LED 3D tv (do 50" i 15k kn)

poruka: 9
|
čitano: 4.988
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Led 3D tv

Manje - vise sve sam reko u naslovu. Trebam preporuku za 3D led tv do 50 inca.

Na njega bi jos iso wd tv i filmovi, nikakvo spajanje s kompom ne dolazi u obzir (osim jedamput godisnje da vidim kak to je {#})

Do 15000 kn.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Led 3D tv
avaSt kaže...

Manje - vise sve sam reko u naslovu. Trebam preporuku za 3D led tv do 50 inca.

Na njega bi jos iso wd tv i filmovi, nikakvo spajanje s kompom ne dolazi u obzir (osim jedamput godisnje da vidim kak to je {#})

Do 15000 kn.

evo ti jedan model za razmišljanje:

http://www.sony.hr/product/t46-hx-series/kdl-46hx800

 

nude ga u paketu s PS3 za 14.999 kn (zato mi je i zapeo za oko {#})

...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Led 3D tv
avaSt kaže...

Manje - vise sve sam reko u naslovu. Trebam preporuku za 3D led tv do 50 inca.

Na njega bi jos iso wd tv i filmovi, nikakvo spajanje s kompom ne dolazi u obzir (osim jedamput godisnje da vidim kak to je {#})

Do 15000 kn.

3D LCD-ovi, sa LED-om još i više, su nepoželjna varijanta kada je u pitanju 3D zbog svoga jako maloga kuta gledanja i puno crosstalka. Stoga ja preporučam plazme, poželjnija varijanta je Panasonic TX-P50VT20E, a ona manje poželjna je Samsung PS50C7000.

www.fotografiranje-vjencanja-split.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.12.2010 11:05 (Bara).
15 godina
online
RE: Led 3D tv
Miro kaže...
avaSt kaže...

Manje - vise sve sam reko u naslovu. Trebam preporuku za 3D led tv do 50 inca.

Na njega bi jos iso wd tv i filmovi, nikakvo spajanje s kompom ne dolazi u obzir (osim jedamput godisnje da vidim kak to je {#})

Do 15000 kn.

evo ti jedan model za razmišljanje:

http://www.sony.hr/product/t46-hx-series/kdl-46hx800

 

nude ga u paketu s PS3 za 14.999 kn (zato mi je i zapeo za oko {#})

taj sony ima edge led, pa nije baš poželjan za filmove nikako.

 

Bara je stavio plazmu koja je meni puno bolja za 3d nego led.

Specifikacije sve govore :

http://www2.panasonic.com/consumer-electronics/shop/Televisions/All-VIERA-Flat-Panel-HDTVs/model.TC-P50VT20.S_11002_7000000000000005702#tabsection

^^TROLLBUSTER^^ Xfire : mihovil13 Sretna Nova 2011. ! !
15 godina
neaktivan
offline
RE: Led 3D tv

Ipak ovdje su točne specifikacije, to kod tebe je US model koji se ipak u dizajnu i nekim stvarima razlikuje od našega. U svakom slučaju svi ti Panasonici su sada modeli u odlsku i već za 2-3 mjeseca se na policama očekuju novi, nove tehnologije i neki modeli za neka tržišta(vjerojatno US) će bit predstvaljeni već za 10-ak dana.

 

 

 

 

14 godina
offline
RE: Led 3D tv

.. na CES-u!

Samo da nadopunim Baru-u. Inače baš čekam da vidim oće li Panasonic izbacit šta zanimljiviji dizajn za ovu godinu?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Led 3D tv
nani kaže...

.. na CES-u!

Samo da nadopunim Baru-u. Inače baš čekam da vidim oće li Panasonic izbacit šta zanimljiviji dizajn za ovu godinu?

Evo tu kako bi trebali izgledati japanski modeli LCD-ova, vjerojatno naši neće puno odstupati dizajnom kako za plazme tako i za LCD-ove.

Panasonic G30 Panasonic G30
Panasonic G30 Panasonic G30
Panasonic X30 Panasonic X30
www.fotografiranje-vjencanja-split.com
15 godina
neaktivan
offline
LED 3D tv (do 50" i 15k kn)

dobre preporuke, a philips? 

razmisljam si da bi priceko do veljace, da dođu 2011 modeli ili to ne bi imalo efekta?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: LED 3D tv (do 50" i 15k kn)
avaSt kaže...

dobre preporuke, a philips? 

razmisljam si da bi priceko do veljace, da dođu 2011 modeli ili to ne bi imalo efekta?

Ako želip 3D onda defintivno dalje od plazmi se ne gleda, rekao sam već koje su u igri. Ako je pak 2D slika u ptianju onda može i koji LCd tipa preskupog Phlipsa 9705 mada nadolazeći LG LEX8 će ga pokopat i bit jeftiniji. Ja bi ipak čekao 2011. i za 2-3 max 4 mjseca kada već dođe pikira neku 3D Panasonic plazmu i prst u uvo.

www.fotografiranje-vjencanja-split.com
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice