Doma TV i RTL 2 uskoro

poruka: 437
|
čitano: 159.779
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
sardax kaže...
Evo DomaTV na MAXtvu kanal 6.

 

Slavonija u ♥ ;;;---;;; http://squareroot2.isgreat.org/squareroot2.html
14 godina
neaktivan
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

Evo da napisem svoj dojam, iako mislim da to nije nista novo. Doma -> bezveze, same sapunice, gore od RTL-a. A RTL 2 vec moze proci zbog kojeg dobrog filma i kriminalistickih serija koje obozavam.

Low life ! Alat ne cini majstora!
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
Gman kaže...

Evo da napisem svoj dojam, iako mislim da to nije nista novo. Doma -> bezveze, same sapunice, gore od RTL-a. A RTL 2 vec moze proci zbog kojeg dobrog filma i kriminalistickih serija koje obozavam.

Na RTL-u 2 su OK stvari..

 

(da nisu puštane prije godinu dana na RTL-u)

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
16 godina
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

RTL treba zabranit zakonom!!! A onom koji dopušta repriziranje Dadilje, Policijske akademije, Smrtonosnog oružja, "blockbustera" Free Willy i uglavnom cijeli šugavi, gnjusni, jadni program koji je jedna velika j*bena repriza od repriziranih repriza treba sudit sa maltretiranje svih jadnih ljudi koji gledaju taj program, (odusto sam od toga programa nakon šta su sve one popodnevne serije krenule po drugi put (od njih 525545 puta).

 

Sramota, jad i bijeda.

ššššš - možda su u šumi
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.1.2011 16:37 (doktor1).
Moj PC  
12 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro

Haha..male frustracije? {#}

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
16 godina
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
DamageHigh kaže...

Haha..male frustracije? {#}

Nisu frustracije. Ne geldam televiziju, osim vijesti, dnevnika i sporta, ali to šta radi ta blamirajuća televizija je gnjusno.

ššššš - možda su u šumi
14 godina
neaktivan
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

Eto, zbog svega toga ja u primetimeu spojim laptop na tv i gledam torrent tv {#}

 

A ovo malo što ostane za gledati na tv-u snimim sa snimalicom.

Isto tako budući da se rtl2 i doma ne mogu snimati, za mene kao da ni ne postoje.

Kadir beneath Mo Moteh
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
doktor1 kaže...
DamageHigh kaže...

Haha..male frustracije? {#}

Nisu frustracije. Ne geldam televiziju, osim vijesti, dnevnika i sporta, ali to šta radi ta blamirajuća televizija je gnjusno.

blacko kaže...

Eto, zbog svega toga ja u primetimeu spojim laptop na tv i gledam torrent tv {#}

 

A ovo malo što ostane za gledati na tv-u snimim sa snimalicom.

Isto tako budući da se rtl2 i doma ne mogu snimati, za mene kao da ni ne postoje.

Tako nekako je i kod mene - Torrent => Mreža => WD TV Live => TV..

Ono što me zanima na TV-u (ugl. sport), isto tako, snimim..

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.1.2011 17:52 (DamageHigh).
14 godina
neaktivan
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro
Jel ima tko link za online stream od rtl2? hitno je!
[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

Prestao sam gledati TV program odavno, a kada sam jutros(nije me bilo  upalio Domu i RTL 2 da pogledam čega ima, odlučio sam da više nikada neću prebacivati na input na TV, samo HTPC, torrenti i internet TV. Na RTLu 1 sapunice, RTL 2 Top Shop, Nova Top Shop, Doma Sapunice, HTV 2 sapunice, HTV 1 dokumenatarac(to je jedino OK, ali mi nije bio pretjerano zanimljiv). Najzanimjiviji je HDTV Promo :D

Volim jabuke :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

Jel zan netko kakav je to Norkring TV? Na njemu se stalno vrti scena sa Trkaćim Audijem R8.

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697 ili posjetite stranicu- http://mobiservis.webs.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro
Zasto ovi na DomaTV drkaju toliko sa formatom. Sinoc 16:9, danas 4:3... Nabijem ih odreda xD
ptspclan.com | visit us ^^
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

Na Domi Tv mi je zanimljiva ona serija Znate li plesati? ili tako nešto.

Mislim da je vikendom i jedino kad je ta emisija prebacim na Domu.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro

koja debilana od ovih 6 kanala sva sreča što mi je danas završio godišnji pa nemam vremena za ovaj trash od televizije

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
15 godina
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
sardax kaže...
Evo DomaTV na MAXtvu kanal 6.

Tolko su ljudi navaljivali, žalili su da nema dome tv u max tvu, pa baš me zanima kolko bude njih gledalo program.

15 godina
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

Ovako ! Svugdje se priča o toj "doma tv i rtl2 ,no ja nikako da nađem bilo koji program ni kod sebe doma a ni kod sestre ni prijatelja.

Zanima me dal se u  Međimurju,točnije, sv martin na muri može uopšte to dobiti.

Ima li ko ikakvih saznanja o tome na našem području ?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
Jack Sparrow kaže...

Nadam se da ste čuli da su Nova tv i RTL dobili dozvolu za emitiranje dodatnih tv programa. Tako će Nova TV napraviti novi program po imenu Doma TV, dok bi RTL trebao donjeti program RTL2.

Za oba programa nije još rečeno kada točno počinju sa emitiranjem, ali bi morali početi do 2. Siječnja 2011.

Nešto više o njim pročitajte na LINKU

da im barem nisu dali dozvole... :(

znam da na daljinskom postoji power off, ali ovo stvarno nema smisla...trošiti struju za emitiranje ovakvih programa...

to je ekološki incident...

14 godina
neaktivan
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

U danasnjem svjetu sve sto se pompozno najavljuje i kad se u bombardirajucim reklamama opisuje kao sveti gral ispadne srot bilo od tv-a,filmova,serija-televizija u hrvatskoj vec zadnjih nekoliko godina ne valja,osim nekih serija i filmova tu i tamo-uglavnom klasika kao Mucke itd...............RTL 2 cak moze i proci ima gledljivih stvari-PONEKAD

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
CROIMANI kaže...

Ovako ! Svugdje se priča o toj "doma tv i rtl2 ,no ja nikako da nađem bilo koji program ni kod sebe doma a ni kod sestre ni prijatelja.

Zanima me dal se u  Međimurju,točnije, sv martin na muri može uopšte to dobiti.

Ima li ko ikakvih saznanja o tome na našem području ?

Si antenu zakreto pa onda tražio

I don't need sex, T-com fucks me every day
13 godina
neaktivan
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
sardax kaže...
Zasto ovi na DomaTV drkaju toliko sa formatom. Sinoc 16:9, danas 4:3... Nabijem ih odreda xD

Zato šta Doma TV emitira stvari onako kako su snimljene - ako je film/serija/oglas snimljen u 4:3 onda tako emitira, a ako je snimljen u 16:9 tako emitira - RTL sve razvlači - pa onda stvari koje su snimljene u 4:3 razvučene izgledaju ko da ih je alkoholičar snimao - a svi glumci imaju jedno 20kg viška i visinu manju od metra.

15 godina
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
KrEsHo1 kaže...
sardax kaže...
Zasto ovi na DomaTV drkaju toliko sa formatom. Sinoc 16:9, danas 4:3... Nabijem ih odreda xD

 RTL sve razvlači - pa onda stvari koje su snimljene u 4:3 razvučene izgledaju ko da ih je alkoholičar snimao - a svi glumci imaju jedno 20kg viška i visinu manju od metra.

pa kako nekužiš.. RTL je htio pokazati ovo: ono što smo gledali u 4:3 sada ćemo vidit kako bi to izgledalo u 16:9 {#}

http://gtabalkan.com | http://www.webosfera.net
16 godina
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro

kako yebu s reklamama.. na rtl i rtl2 istovremeno puste iste reklame. i to usred yebene rečenice ili događaja

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
nixass kaže...

kako yebu s reklamama.. na rtl i rtl2 istovremeno puste iste reklame. i to usred yebene rečenice ili događaja

zato je i napravljen rtl2 - ne stane više reklama na rtlu

http://gtabalkan.com | http://www.webosfera.net
13 godina
neaktivan
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
joze kaže...
KrEsHo1 kaže...
sardax kaže...
Zasto ovi na DomaTV drkaju toliko sa formatom. Sinoc 16:9, danas 4:3... Nabijem ih odreda xD

 RTL sve razvlači - pa onda stvari koje su snimljene u 4:3 razvučene izgledaju ko da ih je alkoholičar snimao - a svi glumci imaju jedno 20kg viška i visinu manju od metra.

pa kako nekužiš.. RTL je htio pokazati ovo: ono što smo gledali u 4:3 sada ćemo vidit kako bi to izgledalo u 16:9 {#}

Meni izazove vrtoglavicu pa prebacim program hehehe

13 godina
neaktivan
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

Dva nova programa s reprizama repriza i tursko/brazilskim serijama............ajjojjj

live fast
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

a i tu vlada mafija, kao u svim upravama drzave...

jedan kapital network sa 100% svojim programom i planom repriziranja nije dobio koncesiju, vec je dobila ova mafija za jos reklame i 200 starih repriza dnevno...

 

nova tv pocela sa emitiranjem jedne od najgledanijih serija u americi (HEROJI) u bolesno retardiranom terminu

potpis :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
Hacker-ri kaže...

a i tu vlada mafija, kao u svim upravama drzave...

jedan kapital network sa 100% svojim programom i planom repriziranja nije dobio koncesiju, vec je dobila ova mafija za jos reklame i 200 starih repriza dnevno...

 

nova tv pocela sa emitiranjem jedne od najgledanijih serija u americi (HEROJI) u bolesno retardiranom terminu

  ??? O cem ti... koliko sam ja upoznat (a vrlo dobro sam upoznat) Kapital Network je dobio nacionalnu koncesiju u mux d...

 

To sto ih trentuno nema je zato sto je ono bilo testno emitiranje... imaju još oko 60 dana do početka...

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
EnlightenedPhoenix kaže...
 

To sto ih trentuno nema je zato sto je ono bilo testno emitiranje... imaju još oko 60 dana do početka...

Zadnji glas

 

 

potpis :D
15 godina
neaktivan
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
To je tada bilo... u međuvremenu je dobio...


Tako da se ne moraš bojati... ako blizu tebe ima koji odašiljač koji emitira u mux d krajem drugog mjeseca ćeš moći gledati kapital... :)

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
14 godina
neaktivan
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

Cek u cem je fora s tim kapital networkom i kako imaju vlastitu proizvodnju kad je vecina emisija na njemackom a  i dozlaboga je dosadna,osim ako niste biznismeni {#}

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice