Philips 42PFL8404H kupnja

poruka: 17
|
čitano: 7.375
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Philips 42PFL8404H kupnja

Starci su se odlučili za ovu telku i vidjeli smo da telka ima za 7000kn u m-computersu, dok je recimo u technomaxu 8500kn. Vidjeli smo da m-computers šalje robu tek nakon uplate na njihov žiro račun, čini nam se to dosta nesigurna kupnja zato jer smo već imali slučaj u obitelji da je laptop uplaćen i nikad nije došao. Zanima me da li imate kakva iskustva sa m-computersom i postoji li gdje još kakva firma kod koje se može kupiti navedeni TV po sličnoj cijeni a da se plaća pouzećem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Philips 42PFL8404H kupnja

Pogledaj u Ronisu!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Philips 42PFL8404H kupnja
SPLICO212 kaže...

Pogledaj u Ronisu!

 Kod njih je 9000kn! i to još na popustu

16 godina
neaktivan
offline
Philips 42PFL8404H kupnja

Ima li netko iskustava? Hitno mi trebaju...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Philips 42PFL8404H kupnja

Halooo

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Philips 42PFL8404H kupnja
BORN kaže...

Ima li netko iskustava? Hitno mi trebaju...

Ne znam što ste svi navrli telke, lijepo se stršip do kraja veljače odnsono početka ožujka i kupiš telku koja će vjrojatno imati bolju crnu nego G9 KURO, a to ti je Panasonic G20E plazma.

15 godina
offline
RE: Philips 42PFL8404H kupnja
Bara kaže...
BORN kaže...

Ima li netko iskustava? Hitno mi trebaju...

Ne znam što ste svi navrli telke, lijepo se stršip do kraja veljače odnsono početka ožujka i kupiš telku koja će vjrojatno imati bolju crnu nego G9 KURO, a to ti je Panasonic G20E plazma.

 

Nadam se , jer kad gledas Kuru u mraku i na tamnijim scenama, nije niti to bas tako crno, ima ti jos dosta prostora za poboljsanje

15 godina
neaktivan
offline
RE: Philips 42PFL8404H kupnja
Pixel kaže...

Nadam se , jer kad gledas Kuru u mraku i na tamnijim scenama, nije niti to bas tako crno, ima ti jos dosta prostora za poboljsanje

Moguće da Kuri varira ta crna od scene do scene, znam da je većina recnzenata ustvrdila da kada se gleda G10E koji ima 10x goru razinu cne od Kure da je teško uočiti razliku, da je ima ali da je mala. Tu opet dolazimo do druge stvari, a to su detalji u tamnim scenama, iako 2 TV-a mogu imati istu razinu crne jedan od njih može puno bolje prikazati detalja u tamnim scenama. Ovo je jedna stvar što se nijedan LCD ne može mjeriti sa plazmom iako su se npr. Samsunzi opasno približili samom razinom crne boje.

16 godina
neaktivan
offline
Philips 42PFL8404H kupnja

Nećmo plazmu to je definitivno, samo me zanimaju iskustva sa m-computersom

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Philips 42PFL8404H kupnja
BORN kaže...

Nećmo plazmu to je definitivno, samo me zanimaju iskustva sa m-computersom

Zašto ne plazma, al nešto ne valja sa njima? Nemoj samo misliti da LCD-ovi nemaju problema sa image retentionom ili da imaju manju potrošnju jel to baš i ne stoji.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Philips 42PFL8404H kupnja
Bara kaže...
BORN kaže...

Nećmo plazmu to je definitivno, samo me zanimaju iskustva sa m-computersom

Zašto ne plazma, al nešto ne valja sa njima? Nemoj samo misliti da LCD-ovi nemaju problema sa image retentionom ili da imaju manju potrošnju jel to baš i ne stoji.

 Nije to nego meni iskreno slika na plazmama ne paše i općenito plazme. Pogotovo kad se na komp spoji, a i starcima je jako bitan dizajn.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Philips 42PFL8404H kupnja
BORN kaže...

 Nije to nego meni iskreno slika na plazmama ne paše i općenito plazme. Pogotovo kad se na komp spoji, a i starcima je jako bitan dizajn.

Slika na plazmama ne paše? Ajme, ti si očito još jedan od mnogih koji sliku uspoređuju u dućanu gdje su reflektori, a ti televiziju gledaš u miru doma svoga sa umjerenom rasvjetom i tu bitku dobiva plazma. U dućanu nabriju svjetlinu na nekih 300 pa i više cd/m^2 dok je po propisima 140 cd/m^2 u suprotnome nakon dužeg vremena ti ošteti vid.

14 godina
neaktivan
offline
Philips 42PFL8404H kupnja

Ja sam zainteresovan za kupnju 47PFL8404H isto iz m-computers-a, pa ako neko ima da kaže nešto na tu temu bio bih mu zahvalan, a crnu boju na samsungu i panasoniku bih ostavio za neku drugu priliku.Hvala!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Philips 42PFL8404H kupnja

Najbolji savjet ces dobiti ovdje http://hdtelevizija.com/

15 godina
offline
RE: Philips 42PFL8404H kupnja
Bara kaže...
BORN kaže...

Nećmo plazmu to je definitivno, samo me zanimaju iskustva sa m-computersom

Zašto ne plazma, al nešto ne valja sa njima? Nemoj samo misliti da LCD-ovi nemaju problema sa image retentionom ili da imaju manju potrošnju jel to baš i ne stoji.

 Ma nemoj se truditi toliko , neka lčjudi kupe sto ih volja i uzivaju u tome.

 

Pa vidis da plazma ima neprirodnu sliku, pogotovo u usporedbi s lcd-om, a da ne spominjemo koliko su plazme ruznije u odnosu na LCD.

Ipak se TV kupuje za ukras da se gleda ugasen, tko je jos vidio paliti tv pa da mu trosi struju Smijeh

14 godina
neaktivan
offline
Philips 42PFL8404H kupnja

ja sam kupio Philips 42PFL5406H, prije 2 dana, i mogu rec da sam zadovoljan sa njim, samo me zanima dal se moze spojit moj Laptop sa njim, jer na laptopu nemam hdmi utor... dal postoji kabel usb-hdmi???

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Philips 42PFL8404H kupnja
peki007 kaže...

ja sam kupio Philips 42PFL5406H, prije 2 dana, i mogu rec da sam zadovoljan sa njim, samo me zanima dal se moze spojit moj Laptop sa njim, jer na laptopu nemam hdmi utor... dal postoji kabel usb-hdmi???

Pogledaj za s-video ulaz na tvu i naravno izlaz na laptopu

*** Gentlemen, Start Your Engines ***
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice