Doma TV i RTL 2 uskoro

poruka: 437
|
čitano: 159.845
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
Arnold Šrafncinger kaže...

Cek u cem je fora s tim kapital networkom i kako imaju vlastitu proizvodnju kad je vecina emisija na njemackom a  i dozlaboga je dosadna,osim ako niste biznismeni {#}

pa nije bas samo za biznismene... ima i "normalni"covjek sta za naucit...

npr kako se slazu proizvodi u ducanima, kioscima i gdje su sve prevare, pravilo za potrosace i zakoni, i tako... imaju informativne i edukativne emisije a ne REBELDE i UDRI BRIGU NA VESELJE, PA MALO PLACI

potpis :D
13 godina
neaktivan
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

Ja sam iz austrije  i ja imam dreambox pa mogu gledati htv1,2,3, Novu TV i RTL i ja sam imala jednu seriju na rtl-u ali sad su je promjenili na rtl 2 ali ja taj program neman moze li mi neko reci dali ja mogu bilo kako taj kanal fatati? molim ko znade da mi sto brze javi.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

Stvarno nemogu vjerovat, dok sam gledo Malkom u sredini (RTL 2) pustili su 2 puta reklame usred rečenice {#}

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.1.2011 20:00 (cuspajz).
 
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

ajde jel ima tko link za stream od rtl2 online?

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
cuspajz kaže...

Stvarno nemogu vjerovat, dok sam gledo Malkom u sredini (RTL 2) pustili su 2 puta reklame usred rečenice {#}

to misliš na jučer ?

da primjetio sam , i to je j*** sramota.

gledam i usred rečenice oni reklame stave.

ak već imaju reklame nek stave između scena.

16 godina
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro

nemreju stavit između scena kad im "engine za reklame" radi tak da istovremeno šiba isti reklamni blok na oba kanala (rtl i rtl2) i onda na rtl imaš normalan prekid programa -> početak reklama a na rtl2 imaš to kaj imaš.. drek s makom

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
marko227 kaže...

A joj.... pa tko će to sve gledati. Žena mi ionako ništa ne radi. Sad još kad uvale ove serije i filmove.... Jao jadan ti sam ja :(

Da ti nisi Al Bundy? {#}

16 godina
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

ma ja bi rtl i novu i njihovu kopilad rtl2 i domu tv  ne zakonom nego USTAVOM zabranio

mućka đubrad

-=PiS=- CROZOKI
Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
crozoki kaže...

ma ja bi rtl i novu i njihovu kopilad rtl2 i domu tv  ne zakonom nego USTAVOM zabranio

mućka đubrad

 Ma oni su ti mučki provokatori! {#}

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697 ili posjetite stranicu- http://mobiservis.webs.com/
13 godina
neaktivan
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro

Nova dva programa su za mene glupost, mislio sam da ce biti filmova vise, a ne citav dan glupe serije, sapunice, i ostala s**nja....

Crasher1504
16 godina
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro

rtl 2 je i čak dobar kanal dok ova doma bez obzira što je to više ženski kanal je ćisto sranje sapunice 24/7

16 godina
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

Osijek, Umaška 13, zgrada. Svi digitalni programi osim RTL2 i Doma dostupni.

Dakle i HRT1, HRT2, RTL, NOVA, Slavonska, Vinkovačka, Osječka, Kapital (iako nekako čudno radi tj ne radi), Euronews, Mađari, ... su tu.

I od analognih tu je PTPC, Federalna TV, OBN, ...

Nismo mogli ništa digitalnog, prošle godine platili nekih 2000 Kn (neš sitno preko) i od tad je bilo digitalnog. (Sređena antena, pojačala, ...).

Što bi moglo biti razlog izostanka RTL 2 i Doma TV?

Ako sam ikako pomogao, nešto pojasnio il se barem trudio - kliknite na HVALA; kao znak zahvalnosti. Hvala.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
191x7 kaže...

Osijek, Umaška 13, zgrada. Svi digitalni programi osim RTL2 i Doma dostupni.

Dakle i HRT1, HRT2, RTL, NOVA, Slavonska, Vinkovačka, Osječka, Kapital (iako nekako čudno radi tj ne radi), Euronews, Mađari, ... su tu.

I od analognih tu je PTPC, Federalna TV, OBN, ...

Nismo mogli ništa digitalnog, prošle godine platili nekih 2000 Kn (neš sitno preko) i od tad je bilo digitalnog. (Sređena antena, pojačala, ...).

Što bi moglo biti razlog izostanka RTL 2 i Doma TV?

luda sreća :)

-=PiS=- CROZOKI
14 godina
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
191x7 kaže...

Kapital (iako nekako čudno radi tj ne radi)

Hah..pa normalno kad se ne emitira..

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
15 godina
odjavljen
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

Danas sam morao potražiti liječničku pomoć jer sam gledao Exluziv dulje od 5 minuta. Uhvatila me strašna mučnina, povraćao sam, a glava me tako zaboljela kao što ljude u Saboru boli k.... za nas. Spas sam potražio na Hitnoj i nakon pružene pomoći otišao pogledati film u kino.

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697 ili posjetite stranicu- http://mobiservis.webs.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

rtl 2 je ok ali doma je najjadniji program na telki

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
vexx5555 kaže...

Ovaj komentar mi se sviđa:

 

"2011 Dvostruka doza zaglupljivanja i trovanja nacije od dvije najusranije televizije otkada je TV prijemnik ušao u masovnu prodaju.  
Nove TV i RTL-a  
 
Program im je sastavljen od ex-kurveštija, pedera, nadrogiranih klošara i đanki šljama, kurvica koje vode neke žute tabloide do kojeg su došli vodoravnim položajem, debilnim realtijima, bijednim filmovima B produkcije, serijama i sapunjarama, a dokumentarni i obrazovni program je naravno nepostojeći.  
 
Blago nama..."

 

Svaka čast liku, dobro je rekao. {#}

 

Čovjek je rekao 100% istinu {#}

Na TV-u nigdje onih nekadašnjih sjajnih dokumentarnih emisija, samo sapunjare jedna za drugom da ti se smuči život.

Hvala Bogu na kompu.

May the Force be with you!!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice