Duke Nukem Forever premijerno predstavljane danas?

poruka: 35
|
čitano: 9.924
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Duke Nukem Forever premijerno predstavljane danas?

Glasina koja se pojavila prošli mjesec je istinita. Gearbox radi na dovršetku igre Duke Nukem Forever, a predstavljanje igre bi trebalo biti danas u Seattleu na PAX sajmu.

 

Na sajmu bi trebao biti predstavljen veliki demo igre, a igru Gearbox pravi na temeljima koje je ostavio 3dRealms dakle samo ju dovršavaju ne prave sve ispoćetka tako da bi igra trebala biti napravljena na tom enginu.

 

Evo i moj izvor:

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=262868

Moj PC  
5 0 hvala 4
15 godina
online
Duke Nukem Forever premijerno predstavljane danas?

jel nam to dukela dolazi...Smijeh

Najbolji osjećaj je upala mišića........ Krema Foruma!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Duke Nukem Forever premijerno predstavljane danas?

I hate pigsCool

FOR THE HORDE
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Duke Nukem Forever premijerno predstavljane danas?

Koga zanima na ovoj stranici možete pratiti uživo predstavljanje Duke Nukem Forever igre. Predstavljanje je danas u 10 sati ujutro prema lokalnom vremenu u seatleu. Ako se nevaram to je kod nas 19:00 sati danas.

 

http://www.ustream.tv/2kgameslive

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.9.2010 18:26 (Dad0).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
protjeran
offline
RE: Duke Nukem Forever premijerno predstavljane da
Nije valjda da ipak dolazi!
One line gives the other one // http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/Perkan777 -BF:BC 2 status
13 godina
neaktivan
offline
Duke Nukem Forever premijerno predstavljane danas?

Evo potvrđeno Duke Nukem Forever radi gearbox. Dobro pogledajte sliku sa ovog linka vidi se Gearbox logo na njoj.

 

http://www.gamingeverything.com/2010/9/duke_nukem_forever_confirmed

 

Uživo predstavljanje upravo slijedi u 7 satina ovom linku ispod

 

http://www.ustream.tv/2kgameslive

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Duke Nukem Forever premijerno predstavljane danas?

Hvala bogu.

 

Gearbox je poznat po vrlo solidnim igrama (Borderlands, Brother in Arms serijal, Half Life Opposing Force, HL Blue Shift)

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Duke Nukem Forever premijerno predstavljane da

nema ništa od prikazivanja

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.9.2010 19:10 (_dEDa_96).
13 godina
neaktivan
offline
Duke Nukem Forever premijerno predstavljane danas?

Na slici Đuka izgleda malo drugačije nego dosad. Baš me zanima dali su mu promjenili izgled od zanjih videa?Izlanuo se

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Duke Nukem Forever premijerno predstavljane danas?

Hebo ih ja i kasnjenje, pratim stream a ono neke glupe reklame i gomila jos stupidnijih komentara u shoutboxu :-D

Neki tip je izvalio da kasne namjerno 14 minuta, da proslave 14 godina izrade, hahahahhahah :-D

I have got no money, I have got no power, I have got no fame... I have my strong beliefs...
 
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Duke Nukem Forever premijerno predstavljane danas?

Evo, baš gledam live! Još par minuta do pretstavljanja! E, Đuka, Đuka, pa ne vjerujem ovo... Smijeh

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Duke Nukem Forever premijerno predstavljane danas?

Reče mlada two minutes remain to see duke.

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Duke Nukem Forever premijerno predstavljane danas?

Samo ~700 ljudi gleda live... Plus, Amis je digao vezu na 8-micu, hehe... Smooth a.k.a. live video ide kao podmazan. Smijeh

 

EDIT: 13k gledatelja, ROFL... Cool

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.9.2010 19:26 (vlad0).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Duke Nukem Forever premijerno predstavljane danas?

Da i to vidimo :)

http://boards.4chan.org/b/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Duke Nukem Forever premijerno predstavljane danas?

Evo krećeSmijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Duke Nukem Forever premijerno predstavljane danas?

Arghr. Ne vjerujem ovo, koji papci. Viče

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Duke Nukem Forever premijerno predstavljane da
vlad0 kaže...

Arghr. Ne vjerujem ovo, koji papci. Viče

Sta sam propustio???

 

Ja sam gledao onog tipa kako igra, nabio je sacmaricu Pigu u njusku... omg :-D Jedva cekam :-D

I have got no money, I have got no power, I have got no fame... I have my strong beliefs...
15 godina
offline
Duke Nukem Forever premijerno predstavljane danas?

Jebote što trza slika koda djete od 10 godina snima.

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Duke Nukem Forever premijerno predstavljane danas?

Izgleda dobro...Smijeh "But graphics need polish".

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Duke Nukem Forever premijerno predstavljane da
Weky kaže...

Izgleda dobro...Smijeh "But graphics need polish".

Da :-D Taj dio je i mene nasmijao :-D

 

Ej kako bi natukao ovog kamermana, sece okolo i snima crninu umjesto ekran onog tipa sta je taman poceo igrat! Krelac!!

I have got no money, I have got no power, I have got no fame... I have my strong beliefs...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Duke Nukem Forever premijerno predstavljane da
Deus ex machina kaže...
vlad0 kaže...

Arghr. Ne vjerujem ovo, koji papci. Viče

Sta sam propustio???

 

Ja sam gledao onog tipa kako igra, nabio je sacmaricu Pigu u njusku... omg :-D Jedva cekam :-D

 

Nisu snimali prezentaciju do kraja... Kao u stilu, you'll probably find this on Youtube anyway. Cool

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
13 godina
neaktivan
offline
Duke Nukem Forever premijerno predstavljane danas?

Kaže čiko 2011 release date. Jedva čekamSmijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Duke Nukem Forever premijerno predstavljane danas?

Evo, interview... to necu ni gledat nego procitat sazetak u nekom clanku.

Dojmovi, anyone? :-D

 

Mislim, ovo sto su oni igrali smo vidjeli po filmicima i teaserima vec bilijun puta. Meni izgleda dobro, nemam dume sta je onaj debeli bulaznio o 'graphics need polishing'. Nekako mi se cak cini da je i feeling igre bas odlican, zapela mi je za oko ona scena pri pocetku, kad se pig zaletio na Djuku a ovaj ga opalio sacmaricom po nosu. Bas fenomenalno.

 

Ostatak sto sam vidio, cini se ko normalan FPS. Standardna oruzja iz DN3D. Fora je bilo ono crtkaranje po ploci, ali nisam skuzio da li je to dio gameplaya ili ne.

Nigdje nisam vidio striptizete, sise, "Give me some sugar baby" i slicno :-D Nadam se da se nece ustrtariti i da ce ici na R-rating :-D

Nisam vidio ni vozila, nazalost :-(

 

Uglavnom, bila prosjecna ili ne, ovo cu kupit i igrat 1000%, ovo je dio povijesti koji se jednostavno NE SMIJE propustiti.

I have got no money, I have got no power, I have got no fame... I have my strong beliefs...
 
6 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Duke Nukem Forever premijerno predstavljane danas?

Meni se sve dopada, al samo bi jednu stvar volio da bude barem jednaka kao u prvom djelu - A to je nevjerovatni smisao za humor. Ono, sprdanje sa Quakeom II je bilo legendardnoSmijeh

 

Ma samo da izađe, i da je igrivo, to je to. Đuka je legenda, jedino mu parira ozbiljni semOsmijeh

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Duke Nukem Forever premijerno predstavljane da
Deus ex machina kaže...

Evo, interview... to necu ni gledat nego procitat sazetak u nekom clanku.

Dojmovi, anyone? :-D

 

Mislim, ovo sto su oni igrali smo vidjeli po filmicima i teaserima vec bilijun puta. Meni izgleda dobro, nemam dume sta je onaj debeli bulaznio o 'graphics need polishing'. Nekako mi se cak cini da je i feeling igre bas odlican, zapela mi je za oko ona scena pri pocetku, kad se pig zaletio na Djuku a ovaj ga opalio sacmaricom po nosu. Bas fenomenalno.

 

Ostatak sto sam vidio, cini se ko normalan FPS. Standardna oruzja iz DN3D. Fora je bilo ono crtkaranje po ploci, ali nisam skuzio da li je to dio gameplaya ili ne.

Nigdje nisam vidio striptizete, sise, "Give me some sugar baby" i slicno :-D Nadam se da se nece ustrtariti i da ce ici na R-rating :-D

Nisam vidio ni vozila, nazalost :-(

 

Uglavnom, bila prosjecna ili ne, ovo cu kupit i igrat 1000%, ovo je dio povijesti koji se jednostavno NE SMIJE propustiti.

  Da i mene se to dosta svidjelo, izgleda da će animacija biti na vrhu. To dosta fali u tim igrama da nekog možeš tako istinktivno opalit i još te gestikulacije rukama daje neku prirodnost i unesete u sam karakter.

15 godina
neaktivan
offline
Duke Nukem Forever premijerno predstavljane danas?

Ono sto me posebno veseli je cinjenica da je Gearbox dokazao sam sebi profitabilnost single-player igara kroz DLC-ove, putem Borderlandsa (dobro, igra podrzava multiplayer).

Dakle, mogli bi slican model primjeniti na Djukicu :-D Odrzavati ga zivim mjesecima kroz DLC-ove :-D

 

Kad si pomislim.... Brink... Batman: AC.... DNF.... pa di ide ovaj svijet, odjednom samo dobre igre na trzistu :-D :-D

I have got no money, I have got no power, I have got no fame... I have my strong beliefs...
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.9.2010 20:15 (Deus ex machina).
 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Duke Nukem Forever premijerno predstavljane da
Deus ex machina kaže...

odjednom samo dobre igre na trzistu :-D :-D

  I odjednom sve manje i manje para u novčaniku, jer moram ipak kupiti svoju omiljenju igru :-D

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
14 godina
offline
RE: Duke Nukem Forever premijerno predstavljane da

a ko to live prenosi  Iznenađen jer kameru vrti ko da je neki zvrk  Izlanuo se p.s jedva čekam igru đuka 4 ever xD

Zagorci smo ljudi pravi kai nam pak moreju,
15 godina
neaktivan
offline
Duke Nukem Forever premijerno predstavljane danas?

ako je netko propustio stream evo link na snimke:

 

http://www.gamingeverything.com/categories/show/7

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Duke Nukem Forever premijerno predstavljane danas?

Kratki intervju u kojem se priča o oružju u igri. U novom Đuki će se moći smanjivati neprijatelje kao i u Duke nukem 3d.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice