Kako doći do informacija o sadržaju BUG CD 2000-03

poruka: 4
|
čitano: 3.462
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Kako doći do informacija o sadržaju BUG CD 2000-03

Pozdrav svima,

 

Trebao bi pomoć oko nečeg.

Naime,trebao bi nekako doći do popisa sadržaja od BUG CD-a koji su izašli između 2000.-2003.

Radi se o nekoj igri koja je imala demo verziju na CD-u,ali osobe koje su je igrale imaju jako blijedo sjećanje na nju iako ih već 10 godina muči o kojoj je igri bilo riječ.

Zanima me da li nekako mogu provjeriti arhivu što su sadržavali CD-i između tog perioda i ako mogu gdje?

Tražio sam odgovor prije nego sam otvorio temu i mislim da je Miro rekao da je dovoljan bilo koji BUG DVD da se pristupi nekom toolu za arhivu.

Pošto nema ni jedan BUG DVD (bez gađanja s rajčicama molim lijepo) zanima me da li je moguće ikako to napraviti putem interneta bez da ga moram kupiti ako nije neophodno?

 

Hvala 

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kako doći do informacija o sadržaju BUG CD 200

-to što je miro rekao, .. popis sadržaja, misliš da će naslov biti dovoljan? -teško..

-tražiti nešto online iz doba bronce-vatre-dinosaura.. teško, tj desetak godina prekasno (i zato nećeš nešto naći)..

-jednostavno se treba sjetiti, barem naslova-približno, ako ni to, tad opis igre + google.. i nešto će izbaciti, tj x-puta veća šansa nego listati katalog-popis sadržaja ako ga i pronađeš..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
suspendiran
offline
Re: Kako doći do informacija o sadržaju BUG CD 200

Opiši tu igru. Možda će netko znati.

11 godina
offline
Re: Kako doći do informacija o sadržaju BUG CD 200
ihush kaže...

-to što je miro rekao, .. popis sadržaja, misliš da će naslov biti dovoljan? -teško..

-tražiti nešto online iz doba bronce-vatre-dinosaura.. teško, tj desetak godina prekasno (i zato nećeš nešto naći)..

-jednostavno se treba sjetiti, barem naslova-približno, ako ni to, tad opis igre + google.. i nešto će izbaciti, tj x-puta veća šansa nego listati katalog-popis sadržaja ako ga i pronađeš..

 Vidio sam screen shot tog alata kojeg je Miro spominjao i vidio kratki opis za sve u jednom rečenici za svaki sadržaj.

Opsi je jako siromašan pošto su te osobe to igrale kad su bile male i svodi se na svega par nejasnih tragova .

 

 

Izzy kaže...

Opiši tu igru. Možda će netko znati.

 Čisto sumnjam, koliko mi je rečeno radi se o demo horror igre koja se događa kod neke fontane kod koje treba riješiti neke zagonetke da se dođe do neke osobe tj. kažu mi da je rečenica bila "I have to get to Richard" ali nisu sigurne da je ime Richard iako ih jako vuče na to.

Dio u demou se događao u mraku pored nekih vrata i sivog zida,a to može značiti milijun igara.

Nije Resident Evil,i najsličnije što sam predložio je Alone In The Dark 4 A New Nightmare koji izgleda jako slično,ali nije to.

Ja kao za inat ne znam baš previše igara iz tog doba jer zada nisam imao PC tj. tek sam ga dobio,a riknuo mi je i PS2.

Kasne 90-e znam napamet što se igara za PS1 tiče,a što se novijih tiče recimo samo da imam živu enciklopediju za igre doma od koje me boli glava.

Jedino mi taj period nije poznat,a nemam puno informacija,a osobe koje to pokušavaju saznati pokušavaju već deset godina i zaista im je jako stalo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice