Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro

poruka: 469
|
čitano: 220.609
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro

Mislio skidati ovo kad ono mi se prikaže na mobu da je update dostupan. Očito sam jučer malo previše maltretirao onaj gumb za ažuriranje pa mu dopizdilo U svakom slučaju, hvala.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.8.2020 18:57 (vrinho).
13 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro

Znalo mi se i to desavat, znam da je taj dan pusten apdejt, a kad ono nist ne dolazi, i kliknem 3-4x i evo ga

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro

Zanima me kada MIUI 12 stiže na Xiaomi redmi note8?

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro

Iako sam vec na verziji 12.0 2 evi danas stigla i v12.0.3

Redmi Note 8 Pro

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
14 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro

aa 8T kukuruz ?!?

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro
Stric_Jura kaže...

aa 8T kukuruz ?!?

Kažu da je MIUI 12 iza kantuna. 

 

https://piunikaweb.com/2020/09/15/redmi-note-8t-redmi-note-8-miui-12-update-status-heres-what-we-know-so-far/

15 godina
online
Re: Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro
Jel tko imao ovakav bug da se podupla u traci ikone ?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro

Pozzz ekipa,

 

Djevojka mi ima Xiaomi Redmi Note 8T mob i ja sam joj prije mjesec kupio Xiaomi GTS smartwatch da ga upari sa mobom. Medjutim njoj na satu notifikacije vise ne rade nego sto rade, od prije par dana su skroz prestale, sada kada je netko zove, zaprimi mail ili bilo sta drugo na satu nista. Jedno vrijeme je radilo fino i onda je stigao neki update na mobu i od tada je sat postao kao i obican sat (ona mjerenja koraka, otkucaja i itd idalje rade). 

 

Da li imate neki savjet vezano za neke postavke na telefonu jer smatramo da nije do sata, nekako mi vise smrdi da telefon blokira notifikacije i pravi probleme. 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro

jedino na xiomi.eu imate MIUI 12 za RN8t...

 

ali ne da mi ga se preko stocka nabacivati

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro
Stric_Jura kaže...

jedino na xiomi.eu imate MIUI 12 za RN8t...

 

ali ne da mi ga se preko stocka nabacivati

https://www.gsmarena.com/miui_12_hits_xiaomi_redmi_note_8ts_global_version-news-45963.php

 

valjda će uskoro krenuti i za EU korisnike, ili mijenjati regiju. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.11.2020 13:02 (mzopg).
9 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro

Meni stiglo prije par dana..

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro

Evo i meni došla 12estica.

 

Trebalo im je skoro godinu dana da se udostoje popraviti YTube overlay bug, štucave animacije i 'touch' lag, pa sad mogu koristiti mobitel ko i ostali normalni svijet.

 

 

 

Falamalomeisusekuisvimsvecima! Ameeeeeeenn!!!

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.11.2020 17:30 (memulica).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro
Tek sam danas skužio da su ubacili face unlock 🤪
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro
Da li Redmi Note 8T ima ledicu za notifikacije gore na vrhu sa prednje strane, kao što ima i Redmi note 8 pro.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro
kran kaže...
Da li Redmi Note 8T ima ledicu za notifikacije gore na vrhu sa prednje strane, kao što ima i Redmi note 8 pro.

 Nema

15 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro

Zadnjih ajmo reć mjesec dana mi se crasha svaka aplikacija nakon nekog vremena, čak se i mobitel zna reebotat sam od sebe s vremena na vrijeme. Napravio sam factory reset, stavio drugi launcher jer se ovaj xiamoijev konstantno crashao. Ne znam šta napraviti više. Ima li netko ovakve probleme?

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro
Imam note 8t, ništa mi se ne crasha dok sam u aplikaciji ali sam primijetio da mi uglavnom sve aplikacije pozatvara kad su malo duže u pozadini iako sam ugasio battery saver za njih (ili kako se već zove ta opcija), ove malo "teže" appove često zatvori odmah čim ih minimiziram. Prije bez diranja ikakvih postavki mi ih nije uopće zatvarao ako sam imao samo dvije-tri aplikacije u pozadini.
Isto tako mi se čini dosta sporiji nego prije a stvarno nije da sam ga zatrpao aplikacijama i igrama.
3 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro

Ja prije koji dan upgradeo sa Xiaomi Redmi 5A na Note 8 Pro. Ajmeee razlike. Odličan je Note 8 Pro. Stvarno odličan value za uloženo. Kamera odlična s puno modova za eksperimentiranje, baterija traje dva dana, te ima izrazito brzo punjenje. Mislim da je definitivno najbolji mobitel u ovom cjenovnom rangu. 

Waiting for world to open again.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro

Došao mi update danas (N8Pro) na 12.0.3. Ništa novog ne vidim osim sigurnosne zakrpe i radi mob ok.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro
Kod mene 12.0.5, isto sve radi ok na miui global redmi note 8 pro.
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2020 13:00 (Rocki).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro
Pozdrav! Nakon sto se ažurirao sustav na 8 note Pro telefon se neće upaliti. Znaci zaglavio je na paljenju. Samo se pokazuje logo, upali se-ugasi se i tako skroz. Dali mogu nesto napraviti. Probala sam resetirati i forse restart i ne reagira nikako. Zanima me dali se nekome to događalo. Mobitel sam uzela prije par dana, ima garanciju, tako da ga nebi htjela sama spajati na komp.(vidjela sam neki video da valja to pokušati). Molim vas pomoć. Mob je poslovni i svi podaci su mi na njemu! Hvala puno
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro
Ivana646 kaže...
Pozdrav! Nakon sto se ažurirao sustav na 8 note Pro telefon se neće upaliti. Znaci zaglavio je na paljenju. Samo se pokazuje logo, upali se-ugasi se i tako skroz. Dali mogu nesto napraviti. Probala sam resetirati i forse restart i ne reagira nikako. Zanima me dali se nekome to događalo. Mobitel sam uzela prije par dana, ima garanciju, tako da ga nebi htjela sama spajati na komp.(vidjela sam neki video da valja to pokušati). Molim vas pomoć. Mob je poslovni i svi podaci su mi na njemu! Hvala puno

 Upali se, ali je zapeo u boot petlji pa umjesto bootanja MIUIa on se vrti u krug.

Kad ga pališ drži volume up gumb zajedno sa power gumbom. Pustiš power kad se pojavi logo. Na taj način ulaziš u recovery mode. Neke verzije imaju opciju wipe cache pa probaj to, možda pomogne.

Druga opcija je wipe data, ali to će ti obrisati sve podatke.

 

Ako ovo ne pomogne onda spajanje na računalo kako bi prebacila podatke. Može preko mi assistanta ili adb i twrp...

15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro
Kako može spojiti na pc i prebaciti podatke ako telefon ne želi bootat miui. Šta je dovoljno ući samo u recovery, zatim spojiti na pc i da u exploreru od windowsa vidi tj pristupi podacima na mobitelu?
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.12.2020 3:05 (sage).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro
sage kaže...
Kako može spojiti na pc i prebaciti podatke ako telefon ne želi bootat miui. Šta je dovoljno ući samo u recovery, zatim spojiti na pc i da u exploreru od windowsa vidi tj pristupi podacima na mobitelu?

Mislim da zato služi Mi assistant, nisam ga probao, ali tako mi djeluje:

http://pcsuite.mi.com

 

Druga opcija je prebaciti TWRP preko ADB-a i onda preko TWRP-a napraviti backup ili kopirati što želiš.

8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro
Da ali samo ako imaš otključan bootloader
 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro
Ne mogu ući u recovery mode. Mogu ući u fastboot i to je to. :/
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro
Nađi fastboot rom i kod flashanja nemoj odabrati clean all i to je to
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro
Kakp je uopće moguće da se sustav ne želi podići nakon ažuriranja sustava. Jel to neki kvar na uređaju možda ili se to zna "dogoditi". Razmišljam kupiti redmi note, jel se to kod njih događa često tako nešto?
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.12.2020 17:19 (sage).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro
Ivana646 kaže...
Ne mogu ući u recovery mode. Mogu ući u fastboot i to je to. :/

 Recovery ti je suprotno od fastboota, znači ako si u fastboot ušla sa power + volume up onda je recovery power + volume down...

 

sage kaže...
Kakp je uopće moguće da se sustav ne želi podići nakon ažuriranja sustava. Jel to neki kvar na uređaju možda ili se to zna "dogoditi". Razmišljam kupiti redmi note, jel se to kod njih događa često tako nešto?

Očito je došlo do nekakve greške pri ažuriranju, možda je prekinuto ažuriranje ili se nešto drugo desilo.

Meni se to desilo samo jednom kad sam stavljao custom ROM na Mi 10 Ultra, bila je moja greška, ali nikada sa stock ROM-om, a radio sam jako puno nadogradnji na nekoliko desetaka Xiaomi uređaja, tako da ne trebaš se brinuti da je to nešto često.

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice