Koji tablet da uzmem? izdvojena tema

poruka: 3.688
|
čitano: 1.915.779
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

Tnx

15 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Pozdrav, posto nisam dugo vremena pratio tablete, mozete li mi dati preporuku za neki tablet 8"-9" do okvirno 1500 kn ??

#fsb
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?
Nvidia Shield K-1
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Pozdrav ljudi, trebam misljenje nekog ko se kuzi u tehnologiju vise od mene. Trebam tablet s dockingom koji cu koristiti umjesto laptopa za pretrazivanje neta, office, serije i filmovi. To je to, spreman sam dati do 1500-2000kn
jel se isplati ovo http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_261205.html ?
Puno hvala!

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
lukacro33 kaže...

Pozdrav ljudi, trebam misljenje nekog ko se kuzi u tehnologiju vise od mene. Trebam tablet s dockingom koji cu koristiti umjesto laptopa za pretrazivanje neta, office, serije i filmovi. To je to, spreman sam dati do 1500-2000kn
jel se isplati ovo http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_261205.html ?
Puno hvala!

 Ako si voljan razmislit malo o ovom što ja prodajem http://www.njuskalo.hr/tablet-pc/dell-venue-8-pro-oglas-17933753 samo si ubodeš negdje neki cover sa bluetooth tipkovnicom i udri... 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
8 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

Hvala na ponudi ali previše mi je dati 1200 za rabljeni tablet bez garancije. 

10 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Tražim tablet do 1000kn i pronašao sam ovaj.

Ima li kakav bolji za te novce?

 

Nebih išao na manji ekran i rezoluciju, a poželjni su windowsi

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Koji tablet da uzmem?

Pokusaj sa Acer-om,8"

 

http://www.acer.com/ac/en/US/content/series/iconiatab8w  

 

 

imam ga,i izvrstan je..

 
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

može neki link na dućan?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

može li mi netko reć koja je razlika između ova dva odabira, koj je bolji procesor? (vjerojatno skuplji, ali isplati li se?)

 

http://www.chipoteka.hr/artikl/125581/tablet-acer-iconia-8-b1-830-k3ap-oc-ips-bijeli-ntlbeee002

 

http://www.centro.hr/tablet-acer-iconia-one-8-b1-810-171w.aspx

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.2.2016 23:39 (pcserver).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Postoji li tablet koji bi imao 3G SIM slot, proširivu memoriju (po mogućnosti SD karticama, a ne Micro SD), a opet da nije preskup kao 3G verzija iPada 10"

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?


Ima li tko iskustva sa ovim tabletom? čini se jako zanimljiv,sa odličnim procesorom,RAM-om....Vivax TPC-800 dual OS:

https://www.links.hr/hr/tablet-racunalo-vivax-tpc-800-dualos-8-ips-pls-multitouch-quadcore-1-3ghz-2gb-ram-32gb-flash-microsd-wifi-bt-mhdmi-musb-windows-10-android-4-4-crno-010170022

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.3.2016 17:48 (Godin).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Poz, zna netko kakav dobar kineski tablet oko 150 dolara? Svidja mi se mi pad 2 ali razmatram i druge opcije jer je ovaj skup
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
fpozar kaže...
Poz, zna netko kakav dobar kineski tablet oko 150 dolara? Svidja mi se mi pad 2 ali razmatram i druge opcije jer je ovaj skup

Teclast X98 AirIII

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.3.2016 19:29 (Janer).
8 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Pozdrav ekipa. Dajte mi neku preporuku za tablet za starog. Služi mu za čitanje novina i igranje igrica. Onako da bude do 600-650 kuna. Šta jeftinije to bolje :D

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.3.2016 19:04 (Mikrofonija).
 
0 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Mikrofonija kaže...

Pozdrav ekipa. Dajte mi neku preporuku za tablet za starog. Služi mu za čitanje novina i igranje igrica. Onako da bude do 600-650 kuna. Šta jeftinije to bolje :D

Pročitaj drugi post ove stranice.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Cryogenic kaže...
Mikrofonija kaže...

Pozdrav ekipa. Dajte mi neku preporuku za tablet za starog. Služi mu za čitanje novina i igranje igrica. Onako da bude do 600-650 kuna. Šta jeftinije to bolje :D

Pročitaj drugi post ove stranice.

 

Pa nije baš da su meanit tableti za igre jer imaju 512MB. A i ako nešto znam o tabletima to je ne kupuj meanit jer su najveći škart koji postoji, znam neikh 15-ak ljudi koji su gaimali i svima se pokvarija kroz prvu godinu, ali baš svima.

12 godina
suspendiran
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Mikrofonija kaže...
Cryogenic kaže...
Mikrofonija kaže...

Pozdrav ekipa. Dajte mi neku preporuku za tablet za starog. Služi mu za čitanje novina i igranje igrica. Onako da bude do 600-650 kuna. Šta jeftinije to bolje :D

Pročitaj drugi post ove stranice.

 

Pa nije baš da su meanit tableti za igre jer imaju 512MB. A i ako nešto znam o tabletima to je ne kupuj meanit jer su najveći škart koji postoji, znam neikh 15-ak ljudi koji su gaimali i svima se pokvarija kroz prvu godinu, ali baš svima.

Reko si najeftinije, šta bi ti nexus 10 za 600-650 kn? lol

8 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Cryogenic kaže...
Mikrofonija kaže...
Cryogenic kaže...
Mikrofonija kaže...

Pozdrav ekipa. Dajte mi neku preporuku za tablet za starog. Služi mu za čitanje novina i igranje igrica. Onako da bude do 600-650 kuna. Šta jeftinije to bolje :D

Pročitaj drugi post ove stranice.

 

Pa nije baš da su meanit tableti za igre jer imaju 512MB. A i ako nešto znam o tabletima to je ne kupuj meanit jer su najveći škart koji postoji, znam neikh 15-ak ljudi koji su gaimali i svima se pokvarija kroz prvu godinu, ali baš svima.

Reko si najeftinije, šta bi ti nexus 10 za 600-650 kn? lol

 

Ne pravi se pametan ako ne želiš pomoć. Jal ti bilo lakše ne komentirat ništa? I nisam reka najjeftinije nego da je jeftin a da može podržat uvjete.

Za tvoju informaciju u tom rasponu ima desetke firmi sa minimalno po dva modela sa raznim specifikacijama i zato sam ode pita za savjet.

9 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Znači, uzeo bi tablet za majku. išao bi do nekih 800 kn i rado bi kad bi bio nabavljiv kod nas zbog ostvarivanja garancije i sl. Tablet bi služio za čitanje maila, youtube i njoj bi bio prvi tablet.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Pozdrav

 

imam trilemu :D

 

ipad air 2 64gb VS ipad mini 4 64gb VS lenovo yoga tab 3 pro

 

ne volim bas android i radije bi ostao u apple ekosustavu ali taj mali projektor na lenovu mi je uzasno sexy iako neznam kolko je funkcionalan (da i probam u ducanu nebi imalo smisla jer za takav projektor treba jako mracna prostorija). s druge strane ako idem na ipad tesko mi je vidjet sta je dugorocno bolje- veci ekran ili mobilnost/ergonomija ?

tablet bi sluzio za sve one situacije kad mi se neda nosakat laptop + surfanje iz kreveta i takve stvari. sto se tice aplikacija ipad ce mi sigurno biti bolji, dok za pogledat koji film vjerojatno lenovo.. nekih aplikacija ni nema na androidu.

 

 

pa eto zahvalan unaprijed na savjetima, pogotovo ako neko ima iskustva iz prve ruke oko ova tri tableta.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.3.2016 9:51 (brada09).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
brada09 kaže...

Pozdrav

 

imam trilemu :D

 

ipad air 2 64gb VS ipad mini 4 64gb VS lenovo yoga tab 3 pro

 

ne volim bas android i radije bi ostao u apple ekosustavu ali taj mali projektor na lenovu mi je uzasno sexy iako neznam kolko je funkcionalan (da i probam u ducanu nebi imalo smisla jer za takav projektor treba jako mracna prostorija). s druge strane ako idem na ipad tesko mi je vidjet sta je dugorocno bolje- veci ekran ili mobilnost/ergonomija ?

tablet bi sluzio za sve one situacije kad mi se neda nosakat laptop + surfanje iz kreveta i takve stvari. sto se tice aplikacija ipad ce mi sigurno biti bolji, dok za pogledat koji film vjerojatno lenovo.. nekih aplikacija ni nema na androidu.

 

 

pa eto zahvalan unaprijed na savjetima, pogotovo ako neko ima iskustva iz prve ruke oko ova tri tableta.

 

Imao iPad mini 2 donedavno. Razlike između tog i ovog kojeg sam ja imao možeš jednostavno usporedit. Uglavnom kada sam kupovao i sam sam mislio Samsung (Android jel...) uzeti, ali nisam pogriješio. Što se tiče dileme između dva iPada to ti nemogu pomoći, jednostavno trebaš odlučit koja ti veličina ekrana odgovara. Meni je mini bio bolji jer je kompaktniji, lakše je rukovanje, također je lakši itd., no to su karakteristike koje su meni odgovarale. Nisam želio tablet čija veličina ekrana već spada u recimo to tako veličinu ekrana laptopa. To je moje osobno viđenje, gledao sam to tako jer bi mi iPad Air bio skoro kao da imam i laptop, a to nisam htio. Također sam koristio iPad mini 2 za surfanje, youtube, društvene mreže, mail i slično dok sam bio odsutan duže vrijeme iz mjesta stanovanja. Eto ukratko od mene, nadam se da sam ti bar malo pomogao. Ako imaš još kakvo pitanje, slobodno.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Lik kaže...
brada09 kaže...

Pozdrav

 

imam trilemu :D

 

ipad air 2 64gb VS ipad mini 4 64gb VS lenovo yoga tab 3 pro

 

ne volim bas android i radije bi ostao u apple ekosustavu ali taj mali projektor na lenovu mi je uzasno sexy iako neznam kolko je funkcionalan (da i probam u ducanu nebi imalo smisla jer za takav projektor treba jako mracna prostorija). s druge strane ako idem na ipad tesko mi je vidjet sta je dugorocno bolje- veci ekran ili mobilnost/ergonomija ?

tablet bi sluzio za sve one situacije kad mi se neda nosakat laptop + surfanje iz kreveta i takve stvari. sto se tice aplikacija ipad ce mi sigurno biti bolji, dok za pogledat koji film vjerojatno lenovo.. nekih aplikacija ni nema na androidu.

 

 

pa eto zahvalan unaprijed na savjetima, pogotovo ako neko ima iskustva iz prve ruke oko ova tri tableta.

 

Imao iPad mini 2 donedavno. Razlike između tog i ovog kojeg sam ja imao možeš jednostavno usporedit. Uglavnom kada sam kupovao i sam sam mislio Samsung (Android jel...) uzeti, ali nisam pogriješio. Što se tiče dileme između dva iPada to ti nemogu pomoći, jednostavno trebaš odlučit koja ti veličina ekrana odgovara. Meni je mini bio bolji jer je kompaktniji, lakše je rukovanje, također je lakši itd., no to su karakteristike koje su meni odgovarale. Nisam želio tablet čija veličina ekrana već spada u recimo to tako veličinu ekrana laptopa. To je moje osobno viđenje, gledao sam to tako jer bi mi iPad Air bio skoro kao da imam i laptop, a to nisam htio. Također sam koristio iPad mini 2 za surfanje, youtube, društvene mreže, mail i slično dok sam bio odsutan duže vrijeme iz mjesta stanovanja. Eto ukratko od mene, nadam se da sam ti bar malo pomogao. Ako imaš još kakvo pitanje, slobodno.

 

sto se tice mini vs air varijante, mini mi definitivno bolje sjeda u ruku i prakticniji je. ali se bojim da je to ekran premali za pogledat seriju / film. i tu je jedino android (meni) u prednosti jer podrzava otg i malo je jednostavnije ako sadrzaj ne streamas. i ovaj projektor na tom lenovu mi je totalno sexy ali necu znat kolko je to upotrebljivo dok ga ne kupim :D

s druge strane ipad bi mi se definitivno puno bolje uklopio uz macbook i iphone. 

 

stvarno nisam pametan ali moram to dobro odvagat jer nemislim tako skoro opet uzimat tablet, zapravo sam i sam sebe zacudio sto cu uopce dat tolke novce na tablet, ali dobro jednom se zivi :D

 

14 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Također sam razmišljao tako jer volim gledat filmove i serije s titlovima naravno, no međutim nikad nisam pogledao niti jedan film, a ni seriju na tabletu. Jednostavno preferima velike dijagonale za takve stvari, tako da nijedan tablet ne ulazi u takvu konkurenciju. Tako da sam radi toga ipak odlučio uzet minija. Eto onda si sam dao odgovor što želiš.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

Može li bolje od ovoga za tu lovu? Danas je samo neki popust tako da bi cijena bila 944.10kn.

HTC 8X :)
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
brada09 kaže...

Pozdrav

 

imam trilemu :D

 

ipad air 2 64gb VS ipad mini 4 64gb VS lenovo yoga tab 3 pro

 

ne volim bas android i radije bi ostao u apple ekosustavu ali taj mali projektor na lenovu mi je uzasno sexy iako neznam kolko je funkcionalan (da i probam u ducanu nebi imalo smisla jer za takav projektor treba jako mracna prostorija). s druge strane ako idem na ipad tesko mi je vidjet sta je dugorocno bolje- veci ekran ili mobilnost/ergonomija ?

tablet bi sluzio za sve one situacije kad mi se neda nosakat laptop + surfanje iz kreveta i takve stvari. sto se tice aplikacija ipad ce mi sigurno biti bolji, dok za pogledat koji film vjerojatno lenovo.. nekih aplikacija ni nema na androidu.

 

 

pa eto zahvalan unaprijed na savjetima, pogotovo ako neko ima iskustva iz prve ruke oko ova tri tableta.

 

Da se i ja oglasim sa mojim iskustvima, obzirom sam prije svega iznimno zadovoljan vlasnik iPad AIR modela, sa 128GB interne memorije od siječnja 2014 godine! 

U samom početku najiskrenije, više se niti ne sjećam sa kojom sam ga verzijom iOS-a nabavio, ali je zanimljivo da sam ga preuzeo od narudžbe do nultog korištenja u roku od desetak dana, ili čak i manje, obzirom verzije sa toliko interne memorije nisu imali preveliku količinu na lageru! 

Što se tiče baterije, uz "moj način izrabljivanja", četri dana je vrhunac, obzirom sam sve što bih inače morao raditi na mobu, jednostavno prebacio na njega, počevši od mailanja, svih društvenih platformi/aplikacija, gledavanja dnevno barem sat vremena video uradaka na YT-u, igranja samo jedne igre na njemu, konkretno RR3, uglavnom svaka pohvala! 

Svoj iPad od prvog dana imam u zaštitnom coveru, jedan malo kvalitetniji kožni, sa preklopom po ekranu, tako da so far, zlo nečujno nemam niti jednu ogrebotinu na njemu, što se iskreno nadam da je neće biti niti ubuduće! 

Usporedba između mini modela 7.9 dijagonale i "original" 9.7 dijagonale, meni je osobno veća bolja, obzirom mi je prijatelj uzeo mini, i kada sam probao nešto delati na njemu, meni sa 185 visine plus ostali parametri veličine, mini jednostavno nije gadget za mene, dočim će za tebe baš upravo biti idealan! 

Usporedba iOS i android OS je po meni donekle nezahvalna, obzirom sam više nego sklon iOS gadgetima, aplikacijama, svemu uopće, tako da po mojem skromnom i subjektivnom razmišljanju, dugoročno prije svega gledajući, uzimat bilo kakav iPad je uvelike isplativija, kvalitetnija investicija, što ne znači da konačan izbor neće biti samo i isključivo tvoj, i ničiji drugi, a sa time i zadovoljstvo! 

ATJ Lučko
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
ATJLučko kaže...
brada09 kaže...

Pozdrav

 

imam trilemu :D

 

ipad air 2 64gb VS ipad mini 4 64gb VS lenovo yoga tab 3 pro

 

ne volim bas android i radije bi ostao u apple ekosustavu ali taj mali projektor na lenovu mi je uzasno sexy iako neznam kolko je funkcionalan (da i probam u ducanu nebi imalo smisla jer za takav projektor treba jako mracna prostorija). s druge strane ako idem na ipad tesko mi je vidjet sta je dugorocno bolje- veci ekran ili mobilnost/ergonomija ?

tablet bi sluzio za sve one situacije kad mi se neda nosakat laptop + surfanje iz kreveta i takve stvari. sto se tice aplikacija ipad ce mi sigurno biti bolji, dok za pogledat koji film vjerojatno lenovo.. nekih aplikacija ni nema na androidu.

 

 

pa eto zahvalan unaprijed na savjetima, pogotovo ako neko ima iskustva iz prve ruke oko ova tri tableta.

 

Da se i ja oglasim sa mojim iskustvima, obzirom sam prije svega iznimno zadovoljan vlasnik iPad AIR modela, sa 128GB interne memorije od siječnja 2014 godine! 

U samom početku najiskrenije, više se niti ne sjećam sa kojom sam ga verzijom iOS-a nabavio, ali je zanimljivo da sam ga preuzeo od narudžbe do nultog korištenja u roku od desetak dana, ili čak i manje, obzirom verzije sa toliko interne memorije nisu imali preveliku količinu na lageru! 

Što se tiče baterije, uz "moj način izrabljivanja", četri dana je vrhunac, obzirom sam sve što bih inače morao raditi na mobu, jednostavno prebacio na njega, počevši od mailanja, svih društvenih platformi/aplikacija, gledavanja dnevno barem sat vremena video uradaka na YT-u, igranja samo jedne igre na njemu, konkretno RR3, uglavnom svaka pohvala! 

Svoj iPad od prvog dana imam u zaštitnom coveru, jedan malo kvalitetniji kožni, sa preklopom po ekranu, tako da so far, zlo nečujno nemam niti jednu ogrebotinu na njemu, što se iskreno nadam da je neće biti niti ubuduće! 

Usporedba između mini modela 7.9 dijagonale i "original" 9.7 dijagonale, meni je osobno veća bolja, obzirom mi je prijatelj uzeo mini, i kada sam probao nešto delati na njemu, meni sa 185 visine plus ostali parametri veličine, mini jednostavno nije gadget za mene, dočim će za tebe baš upravo biti idealan! 

Usporedba iOS i android OS je po meni donekle nezahvalna, obzirom sam više nego sklon iOS gadgetima, aplikacijama, svemu uopće, tako da po mojem skromnom i subjektivnom razmišljanju, dugoročno prije svega gledajući, uzimat bilo kakav iPad je uvelike isplativija, kvalitetnija investicija, što ne znači da konačan izbor neće biti samo i isključivo tvoj, i ničiji drugi, a sa time i zadovoljstvo! 

 

hvala na osvrtu!

 

pa iskreno dok nisam neki dan naletio na taj lenovo yoga tab pro, nisam ni pomisljao na android tablet. no taj lenovo je bas drugaciji od svih ostalih i za ono sto bi ga ja koristio ima odlicne predispozicije. no citam da se neki ljudi zale na greske u softveru a neki nemaju problema, tako da je rizik. probat cu vidit dal se moze isprobat malo detaljnije u linksu. 

ako ne, past ce air 2. ili mozda ipak mini 4 haha ma neznam vise ni sam :D

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

Ako nekome nije ekran od 8" malen,preporuka za Vivax TPC-800 Dual OS,koji ovih tjedan dana koliko ga imam radi izvrsno.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.3.2016 12:53 (Godin).
14 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Godin kaže...

Ako nekome nije ekran od 8" malen,preporuka za Vivax TPC-800 Dual OS,koji ovih tjedan dana koliko ga imam radi izvrsno.

 

 

 Pogledao recenziju na računalo.com i dosta ga hvale. Pošto ima intel procesor pretpostavljam da se na windows verziju mogu instalirati "klasični" programi?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice