Mačka pod haubom

poruka: 13
|
čitano: 4.066
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Mačka pod haubom

Pozdrav, 

 

ima li tko problema sa mačkama u haubi? Imam auto Peugeot 3008 koji ima dosta prostora između motora i haube. A kako motor ima pokrov od flisa (tekstilni materijal), svako toliko vidim puno bijele dlake od mačke (neka ulična mačka, moja je tigrasta). Ima li tko kakav savjet šta napraviti? Neznam kako je ako se koriste sprejevi, ide li onda taj miris/smrad u ventilaciju? Ili postaviti neke fizičke barijere, npr. nešto slično kao oni metalni šiljci šta se koriste protiv golubova? 

 

Do sad još nisam imao situaciju da je mačka u autu kad palim auto, ali ne treba mi to sranje da se desi. 

16 godina
moderator
offline
Re: Mačka pod haubom

Ubaci psa pod haubu. Kad mačka uđe, BUM TRAS!

3 godine
protjeran
offline
Re: Mačka pod haubom
Ostavku joj poruku da odradi mali servis.
Neš ti nje, nema džabe ni u stare babe 😅
Life is meant to die. Accept your fates.
9 godina
offline
Re: Mačka pod haubom
Koliko znam, sprej protiv mačaka ne smrdi nama a učinkovit je na namještaju.

Vani na zraku ne znam koliko pomaže, ali vrijedno je probati.
SSD koliko si mi života uštedio...
13 godina
online
Mačka pod haubom

za početak operi taj pokrov detaljno i sve ostalo saperi da se riješiš mirisa mačaka.. to bi već trebalo pomoći

15 godina
offline
Re: Mačka pod haubom
DrNasty kaže...

Ubaci psa pod haubu. Kad mačka uđe, BUM TRAS!

 Kao moderator trebao bi biti oprezniji i ne davati ideje daljenjem spamanju foruma neizbježnom slijedećom temom - Pas pod haubom, kako se rješiti pasa ispod haube.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
3 godine
offline
Re: Mačka pod haubom
Nabavi zastitu za ispod auta.
11 godina
offline
Mačka pod haubom

Stavi kereču dlaku ispod haube.kad osjete miris uteće

15 godina
offline
Mačka pod haubom

-jači je zmijski znoj.. ali je teže dobavljiv.. tko ima ženu pri ruci, neprimjetno spužvicom.. ostalo je lako :)

 

disklejmer, nije ozljeđena ni jedna kućna životinja-ljubimac ili golub, osim muža (koji još nije pod zaštitom društva za zaštitu pasa&mačaka).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
3 godine
protjeran
offline
Re: Mačka pod haubom
Može i punica
Life is meant to die. Accept your fates.
15 godina
offline
Re: Mačka pod haubom

-ne, nema adekvatna svojstva, viskoznost-efekt kao i extrat čiste zloće.. tj punice znaju biti dobre sa zetovima, tj jedina osoba na svijetu koja zna ... (majka-kći.. itd..). Tak da može kao placebo ali nije isto, nije to to.. :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
Re: Mačka pod haubom
ihush kaže...

-ne, nema adekvatna svojstva, viskoznost-efekt kao i extrat čiste zloće.. tj punice znaju biti dobre sa zetovima, tj jedina osoba na svijetu koja zna ... (majka-kći.. itd..). Tak da može kao placebo ali nije isto, nije to to.. :)

 Onda reci da joj spuzvom treba obrisat picu zbog extra viskoznosti... :D

Truth in engineering.
14 godina
online
Mačka pod haubom

Bolje mačka pod haubom, nego miš pod haubom

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice