Ne mogu se sjetit imena filma...

poruka: 226
|
čitano: 62.358
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

Da li neko zna naziv serije ,u svakoj epizodi isto pljackaju banke kriminalaca ali su ti lopovi preruseni u klaunove to se prikazivallo negdje prije 4-5godina

15 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...

Jao ,sjecam se i ja tog filma,nazalost ne znm naslov,......oni rade neke fore prilikom pljacke,zeznu policuju i tako,.....samo vidis ja sam mslio da je to filma a ti kazes serija,....mislm da mislimo na isto,jer sam i ja gledo to davno

16 godina
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

Ne mogu se ni ja sjetiti imena jednog filma.

Koliko se sjecam film je australski i cini mi se da je raden po istinitom dogadaju a radnja film se vrti oko jednog lika koji je zatvorenik. Cini mi se isto tako da ime filma ima samo jednu rijec mozda ime.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
Sint1 kaže...

Ne mogu se ni ja sjetiti imena jednog filma.

Koliko se sjecam film je australski i cini mi se da je raden po istinitom dogadaju a radnja film se vrti oko jednog lika koji je zatvorenik. Cini mi se isto tako da ime filma ima samo jednu rijec mozda ime.

Bronson? http://www.imdb.com/title/tt1172570/

13 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

pljackasi banaka sa maskama ?
http://www.imdb.com/title/tt0840361/  ipak to je noviji film 

Da te volim dusa zna,draga moja BiH
15 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

Da nije quick change onda?

 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
16 godina
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

Nije Bronson, a to je inace engleski film. Po radnji bi trebao biti vrlo slican Bronsonu i film je australski koliko se sjecam!

13 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
Sint1 kaže...

Ne mogu se ni ja sjetiti imena jednog filma.

Koliko se sjecam film je australski i cini mi se da je raden po istinitom dogadaju a radnja film se vrti oko jednog lika koji je zatvorenik. Cini mi se isto tako da ime filma ima samo jednu rijec mozda ime.

http://www.imdb.com/title/tt0081561/ ako nije ovo,onda ja stvarno ne znam sta je

Bolje zivjeti sto godina kao milijunas nego sedam dana u bijedi.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...

ja se nemogu sjetit jednog filma (komedija), naslov je kemijski-a nešto...mislim... radi se o mladom crncu na college-u koji mora raditi svakakve poslove za školovanje, kako nemože dovoljno zaraditi se odluči za eksperiment na college-u, pri tom eksperimentu mu se pojačaju njuh, vid ,sluh... film je stvarno bio za nasmijat se, star je oko 10-15 godina, hvala unaprijed. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
exe kaže...

ja se nemogu sjetit jednog filma (komedija), naslov je kemijski-a nešto...mislim... radi se o mladom crncu na college-u koji mora raditi svakakve poslove za školovanje, kako nemože dovoljno zaraditi se odluči za eksperiment na college-u, pri tom eksperimentu mu se pojačaju njuh, vid ,sluh... film je stvarno bio za nasmijat se, star je oko 10-15 godina, hvala unaprijed. 

Kemijski orgazam ( Senseless ).

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
13 godina
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
exe kaže...

ja se nemogu sjetit jednog filma (komedija), naslov je kemijski-a nešto...mislim... radi se o mladom crncu na college-u koji mora raditi svakakve poslove za školovanje, kako nemože dovoljno zaraditi se odluči za eksperiment na college-u, pri tom eksperimentu mu se pojačaju njuh, vid ,sluh... film je stvarno bio za nasmijat se, star je oko 10-15 godina, hvala unaprijed. 

Sensless

Ili kako su nasi preveli-Kemijski orgazam

16 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...

ma to care, da.. naši prijevodi su da te bog sačuva, idem ga opet pogledat a poslje toga i nebudi zao dok ispijaš juice u kineskoj četvrti :)

15 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...
Dali se neko moze sjetiti malo starijeg filma..
Radi se o jednom starcu kojeg su u gradicu rijetko vidjali i uvijek su mu stakla na kuci bila zamagljena...
Ugl radi se o tome da on mjestanima govori sta da rade da bi im bilo bolje, nakraju posvadja mjestane medju sobom...
Nakraju ga prokuse, al se nesjecam dali je pobjego ili su ga ubili...
13 godina
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

Zaboravio sam naziv filma koji se radi o anđelima(tocnije 2 anđela),koji se bore u nekakvoj kuhinji,jednome su otkinuta krila!

Ako se ne varam,nekakvi zombaći su okruzili kucu,sa nekim likom i dobrim anđelom!

13 godina
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
Milka30 kaže...

Zaboravio sam naziv filma koji se radi o anđelima(tocnije 2 anđela),koji se bore u nekakvoj kuhinji,jednome su otkinuta krila!

Ako se ne varam,nekakvi zombaći su okruzili kucu,sa nekim likom i dobrim anđelom!

Legija ?

 

http://www.imdb.com/title/tt1038686/

xf: recod8600
13 godina
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
r3c0d kaže...
Milka30 kaže...

Zaboravio sam naziv filma koji se radi o anđelima(tocnije 2 anđela),koji se bore u nekakvoj kuhinji,jednome su otkinuta krila!

Ako se ne varam,nekakvi zombaći su okruzili kucu,sa nekim likom i dobrim anđelom!

Legija ?

 

http://www.imdb.com/title/tt1038686/

Da!

Hvala!

14 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

Zanime me kako se zove stvar iz prvih kadrova ovog filma ( Pogrešno skretanje 2 ) : http://www.imdb.com/title/tt0804555/  , ono kada se ženska vozi u autu prije nego ju uhvate hillbilly-i.

 

EDIT:

našao sam : https://www.youtube.com/watch?v=jhbMxozm6tQ

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.12.2011 21:44 (woodgamesfx).
13 godina
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
ivm kaže...
Dali se neko moze sjetiti malo starijeg filma..
Radi se o jednom starcu kojeg su u gradicu rijetko vidjali i uvijek su mu stakla na kuci bila zamagljena...
Ugl radi se o tome da on mjestanima govori sta da rade da bi im bilo bolje, nakraju posvadja mjestane medju sobom...
Nakraju ga prokuse, al se nesjecam dali je pobjego ili su ga ubili...

Jedini film sa takvom tematikom, bar koliko ja znam, je iz 1993 godine od Stephen King-a Needful Things.

http://www.imdb.com/title/tt0107665/

Marko Ištuk
12 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

Jel' mi nekto može reći kako se zove film u kojem glumi Samuel L. Jackson, a radi se o tome da je on nei zapovijednik, kojemu je uloga da izvede prijedsednika iz neke afričke zemlje gdje su izbili neredi, pa se on provlaći po sudovima jer je zapucao na narod, koji je navodno nedužan, a kao odvijetnik mu pomaže jedan stari prijatelj iz vojske.

 

 

Hvala!

The truth is...I am IronMan.
12 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

evo ovako,ne mogu se sjetiti imena filma,film otprilike izgleda ovako.ćovjeku je žena trudna i ide što brže i usput ga zaustavlja policija ali o ne staje.u međuvremenu je odvede u bolnicu i tako bježi policiji.kasnije nazove bolnicu i kažu mu da je žena umrla i djete.policajci mu stavu betonsku blokadu i nabije gas svom fordu mustangu na oko 300 kmh na sat zabije se i nestaje u pepelu,oduzme sebi život,eto tako izgleda film,ako se ko može sjetiti bio bih mu zahvalan.

ab
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.10.2012 22:59 (toniup).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...

ništa,kad se nitko ne može sjetiti onda lock. bye

ab
13 godina
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

Pozz.

 

Evo ja se ne mogu sjetiti imena jedne serije.

 

Glavni glumci su 2 lika, koji se na uvodnoj špici vrte u ovakvim vratima:

http://web.tradekorea.com/upload_file2/sell/46/S00016646/Supply_Automatic_revolving_door_3_wings.jpg

 

Serija je iz 90ih ako se ne varam, puno bi mi značilo kad bi mi netko pomogao odgonetnuti naziv. 

 

LP.

 

Našao: perfect strangers

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.11.2012 14:55 (Technophreak).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
toniup kaže...

ništa,kad se nitko ne može sjetiti onda lock. bye

 Vanishing Point(1997)

12 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

jel znate film iu kojem se radi ovako izabiru muskarca i zenu za pokus koji nemaju obitelj i oni moraju neke kovcege ic na testiranje al na kraju firma ta propadne i oni ostaju dugo u kovcezima ali kad se kovcezi otvore za otprilike 100 godina onda oni izadu a sve drugacije i ljudi glupavi i onda muskarac postane predsjednik te zemlje

THE HIIIIe
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
12 godina
neaktivan
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...
jel znate film ovako ide jedna scena kolko se sjecam da je bilo ovako covjek zatrpan u lijesu pun zemlje i onda izade i pocne ubijat nekakve ljude u toj sobi mora da je neki horor samo se tog sjecam
THE HIIIIe
11 godina
neaktivan
offline
Re: <<Ne mogu se sjetit ime filma Help>>

Ovako:

Film sam gledao pre nekih 5,6 godina,u pitanju je odlicna komedija,radnja se odvija negdje kraj mora na plazi u ogromnoj vili u kojoj dva covjeka pronalaze mrtvaca kojeg treba da otmu...Tu nastaje cjela zbrka gdje oni prave razne gluposti sa tim mrtvacem.

Izvinjajem se zbog ovako glupog opisa ali stvarno se jedva secam radnje,znam samo da se radnja dogada na plazi kraj mora u nekoj vili gdje dvojica pronalaze mrtvog covjeka sa kojim trebaju nesto da urade :))

Usput bi voleo da mi neko preporuci neku komediju sa puno akcija i vratolomija

14 godina
protjeran
offline
Re: <<Ne mogu se sjetit ime filma Help>>
1. RTFM | 2. Use the search button | 3. Respect elders
11 godina
neaktivan
offline
Re: <<Ne mogu se sjetit ime filma Help>>

Hvala care to je to...

Imam jos jedan ako nije problem: Čovjek kreće kući s posla, silazi u podzemnu garažu po auto, i otkriva da su svi izlazi i ulazi zatvoreni. I onda ga počinje proganjati crni džip, sav zatamnjen. Na kraju otkriva da je vozač džipa bivši zaposlenik kojem je on dao otkaz i koji je želio da se osveti.

15 godina
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

Evo jednog filma kojeg se ne mogu sjetiti naziva. Početak je glavni lik izlazi iz zatvora(crnac) i umjesto oca pokupi ga frend u ukradenom autu. Kasnije ih zaustavi policija taj frend zapuca na policiju, glavni lik pobjegne iz auta i cijeli film bježi od policije da ne ode u zatvor opet.

Film je komedija.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice