JailbreakMe 2.0 - novi jailbreak za iOS uređaje

poruka: 7
|
čitano: 3.086
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
JailbreakMe 2.0 - novi jailbreak za iOS uređaje

Izašao je novi jailbreak za iOS uređaje. Ova verzija može jailbreakati sve iOS uređaje sa OS verzijama 3.1.2/3.1.3/3.2/3.2.1/4.0/4.0.1. Ovo je jedan od najjednostavnijih procesa, a svodi se na učitavanje stranice http://jaibreakme.com/ (trenutno jedva dostupno) i praćenje uputa na ekranu. Ovo je jedan od najjednostavnijih procesa jailbreaka do sad jer koristi propust u Mobile Safariju. Pri procesu dobivate obavijest da je postupak "besplatan, legalan i siguran". Za postupak znamo da je besplatan i siguran, a po novom zakonu u SAD-u je postao i legalan.

Potpis ;)
Moj PC  
4 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
RE: JailbreakMe 2.0 - novi jailbreak za iOS uređaj

Sa ovime je moguće jailbreakati iPhone koji je serijski došao sa 3.1.3 koji je jailbreakan sa Spiritom, koji je trenutno na 4.0.1?

15 godina
offline
JailbreakMe 2.0 - novi jailbreak za iOS uređaje

nije vise dostupno...

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
JailbreakMe 2.0 - novi jailbreak za iOS uređaje

Jel to znači da mogu kupiti bilo koji iPhone iz oglasnika i metnut ga na 091/095 sa učitavanjem dotične stranice? :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: JailbreakMe 2.0 - novi jailbreak za iOS uređaj

Jailbreak je vani ali ne i unlock...

Do you fear... death? Do you fear that dark abyss? All your deeds laid bare, all your sins punished? Let them taste the triple guns...
14 godina
neaktivan
offline
RE: JailbreakMe 2.0 - novi jailbreak za iOS uređaj

Riješio jailbreak, pola aplikacija koje sam imao ne rade na 4.0.1...Ne znam baš...

14 godina
offline
RE: JailbreakMe 2.0 - novi jailbreak za iOS uređaj
John_Doe_11 kaže...

Jel to znači da mogu kupiti bilo koji iPhone iz oglasnika i metnut ga na 091/095 sa učitavanjem dotične stranice? :)

DA

Flying Dutchman kaže...

Jailbreak je vani ali ne i unlock...

Unlock je vani već mjesec dana, izašao je 2 dana nakon iOS4, čak prije jailbreaka

Apple rulz!!!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice