Kina obnovila licencu sa Googleom

poruka: 5
|
čitano: 998
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Kina obnovila licencu sa Googleom

Kina i Google su se danas "pomirili" i Google će nastaviti s radom kineske tražilice. U slijedećih nekoliko dana, kineski će korisnici opet moći koristiti Google.cn za početnu stranicu.

 

Izvor: Cnet News

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kina obnovila licencu sa Googleom

isto ko što i ja koristim google.hr onak...stalno Neodlučan

Dont bug me!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kina obnovila licencu sa Googleom
deadman kaže...

Kina i Google su se danas "pomirili" i Google će nastaviti s radom kineske tražilice. U slijedećih nekoliko dana, kineski će korisnici opet moći koristiti Google.cn za početnu stranicu.

 

Izvor: Cnet News

Očigledno nemogu bez google-a :D

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kina obnovila licencu sa Googleom
pbandov kaže...

isto ko što i ja koristim google.hr onak...stalno Neodlučan

  Da samo sto Kinezi nemaju pristup na google.com, nego samo cn i hk... S tim da ce prema WSJ-u (stavio bih link, ali je u subscriber podrucju) Kina geolokacijom zabraniti i hk ostalim gradjanima ako nisu u širem naseljenom podrucju Hong Konga...

In Control
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kina obnovila licencu sa Googleom
EnlightenedPhoenix kaže...
pbandov kaže...

isto ko što i ja koristim google.hr onak...stalno Neodlučan

  Da samo sto Kinezi nemaju pristup na google.com, nego samo cn i hk... S tim da ce prema WSJ-u (stavio bih link, ali je u subscriber podrucju) Kina geolokacijom zabraniti i hk ostalim gradjanima ako nisu u širem naseljenom podrucju Hong Konga...

to nisam znao.....heh, znam onu parodiju sa spužva bobom chinese vesrion kada pretražuje "No labor" na chinese google XD. Mislim da imam link....

Dont bug me!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice