PC igre

tema: 10.761
|
poruka: 930.891
|
moderatori: DrNasty, pirat
poredak po aktivnosti
Naziv teme Pokrenuo Poruka Čitano Zadnja poruka
Molim mišljenje, gaming konfiguracija! Scipio
sri 17.12.2008 17:00
4 868
sri 17.12.2008 19:17
FarCry2 lepi
sri 17.12.2008 14:20
3 806
sri 17.12.2008 14:31
CoD 4 Multiplayer ne radi na Visti hellraiser1110
uto 16.12.2008 19:58
7 1.986
uto 16.12.2008 23:00
Mini-multiplayer igre! pixelatem
uto 16.12.2008 11:43
2 1.185
uto 16.12.2008 12:08
Preporuke za igru Amrapheus
pon 15.12.2008 22:09
5 1.419
uto 16.12.2008 2:13
GTA IV Radio? Processor
pon 15.12.2008 2:39
3 2.363
uto 16.12.2008 0:28
Apple iPhone 3G 16GB vs Htc Touch HD vs Blackberry electro101
uto 16.12.2008 0:03
2 2.128
uto 16.12.2008 0:06
Nfs Undercover Mitch
pon 15.12.2008 12:30
1 1.119
pon 15.12.2008 12:30
Warhammer Dark Omen azrielZG
ned 14.12.2008 10:52
5 1.193
ned 14.12.2008 17:53
Trackmania Nations Forever Problem SpeedKing
ned 14.12.2008 15:40
1 855
ned 14.12.2008 15:40
Half life the orangebox Dinjo
čet 11.12.2008 11:57
9 1.397
ned 14.12.2008 11:10
PS2 emulator Zippo
ned 14.12.2008 9:54
5 3.113
ned 14.12.2008 11:07
Sa-mpp Hrco007
ned 14.12.2008 10:32
1 686
ned 14.12.2008 10:32
PC platformer Ad4pt3r
sub 13.12.2008 15:37
9 1.447
ned 14.12.2008 9:54
Mass Effect-veliko lagiranje Dalmatinac
pet 12.12.2008 21:38
17 2.712
sub 13.12.2008 17:26
Brothers in Arms: Hell's Highway TheLC
sub 13.12.2008 14:38
1 601
sub 13.12.2008 14:38
FM9 problem Arsenalboy
čet 11.12.2008 18:27
5 1.245
sub 13.12.2008 12:48
Najbolja Star Wars igra? Joka
čet 11.12.2008 11:41
11 3.585
pet 12.12.2008 22:21
Softverski kriminalitet (piratstvo) na forumu naxeem
čet 11.12.2008 12:29
1 3.279
čet 11.12.2008 12:29
Brothers in arms i ATI grafička simeparanoja
sri 10.12.2008 9:48
6 1.728
čet 11.12.2008 8:18
CoD 5 Server HD4870
uto 9.12.2008 16:11
7 2.968
sri 10.12.2008 22:59
Star Wars:The Force Unleashed tommy2103
sri 10.12.2008 16:49
5 963
sri 10.12.2008 20:36
Što igrati na LAN-u? P3ro dinamit
sri 3.12.2008 10:51
16 4.579
sri 10.12.2008 15:37
Najbolja igra za igranje s prijateljima skull
čet 3.7.2008 12:13
27 5.924
sri 10.12.2008 11:22
Igre Balkanskih Timova eipix.pr
pet 20.6.2008 11:54
3 1.070
uto 9.12.2008 20:59
GTA IV problem The_Chosen_One
sub 6.12.2008 13:25
40 13.148
uto 9.12.2008 9:53
GTA 4 problem? Processor
ned 7.12.2008 22:38
10 11.759
pon 8.12.2008 23:06
Najlošija i najbolja igra ikad recenzirana darkswordwarrior
sri 20.2.2008 8:06
12 4.386
pon 8.12.2008 17:18
BUG game server - Team Fortress 2 ytbapa
čet 4.12.2008 21:06
3 989
ned 7.12.2008 22:14
Tomb Raider Underworld, problem s pokretanjem. Raven
pet 5.12.2008 12:01
8 2.316
ned 7.12.2008 19:48
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice