Nova grafa ili cijeli komp

poruka: 12
|
čitano: 1.712
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Nova grafa ili cijeli komp

Ovako ljudi imam AMD Ahthlon 64 3200+, 2.3ghz socket 754, 2GB DDR 400, Sapphire radeon X1650 pro, 128bit, clock core: 650mhz, mem: 1550mhz, i sad me zanima da li bi ja dobio puno vece performanse u igrama kad bi kupio neku Gforce graficku za oko 800kn, naravno bolja od moje 2-3x, jer najvise me brine GTA 4 kad izađe, jer npr skinuo sam si igru Legend: Hand of god i na low steka uzas, a ovaj najnoviji flatout na low kolko tolko, a za sve imam kao potrebne specifikacije

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.8.2008 13:28 (Jari).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nova grafa ili cijeli komp

Nemas kaj puno razmisljat...novi komp definitivno jer svaka nova grafa ti nebi dala bolje performanse jer imas slab proc...jednostavno overkill...Cool

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nova grafa ili cijeli komp

I mislio sam si, al pricekat cu gta4 pa cu vidjet kazu da ak mozes COD 4 na high da ces ovo moc na medium pa sad cemo vidjet

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Nova grafa ili cijeli komp

Novi komp, imaš sto tema na forumu sa sastavljenim kompovima pa nađi šta ti odgovara.

Hakiranje je umjetnost a ne zločin.
15 godina
offline
Nova grafa ili cijeli komp

Novi komp definitivno.Koliko love misliš potrošiti.

http://media.goalunited.org/game/gfx/signatures/user/sig_018fcea4864849cf91a42c6edd9f37ee.jpg
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Nova grafa ili cijeli komp

Uzimaj novo.

EDIT: GTA IV nece bit pretjerano zahtjevan pa ti nece trebat overkill! od graficke

Evo nesto za male novce

P35-DSL

2x2 GB KIngmax 800MhZ

Ati 3850

E7200

HDD po izboru i dvd pogon takodjer :)

Ovo bez hdd-a i pogona dodje cirka 2000kn

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.8.2008 13:43 (Sharp).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nova grafa ili cijeli komp

M inace mislio sam oko 4 soma koje trenutno nemam pa samo molim boga da mogu Gta bar na medium, samo to zelim i ako bog da Mafiu 2, inace vez znam kaj bi kupio al kad nemam love trenutno 30kn, haha

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Nova grafa ili cijeli komp
Jari kaže...

M inace mislio sam oko 4 soma koje trenutno nemam pa samo molim boga da mogu Gta bar na medium, samo to zelim i ako bog da Mafiu 2, inace vez znam kaj bi kupio al kad nemam love trenutno 30kn, haha

 Sa 4 soma mozes i na high :)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nova grafa ili cijeli komp
Sharp kaže...
Jari kaže...

M inace mislio sam oko 4 soma koje trenutno nemam pa samo molim boga da mogu Gta bar na medium, samo to zelim i ako bog da Mafiu 2, inace vez znam kaj bi kupio al kad nemam love trenutno 30kn, haha

 Sa 4 soma mozes i na high :)
 Ma mislio sam sa ovom tenutnom konfom da mogu na medium bio bi sretan, i da jos jedno pitanje da li original igre rade bolje nego piratske jer nikad nisam imo original
15 godina
protjeran
offline
RE: Nova grafa ili cijeli komp
Jari kaže...
Sharp kaže...
Jari kaže...

M inace mislio sam oko 4 soma koje trenutno nemam pa samo molim boga da mogu Gta bar na medium, samo to zelim i ako bog da Mafiu 2, inace vez znam kaj bi kupio al kad nemam love trenutno 30kn, haha

 Sa 4 soma mozes i na high :)
 Ma mislio sam sa ovom tenutnom konfom da mogu na medium bio bi sretan, i da jos jedno pitanje da li original igre rade bolje nego piratske jer nikad nisam imo original
 Ne.
Original igre kostaju cca 500kn(one novije) a mozes ih na netu nac za 0 Smijeh
No to je piratstvo.
16 godina
neaktivan
offline
Nova grafa ili cijeli komp

da, ma ok, inace pitam reda radi da se nebi prevario u bilo cemu

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Nova grafa ili cijeli komp

kupi gta4 kad izade bit ce dobar mp kolko se cini a spiratom se nebus naigro

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice