% i fast timing 2700mhz za...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6932299.aspx</link><pubDate>Fri, 22 May 2026 13:34:48 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">902f21e1759c308695ee7a24d3712ac8</guid><category /></item><item><title>AMD Navi</title><description>Jučer stigla 9070xt gaming oc i malo gnjavio benchevima. Hotspot sam vidio oko 87 najviše. Poslje spustio malo napon na -70 i -5% power limit da smanjim potrošnju. Ide sigurno još ali nisam stigao ruš...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6932053.aspx</link><pubDate>Thu, 21 May 2026 08:16:38 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">669f1e8e79d651decf29fed6bc3c95d9</guid><category /></item><item><title>AMD Navi</title><description>Watz that happend? Evo i službeno FSR4.1 na AMD seriju 7000 i početkom iduće godine na seriju 6000&amp;nbsp;https://www.youtube.com/watch?v=R0iq0I2o_Hc</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6930912.aspx</link><pubDate>Thu, 14 May 2026 21:17:32 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">5495cae2b2d99ea04401242a732f3232</guid><category /></item><item><title>Re: AMD Navi</title><description>Od 4. mjeseca Asrock 9070XT Steel Legend, sve 5, UV -90mV, jako zadovoljan. Posto sam ju platio koliko su sada najjeftiniji modeli, meni se isplatilo...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6908610.aspx</link><pubDate>Mon, 12 Jan 2026 13:00:55 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">f3c02fd23739b2b595dffece76109a98</guid><category /></item><item><title>AMD Navi</title><description>2+2=4 JER je 4-2=2</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6907709.aspx</link><pubDate>Wed, 07 Jan 2026 20:31:34 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">0ee10aefc6a8fc96497586137b7319d3</guid><category /></item><item><title>AMD Navi</title><description>Također, imam par mjeseci&amp;nbsp;Powercolor Red Devil RX 9070XT i odlična je. Tiha i brutalna&amp;nbsp;</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6907704.aspx</link><pubDate>Wed, 07 Jan 2026 20:02:05 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">3bf92cd5133e8b886a3479045a57d8c4</guid><category /></item><item><title>AMD Navi</title><description>Evo i ja koristim moju cca mjesec i pol i ide ko zmaj, 0 problema sa rusenjem itd</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6907690.aspx</link><pubDate>Wed, 07 Jan 2026 18:40:59 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">4e3d37b175045e170901eeb8acfa5103</guid><category /></item><item><title>Re: AMD Navi</title><description>Ja sam prezadovoljan svojom Taichi....eto, 0 problema, tiha, hladna, dovoljno snažna za 4k i oku ugodne detalje.....</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6907686.aspx</link><pubDate>Wed, 07 Jan 2026 18:35:00 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">f76ab54fff5c0d0a1412acc6e1043a03</guid><category /></item><item><title>AMD Navi</title><description>Vlasnici Rx 9070XT kartica, kako ste zadovoljni karticom i je li opravdala svoju cijenu? Očekujem je za par dana , a i ovo mi je prva radeonka nakon davne 2008 i HD3850 grafičke kartice pa me živo int...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6907679.aspx</link><pubDate>Wed, 07 Jan 2026 17:54:56 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">b314aa735dd5a51977ed23f23a5de2a3</guid><category /></item><item><title>Re: AMD Navi</title><description>&amp;nbsp;da ne spominjemo da je nevidija izbacila podatak o hotspotu u 5xxx serijinekidan kolegi instalirao gigu 5070ti gaming oc i u hw monitor hotspot piše da je na 250 stupnjeva, kolega skočio sa stol...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6905292.aspx</link><pubDate>Thu, 25 Dec 2025 17:25:46 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">2e5910848a56b4327d9ba25e623a7b4b</guid><category /></item><item><title>Re: AMD Navi</title><description>Tako mi je ostalo u sjecanju s hardwareunboxed.. prije par dana imali veliki test 9070xt modela..&amp;nbsp;Vi koji imate 9070xt jer se ruse napravljeni profili ?meni se to desavalo na 7900xt</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6905225.aspx</link><pubDate>Thu, 25 Dec 2025 10:42:52 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">c50a01779c8386882d2ec0cf025d13ee</guid><category /></item><item><title>Re: AMD Navi</title><description>prodane su XT OC verzije vidim. dan kad sam ti postao bila je 620 eura, iduci dan pala na 600 eura. Eo koristim par tjedana i sve je ok, pocevsi od temperatura</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6904850.aspx</link><pubDate>Tue, 23 Dec 2025 14:55:38 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">914ca99026981f9e39ceb2b2a28094f0</guid><category /></item><item><title>Re: AMD Navi</title><description>&amp;nbsp;S kim ti pričaš i o čemu? daj se smiri pa probaj ponovno..</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6904839.aspx</link><pubDate>Tue, 23 Dec 2025 14:22:07 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">072bbb5182111aeaef9b3e154ce08d89</guid><category /></item><item><title>Re: AMD Navi</title><description>&amp;nbsp;&amp;nbsp;Neka se ti na nvidija temi kurcis sa temp jezgre bez da spomeneš memoriju jel :)&amp;nbsp;Evo za tebe znalče, asus ne koristi ptm uopce, ja na sapphire pulse memorija ne prelazi 75, a ova tvoj...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6904834.aspx</link><pubDate>Tue, 23 Dec 2025 14:16:56 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">eb0df055748c88c339318a9df3be2b7f</guid><category /></item><item><title>Re: AMD Navi</title><description>&amp;nbsp;što je sjebano? Inace taj model ima najhladniju memoriju na nekoj xt verziji koje su inace vruce ko kifle toliko o hladnjaku.</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6904822.aspx</link><pubDate>Tue, 23 Dec 2025 13:52:35 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">653c5b470a7d9f6735e8a0d4c2146419</guid><category /></item><item><title>Re: AMD Navi</title><description>Uuuuu ovo je opaka ponuda iako imaju sjebanonlađenje.  Stize 15.1?  :-(
Ahh sad vidim to je non xt</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6904813.aspx</link><pubDate>Tue, 23 Dec 2025 13:14:55 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">1647cf1d534c22c08b0dbd9ab40baafe</guid><category /></item><item><title>Re: AMD Navi</title><description>kupio sam ovu bas na ovom linku za crni petak za 560 eura, sad nije puno veca cijena, vrh kartica&amp;nbsp;https://www.amazon.de/-/en/dp/B0DSG52H7D?ref=ppx_yo2ov_dt_b_fed_asin_title&amp;amp;th=1</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6904238.aspx</link><pubDate>Sun, 21 Dec 2025 08:29:49 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">6661ca026ea4deb1484ffe7506cd42ee</guid><category /></item><item><title>Re: AMD Navi</title><description>Prodo sam 4070ti pa nebi ispod toga</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6904190.aspx</link><pubDate>Sat, 20 Dec 2025 22:02:22 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">468a203de1324f71d8f75f9898459a4a</guid><category /></item><item><title>Re: AMD Navi</title><description>&amp;nbsp;Isto, uzeo 9060 xt 16gb i strava, može 2k bez problema :)</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6904180.aspx</link><pubDate>Sat, 20 Dec 2025 19:17:27 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">15e70d2eddd4a5bfd88b05026ac6e566</guid><category /></item><item><title>Re: AMD Navi</title><description>&amp;nbsp;Ja sam imao sličnu dilemu, na kraju uzeo 9060XT za 343&amp;euro;</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6904175.aspx</link><pubDate>Sat, 20 Dec 2025 18:59:11 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">bb3dda74b320e38148b337d83fa80886</guid><category /></item><item><title>Re: AMD Navi</title><description>Ekipa koliko vas ima swift / mercury grafe 9070xt i kako ste zadovoljni? Temperature i glasnoca? 

Ne mogu se natjerati dat 800€ za gpu a igram se 3x u mjesecno.. i to mozda. </description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6904158.aspx</link><pubDate>Sat, 20 Dec 2025 17:23:34 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">173a514fed77ef6710b1cf74d238486e</guid><category /></item><item><title>Re: AMD Navi</title><description>&amp;nbsp;Pogledaš eventualno popis fixeva pa ko ti se svidi....npr za moju ploču:&amp;nbsp;1.AGESA updated to ComboAM5 PI 1.2.7.0.2.Improves compatibility with various CPUs and devices.3.&amp;nbsp;Enhanced syste...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6902268.aspx</link><pubDate>Fri, 12 Dec 2025 11:16:57 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">f180869a124cc13273a84c9cde83717d</guid><category /></item><item><title>Re: AMD Navi</title><description>U pravilu ako sve radi, ne treba, ako su problemi kojima bios može pomoći onda da.&amp;nbsp;lp</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6902143.aspx</link><pubDate>Thu, 11 Dec 2025 21:01:19 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">326185dc429c37d704242443a16693e0</guid><category /></item><item><title>AMD Navi</title><description>Se isplati updejtati bios ako sve radi normalno? Ja ga nisam nikad flasho</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6902036.aspx</link><pubDate>Thu, 11 Dec 2025 14:32:00 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">2cf389ccdcf969bf2adfb09606e8d48a</guid><category /></item><item><title>Re: AMD Navi</title><description>&amp;nbsp;Juče izašlo to, novi chipset driveri, i novi Ryzen Master (i novi BIOS za moju ploču,da ne spominjem da je bio i M$&amp;nbsp;patch dan)</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6902026.aspx</link><pubDate>Thu, 11 Dec 2025 13:51:06 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">fc07432c26c36ca10d7231abb6fa3640</guid><category /></item><item><title>AMD Navi</title><description>Izasao nam Redstone, ja isprobao u stalkeru2, nije loše</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6902025.aspx</link><pubDate>Thu, 11 Dec 2025 13:48:26 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">338dcda1e04c8195f411fe396a23e692</guid><category /></item><item><title>AMD Navi</title><description>Čisto opaska za one koji razmatraju XFX Swift 9070 modele.&amp;nbsp;Postoje 2 varijante, "normalna" i manja, s&amp;nbsp;manjim 90mm ventilatorima, ali&amp;nbsp;u puno trgovina obje se vode kao "XFX Swift AMD Rade...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6899975.aspx</link><pubDate>Thu, 04 Dec 2025 07:52:43 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">7be754a2dc7529d5c911c8ff2a2df549</guid><category /></item><item><title>AMD Navi</title><description>Ja drzim svoju sapphire 9070 pure na -80mV,-15% power i 2700 vram fast timing, performanse identične kao stock mozda malo bolje ali bolji 1% lows.&amp;nbsp;Ovo mi je prva AMD grafa nakon jedno 15 godina, ...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6896119.aspx</link><pubDate>Tue, 18 Nov 2025 13:07:01 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">c3cb8303df23639cb9940540a1d33799</guid><category /></item><item><title>Re: AMD Navi</title><description>Za usporedbu, ja sam na 9070XT na -90mV full stabilno...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6892345.aspx</link><pubDate>Tue, 04 Nov 2025 07:36:24 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">1dcd74acc1fcc191305af337311d43c7</guid><category /></item><item><title>AMD Navi</title><description>Jbte kako je ovo divno gledati kad u svom vlastitom fanboy čoporu pljujete od pameti jedni na druge, ovaj forum je neprocijenjiv</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6892288.aspx</link><pubDate>Mon, 03 Nov 2025 19:42:30 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">f35986a13c5dd0a3fc4d4e2f443f657d</guid><category /></item><item><title>Re: AMD Navi</title><description>Radi se točnije o mV milivoltima, no mislio sam da si shvatio no, no ok.....mV&amp;nbsp;Nije me zdesila neka sretna silikonska lutrija tako da u nekim scenarijima nije stabilna na tih -80 već je na -55, m...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6892266.aspx</link><pubDate>Mon, 03 Nov 2025 18:52:41 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">d9446a57feb1a50edffe291eefdf7cda</guid><category /></item><item><title>Re: AMD Navi</title><description>&amp;nbsp;Pa na koliko ta grafička radi, na 220V izmjenično kad joj možeš smanjit 80V?</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6892265.aspx</link><pubDate>Mon, 03 Nov 2025 18:50:49 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">960383937c36fe74377e33a725d27cfa</guid><category /></item><item><title>Re: AMD Navi</title><description>u driverima pod performance i custom overclock smanjenje voltaže.....undervolt iliti</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6892262.aspx</link><pubDate>Mon, 03 Nov 2025 18:37:21 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">1010cc579c81e63dceb94538c58d718c</guid><category /></item><item><title>Re: AMD Navi</title><description>&amp;nbsp;Što je "V" u "-80V"?</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6892147.aspx</link><pubDate>Mon, 03 Nov 2025 11:45:57 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">2a676453c2b94711a5d7495bff633146</guid><category /></item><item><title>AMD Navi</title><description>Onda mi se i mobitel raspada</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6891976.aspx</link><pubDate>Sun, 02 Nov 2025 18:26:18 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">80dd252f36271c2f7c9876db58def9f7</guid><category /></item><item><title>Re: AMD Navi</title><description>Zagasi male jezgre</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6891975.aspx</link><pubDate>Sun, 02 Nov 2025 18:26:18 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">1b94ac1fb4ac315c530db3491abed4ab</guid><category /></item><item><title>Re: AMD Navi</title><description>Ma ne meni sve normalno to samo na intelima tako pokazuje koji su klokani preko 5ghz moras spustit klok na 4.9ghz pa ce biti normalna slika.</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6891974.aspx</link><pubDate>Sun, 02 Nov 2025 18:23:47 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">0d3f80782afea433364bedf7ad6db606</guid><category /></item><item><title>AMD Navi</title><description>Jbte ovdje na AMD temi cak se i bug forum raspada zbog crvenih&amp;nbsp;</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6891971.aspx</link><pubDate>Sun, 02 Nov 2025 18:10:01 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">06e6589a7df925c897f33ec927c488c0</guid><category /></item><item><title>Re: AMD Navi</title><description>Šteta za te kartice imaju dosta vrama, a opet nisu valjda sposobne vrtit napredni FSR4. </description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6891942.aspx</link><pubDate>Sun, 02 Nov 2025 14:44:05 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">3a39885389198de7a3fbf907881f4813</guid><category /></item><item><title>Re: AMD Navi</title><description>Slično razmišljam kao taj Australac. Radeon diviziju vode debili ili ih jednostavno više nije briga s obzirom da dobro zarađuju.Praktično je podrška ukinuta i dosta ranije, jer za moju seriju kroz dri...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6891938.aspx</link><pubDate>Sun, 02 Nov 2025 14:39:12 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">c6b1598a6d0e2297f2b55b86323e5d67</guid><category /></item><item><title>AMD Navi</title><description>Najgori od najgorih&amp;nbsp;Why AMD Radeon just completely lost my trusthttps://www.youtube.com/watch?v=32Vt0CyQA38&amp;nbsp;&amp;nbsp;</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/amd-navi/6891930.aspx</link><pubDate>Sun, 02 Nov 2025 14:18:05 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">2b65146bebca1dc7bd479084e974533b</guid><category /></item></channel></rss>