Card sharing izdvojena tema

poruka: 968
|
čitano: 829.011
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Card sharing

Kako se šuška svi mole boga da im ne pogase i ove sd kanale. Nekakve procjene su da će se na hd još čekati neko vrijeme.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Card sharing

Nešto sam čitao da bi se dolaskom enigme3 stvar trebala pokrenuti... bude nešto iz toga ili samo šuškanje?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Card sharing

Ma nema od toga ništa...

9 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Jel moze netko preporucit iptv?Skro sam narucio od delboya preko njuskala pa sad kad sam procitao neccec mi se vise...Moze i na Pm.

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Card sharing

Njuškalo brate ;)

13 godina
offline
Card sharing

moze li info na PM vezano za max tv bez blokiranja, dva forumasa ovdje pisu da imaju max tv koji radi bolje od ovih raznih cashea..

 

hvala

 

p.s. nisam neki novajlija u cs-u, tako da, ako me netko misli nasanjkati, bolje da ni ne pokusava ;)

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
shilev kaže...

moze li info na PM vezano za max tv bez blokiranja, dva forumasa ovdje pisu da imaju max tv koji radi bolje od ovih raznih cashea..

 

hvala

 

p.s. nisam neki novajlija u cs-u, tako da, ako me netko misli nasanjkati, bolje da ni ne pokusava ;)

 

Teško mislim da je to sve isto....Nemogu ni ja nac

14 godina
offline
Re: Card sharing
Ako može pomoć, što mi je sve potrebno da bih mogao hvatati sky UK sa područja Osijek? Imam cccam Android satelitski box trenutno pa ako mogu iskoristiti taj satelitski dio za sky. Hvala
16 godina
offline
Card sharing

Za SKY UK ti treba veliki tanjur od barem 100cm a bolje i veci da nemas problema sa signalom, odgovarajuci prijamnik i linija za otvaranje programa. 

 

 

Jos je netko pitao za Vu+ zero, najbolji image je Black Hole. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Card sharing

Hvala, neki su mi rekli da treba od 2 metra :)

13 godina
offline
Card sharing

Ja ti u Zagorju lovim astru 28.2e s 85cm, radili su hd dok je cs otvarao, sad je sd signal ok, jedino bt sport zeza po lošijem vremenu, pa gledaj barem oko tih 100cm

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Card sharing
neno20st kaže...
Ako može pomoć, što mi je sve potrebno da bih mogao hvatati sky UK sa područja Osijek? Imam cccam Android satelitski box trenutno pa ako mogu iskoristiti taj satelitski dio za sky. Hvala

 Treba ti dakle resiver koji podrzava CS i antena promjera minimalno 88 cm. Ja imam Triax TD88 i imam zadovoljavajući signal na Sky UK, tako da...

14 godina
offline
Re: Card sharing

hvala, isto područje Osijek? Koristite multiholder sa više LNB-a ili?

13 godina
offline
Card sharing

Ja sam iz Splita i koristim motor, to čini mi se kao najbolje rješenje. Hvatam od 12W do 42E, dalje nisam ni tražio. Dobro mi je uštimana antena tako da na većini satelita imam signal iznad 80% :D

Za više LNB-ova treba puno više vremena i strpljenja, tako da sam se ja odlučio za jednostavniju varijantu XD

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Card sharing

New Package Hacked G-Share Server

Total TV


Eutelsat 16A @ 16° East
Freq
10972-V-27500

Videoguard


Channels

10972:27500 [10/12/12]

|--1301:TV Alfa [Total TV]
|--1302:Federalna TV [Total TV]
|--1303:OBN [Total TV]
|--1304:BHT 1 [Total TV]
|--1305:B92 Info [Total TV]
|--1307:TV Palma Plus [Total TV]
|--1308:Kanal D [Total TV]
|--1309:Mini Ultra [Total TV]
|--1310:SOS Kanal [Total TV]
|--1311:Pink Folk [Total TV]


11011:27500 [5/6/15]

|--1401:AB Kanal [Total TV]
|--1409:Pink 15 [Total TV]
|--1413:RTL Hrvatska [Total TV]
|--1414:RTL 2 Hrvatska [Total TV]
|--1416:Sport Klub Croatia [Total TV]

 

11178:27500 [3/4/11]

|--1:Pink Plus [Total TV]
|--4:Pink BH [Total TV]
|--10:Pink Music [Total TV]

11324:30000 [8/11/14]

|--2002:RTRS TV [Total TV]
|--2003:Alternativna TV [Total TV]
|--2004:Cinemania [Total TV]
|--2005:History Europe [Total TV]
|--2006:Cinemax Central Europe [Total TV]
|--2007:Cinemax 2 Central Europe [Total TV]
|--2008:Sci Fi Channel East Europe [Total TV]
|--2009:The MGM Channel East Europe [Total TV]

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Ako moze i meni na PM ako ima neka preporuka za dobru c liniju .....

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Card sharing

moze li i meni na pm kakav dobar server za cs :)

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Pozz ekipa novi sam ovdje i citam vase postove sto se tica maxtv dovljno je da jedna kartica od max-a ispadne,

odma su problemi s tim paketom jer je jako malo kartica upareno a puno je korisnika !

Sto se tice mog davaoca ja sam zadovoljan sa svime moja ocjena je 4/5,a sta se tice testa pustio me da odgledam  koliko mi je dovoljno da vidim 

jel to uredu sto on nudi zanci nije me ograncijo s 24 i 48 h pa ako mi se svidi svidi!

Stvarno ima svakakvih davaoca,zadnjih 6mjeseci sam zadovoljan ovim davaocem cs sad dokada ce bit tako nzn placam mjesec za mjesec.

Koga zanima moze se javit na pm da mu dam kontakt.lp

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Pozdrav svima, jel može na PM preporuka za nekog kvalitetnog providera CS-a? Hvala unaprijed :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Bok,

 

Planiram uzimat sada CS pa bi mi trebao neko tko je iskusan sa tim da me savjetuje oko toga tj da mi kaze sto mi je najbolje da uzmem itd. Stvarno bi bio jako zahvalan ako bi mi neko mogao pomoc preko PP. 

 

Hvala

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing

iskreno card sharing ti se ne isplati.

bolje da uzmeš neki jeftini dvb-s2 reciever ili još bolje novi televizor koji ima podržan ci+ modul i uzmi si max tv sat na satelitsku karticu.

znači odabereš si paket platiš godišnju pretplatu i amen. predlažem onaj osnovni extra paket koji košta negdje oko 850 kn godišnje (oko 70kn mjesečno) + najam kartice koju plaćaš jednokratno i imaš pun kkurac dobrih programa od arena 1 2 3 4 HD, svih discoverya, viasatova, foxova, comedy centrala, eurosporta + FTA programi na eutelsatu i još si uzmeš jedan lnb pa namjestiš na astru. iskreno da sam na tvom mjestu tako bih odabrao, to je definitivno najpovoljnija legalna ponuda na našem tržištu.

card sharing je vrlo rizičan i mogao bi bacit puno novca na tome. prvo sama oprema je preskupa, zahtijeva stalnu internetsku konekciju, onda se moraš brinut oko čovjeka koji ti pruža server hoće li te prevarit. pa slika često zna trzat, jako je rizično i još k tome nelegalno. ako nemaš nekog pouzdanog prijatelja koji ti ima cs liniju, nemoj uopće pomišljat na card sharing

16 godina
offline
Card sharing

Reciveri i nisu tako skupi, po meni best buy je Opticum ax odin, e2 reciver, nekakvih 700-800 kn, zna se naći na akciji i za 650 kn. Imam ga godinu dana i radi jako dobro, minimalno 12 sati dnevno. Znači isključivo enigma 2 reciver, nemoj bacati novce na nekakve dreambox-ove i slično. Jest da je to vrh u ponudi recivera, ali su jako skupi i previše je to novca za običnog korisnika. Ovaj će ti odlično služiti. Flat internet 0-24 mislim da nije više nikome problem.

 

Ovo u vezi linije je veći problem nego cijena opreme. Ako si već pitao za mišljenje, nemoj uzimati sa njuškala liniju ni za boga. Pročitaj par stranica ranije, imaš moje iskustvo sa likovima sa njuškala. Od svih njih redom sam uzimao test linije na 2 dana i nikom nije radilo dobro. I svi će ti kenjati da je do tebe, signala, interneta, da njima radi sve super i savršeno. Trpaju previše korisnika na servere koji su zagušeni. Čista pohlepa. Maxtv nije radio nikako, dok je recimo sky njemačka radio solidno preko tjedna, a u vrijeme vikenda kad su utakmice i za vrijeme lige prvaka je znalo podosta trzati. Ako nemaš nekoga pozudanoga van oglasnika ko ima linije kako je red da ne trzaju i ne kockaju bolje se nemoj ni upuštati u cs. Samo ćeš popušit lovu a nagledat ćeš se vrlo malo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Card sharing

Jel ima netko iskusvta sa ovim iptv serverima sta nude?

Ili je ista stvar kao kod CS-a?

 

Hvala.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Card sharing

Prije 3-4 mjeseca sam imao taj iptv na probi od pajdaša na jedno 3 tjedna. Radilo je odlično, tu i tamo se desilo da malo zatrzne ali ništa ozbiljno. E sad, tada je to sve bilo u povojima i tek je kretalo. Kakva je situacija kad se serveri nakrcaju korisnicima, nemam pojma. Al i taj iptv ti nude isti ljudi na njuškalu koji nude i cs. Sve to u testu radi jako dobro i prvih 2 tjedna. Onda problemi. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Card sharing

Kvaliteta slike se na iptv-u ne može mjesriti s onom na satetlitu. Baš sam jučer ulovio novi BT sport europe (nogomet) u Hd-u, 33.8 Mbps + 5.1 zvuk.

Tko imalo mari za ovo će s današnjim (10mbps vodim pod neki prosjek kod nas) netom preskočiti, eventualno s nekom optikom i vrhunskom iptv listom

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Card sharing

Jasna stvar da se nemoze mjerit iptv sa satelitom, ali ima nekih kanala koji nejdu preko CS pa sam odlucio to na ovaj nacin nadopunit :)

Samo sto tesko nac nesta posteno.

Recimo neke ex yu kanale da su u HD. Koliko vidim ima ih, samo pitanje ko prodaje to preko iptv.

Ovi na njuskalu i tak slicni sigurno ne. Probao sam par i manje vise sve isto.

vidim da onaj SBB ima dosta kanala u HD.

Sam treba nac nekog ko to ima i prodaje.

To je vec problem.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Svi vi koji trazite cs javite se na pm uputit cu vas na dobaru free liniju ;)

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Prodaja Card Sharing Servera ! :D

Strong TVI -Admin
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Card sharing

dali prilikom kupovine sat.resivera Amiko u njemu bude instalisan neki od softvera pa da se mogu rucno pretrazivati sateliti i dodavati frekvencije -  nesto slicno kao kod Yumatu resivera te rucno ubacivanje kljuceva.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing

Može free linija....

AM
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice