Što bi željeli čitati u novom Bugu izdvojena tema

poruka: 2.116
|
čitano: 518.696
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Što bi željeli čitati u novom Bugu

Bilo bi fora da se naprave dvije mogućnosti pretplate, sa i bez DVD-a.

Jer vjerujem da bi onda i cijena bila manja. Ne ni zbog same cijene nego ja DVD samo stavim negdje. Puna mi je kuća DVD-ova, a ne znam jesam li iti jedan izvadio iz omota.

 

 

3 DVD svima
22 DVD onima koji ga žele
Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Što bi željeli čitati u novom Bugu
chutac kaže...

Bilo bi fora da se naprave dvije mogućnosti pretplate, sa i bez DVD-a.

Jer vjerujem da bi onda i cijena bila manja. Ne ni zbog same cijene nego ja DVD samo stavim negdje. Puna mi je kuća DVD-ova, a ne znam jesam li iti jedan izvadio iz omota.

 

 

 Ako ispadne da više ljudi odgovara bez DVD-a, uzevši u obzir i pretplatnike, mogli bi od nekog jubilarnog broja ili sljedeće godine hostati sadržaj DVD-a na nekoj cloud sharing usluzi poput ove https://www.amazon.com/clouddrive/home?ref_=cd_auth_home.

 

Ili može Microsoft ubaciti neko sponzorstvo na svojoj usluzi.

 

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
7 godina
protjeran
offline
Što bi željeli čitati u novom Bugu

Da, samo je problem koliko diskova onda isporučiti jer neće se u ni jednoj anketi svi čitatelji javiti tako da bi trebali nekako vidjeti sa jednim brojem da ne bude cd s njim pa da se vidi prodaja i usporedi s izdanjem koji sadržava cd

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Što bi željeli čitati u novom Bugu

Dajem glas za snižavanje cijene časopisa, DVD neka se izbaci. Ne sjećam se kada sam zadnji puta stavio DVD u pogon, samo ih odložim u ladicu a počet ću ih i bacati jer ih se nakupilo.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Što bi željeli čitati u novom Bugu

Želio bih pročitati temu o Key stoeovima, gdje, kako, žašto? Koji su najbolji, koji najgori, gdje kupiti jeftinije softver i slično.

Naime slučajno sam saznao za ovako nešto, pa mislim da bi i drugima to bilo zanimljivo.

 

http://www.onlinekeystore.com/buy-windows-10-professional-oem-key-direct-download.html

 

Bolje 5 do 12 nego ni jedna poslije 1! :)
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Što bi željeli čitati u novom Bugu

Mislim da bi Bug trebao posvetiti jedan dio top listi igara koja se nalazi na bug stranci i objasniti zašto je stalker uvijek prvi kraj toliko drugih naslova. Barem ako može neka kolumna o tome.

 
3 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Što bi željeli čitati u novom Bugu

Ako kome treba gaming-ish keyba 79BF7BAY8F, ko prvi njegova djevojka - možda...

Sorry na offtopic-u.

Trust me, I'm a Jedi!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Što bi željeli čitati u novom Bugu

Ako bi se moglo, u dogledno vrijeme, testirati samo TABLET gadgete, i aplikacije, ili baš neke alate za 3D dizajniranje!? 

 

U zadnje vrijeme, otkako postoje 12,9 tablet gadgeti, a u najavi su i 10.5 incha tableti, uočio sam da je i pojavnost "dodataka" uvećana, a pod time govorim i nečemu kao S-Pen i ostalim olovčicama, pa me osobno živo zanima, koliko su takvi gadgeti sposobni za rad u 3D dizajnu, u punom opsegu smisla riječi! 

U nastavku, nebi bilo loše i provjeriti najjače programe ili aplikacije, koje su za takav rad dizajnirane, da se donekle potvrdi koja je najbolja, kako one mukte, tako i one koje se trebaju/moraju uzimati za novce?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Što bi željeli čitati u novom Bugu

Kao, prvo hvala vam što ste predstavili u prošlim brojevima od BUGa, wargaming igre kao što su Order of Battle i Warhammer 40.000.

Nikada dosta predstavljanja odličnih naslova iz The Lordz Games Studia. Samo tako naprijed!

 

-nego, gdje je Mia B., zašto ne još njezinih tekstova u nekom od budućih BUGova?

- u nekoj od slijedećih rubrika "Znanost i tehnologija", mogli bi opisati primjerice najnoviji super ruski tenk Armata. Nije da nema takvih opisa po netu ili stručnim časposima, al bi htio to baš pročitati i iz pera vaših autora. Kao što ste opisali Kiowe heliće kada smo ih dobili od Amera.

- nego, mogli bi ponoviti školu wargaminga kao što je takvo nešto napisao Oleg prije desetak godina. Zašto ne, da i na primjer ne napište i za ostale žanrove igara svojevrsne škole gejmanja(npr. managerske igre, sportske simulacije, avio-simulacije, FPSove, RPGove ili pak predstaviti indie uvod u igre). Mislim da bi to bilo dobro radi mlađih, a i starijih generacija gejmera.

-isto tako u prosinačkom, prigodnom broju bi mogli napisati nešto Xmas igrama za PC.

 

E, da samo nastavite rokati opise mobitela, ta prava mala kompjuterska čuda.

 

Čitamo se!

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Što bi željeli čitati u novom Bugu

Mogli bi provesti jedno testiranje punjača za baterije (tipa AAA). Bilo bi dobro napraviti takav jedan test punjača. Imao sam 2 Vartina koji su se dobro pokazali, svijetli dok puni i kad su napunjene baterije ugasi se (punjenje traje 24h), ali su izgleda crkli (ne oba odjednom). Imam i par drugih gdje se ne vidi dali su baterije napunjene a i nakon punjenja kao da nisu niti napunjene.

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.12.2016 13:23 (stiropor).
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Što bi željeli čitati u novom Bugu

Za s7 piše da ima custom dac sa 24/128. Sav sretan pokušam reproducirat SACD i vidim sa onky-o playerom zapis ne prelazi cd kvalitetu. Volio bi čitati temu vezanu za audio mobitela i da se inače u recenzijama istih, više posveti tome.

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.12.2016 18:54 (Angus_Young).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Što bi željeli čitati u novom Bugu

Ja sam svakako za ukidanje DVD-a jer ne vidim smisao a i u desktopu mnogi više ni nemaju optički disk, ali umjesto snižavanja cijene časopisa (koja je fakat OK) dovoljno je da ubace koju stranicu (makar 3-4) više i to je to. 

 
1 3 hvala 0
10 godina
offline
Što bi željeli čitati u novom Bugu

Slažem se s izbacivajnem DVDa. Ne pamtim kad sam pokrenuo koji. S obzirom da su sadržaji na DVD ionako besplatni, mislim da bi bilo bolje da se na BUG online jednostavno stavi rubrika s takvim programima/igrama čime već pa nek si ekipa skida online što želi. Ili ograničit na pretplatnike al ne vidim smisla u tome. A izbacivanjem DVDa cijena BUGa recimo 5 kn dolje.

Moj PC  
5 2 hvala 0
12 godina
offline
Što bi željeli čitati u novom Bugu

Zadnji puta kad je to bila tema sam bio striktno protiv toga. Sad kad gledam nisam više toliko siguran. Doduše buraz je kupio externi dvd i koliko znam jedino ga koristi za pregledat Bug-DVD

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Što bi željeli čitati u novom Bugu

Bilo bi lijepo čitati opširnije recenzije fotoaparata i objektiva. Sjećam se svojevremeno u slavnom Automagazinu redovno su izlazile recenzije fotoaparata i objektiva pa zašto i Bug to ne bi radio na svom putu do slave?!

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.4.2017 20:15 (phoenix2003).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Što bi željeli čitati u novom Bugu

Razmatra li se opcija s više nagrada u Bugu (koje su onda, naravno, manje vrijednosti)?

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Što bi željeli čitati u novom Bugu
Pc44 kaže...

Razmatra li se opcija s više nagrada u Bugu (koje su onda, naravno, manje vrijednosti)?

 Tema je što bi željeli čitati, a ne što bi željeli dobiti, ali dobro.

 

Pa vrste nagrada i broj se stalno mijenjaju. U 292 je bilo 4 nagrade, u 293 su tri nagrade... U broju 286 je bilo stotinu nagrada. Nema krutog pravila.

...
13 godina
offline
Što bi željeli čitati u novom Bugu

Ja bi volio da se malo osvrnete na BIM. Što, kako i po kojoj cijeni? Znam da je tema namijenjena užem krugu ljudi ali možda zainteresira i nekog sa strane.

Stručnjak za odmaganje...
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Što bi željeli čitati u novom Bugu

drago mi je da ste vratili ankete u tiskano izdanje, jer ih jedno vrijeme nije bilo 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Što bi željeli čitati u novom Bugu

svoje ime među nagrađenima 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Što bi željeli čitati u novom Bugu

ja ne znam kada sam pregledao BUG DVD........... 

 
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Što bi željeli čitati u novom Bugu

Uf, jos se sjecam kako sam masturbirao na Anamarija-Novi svijet s nekog bugovog cda :D

 

A prije toga je bilo fap fap fap na bugovom bbsu...no na mom 2400bps modemu sam dvaput svrsio na jednu jednu fotku na kojoj se skinula samo glava zenske u tom vremenu, ono, mic, po mic odozgo prema dolje...

 

Enivej, nisam vas odavno kupovao, ali ako Miroslav Rosandic (jel jos urednik?) obeca napisat dobar intro, i ktome Drago Galic napise rivju neke igre kao sto je napisao za warcraft (jos se sjecam hipertroficnih zohara i coca cole po tikovnici i kako su mu oni izginuli na potoku), onda mozda i kupim novi bug :D

 

Eto, cheers!

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.6.2017 21:42 (Gorstak79).
Moj PC  
1 3 hvala 1
13 godina
offline
Što bi željeli čitati u novom Bugu

U sklopu dolaska "Novijih" tehnologija LCD i OLED televizora, volio bih vidjeti Veeeeeeeliki test, koliko velik bi bio moguć, najnovijih televizora prisutnih na tržištu! 

Obzirom da nekima cijene po dijagonali idu i do 500.000.00 kuna, takve staviti u kategoriju "Ekstremno", a uzeti u detaljniju analizu gadgete do maksimalno 150.000.00 kuna, makar je i to iznimno visoka cijena za prosječnog Hrvata još prosječnijih primanja !!!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
2 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Što bi željeli čitati u novom Bugu

Kad bi se radio taj test volio bi da se glada na tv u kontekstu gaminga. Ne sa gljivama nego sa mišem i tipkovnicom. U kontekstu dali postoji tv se g-sync ili freesyncom

14 godina
neaktivan
offline
Što bi željeli čitati u novom Bugu

Članak o najpovoljnijem video nadzoru. Najjednostavniji (jeftiniji) video nadzor prostora. Vidio sam neke reklame gdje nude za nisku cijenu (par stotina kn) pa ne znam dali to vrijedi ili uz to treba još nešto uzeti.

 
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Što bi željeli čitati u novom Bugu

Sadržaj mi je odličan, zato ga iz mjeseca u mjesec i čitam od prvog do posljednjeg slova, ali...volio bi vidjet nešto manje grešaka...

U zadnje vrijeme imam osjećaj da se broj grešaka višestruko povećao. Ili ih ja više primjećujem.

Uglavnom od običnih tipfelera, preko nedostajućih cijelih riječi, pogrešnih slika, pogrešnih informacija u infoboxu, pa do skroz pogrešnog infoboxa i slično.

U zadnjim brojevima je toga osjetno više nego prije, toliko više da me natjeralo da vam i post napišem :)

 

Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Što bi željeli čitati u novom Bugu
miki1981 kaže...

Sadržaj mi je odličan, zato ga iz mjeseca u mjesec i čitam od prvog do posljednjeg slova, ali...volio bi vidjet nešto manje grešaka...

U zadnje vrijeme imam osjećaj da se broj grešaka višestruko povećao. Ili ih ja više primjećujem.

Uglavnom od običnih tipfelera, preko nedostajućih cijelih riječi, pogrešnih slika, pogrešnih informacija u infoboxu, pa do skroz pogrešnog infoboxa i slično.

U zadnjim brojevima je toga osjetno više nego prije, toliko više da me natjeralo da vam i post napišem :)

 

 

Možeš li navesti brojeve/stranice gdje si uhvatio greške? Da se odgovorne priupita za zdravlje 

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
14 godina
offline
Što bi željeli čitati u novom Bugu

Eh, možda bi bilo lijepo imati nešto iz domene procesnih računala i pripadajućih senzora?!

 

Ne znam koliko ste općenito upoznati s tom tematikom ali to je jedno od zanimljvijih područja.

 

Zbog čega ne pogledati, razumjeti, shvatiti kako radi samo JEDNA od linija u podravci, plivi, nekoj mljekari, postrojenje za elektrolitičko oblaganje predmeta, ....?!

 

Osim toga, kako radi, koje skolopove koristi vjetroelektrana, električna lokomitiva, silos, sušara....?

 

U biti, tema koliko hoćeš, a u svima se koriste računala, senzori...

 

Uglavnom, danas je samo mašta, dobra volja i znanje granica!

 

I da, a tko će to platit?!

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Što bi željeli čitati u novom Bugu

Evo u inbox ti odgovorim da se sad tu ne razvlači po temi.

13 godina
offline
Što bi željeli čitati u novom Bugu

Ako može jednom jedna tema na račun korporativnih laži, u kojima Veliki  ili  bivaju uhićeni/otkriveni?! 

 

Utvaram si da živim u koliko toliko još normalnim svijetu, ali da neki ljudi/korporacije mogu prodavati tooooolike laži, pa tko je lud to plaćati ?!?! 

 

LINK; http://www.gsmarena.com/motorola_has_silently_removed_all_references_to_its_moto_g4_oreo_update_promise-news-27316.php

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice