Ne mogu se sjetit imena filma...

poruka: 226
|
čitano: 62.355
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

Mene zanima jedna druga stvar. Ime glumice koja se morala totalno obrijati i pirsati za ulogu u "nekom" filmu. Je li netko gledao, ili upućen, pa da mi kaže...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
Point-X kaže...

Evo jednog filma kojeg se ne mogu sjetiti naziva. Početak je glavni lik izlazi iz zatvora(crnac) i umjesto oca pokupi ga frend u ukradenom autu. Kasnije ih zaustavi policija taj frend zapuca na policiju, glavni lik pobjegne iz auta i cijeli film bježi od policije da ne ode u zatvor opet.

Film je komedija.

  Da li je film star ili noviji?

Dosta ih je na tu tematiku.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
chutac kaže...
Point-X kaže...

Evo jednog filma kojeg se ne mogu sjetiti naziva. Početak je glavni lik izlazi iz zatvora(crnac) i umjesto oca pokupi ga frend u ukradenom autu. Kasnije ih zaustavi policija taj frend zapuca na policiju, glavni lik pobjegne iz auta i cijeli film bježi od policije da ne ode u zatvor opet.

Film je komedija.

  Da li je film star ili noviji?

Dosta ih je na tu tematiku.

  Noviji, sjetio sam se glumice, Rooney Mara je u pitanju. Hvala svejedno.

12 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

Nemogu se sjetit naslova filma, film je horor gdje roditelji pokušavaju stavit kčerku u pečnicu ,bio je na novoj tv prošle godine?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
mce64 kaže...

Nemogu se sjetit naslova filma, film je horor gdje roditelji pokušavaju stavit kčerku u pečnicu ,bio je na novoj tv prošle godine?

  Jadrankine kućne čarolije (u sastavu InMagazina).

12 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
4ucker kaže...
mce64 kaže...

Nemogu se sjetit naslova filma, film je horor gdje roditelji pokušavaju stavit kčerku u pečnicu ,bio je na novoj tv prošle godine?

  Jadrankine kućne čarolije (u sastavu InMagazina).

LoL ne,  film je pravi horor kao dijete od đavla i to.  Novinarka ju želi spasit a nezna, i na kraju je skoro ubije...

12 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

Našo sam. Film se zove Case 39

scary !!

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.6.2013 0:46 (mce64).
15 godina
neaktivan
offline
Re: <<Ne mogu se sjetit ime filma Help>>
ESET_5 kaže...

Hvala care to je to...

Imam jos jedan ako nije problem: Čovjek kreće kući s posla, silazi u podzemnu garažu po auto, i otkriva da su svi izlazi i ulazi zatvoreni. I onda ga počinje proganjati crni džip, sav zatamnjen. Na kraju otkriva da je vozač džipa bivši zaposlenik kojem je on dao otkaz i koji je želio da se osveti.

Prijevod tog filma je 'Bez izlaza'. I ja sam ga pokušao naći, ali bezuspješno. Nadam se da će ti pomoći.

12 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

Trebam pomoc , ako moze upitanju je od Sylvester Stallona film , star je
On glumi policajca ja mislim i onda mu sina kidnapuju...

Toga se najvise sjecam , samo nisam siguran jel glumio policajca ,
Ako neko zna nek javi , bio bih zahvalan !

iskoo
16 godina
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

http://www.imdb.com/name/nm0000230/?ref_=sr_1

 

Jedan od ovih mora biti sigurno

14 godina
neaktivan
offline
Re: <<Ne mogu se sjetit ime filma Help>>
ESET_5 kaže...

Hvala care to je to...

Imam jos jedan ako nije problem: Čovjek kreće kući s posla, silazi u podzemnu garažu po auto, i otkriva da su svi izlazi i ulazi zatvoreni. I onda ga počinje proganjati crni džip, sav zatamnjen. Na kraju otkriva da je vozač džipa bivši zaposlenik kojem je on dao otkaz i koji je želio da se osveti.

http://www.imdb.com/title/tt0398033/?ref_=fn_al_tt_1

13 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
Iskoo19 kaže...

Trebam pomoc , ako moze upitanju je od Sylvester Stallona film , star je
On glumi policajca ja mislim i onda mu sina kidnapuju...

Toga se najvise sjecam , samo nisam siguran jel glumio policajca ,
Ako neko zna nek javi , bio bih zahvalan !

jel možda ovaj film:http://www.imdb.com/title/tt0117438/ 

znam da nije stallone ali tvoj me opis podsjetio na ovaj film

13 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
Bendo kaže...

Losing Kayden

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.7.2013 15:21 (apoteka).
12 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...
jel znate film ovako ide jedna scena kolko se sjecam da je bilo ovako covjek zatrpan u lijesu pun zemlje i onda izade i pocne ubijat nekakve ljude u toj sobi
THE HIIIIe
14 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

Već danima pokušavam da se sjetim jednog filma ali me nikako ne ide.

 

Dakle, ovoga se sjećam: Skupina ljudi ide u jednu kuću (ili je bila vila, ne sjećam se tačno), koja je stvarno ogromna, sa nekom djevojčicom koja je imala neke probleme (nije mogla pričati ili nešto u tom smislu). Znam da su bili zarobljeni u toj kući i da nisu mogli izaći, ne sjećam se tačno. Uglavnom, sjećam se još da je i neka žena bila sa tom djevojčicom i bili su ko nešto pokušavali da izvuku iz nje, da je nagovore na nešto (ovo je bilo tek na kraju).

 

Film je bio jako dug (2 sata?) i znam da ima više djelova i sjećam se da su se često ruže spominjalje (valjda su te ruže i ubijali po kući)

'I od vlastite sjenke, on poćeo je bježati' Mel
12 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

Ugl gledao sam jedan film prije par godine i nemogu se sjetiti imena filma .. Sjećam se da na početku filma snajperist prati jednu žensku kroz trg neki ( masa ljudi ) , onda čega se sjećam da nekoliko valjda američkih vojnika dolazi pred neku kuću s kombijem i pričaju s nekom ženom i ta žena pomiče ormar otvara vrata i pokazuje im učionicu a učionica je puna židova . Još se sjećam da valjda ameri izvlače svog generala iz zatvora i u filma ima jedan lik koji vozi neki stari motor i kolko se sjećam pomaže tim Amerima

two things are infinite the universe and human stupidity and i'm not sure about the the universe.
13 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se sjetit jedne predobre serije! HELP

Prije se stalno vrtila po HRT 2, ja mislim prije 6/7 godina. Bila su kao neka dva vremenska putnika, cura i dečko koji su na smiješan način prikazivali prošlost i evoluciju čovječanstva, Grčka, Rim, Egipat, Francuska, Engleska itd. Mislim da se emitirala prijepodne... Stalno ju pokušavam nać, al nikako da se sjetim imena. Zato molim pomoć! :)

16 godina
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
Aliser kaže...

Već danima pokušavam da se sjetim jednog filma ali me nikako ne ide.

Radnja koju si opisala je identicna pocetku ovog filma http://www.imdb.com/title/tt1748179/ , iako sigurno nije taj film koji trazis.

11 godina
protjeran
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

pozdrav.nemogu se sjetiti imena jednog filma.ovako,idu muž i žena u autu,žena je trudna,muž vozi ženu u bolnicu da rodi.brzo vozi policija ga zaustavlja ali on ne staje.u međuvremenu on je odvede i kasnije ga iz bolnice zovu i kažu mu da mu je žena i dijete umrli.on poludi i zabije se punim gasom u blokadu i nestaje u pepelu.molim ako znate ime filma recite mi,ja nemogu pronać ime tog filma.

 

ab
13 godina
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

Evo kolega u Paranormalnoj temi otvorio je žustru temu o telekinezi,pa sam se ja sjetio jednoga staroga filma!

 

Mislim da je film sa EU prostora,radilo se o djecaku koji je imao sposobnost pomicanja stvari umom!

Znam da su ga znanstvenici jelo vrijem hvatali,zeleci ga "otvoriti",takoder sjecam se scene na kraju filma,gdije je bio nekakav belaj u nekakvoj tvornici gdije je nitroglicerin poceo curiti,pa ga je mali telekinezom jedva uspio vratiti natrag u cisternu-onako kap po kap!

Sjeca li se itko toga filma?

14 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

Radi se o nekom liku na faksu, gledao sam ga al ne mogu se sjetiti imena

 

Slično je kao i američka pita, prvi je izašao 1998 i onak je na faxu, znam da radi gluposti i u jednoj sceni pokrade sve vibratore na faxu i poslaže ih u crkvicu pod cure i one viču ameeen ameeen

 

Molim vas brzo :D

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
10 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

Moželi mi netko pomoći davno al baš davno gledao sam film na tv-u  radnja fila odprilike je izgledala ovako jedan čovjek pokušava da pobjegne iz zatvora pa neuspije pa ponvoo pokuša i pobjegne al zadesi ga šta ja znam snjeg jedva preživljava a cjelo vrijeme mu je za vratom neki pukovnik ganja ga da ga uhvati sa soboom ima neki pištolj i koji metak i uspjeva da ubije neku foku koju pojede jedva preživi i kad napokon sve pređe prođe kilometre ostane mu samo još most da pređe i prešo je tu neku granicu i dođe to pola mosta kad ga taj komandir ćeka kad mu je prišao on mu je se sam sklonuo sa pusta i pustio ga da prođe. :) film je podavno snimljen al predobar

12 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

Ne mogu se sjetiti , i pokusavao sam da guglam al nikako da nadjem

Naime radi se o mladicu koji u filmu snima svojom kamerom , ugl radnja se odvija o americkim gangsterima (crna rasa) i kako mladic polako upada u bandu ,
i sjecam se kraj film , ubiju ga u autu koji je vozila njegova mama i u tom trenutku se kamera gasi ...

Ne sjecam se sad jel dokumentarac ili film , ako se neko sjeti bio bi jako zahvalan.

Unaprijed Hvala :)

iskoo
14 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

Pozdrav

 

Ne mogu se sjetiti imena filma, partizanskog.
Znam da je zadnja scena na otvorenoj terasi gdje je živa glazba. Terasu dignu u zrak i dvojica sa djetetom, koji su ujedno i glavni likovi, bježe u čamcu. Jednoga upucaju sa mosta.

 

To je sve što znam :)

 

Hvala :)

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
15 godina
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

film u kojem je tip izgubljen luta usred oceana. Pluta na spojenim kovčezima u kojima ima brdo stvari. U jednom trenutku je igrao golf na na tim kovčezima???

You are wrong, fucked, and overrated and I think am gonna be sick of your fall!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
bruno03 kaže...

film u kojem je tip izgubljen luta usred oceana. Pluta na spojenim kovčezima u kojima ima brdo stvari. U jednom trenutku je igrao golf na na tim kovčezima???

Joe Versus the Volcano

11 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

Evo i ja tražim pomoć !

 

Ne znam puno o filmu, film je bio na jednoj našoj domaćoj televiziji (RTL, NOVA TV, HRT 1 ili HRT 2).

 

Sjećam se samo jedne scene :

Dvojica lopova su ja mislim ukrala auto i beba je bila na zadnjem sjedištu, beba je plakala, ukakila se ({#}), a oni su morali preskoćiti onaj most što se diže kada prolazi brod ispod njega.

 

 

I to je jedino čega se sjećam, ako netko zna bio bih mu zahvalan !

LP!
:) 

Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)
16 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

Pozdrav!

Tražim nazive dva malo starija filma...

1) Radi se o obitelji sa dva sina. Mislim da je jedne večeri stariji brat odlučio povesti mlađeg brata sa sobom van, ali je zbog toga što se ili napio ili mu se nije dalo, nagovorio mlađeg brata da auto vrati kući (mislim da se radi o bijeloj bubi) te je mlađi brat na povratku kući doživio nesreću i ostao nepokretan. Ostatak filma prati emocinalno stanje starijeg brata, muke vezane uz oporavak mlađeg brata i sl. Znam da je upečatljiva scena bila kada je mlađi brat išao na pričest i onako polako odbacio hodalicu i sam došao do svećenika po pričest a starijeg je to slomio pa je izletio iz crkve, žutnuo drvo i počeo plakat, a s njim je izašao i otac i počeo ga tješit... 


2) Bračni par se razvede i kako to već ide razmjenjuju djecu vikendima. Otac je liječnik i good guy je, dok je mama bad guy i izlazi s nekim likom i počne djecu kljukat nekim lijekovima i slično (mislim da u jednom trenu izbije i neki požar i slično). Ovaj drugi mi je stvarno kroz maglu u sječanju..


Ako nekome ovo zvuči poznato, bio bih zahvalan na bilo kakvoj informaciji... :)

Hvala!

... Samoubojstvo je trajno rjesenje za prolazan problem ...
14 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

Radi se o liku bez tijela.

Tj. u nekom eksperimentu je ostao bez tijela.

Jedna scena je na kiši kada mu kiša ocrtava obrise lica i sjećam se da u jednoj sceni lijevaju "lice" na njegovu glavu.

 

Mislim da nije Face/Off

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice