HRT 3 kreće 15. Rujna

poruka: 55
|
čitano: 12.235
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
HRT 3 kreće 15. Rujna

Evo jutros baš na prvom vidim neku reklamu kako će za nešto manje od tjedan dana krenuti treći program HRT-a. 

Saznao sam neke novosti kako će taj program imati drugi vizualni identitet i da neće reprizirati emisije sa 1. i 2. programa a to se bar nadam da neće jer takav program nama i treba. Prvo kreće dvodnevni filmski maraton a tek 17. rujna kreće pravi program

 

Evo i linka [Taj sam jedini našao]:

http://www.livno-online.com/dvb-st/25283-hrt-3-od-159-u-dvb-t

Dino
 
0 0 hvala 9
14 godina
offline
Re: HRT 3 kreće 15. Rujna

Džaba im sve to kad će slika opet biti kao iz prošlog stoljeća. Ako nije u 16:9 nema potrebe ni da ga puštaju..

Barcelona FC
16 godina
offline
Re: HRT 3 kreće 15. Rujna
Dinče kaže...

Evo jutros baš na prvom vidim neku reklamu kako će za nešto manje od tjedan dana krenuti treći program HRT-a. 

Saznao sam neke novosti kako će taj program imati drugi vizualni identitet i da neće reprizirati emisije sa 1. i 2. programa a to se bar nadam da neće jer takav program nama i treba. Prvo kreće dvodnevni filmski maraton a tek 17. rujna kreće pravi program

 

Evo i linka [Taj sam jedini našao]:

http://www.livno-online.com/dvb-st/25283-hrt-3-od-159-u-dvb-t

Itekako če reprizirat da se sve praši,{#} prvo idu djela Akire Kurosawe normalno a kasnije šta im dođe pod ruku to je taj uzorak. Uglavnom ko očekuje nekaj dobro, bit če razočaran itekako ljudi moji pa to je HTV oni su kvazi javna TV ili državna firma u današnjoj Hrvatskoj a dalje je sve jasno.{#}{#}

 

http://www.bug.hr/forum/topic/digitalna-televizija-dvb-tcs-iptv-hd-3d/hrt-3-hrt-4-dvb-t/81736.aspx?page=12&jumpto=3129706&sort=asc&view=flat

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.9.2012 16:32 (rambox).
13 godina
offline
HRT 3 kreće 15. Rujna

eh kad bi stavili hrt3 di bi se vrtio samo sport... to bi bila milina

Moj PC  
7 5 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HRT 3 kreće 15. Rujna
rambox kaže...

Uglavnom ko očekuje nekaj dobro, bit če razočaran itekako ljudi moji pa to je HTV oni su kvazi javna TV ili državna firma u današnjoj Hrvatskoj a dalje je sve jasno.{#}{#}

Pričaj za sebe, ja sam veoma zadovoljan HRT-ovim programom. Dovoljno je pogledati što RTL i Nova puštaju...

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
15 godina
offline
Re: HRT 3 kreće 15. Rujna
rambox kaže...

prvo idu djela Akire Kurosawe

Stvarno ili kažeš onako bezveze?

Stvarno bih volio pogledat ostala njegova djela pored 7 samuraja koji su me iznenadili, a nikad nemam vremena ih skinut.

 


BTW: Da nije bilo HRT-a nikad Star Trek nebih ni pogledao, također su ak se nevaram jedini puštali star wars na tv-u i to par puta, te matrix, lotr itd.


Čak sam i Battlestar Galacticu pogledao na HRT-u u cijelosti, a nedavno su i Stargate Universe puštali. Šta ostali od science fictiona puštaju na svojim televizijskim programima?

 

Sada kada imam mogućnosti sam skinuti serije i filmove s torrenata TV više ni negledam, ali mi HRT ostaje u lijepom sjećanju jer kada bi NovaTV ili RTL nešto dobroga pustili to bi upropastili endless reklamama.

Just washing it aside, all of the helplessness inside, pretending I don't feel misplaced, It's so much simpler than change
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.9.2012 16:57 (Hyperion).
16 godina
offline
Re: HRT 3 kreće 15. Rujna
sinkee kaže...

eh kad bi stavili hrt3 di bi se vrtio samo sport... to bi bila milina

A koji to sport zapravo jel, šta če prikazivat ti bokca pa ništ nisu nit otkupili nemaju kaj od sporta prikazivat a SPTV pokrije sve ostalo.{#}

rustweaver kaže...
rambox kaže...

Uglavnom ko očekuje nekaj dobro, bit če razočaran itekako ljudi moji pa to je HTV oni su kvazi javna TV ili državna firma u današnjoj Hrvatskoj a dalje je sve jasno.{#}{#}

Pričaj za sebe, ja sam veoma zadovoljan HRT-ovim programom. Dovoljno je pogledati što RTL i Nova puštaju...

Onda ti ne znaš kak izgleda javna TV sori,{#} kak sam več rekel to je sramota da u Srbiji na nacionalnoj TV ima informatička emisija več odavno.Normalno da ima u Sloveniji i to dvije, ali na HTV-u nema niti jedna još glavni urednik HTV-a kaže da njih takav sadržaj znači informatička emisija uopče ne zanima.Ovakva izjava glavnog urednika HTV-a, je jedna od večih gluposti i budalaština koje sam čul u zadnja vrjeme i to treba stalno spominjat.{#}{#}

Hyperion kaže...
rambox kaže...

prvo idu djela Akire Kurosawe

Stvarno ili kažeš onako bezveze?

Stvarno bih volio pogledat ostala njegova djela pored 7 samuraja koji su me iznenadili, a nikad nemam vremena ih skinut.

Nije bezveze jok pa pogledaj onaj gore link, koji sam stavio u svom prijašnjem postu tamo je link gdje su to najavili na HTV3 i nema problema.{#}

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
15 godina
offline
HRT 3 kreće 15. Rujna

ovo ce biti isti HRT PLUS.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HRT 3 kreće 15. Rujna
sinkee kaže...

eh kad bi stavili hrt3 di bi se vrtio samo sport... to bi bila milina

bilo bi super kad bi F1 prikazivali..a ovako sa slavonskom televizijom na kojoj prikazuju, tesko signal uhvatim.

13 godina
offline
HRT 3 kreće 15. Rujna

Ja bi volio da bude program kao DMAX,history,discovery chanell itd. da prikazuju dokumentarce da imamo i mi muski neki svoj program a ne na na rtlu sapunice ujutro do podne paopet navecer,nova skoro pa cijeli dan puste film u pol 11 doma da i ne pricam.

Na primjer da imaju monster garage,oni tipovi koji rade stvari po davincijevim nacrtima(nezz kak se zove serija),die moddelbauer,black gold itd.

 

i zar nema na htvu eHrvatska to je inf. emisija takoder ima i ona znanstvena na rubu znanosti a f1 ima i na net tv-u

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HRT 3 kreće 15. Rujna
rambox kaže...

Onda ti ne znaš kak izgleda javna TV sori,{#} kak sam več rekel to je sramota da u Srbiji na nacionalnoj TV ima informatička emisija več odavno.

Postoje i druge stvari osim informatike. Ne moram znati kako rade ostale televizije da bih znao zadovoljava li me nešto ili ne.

 

Sad kad malo bolje razmislim, čisto sumnjam da je moguće osmisliti informatičku emisiju koja bi se bavila onime što mene zanima, a da ostali ne pozaspaju od dosade.

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.9.2012 18:05 (rustweaver).
15 godina
offline
Re: HRT 3 kreće 15. Rujna
zelenbic kaže...

Ja bi volio da bude program kao DMAX,history,discovery chanell itd. da prikazuju dokumentarce da imamo i mi muski neki svoj program a ne na na rtlu sapunice ujutro do podne paopet navecer,nova skoro pa cijeli dan puste film u pol 11 doma da i ne pricam.

Na primjer da imaju monster garage,oni tipovi koji rade stvari po davincijevim nacrtima(nezz kak se zove serija),die moddelbauer,black gold itd.

 

i zar nema na htvu eHrvatska to je inf. emisija takoder ima i ona znanstvena na rubu znanosti a f1 ima i na net tv-u

naravno da ima, al znas da su gradovi podjeljeni po regijama i oni koji hvataju signal preko DVB-T prijemnika tesko mogu uhvatit net tv,ako su iz osijeka,viroviticko podravske zupanije i okolice.npr.regija D2 hvata htv 1,htv 2,novu,rtl,doma,rtl 2,cmc i sportska.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.9.2012 18:07 (razer1911).
16 godina
neaktivan
offline
Re: HRT 3 kreće 15. Rujna
Dinče kaže...

Evo jutros baš na prvom vidim neku reklamu kako će za nešto manje od tjedan dana krenuti treći program HRT-a.

 

Pa HRT ima 3 programa već godinama i godinama... Trenutačno se zove HRT + a prije toga čini mi se da se i zvao HRT 3 (nisam siguran), ali nije bitno zvali ga oni HRT + ili HRT - ili HRT PI^2 ili HRT korijen iz trostrukog integrala po krivulji, ali u svakom slučaju broj programa se ne mijenja.

Niti je u krajnjoj liniji bitan, ono što je bitno je količina kvalitetnog programa. A to je nažalost razočaravajuće malo. Previše repriza i španjolskih (u zadnje vrijeme i turskih) sapunica tu ima.

Prije je bila zahebancija 3 * 24 = 0 (kad su odlučili otvorit treći program), u biti je prava istina 3 * 24 = SREDNJA ŽALOST...

 

P.S.

E i šta će nam onda sad 4. program kad ne mogu ni 3 ispunit kako treba ?

I kad smo već kod glupe televizije, KAD ĆE VIŠE ONU PROKLETU CRNU OVCU MAKNIT SA TELEVIZIJE ? Toliko je često vidim u toliko glupim i iritirajućim reklamama da mi ruke svrbe da uzmem brijaći aparat i ošišam tu prokletu ovcu do kože ! Počeću zbog nje mrzit sve ovce...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.9.2012 18:31 (Enkidu).
14 godina
offline
Re: HRT 3 kreće 15. Rujna
Enkidu kaže...
Dinče kaže...

Evo jutros baš na prvom vidim neku reklamu kako će za nešto manje od tjedan dana krenuti treći program HRT-a.

 

Pa HRT ima 3 programa već godinama i godinama... Trenutačno se zove HRT + a prije toga čini mi se da se i zvao HRT 3 (nisam siguran), ali nije bitno zvali ga oni HRT + ili HRT - ili HRT PI^2 ili HRT korijen iz trostrukog integrala po krivulji, ali u svakom slučaju broj programa se ne mijenja.

Nije tocno. HRT+ nije bio nacionalni program jer se nije emitirao po cijeloj Hrvatskoj, nego u samo odredenom malom dijelu Hrvatske( oko Zagreba mislim). HRT3 je do prije 7-8 godina, postojano na nacionalnoj razini, no onda su u ,cini mi se, u 2005. prava na emitiranje 3. programa (tj. njegovo mjesto) prodali RTL-u.

I would love to change the world, but they won't give me the source code
16 godina
offline
Re: HRT 3 kreće 15. Rujna
sinkee kaže...

eh kad bi stavili hrt3 di bi se vrtio samo sport... to bi bila milina

Ako se ne varam najvljen je HTV4 koji će biti sportski kanal.

 

12 godina
offline
HRT 3 kreće 15. Rujna

Tako je, HRT3 je postojao, nakon toga koncesiju su prodali i došao je RTL. Sada će opet HRT3. Ma TV nisam ni gledao često preko ljeta, ovo malo šta jesam je bilo oko 1-2 sati po ponoći kada je bilo ok filmova, a na HRT1 je bilo i nekoliko povijesnih te prirodnih dokumentaraca, to stvarno obožavam gledati.

Kad bi ponovo otkupili prava na prijenos F1 bili bi odlični, i naravno izbacit one silne sapunjare, kosa mi se diže na glavi kad čujem ono njihovo parlanje i onu očajnu glumu...

Layla, you've got me on my knees.
 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HRT 3 kreće 15. Rujna
Eyekool kaže...

Ako se ne varam najvljen je HTV4 koji će biti sportski kanal.

 

 

Treći program (HRT3)
Specijalizirani programski kanal kojemu je zajednički nazivnik i ciljana publika obitelj. Kanal je namijenjen djeci i roditeljima, kao i starijoj generaciji. Uključene su sve programske vrste: dokumentarni, dječji, obrazovni i zabavni sadržaji. Sadržajem, idejom i vrijednostima koje promiče komplementaran je s javnom misijom koju ostvaruje HRT. Svrha ovoga kanale je stvaranje pozitivnog ozračja u društvu i obitelji. Kanal će početi s 12 sati emitiranja dnevno a do kraja razdoblja Ugovora proširit će se na najmanje 16 sati. 



Četvrti program (HRT4)
Specijalizirani programski kanal s informativnim i dokumentarnim programskim sadržajima. Emitirat će se vijesti i specijalizirane emisije iz svih područja političkog, gospodarskog i kulturnog života, sporta, obrazovanja, turizma, zabave itd. Karakterizirat će ga brze i vjerodostojnih informacija koje maksimalno koriste mogućnosti uključivanja na mjesto događaja. Uz informativne sadržaje davat će se i servisne informacije. Dio informativnog sadržaja ima regionalni značaj i karakter. 70% emitiranog vremena činit će informativni program, koji će u cijelosti biti u vlastitoj proizvodnja, a 30% domaći i strani dokumentarni program. Programski kanal emitirat će se 24 sata dnevno.

 

In the end there will be only ( c )haoss ...
16 godina
offline
Re: HRT 3 kreće 15. Rujna
rustweaver kaže...
rambox kaže...

Onda ti ne znaš kak izgleda javna TV sori,{#} kak sam več rekel to je sramota da u Srbiji na nacionalnoj TV ima informatička emisija več odavno.

Postoje i druge stvari osim informatike. Ne moram znati kako rade ostale televizije da bih znao zadovoljava li me nešto ili ne.

 

Sad kad malo bolje razmislim, čisto sumnjam da je moguće osmisliti informatičku emisiju koja bi se bavila onime što mene zanima, a da ostali ne pozaspaju od dosade.

U današnje vrjeme svaka normalna televizija,{#} a pogotovo javna TV(a to HTV nije več odavno) mora ima informatičku emisiju e sad kojeg formata i kako rađena to ovisi o odluci.Čim je HTV glavni urednik programa rekel, da njih to ne zanima uopče no ulupat če lovu u zabavu ples sa zvjezdama ili kuglanje sa tapirima ili biljar sa rakunima sve je jasno.{#}

 

Svaka kvalitetna informatička emisija, je složena tako da je dovoljno razumljiva svima i da pokriva ono najbitnije za informatičku granu ak hočeš detalje plati si dodatnu školu.Onda još ide drugi puno bitniji praktični dio, kako nekaj napravit oko kompa ili na Windowsima na razne načine orjentiran na početnike prvenstveno dakle opčenito dobro za široke mase.To je glavna zadače javne TV, ne bit prekompliciran ali dovoljno jasan za opčenitu populaciju u informatici šta je od toga ispunio HTV baš ništa. Pa čemu onda služi i kome HTV samo zabava, i političke gluposti te prepucavanje ili informiranje i opčenito informatičko obrazovanje širokih masa na hrvatskom jeziku to je ono bitno.{#}

captain_soap_McTawish kaže...

Nije tocno. HRT+ nije bio nacionalni program jer se nije emitirao po cijeloj Hrvatskoj, nego u samo odredenom malom dijelu Hrvatske( oko Zagreba mislim). HRT3 je do prije 7-8 godina, postojano na nacionalnoj razini, no onda su u ,cini mi se, u 2005. prava na emitiranje 3. programa (tj. njegovo mjesto) prodali RTL-u.

HRT+ se dodatno plača kolko znam, i to 60kn a to je sprdačina i pljačka za ono kaj tam nude uglavnom jezuš kristuš reciklirani pprogram.{#}

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
16 godina
protjeran
offline
HRT 3 kreće 15. Rujna

Odakle im pare za HTV 3 i 4. I ovako su u banani, država će im uzeti nekretnine zbog poreznog duga. Koriste kamere iz Jugoslavije a bogami i mentalitet je isti, na državnoj yu sisi (pretplate) i opet gubitaši

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.9.2012 19:48 (Prince-Artas).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HRT 3 kreće 15. Rujna
Eyekool kaže...
sinkee kaže...

eh kad bi stavili hrt3 di bi se vrtio samo sport... to bi bila milina

Ako se ne varam najvljen je HTV4 koji će biti sportski kanal.

 

Ma kakvi nema ništa od HTV4 Sport,{#} to je odavno propalo kao zamisao jednostavno na to zaboravi bit če ti lakše.Hrvatska je dobila sportsku nacionalnu televiziju, i zove se SPTV malo više prati tu televiziju pa če ti bit jasno zakaj na HTV4 moš zaboravit ko da to nisu nikad niti spomenuli.{#}

 

http://www.bug.hr/forum/topic/sport/moto-gp-sportskoj-televizijisptv/146071.aspx

 

http://www.bug.hr/forum/topic/sport/olimpijske-igre-londonu-sptv/154790.aspx

 

http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/hrt-sramota-43-formatu/153689.aspx?page=6&jumpto=3052172&sort=asc&view=flat

 

 

Šta bi ljudi gledali na HTV4 Sport danas, reprize starih sportskih događaja ili šta zapravo u praksi to nikome nije jasno a tek 16-9 fijasko uh.HTV više nema hrvatsku nogometnu ligu, nema više NBA lige nema niti Hokeja SP A skupine(to je na SPTV) i da Moto GP je isto od ove godine na SPTV.Nema više F1 na HTV to je odlepršalo na male televizije, još bolje to sigurno i kaj onda prikazivat maglu od sporta na HTV4 Sport?

 

Za one koji to nisu znali na SPTV mogu nač, mali nogomet HMNL, odbojku,konjički sport, košarku, gimnastiku, utakmice vaterpola. Tu je i NHL juniori nekad uživo a večinom snimke večine utakmica, no to nije sve kog zanima šta nudi SPTV evo dole link pa čitajte. Kad to pročitate zaključak je samo jedan, HTV4 Sport je umro več u mislima prije nek se i rodio fučkaj ga sad.{#}{#}

 

http://www.sptv.hr/Portals/0/docs/SPTV%20Katalog.pdf

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
16 godina
offline
HRT 3 kreće 15. Rujna

Nisam siguran da li je ovo bilo već ovdje napisano, ali kolega je u drugoj temi napisao što bi se na kojem programu trebalo prikazivati.

 

http://www.bug.hr/forum/post/digitalna-televizija-dvb-tcs-iptv-hd-3d/hrt-3-hrt-4-dvb-t/3144292.aspx

 

pardon, greška. Piše samo za HRT 3

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.9.2012 20:37 (denix).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: HRT 3 kreće 15. Rujna
Prince-Artas kaže...

 Koriste kamere iz Jugoslavije 

Koliko sam primjetio i koliko ja gledam tv,tu stvar koriste još na emisiji RI:MORE,a za druge emisije točno ne znam!

Dino
15 godina
offline
Re: HRT 3 kreće 15. Rujna
Dinče kaže...
Prince-Artas kaže...

 Koriste kamere iz Jugoslavije 

 

mislim da su iz japana ne iz Juge....ikegami...

Remember my friends, God is dead. Marx is also dead. But the market lives. The market must become your new God.
13 godina
neaktivan
offline
Re: HRT 3 kreće 15. Rujna
Srednji kaže...
Dinče kaže...
Prince-Artas kaže...

 Koriste kamere iz Jugoslavije 

 

mislim da su iz japana ne iz Juge....ikegami...

Ne znam,al nekako su mi snimke drugačije i bljeđe,ko da su snimane negdje devedesetih.

 

Ontopic:

Da mi je vidit samo što će prvi i drugi program napravit kad budu imali rupa u programu :D

Dino
16 godina
offline
Re: HRT 3 kreće 15. Rujna
Srednji kaže...
Dinče kaže...
Prince-Artas kaže...

 Koriste kamere iz Jugoslavije 

 

mislim da su iz japana ne iz Juge....ikegami...

Po naravski da svako razumije to bi bilo ovak, te kamere(Made In Japan) koje danas još uvjek koriste su one iste kamere koje su imali još na Univerzijadi 1987 tu je problem a danas je 2012 fučkaj ga.{#}{#}

 

http://kultura-sporta.com/ks/index.php/clanci/3-univerzijada-zagreb-8-19-7-1987

 

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.9.2012 22:53 (rambox).
14 godina
neaktivan
offline
Re: HRT 3 kreće 15. Rujna
rambox kaže...

U današnje vrjeme svaka normalna televizija,{#} a pogotovo javna TV(a to HTV nije več odavno) mora ima informatičku emisiju

Ma jeli? A gdje to piše?

 

rambox kaže...
HRT+ se dodatno plača kolko znam, i to 60kn a to je sprdačina i pljačka za ono kaj tam nude uglavnom jezuš kristuš reciklirani pprogram.{#}

HRT+ je program namijenjen dijaspori.

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.9.2012 22:39 (rustweaver).
11 godina
offline
HRT 3 kreće 15. Rujna

Ovi danasnji programi su toliko napunjeni sapunicama da je to nevjerojatno.
Bude li ovaj program takav slobodno se poser*m na njega.

Wala ay kinuha kung walang mangyayari!
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.9.2012 22:48 (toni42).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HRT 3 kreće 15. Rujna
rustweaver kaže...
rambox kaže...

Uglavnom ko očekuje nekaj dobro, bit če razočaran itekako ljudi moji pa to je HTV oni su kvazi javna TV ili državna firma u današnjoj Hrvatskoj a dalje je sve jasno.{#}{#}

Pričaj za sebe, ja sam veoma zadovoljan HRT-ovim programom. Dovoljno je pogledati što RTL i Nova puštaju...

zato sto te dvije televizije ciljaju na totalno drukciju publiku.

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
14 godina
neaktivan
offline
Re: HRT 3 kreće 15. Rujna
zelenbic kaže...

zato sto te dvije televizije ciljaju na totalno drukciju publiku.

Točno, a to je publika u kojoj se ja ne nalazim. Samo jedan HRT-ov dokumentarac koji mi odabere famozni Đelo Hađiselimović mi ima veću vrijednost od cijelodnevnog programa RTL-a i Nove zajedno.

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
11 godina
neaktivan
offline
Re: HRT 3 kreće 15. Rujna
rustweaver kaže...

ja sam veoma zadovoljan HRT-ovim programom. Dovoljno je pogledati što RTL i Nova puštaju...

slazem se.  koliko-toliko jos balansira unutar obveze koju ima kao nacionalna tv. mislim na pokrivanje cijelog spektra...posebno kulturnog dijela.   ako me netko zeli muciti, onda bi me trebao privezati da gledam "lijepom nasom".  nebitno je jel se meni to gleda, bitno je da kulturno-nacionalni dio bude ispunjen u cijelosti.  zatim kutak dnevno - informativno - politickog, pa malo sportskog,pa malo djecijeg.

ja zbilja ne razumjem ljude koji na svakoj temi vriste u nedogled sa istim sranjima...sto vi hocete od hrt-a?   8 sati HBO filmova, 8 sati uber nogometa i 8 sati pornica?

tome sluze komercijalne televizije.  tamo trazite šund.  

najveci problem htr-a je tromost i megalomanska potrosnja sredstava. skupa i upitna produkcija.  nedostatak natjecateljskoj duha na otvorenoj sceni sa komercijalom. 

smanjite dozivljaje i ocekivanja.  program je uvijek takav bio i uvijek ce biti.  hebaji ga, emisija Opera Box mora postojat, svidjalo se to meni ili ne.   i necete gledat najnoviji blokbaster, jer javnoj tv nije svrha da nasim novcima masno placa otkup prava za pustanje najnovijih hitova.   imate kabelsku.   za kraj, svima bi na prisavlju prepolovio place.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice