Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.731
|
čitano: 7.944.858
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
16 godina
odjavljen
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

I opet ti nije jasno, rekao sam ak nije pretjerana (pretjerana poput Sumrak serijala) ak je dobro dozirana. Uostalom dio je američke kulture...pretjerana grljenja, grupne terapije, obiteljski psiholog ili terapeut i sl. Sve to oni prenose na film. Sve to patetično iz pogleda prosječnog balkanca ili prenemaganje i preseravanje. Drame su prepune toga kao i općenito pretjerivanja i razni klišeji ali ako bi to skroz odbacili od holliwoodskog filma bi ostalo jako malo. 

7 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
XXX kaže...

I opet ti nije jasno, rekao sam ak nije pretjerana (pretjerana poput Sumrak serijala) ak je dobro dozirana. Uostalom dio je američke kulture...pretjerana grljenja, grupne terapije, obiteljski psiholog ili terapeut i sl. Sve to oni prenose na film. Sve to patetično iz pogleda prosječnog balkanca ili prenemaganje i preseravanje. Drame su prepune toga kao i općenito pretjerivanja i razni klišeji ali ako bi to skroz odbacili od holliwoodskog filma bi ostalo jako malo. 

 Još posipanja pepelom ili u prijevodu još gnusnih laži?

 

Patetika je otrov. To je isto kao da kažeš da je otrov u hrani (ovog puta duhovnoj) OK, ako ga nema previše i onda bubneš floskulu života koja te je ogolila kao totalnog neznalicu da su "mnoge vrhunske drame patetične". 

 

 

Ni jedna dobra drama, kao ni bilo koji film nekog drugog genrea nije dobar ako sadrži bilo koju količinu patetike,

 

Ali kome ja to pričam, kad se ti istom hraniš, a kad te se razgoliti skrivaš se iza Tarakowskog. Fan najpatetičnijeg izmeta ikad Fury Road, našao se meni docirat o patetici. 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.6.2017 21:49 (Norways gift to Sweden).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Norways gift to Sweden kaže...

 

Rekao sam ti zašto je povijesna netočnost loša u kontekstu ovog filma. Čitaj malo bolje. Povijest koju ovaj film pokušava predočiti je izrazito kompleksna i on ju pojednostavlja kako bi si ostavio više vremena za ljubavni sublot. 

 

"pametan sam nekad toliko da ni sam ne znam o čemu pišem" ironično da to dolazi od tebe jer se na to može svesti većina tvojih postova ovdje.

 

Ovo nisu bile uvrede i laži o filmu, to su bile moje kritike na film, koji unatoč manama jest dobar film. Nije odličan, ali je dobar.

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
16 godina
odjavljen
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Kao fan patetike valjda sam mjerodavan dozirati o istoj  Nebuš valjda ti pisao o tome kad ju ni ne vidiš pored "zdravih " očiju 

9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Kad vec spominjete Fury road napisao bi svoje misljenje o njemu.

Meni film jednostavno los. Likovi su tak naivno napravljeni da nisam mogo vjerovat dok sam gledo i onda sam kraj je kao iz nekog super hero filma kojeg mozes samo u cudu gledat

 

 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Santana kaže...

Kad vec spominjete Fury road napisao bi svoje misljenje o njemu.

Meni film jednostavno los. Likovi su tak naivno napravljeni da nisam mogo vjerovat dok sam gledo i onda sam kraj je kao iz nekog super hero filma kojeg mozes samo u cudu gledat

 

 

 U kom smislu naivno? Kraj je u skladu sa ostatkom filma, pretjerane scene ali tko je očekivao od ovog filma film poput Rusha prevario se očekivanjima.

9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
XXX kaže...
Santana kaže...

Kad vec spominjete Fury road napisao bi svoje misljenje o njemu.

Meni film jednostavno los. Likovi su tak naivno napravljeni da nisam mogo vjerovat dok sam gledo i onda sam kraj je kao iz nekog super hero filma kojeg mozes samo u cudu gledat

 

 

 U kom smislu naivno? Kraj je u skladu sa ostatkom filma, pretjerane scene ali tko je očekivao od ovog filma film poput Rusha prevario se očekivanjima.

 Kao da su ih radili po šabloni nekoj. 

Treba nam jedan ovakav jedan onakav. I po tome odma vidis kak ce koji lik u filmu proc. Jako je predvidljiv. 

 

Na kraju su švabe prezentirali ko botove koji skacu na metak tek tolko da oduze taj zadnji dio 

 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Santana kaže...
XXX kaže...
Santana kaže...

Kad vec spominjete Fury road napisao bi svoje misljenje o njemu.

Meni film jednostavno los. Likovi su tak naivno napravljeni da nisam mogo vjerovat dok sam gledo i onda sam kraj je kao iz nekog super hero filma kojeg mozes samo u cudu gledat

 

 

 U kom smislu naivno? Kraj je u skladu sa ostatkom filma, pretjerane scene ali tko je očekivao od ovog filma film poput Rusha prevario se očekivanjima.

 Kao da su ih radili po šabloni nekoj. 

Treba nam jedan ovakav jedan onakav. I po tome odma vidis kak ce koji lik u filmu proc. Jako je predvidljiv. 

 

Na kraju su švabe prezentirali ko botove koji skacu na metak tek tolko da oduze taj zadnji dio 

 

 Za razliku od ostatak serijala Fury se baš odmaknuo od šablone ubacicanjem jakog ženskog lika, gotovo glavnog lika. Šablonski likovi su kroz cijeli serijal. Predvidiv je opet cijeli serijal, tu eventualno odskače 3. dio koji je opet ispao najlošiji.

 

Kad pričaš o švabama pretpostavljam da si pomješao filmovge. Mi pričamo o 

 

a ne o 

 

 

 

 

13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ja sam isto davno prije ovdje postao da mi je Fury road loš,pa sam naletio na salvu kritika.

Loš mi je u smislu,sto mi je pobacio kao Mad Max,jednostavno mi je pogazio sva ocekivanja orginalnoga Maxa i to sto Maxa nema u cjelome filmu.

Ali Fury road je bezprijekoran kao akcijski film,efekti su  odlicni,a pokreti kamere...pa ja jos bolje nisam vidio!

 

Ovaj "Norvežanin" je jos jedan od onih ocajnika koji misli da je pokupio svu pamet svijeta,te da je samo njegov ukus ispravan-svi ostali su u zabludi.Kao on je strucnjak,on je snimio stotine filmova te se hvali cinjenicom da mu je film Nr.1. Imitation game jer je pun dijaloga,kvalitetne glume i lazne "istinite" priće,Valjda je mislio da su sve te odlike filma totalno nerazumljive za nas,pa ce se na taj nacin osjecati superiorniji!

Prava istina je da on je obicni trol kojega treba banirati da se vrati nazad na Coolinarka forum i tamo nastavi filozofirati sa kuharicama koji je kupus za sarmu najbolji!

 

PS:Inace,Imitation game je odlican film,ali nikako ne spada u top 100 filmova ikada!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
16 godina
odjavljen
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.6.2017 22:16 (XXX).
9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
XXX kaže...
Santana kaže...
XXX kaže...
Santana kaže...

Kad vec spominjete Fury road napisao bi svoje misljenje o njemu.

Meni film jednostavno los. Likovi su tak naivno napravljeni da nisam mogo vjerovat dok sam gledo i onda sam kraj je kao iz nekog super hero filma kojeg mozes samo u cudu gledat

 

 

 U kom smislu naivno? Kraj je u skladu sa ostatkom filma, pretjerane scene ali tko je očekivao od ovog filma film poput Rusha prevario se očekivanjima.

 Kao da su ih radili po šabloni nekoj. 

Treba nam jedan ovakav jedan onakav. I po tome odma vidis kak ce koji lik u filmu proc. Jako je predvidljiv. 

 

Na kraju su švabe prezentirali ko botove koji skacu na metak tek tolko da oduze taj zadnji dio 

 

 Za razliku od ostatak serijala Fury se baš odmaknuo od šablone ubacicanjem jakog ženskog lika, gotovo glavnog lika. Šablonski likovi su kroz cijeli serijal. Predvidiv je opet cijeli serijal, tu eventualno odskače 3. dio koji je opet ispao najlošiji.

 

Kad pričaš o švabama pretpostavljam da si pomješao filmovge. Mi pričamo o 

 

a ne o 

 

 

 

 

 Boga ti koji sam ja panj 

Super mi je bio Mad Max

 

hahahaha

 

ma zbog onog specijalca nisam citao sve postove pa se sjebo kad sam uletio ko padobranac

11 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Norways gift to Sweden kaže...

Fury Road je izmet od filma jer nema ono što film čini filmom: priču, dubinu, emociju. To je remek djelo površnosti i plitkoće, glupe radnje i tragikomičnih likova.

 ..... drago mi je da si sve bas sve masio, "ceo fudbal si masio"..... film iz vremena Bustera Keatona i Charleya Chaplina nije imao a od dijaloga sve se svodilo na umjetnost pokreta, a na taj naci i stvaranja price...... ocito ti nije jasno da je Miller u ova vremena stvorio remek djelo iz nekih davnih vremena o nekim buducim vremenima, mozes pratit? sumnjam. Umjetnost filma sa fokusom na pokret, ritam, kameru, kadriranje - UMJETNOST!... pa ce ti zato bit sve objasnjeno ako pogledas, u sto sumnjam s obzirom na tvoj arogantski stav, sta profesionalci imaju za reci i kako objasniti onima koji sebe nazivaju "profesionalci" - lol to o tebi pricam "profesionalac" znalac - my ass!

 

dc hejter
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.6.2017 23:35 (Tallahassee).
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Norways gift to Sweden kaže...

Trol ujedno i jedan od jačih redikula ove teme, beskorisni taliban filma koji se hrani najodvratnijim filmskim izmetom (FR) i sinonim je za patetiku nikad nije imao riječ koja ima težinu. 

 ovakve tipove poput tebe treba banat s foruma , jbt 6mj. staža na forumu ,a vec se ponasas kao da si domaci ,ali na los nacin

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.6.2017 23:40 (loky4i4).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Ova tema se zove "Posljednji film koji ste gledali - preporuka", a ne "Posljednji film koji ste gledali - prepirka".
morrisoN
14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ja uopće ne mislim da on stvarno misli to što napiše. On sve što napiše, napiše zbog toga da trola. Neki mulac sa fake acc koji dobro poznaje temu i sudionike.

16 godina
odjavljen
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Više puta banani korisnik Glagoljica, Glagolj....

14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Slučajno nabasao vrteći TV kanale:

 

Warrior - odličan film. Totalno mi je nejasno kako sam ga fulao sve ove godine.

 

Predators - Loš film (duuh) ali dobar Predator film.

 

Iskočilo na Netflixu pa žena "stisla":

 

Zootopia - tak tak. Ima par dobrih fora, nije ni loš toliko, ali mene ti crtiči jednostavno nejdu (Osim Wall-E, Toy Story).

 

Sve ostalo što ne spada pod "Posljednji film koji ste gledali - preporuka" preselite u "spam temu" - ultimativna rasprava.

11 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

King Arthur: Legend of the Sword (2017)

 

Nije masterpiece, ali meni osobno svakako veca ocjena nego prosjecna IMDBova (7.2/10). Svidjaju mi se dosta scene borbe, main lik mi isto odgovara za tu ulogu, dobre su mi sheme s madjijanjem (barem onoliko koliko ih ima)

16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Onjegin, mentalist, sinatra...

13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Crucifixion kaže...

King Arthur: Legend of the Sword (2017)

 

Nije masterpiece, ali meni osobno svakako veca ocjena nego prosjecna IMDBova (7.2/10). Svidjaju mi se dosta scene borbe, main lik mi isto odgovara za tu ulogu, dobre su mi sheme s madjijanjem (barem onoliko koliko ih ima)

Taj film sam prestao nakon 15 minuta gledati,jer sam rekao WTF???

Sve pocinje nekako "s brda,s dola",nabacano u pocetnih 15 minuta...prepricavanje price kako je tekla prica sa vikinzima me je doslovno dotukla,jer taj nacin prepricavanja ne dolikuje takvoj vrsti filma,vise nekakvoj komediji.

Mozda sam trebao stisnuti zube i nastaviti gledati?

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...
Crucifixion kaže...

King Arthur: Legend of the Sword (2017)

 

Nije masterpiece, ali meni osobno svakako veca ocjena nego prosjecna IMDBova (7.2/10). Svidjaju mi se dosta scene borbe, main lik mi isto odgovara za tu ulogu, dobre su mi sheme s madjijanjem (barem onoliko koliko ih ima)

Taj film sam prestao nakon 15 minuta gledati,jer sam rekao WTF???

Sve pocinje nekako "s brda,s dola",nabacano u pocetnih 15 minuta...prepricavanje price kako je tekla prica sa vikinzima me je doslovno dotukla,jer taj nacin prepricavanja ne dolikuje takvoj vrsti filma,vise nekakvoj komediji.

Mozda sam trebao stisnuti zube i nastaviti gledati?

 Meni je to cak bilo i simpaticno u jednu ruku, jer nisam naletio dosta dugo na tako nesto, imaju jos takve 1-2 situacije kroz cijeli film, ali ono, it's okay :)

15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...
Crucifixion kaže...

King Arthur: Legend of the Sword (2017)

 

Nije masterpiece, ali meni osobno svakako veca ocjena nego prosjecna IMDBova (7.2/10). Svidjaju mi se dosta scene borbe, main lik mi isto odgovara za tu ulogu, dobre su mi sheme s madjijanjem (barem onoliko koliko ih ima)

Taj film sam prestao nakon 15 minuta gledati,jer sam rekao WTF???

Sve pocinje nekako "s brda,s dola",nabacano u pocetnih 15 minuta...prepricavanje price kako je tekla prica sa vikinzima me je doslovno dotukla,jer taj nacin prepricavanja ne dolikuje takvoj vrsti filma,vise nekakvoj komediji.

Mozda sam trebao stisnuti zube i nastaviti gledati?

 Izgleda da nisi gledao niti jedan film Guya Ritchieja od prije, meni se npr baš sviđa taj stil.

10 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
loky4i4 kaže...
Norways gift to Sweden kaže...

Trol ujedno i jedan od jačih redikula ove teme, beskorisni taliban filma koji se hrani najodvratnijim filmskim izmetom (FR) i sinonim je za patetiku nikad nije imao riječ koja ima težinu. 

 ovakve tipove poput tebe treba banat s foruma , jbt 6mj. staža na forumu ,a vec se ponasas kao da si domaci ,ali na los nacin

 
Nemam pojma sta admini rade i kako ovakva bljuvotina trollovska puna sebe nije jos ban popila,zadnjih 15 stranica uneredio je temu naspmao toliko smeca da ne mozes da povjerujes i jos je tu....

Sta je tuga toliko misli da zna o filmovima a svakim komentarom pokaze koliko nema pojma njemu je jedan reziser poput Nolana sa Prestigeom  i Millera sa Fury Roadom izmet....sta reci za takvu neuku spobodu osim zali boze.

Da ne bude offtopic:Kingdom of Heaven directors cut toliko bolji film kad se ova verzija gleda, tuga kako nekada studio odijela izmesare filmove. Obicna verzija 4/10 Directors cut 7/10.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.6.2017 12:46 (Wack).
11 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Molim te preporuci mi neki film po svojem izboru, pa kad ga odgledam raspravljat cemo o njemu u temi predvidjenoj za to - a tamo, vjeruj, nece bit nikoga.
dc hejter
16 godina
odjavljen
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Preimenovati temu u; Što ste posljednje gledali-filmska rasprava i sve pet. Ovaj filmski podforum je pre mali za više aktivnih tema, pre malo korisnika komentira. Ovak se moramo samokontrolrati jer nitko od nas ne voli spamati a nemaš gdje komentirati nego ovdje, sobzirom da ja su druge teme mrtve. 

14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
XXX kaže...

Više puta banani korisnik Glagoljica, Glagolj....

4mal kaže...

Onjegin, mentalist, sinatra...

 Nisam znao da je glagoljica mentalist. Ali ja mislim da nije sinatra mentalist... 

Ognjenin mi je svakako najbolja reinkarnacija. Ovaj norway je nepodnošljiv...

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.6.2017 1:03 (KIKI3ooo).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
XXX kaže...

Preimenovati temu u; Što ste posljednje gledali-filmska rasprava i sve pet. Ovaj filmski podforum je pre mali za više aktivnih tema, pre malo korisnika komentira. Ovak se moramo samokontrolrati jer nitko od nas ne voli spamati a nemaš gdje komentirati nego ovdje, sobzirom da ja su druge teme mrtve. 

 Definitvno se slažem stobom. 

 

Još samo nekako ugurati preporuku unutar tog naslova.

Chill
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.6.2017 14:51 (ris).
16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
tommy2103 kaže...

Pogledao za vikend Wonder Woman u kinu moram reći da me film naprosto odusevio, akcija je odlična, fight scene vrhunske, a sama Gal Gadot zrači nekom energijom cijeli film da ju baš čini interesantnom.

Tempo filma je odličan i ne izgleda pozureno ni usporeno.Najbolji film između DC trojca.

Jedino mi nije jasno stvar, dvije, mač koji joj je Ares uništio, ima ga u BvS, odkud drugog uzme, i kakvog je materijala da može odrezat Doomsdayu ruku, prije sam mislio da je nekakvog bozanstvenog porijekla, al sad vidimo da nije. I ostane bez štita tokom fighta sa Aresom, ne sjećam se kaj se desi s njim, al ostane bez njega na kraju, a kasnije ga opet ima, nekaj mi tu fali.

 Malo se upitao vezano za Wonder Woman, al brzo se zagubilo u prebrzom spamanju jednih te istih prepirki...

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma; LoL nick: TommyGavin (East)
11 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
ris kaže...
XXX kaže...

Preimenovati temu u; Što ste posljednje gledali-filmska rasprava i sve pet. Ovaj filmski podforum je pre mali za više aktivnih tema, pre malo korisnika komentira. Ovak se moramo samokontrolrati jer nitko od nas ne voli spamati a nemaš gdje komentirati nego ovdje, sobzirom da ja su druge teme mrtve. 

 Definitvno se slažem stobom. 

 

Još samo nekako ugurati preporuku unutar tog naslova.

 Posljednji film koji ste gledali - dojmovi i rasprava ?????

dc hejter
11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
tommy2103 kaže...
tommy2103 kaže...

Pogledao za vikend Wonder Woman u kinu moram reći da me film naprosto odusevio, akcija je odlična, fight scene vrhunske, a sama Gal Gadot zrači nekom energijom cijeli film da ju baš čini interesantnom.

Tempo filma je odličan i ne izgleda pozureno ni usporeno.Najbolji film između DC trojca.

Jedino mi nije jasno stvar, dvije, mač koji joj je Ares uništio, ima ga u BvS, odkud drugog uzme, i kakvog je materijala da može odrezat Doomsdayu ruku, prije sam mislio da je nekakvog bozanstvenog porijekla, al sad vidimo da nije. I ostane bez štita tokom fighta sa Aresom, ne sjećam se kaj se desi s njim, al ostane bez njega na kraju, a kasnije ga opet ima, nekaj mi tu fali.

 Malo se upitao vezano za Wonder Woman, al brzo se zagubilo u prebrzom spamanju jednih te istih prepirki...

 Nisu objasnili u filmu tvoja pitanja, Patty Jenkins se nije previše brinula povezivanjem Wonder Woman s dosadašnjim filmovima iz DCEU, nego ispričati svoju priču, što je očito bio pun pogodak jer je film ispao odlično. Ali mislim da su to manji problemi koji se mogu objasniti u Justice League filmu možda. Ima mooožda nekoliko načina na koji bi se to moglo objasniti, ali je više vjerojatno da je to manji plothole koji su previdjeli. 

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice