Ne mogu se sjetit imena filma...

poruka: 226
|
čitano: 62.351
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

radi se o filmu tamo negdje oko 2003
mislim da je bila prica da su mjestani spalili neku vjesticu (mislim da je ime matilda) i da se njen guh il tako nesta skrivao na zidu uvijek iznad vrata i da je tom duhu smetala svjetlost. znam neke djelvoe radnje da je bilo u kupatilu i tad je djetetu pregorjela lampa, bjezanje po sumi s nekim terencom i kraj filma je mislim bio na svjetioniku nekom :) 

mail: playmaker_94_dj@hotmail.com skype dakovofp@gmail.com
12 godina
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
chutac kaže...

Radi se o liku bez tijela.

Tj. u nekom eksperimentu je ostao bez tijela.

Jedna scena je na kiši kada mu kiša ocrtava obrise lica i sjećam se da u jednoj sceni lijevaju "lice" na njegovu glavu.

 

Mislim da nije Face/Off

Možda Hollow Man?

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
14 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

E taj!
Hvala! :) 

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
12 godina
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
pranja_dakovo kaže...

radi se o filmu tamo negdje oko 2003
mislim da je bila prica da su mjestani spalili neku vjesticu (mislim da je ime matilda) i da se njen guh il tako nesta skrivao na zidu uvijek iznad vrata i da je tom duhu smetala svjetlost. znam neke djelvoe radnje da je bilo u kupatilu i tad je djetetu pregorjela lampa, bjezanje po sumi s nekim terencom i kraj filma je mislim bio na svjetioniku nekom :) 

Mislim da se radi o ovome filmu.

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
pr0n_addict kaže...
pranja_dakovo kaže...

radi se o filmu tamo negdje oko 2003
mislim da je bila prica da su mjestani spalili neku vjesticu (mislim da je ime matilda) i da se njen guh il tako nesta skrivao na zidu uvijek iznad vrata i da je tom duhu smetala svjetlost. znam neke djelvoe radnje da je bilo u kupatilu i tad je djetetu pregorjela lampa, bjezanje po sumi s nekim terencom i kraj filma je mislim bio na svjetioniku nekom :) 

Mislim da se radi o ovome filmu.

ja isto mislim da je, hvala, onda me bilo strah gledat imao sam 11, bas sam se sjetio neceg danas hahha :D idem gledat :D{#}

mail: playmaker_94_dj@hotmail.com skype dakovofp@gmail.com
14 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

Još jedno pitanje. 
Gledaju mi se horori i naletio sam na ovu sliku.

Možete li mi popuniti rupe u znanju? :)

 

"It", ..., "Jason", "Shining", ..., ..., "Drag me to hell", "Hellraiser", ..., ..., ..., "Ring", "SAW"

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.2.2014 21:10 (chutac).
12 godina
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
chutac kaže...

Još jedno pitanje. 
Gledaju mi se horori i naletio sam na ovu sliku.

Možete li mi popuniti rupe u znanju? :)

 

"It", ..., "Jason", "Shining", ..., ..., "Drag me to hell", "Hellraiser", ..., ..., ..., "Ring", "SAW"

Ne znam ih sve, ali evo nekih koji ti nedostaju:

 

"It", "Norman Bates", "Jason", "Shining", "Freddy Krueger", "Nosferatu", "Drag me to hell", "Hellraiser", ..., ..., "Regan MacNeil", "Ring", "SAW"

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.2.2014 21:52 (pr0n_addict).
14 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...
Freddy Krueger? Zar nije on bio celav i imao 5 "kandzi"? Ono izgleda kao jeftini Wolverine :) A prije Ringa je "The Exorcist"
Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
11 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

za ovu žensku među zadnjima bih rekao da je The Conjuring

12 godina
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
chutac kaže...
Freddy Krueger? Zar nije on bio celav i imao 5 "kandzi"? Ono izgleda kao jeftini Wolverine :) A prije Ringa je "The Exorcist"

Ne vidi mu se palac na slici...

 

Googlaj Regan MacNeil - naveo sam likove, a ne filmove.

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
14 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

Nisam ja skužio da si napisao išta za Exorcista, sorry.

 

Tek sam sad skužio da se vidi i mali prst. Izgledalo mi je kao tri prsta.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
12 godina
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
chutac kaže...

Nisam ja skužio da si napisao išta za Exorcista, sorry.

 

Tek sam sad skužio da se vidi i mali prst. Izgledalo mi je kao tri prsta.

Ipak ima samo četiri kandže na rukavici, palac je samo palac. {#}

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
14 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

Vidiš, to nisam znao :)

 

 

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
11 godina
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

Haj, ako netko zna i ako se sjeća na HRT-u je bila serija 1998-9 ili 2000 radnja je bila o nekom tamo liku koji bi na početku epizode izasao iz zatvora i docekala bi ga njegova ekipica i u svakoj epizodi bi isli nesto pljackat i imali su neke avanture. I na kraju epizode bi opet zavrsio natrag u zatvoru. Serija je bila humoristicna. Nista drugo neznam osim toga.
Ako netko zna poprilično neka kaže. Hvala

12 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
zviznemte kaže...

Haj, ako netko zna i ako se sjeća na HRT-u je bila serija 1998-9 ili 2000 radnja je bila o nekom tamo liku koji bi na početku epizode izasao iz zatvora i docekala bi ga njegova ekipica i u svakoj epizodi bi isli nesto pljackat i imali su neke avanture. I na kraju epizode bi opet zavrsio natrag u zatvoru. Serija je bila humoristicna. Nista drugo neznam osim toga.
Ako netko zna poprilično neka kaže. Hvala

Jel možda ova ekipa? :D (pic related)

To je serijal filmova kroz više godina, Olsen Gang.

Ovo je prvi nastavak.

Vidim da ima i norveški remake, ali 99% sam siguran da je na HRT-u bio danski serijal.

Olsen Gang Olsen Gang
Knowledge speaks, but wisdom listens.
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.9.2014 15:54 (14_centurion_11).
11 godina
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
14_centurion_11 kaže...
zviznemte kaže...

Haj, ako netko zna i ako se sjeća na HRT-u je bila serija 1998-9 ili 2000 radnja je bila o nekom tamo liku koji bi na početku epizode izasao iz zatvora i docekala bi ga njegova ekipica i u svakoj epizodi bi isli nesto pljackat i imali su neke avanture. I na kraju epizode bi opet zavrsio natrag u zatvoru. Serija je bila humoristicna. Nista drugo neznam osim toga.
Ako netko zna poprilično neka kaže. Hvala

Jel možda ova ekipa? :D (pic related)

To je serijal filmova kroz više godina, Olsen Gang.

Ovo je prvi nastavak.

Vidim da ima i norveški remake, ali 99% sam siguran da je na HRT-u bio danski serijal.

E to je to. Haha Hvala puno. Gledo sam to kao mali, pa kažem ajde da se prisjetim. :D

11 godina
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

pozz forumaši ako mi možete pomoći bilo bi lijepo!Ovako film ne znam kako se zove!Radnja je ovakva radi se o vrućoj tekućoj lavi.Sijećam se jednog prizora lava užarena je tekla a ljudi su stavili betonsku ogradu i te betonske ustvari blokove su držli auti i stali su iza tih blokova i držali su da lava ne dođe do drugog dijela grada.Sijećam se da su prevrnuli policajci jedan autobus i da su pucali u gume da ih probiju. I sijećam se da je u podzemnoj željeznici dolazila lava i da je jedan čovjek mjerio nesto sa aparatom da vid kolika je temperatura zemlje!Eto to je to.Ako mi možete pomoći bio bih vam zahvalan!

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.9.2014 17:05 (CPU).
14 godina
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

Jel ovaj link

Pravi balkanci ne čitaju upute da saznaju na početku kako nešto radi ili kako nešto osposobiti, već da vide gdje su zajebali
14 godina
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

Da nije " Vulkan " ?

Music As A Weapon !!
11 godina
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...

Joj baš vam hvala ali ne mogu znat dok ga ne pogledam koji prizor!Svejedno hvala!!!{#}

 

 

EDIT:Je to je to hvala puno idem gledat!{#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.9.2014 17:16 (CPU).
15 godina
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...
Film sam gledao sigurno prije 5,6 godina.Ako se dobro sjecam tema filma su nekakva prorocanstva.Radnja je smjestena u nekom mracnom tmurnom gradu.Radnja se takoder odvija oko nekakvoga cudovista koje slici na sismisa.Dakle taj sismis se pojavi i potom se nesto znacajno dogodi, tako nekako.Ime toga stvora pocinje slovom G.
Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
11 godina
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

Pozz forumaši!Evo ne znam kako se zove film. Kad James Bond sa autom uleti u more i auto promjeni oblik u podmornicu!Ustvari kako se zove ta epizoda ili kako već.Hvala!

15 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
12 godina
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
CPU kaže...

Pozz forumaši!Evo ne znam kako se zove film. Kad James Bond sa autom uleti u more i auto promjeni oblik u podmornicu!Ustvari kako se zove ta epizoda ili kako već.Hvala!

To bi trebao biti Špijun koji me volio.

11 godina
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

pozz evo još jedan film ne znam kako se zove a meni je super! Uglavnom radi se o podmornici koja naravno ide pod morem i dolazi do jednog velikog krakena koji pipcima se zaljepi za propeler i zaustavit propelers i pomornica ne može dalje. (Mislim da je film mozda malo stariji nisam siguran!!!)I sad ljudi se žrtvuju i otvaraju ona vodonepropusna vrata i izlaze i bacaju koplja na krakena da ih ubije. ali pri toj borbi kraken bez ikakvih problema njih kroz zube pojede.  

 

Ovaj film sam gledao par puna ali davno pa se ne sijećam vise ničega.Hvala vam puno ako se uspijete sjetit.Volio bih ga pogledati.{#}{#}

15 godina
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...

20.000 leagues under the sea?

11 godina
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

Je to je to.Hvala{#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
kak se zove onaj film kad budu na vecerci nekoj, pa se moraju pobit da bi na kraju zenska pobjedila
jer su joj trebale pare za bolesnog brata, i na kraju kad je dosla kuci brat joj vec umro
ugl neko natjecanje za tipa 20000 dolara
i oni se prijavili
al nisu znali pravila, i onda da bi pobijedili trebali su si porezat zjenicu
i takve gluposti
ubit jedni druge
Ne kradi! - vlada mrzi konkurenciju..
11 godina
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
petar269 kaže...
kak se zove onaj film kad budu na vecerci nekoj, pa se moraju pobit da bi na kraju zenska pobjedila
jer su joj trebale pare za bolesnog brata, i na kraju kad je dosla kuci brat joj vec umro
ugl neko natjecanje za tipa 20000 dolara
i oni se prijavili
al nisu znali pravila, i onda da bi pobijedili trebali su si porezat zjenicu
i takve gluposti
ubit jedni druge
Would You Rather 
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.12.2014 2:59 (markymark099).
11 godina
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

Pozz forumaši!Ova tema bas nije nesto uskladena mojem pitanju ali eto? Znali iko gdje mogu skinuti ovaj film ne mogu ga naći na PIRAtU!!!!!!

 

Film se zove: The girl with brains in her feet!

 

Hvala!{#}

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice