Uložio u PSK 177 kuna, a dobio skoro miliju zaključana tema

poruka: 3
|
čitano: 3.069
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Uložio u PSK 177 kuna, a dobio skoro miliju

Izvor: net.hr

 

Nevjerojatna sreća potpomognuta znanjem pomilovala je jednog Zaprešićanina, koji će Božić 2010. godine pamtiti cijeli život. Anonimni muškarac uzeo je Prvoj sportskoj kladionici rekordnih 991 tisuću kuna, što je najviši iznos koji je PSK isplatila u svojoj povijesti.

Ono o čemu mnogi u Hrvatskoj sanjaju, dogodilo se prošlog tjedna u Zaprešiću. Prva sportska kladionica isplatila je najveći pojedinačni dobitak od svoga otvaranja, piše Nacional.
Anonimni muškarac naredao je na listić 20 parova s koeficijentima od 1,30 do 2,15, uložio 177 kuna i pogodio! Nakon odbitaka i davanja državi, ukupno je na kraju 'zaradio' 793.499,61 kunu. Novac nije želio podignuti na ruke i strahovati na putu do kuće, nego je išao na sigurno. Kladionica mu je svoticu isplatila jednokratno, i to direktno na tekući račun. Čestitamo!

18 nogometnih parova 18 nogometnih parova
 

Muškarci od svojeg donjeg rublja i od žena žele isto: malo podrške i malo slobode.
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.12.2010 12:57 (djigibao).
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Uložio u PSK 177 kuna, a dobio skoro miliju

Drago mi je to cuti..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Uložio u PSK 177 kuna, a dobio skoro miliju

Nije na odmet pročitat pravila vezana uz vijesti:

 

World Championships: 7, GP started: 269, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,441
 
2 2 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice