Alcatel One Touch Hero - phablet s projektorom

poruka: 13
|
čitano: 8.003
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Alcatel One Touch Hero - phablet s projektorom

Dok Note 3 i Xperia Z1 kupe sav hype, meni osobno, Alcatel predstavlja zanimljivi uređaj.

 

Radi se o uređaju s 6" 1920x1080p IPS ekranom, 1.5GHz Quad, microSD slot, 3400 mAh bateriju, 13MP (1080p) kameru, LTE, 2GB rama i Android 4.2.2. Također donosi i olovku slične funkcionalnosti kao i S Pen.

 

No ima hrpa inovacija, naime ima E-Ink cover čime korisnik može čitati PDF-ove i e-bookove bez paljenja pravog ekrana, i time štedi bateriju, a upakirava 6" ekran u kućište puno manje od Kindleovog.

 

Ali, najzanimljivija stvar je dakako Pico projektor koji dolazi kao sitan dock uz uređaj. Može reproducirati 12 lumena na najviše 70" što je prilično impresivno.

Uz njega, dolazi i manji Bluetooth telefon (dumbphone) preko kojeg korisnik može koristiti osnovne funkcije (zvanje, SMS itd.) a to je već viđeno kod HTC Mini+

 

Uređaj nema izmjenjen UI osim Lockscreena i Launchera koji je predivno izveden u stock MIUI stilu (još jedan bravo Alcatelu)

 

 

Svaka čast Alcatelu, pokazao velikim dečkima (čitaj Samsung) kako se to radi! 

Cijena još nije poznata, ali zasada se čini kao ponajbolji phablet na tržištu.

 

Edit - upravo su izbacili i HDMI stick sličan ChromeCastu, samo što će se moći streamati sav sadržaj, bez ograničenja.

pametni "cover" pametni "cover"
Dizajn Dizajn
E-Ink cover (druga strana covera s 2. slike) E-Ink cover (druga strana covera s 2. slike)
projektor projektor
olovka olovka
streaming stick streaming stick
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.9.2013 21:23 (Mitch).
 
13 1 hvala 7
13 godina
offline
Alcatel One Touch Hero - phablet s projektorom

izgleda super, projektor mi se posebno sviđa. još da se znaju informacije o cpu i dimenzije...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Alcatel One Touch Hero - phablet s projektorom
zuper kaže...

izgleda super, projektor mi se posebno sviđa. još da se znaju informacije o cpu i dimenzije...

Mislim da su dimenzije približne Noteu 3

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
neaktivan
offline
Alcatel One Touch Hero - phablet s projektorom

ovo je stvarno inovativno!!!

bravo!

kolik ace bit cijena i kad ce bit na prodaju?

moš se kladit da će ih sad Zemisung kopirat u roku keks...

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Alcatel One Touch Hero - phablet s projektorom
diablo2211 kaže...

ovo je stvarno inovativno!!!

bravo!

kolik ace bit cijena i kad ce bit na prodaju?

moš se kladit da će ih sad Zemisung kopirat u roku keks...

Zemisung ima već Galaxy Beam, nešto kao stripani S2 s projektorom.

 

 

Budući da je francuska firma, kod nas će biti EU cijena, a ja mislim da će ić cirka 500-600$

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
neaktivan
offline
Alcatel One Touch Hero - phablet s projektorom

Kopirali su pomalo od svega i napravili odlican uredaj. Svida mi se dizajn (nekakva fuzija Samsung + HTC-ov lijepi proslogodisnji dizajn, a ne ovo sada ruglo). EInk je top, a tek gledat film na zidu, vrh luđe.

 

Strah me samo updateova, ali ovo bi sebi vrlo rado kupio. Steta sto nema malo izmjenjeniji UI, al to je cisto stvar ukusa. 

 

BTW kad se prica o projektoru i Beamu, postoji jos stariji Sammy s projektorom, nebitno, al kad se spominje :)

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.9.2013 22:27 (Mitsuoka).
 
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Alcatel One Touch Hero - phablet s projektorom
Mitsuoka kaže...

Kopirali su pomalo od svega i napravili odlican uredaj. Svida mi se dizajn (nekakva fuzija Samsung + HTC-ov lijepi proslogodisnji dizajn, a ne ovo sada ruglo). EInk je top, a tek gledat film na zidu, vrh luđe.

 

Strah me samo updateova, ali ovo bi sebi vrlo rado kupio. Steta sto nema malo izmjenjeniji UI, al to je cisto stvar ukusa. 

 

BTW kad se prica o projektoru i Beamu, postoji jos stariji Sammy s projektorom, nebitno, al kad se spominje :)

Istina, ali uglavnom ukoliko će biti popularan na XDA i dobije svoj forum (što se nadam da hoće), ne bi trebalo biti problema.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
offline
Re: Alcatel One Touch Hero - phablet s projektorom

Beam ima hardver kao S Advance...

15 godina
online
Alcatel One Touch Hero - phablet s projektorom

Otkrio sam da One Touch serija ima portove na Cyanogenmodu, a ako ovaj uređaj postane atraktivan, bit će official.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Alcatel One Touch Hero - phablet s projektorom

Ali je velika mogućnost da niti jedan gimmick neće radit sa čistim CM-om...

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
11 godina
offline
Alcatel One Touch Hero - phablet s projektorom

Ovo sa e-ink ekranom je stvarno super

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Alcatel One Touch Hero - phablet s projektorom

{#}

Ovo sa e-ink ekranom mi stvarno izgleda super. Ima li koja recenzija?
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Alcatel One Touch Hero - phablet s projektorom
Nema, jos nije sluzbeno u prodaji.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. https://www.facebook.com/MandicPhoto
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice