NBA liga izdvojena tema

poruka: 3.536
|
čitano: 582.352
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: NBA liga
MujagaWudakhi kaže...

čestitke heatu .... lebronu zasebno jer je ovime konačno svima shutuppiro facu, iako svakom pravom fanu košarke nije trebao i ovaj naslov da to shvati... 3-2 gubiti, odigrati 2 hall of fame tekme, u zadnjoj pogadjati shuteve i trice kao da si larry bird ili MJ.... meni ne treba više... volio bih da su spursi uzeli, ipak.. no... tu je kraj ... 

 

ne moraš ga voljeti, samo poštivati... 

ja ne znam o čemu ti pričaš

više sutra

''Impossible is nothing..'' ''It's on me: To be lighter, fly higher, go further.,,'' ''Train your mind and the body will follow''
13 godina
offline
NBA liga

Pozdrav ekipa

 

Ako možda nekoga zanima, imam par dresova koje prodajem

Javiti se na mail iz oglasa ili ovdje na forumu na PP

14 godina
offline
NBA liga
...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
15 godina
offline
Re: NBA liga

predobro :)

MuWu
15 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Pierce će vjerojatno biti trejdan za draft pick {#}. Ja ne mogu zamisliti legendu Celticsa u drugom dresu.

15 godina
offline
NBA liga

navodno, garnett, pierce, terry u netsima za wallacea, humphriesa i bogansa i tri prva picka drafta... celticsi rebuild, a netsi mogucnost borbe za naslov... vidjet cemo koliko je kidd ucio vodjenje momcadi svih ovih godina na terenu, ako bude ko mark jackson u warriorsima... moglo bi biti svima ULALA na istoku a i u ostatku lige...  ceka se da nba potvrdi trade... al tko zna sta ce jos tu biti hhh... rondo ceka da vidi koga ce mu ainge dovesti za coacha iako bi i on mogao odleprsati....

MuWu
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.6.2013 9:43 (MujagaWudakhi).
15 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
MujagaWudakhi kaže...

navodno, garnett, pierce, terry u netsima za wallacea, humphriesa i bogansa i tri prva picka drafta... celticsi rebuild, a netsi mogucnost borbe za naslov... vidjet cemo koliko je kidd ucio vodjenje momcadi svih ovih godina na terenu, ako bude ko mark jackson u warriorsima... moglo bi biti svima ULALA na istoku a i u ostatku lige...  ceka se da nba potvrdi trade... al tko zna sta ce jos tu biti hhh... rondo ceka da vidi koga ce mu ainge dovesti za coacha iako bi i on mogao odleprsati....

Dogovoreno je al nemože biti službeno prije 10. srpnja kada počinje prijelazni rok. Pierce, KG i Terry za Humpriesa, Wallacea, Evansa, Bogansa i prve pickove '14 '16 '18. Celticsi mogu zaboravit playoff sljedeće sezone, a Netsi su prema rosteru contender.

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.6.2013 12:20 (al zagorec).
14 godina
offline
NBA liga
...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
14 godina
online
Re: NBA liga
al zagorec kaže...
MujagaWudakhi kaže...

navodno, garnett, pierce, terry u netsima za wallacea, humphriesa i bogansa i tri prva picka drafta... celticsi rebuild, a netsi mogucnost borbe za naslov... vidjet cemo koliko je kidd ucio vodjenje momcadi svih ovih godina na terenu, ako bude ko mark jackson u warriorsima... moglo bi biti svima ULALA na istoku a i u ostatku lige...  ceka se da nba potvrdi trade... al tko zna sta ce jos tu biti hhh... rondo ceka da vidi koga ce mu ainge dovesti za coacha iako bi i on mogao odleprsati....

Dogovoreno je al nemože biti službeno prije 10. srpnja kada počinje prijelazni rok. Pierce, KG i Terry za Humpriesa, Wallacea, Evansa, Bogansa i prve pickove '14 '16 '18. Celticsi mogu zaboravit playoff sljedeće sezone, a Netsi su prema rosteru contender.

Netsi su pušiona. Opet će ispast u prvom krugu.

Draft opet pun gluposti i retardiranih poteza, no to me sve manje čudi svake godine.

14 godina
offline
Re: NBA liga
mystik kaže...
al zagorec kaže...
MujagaWudakhi kaže...

navodno, garnett, pierce, terry u netsima za wallacea, humphriesa i bogansa i tri prva picka drafta... celticsi rebuild, a netsi mogucnost borbe za naslov... vidjet cemo koliko je kidd ucio vodjenje momcadi svih ovih godina na terenu, ako bude ko mark jackson u warriorsima... moglo bi biti svima ULALA na istoku a i u ostatku lige...  ceka se da nba potvrdi trade... al tko zna sta ce jos tu biti hhh... rondo ceka da vidi koga ce mu ainge dovesti za coacha iako bi i on mogao odleprsati....

Dogovoreno je al nemože biti službeno prije 10. srpnja kada počinje prijelazni rok. Pierce, KG i Terry za Humpriesa, Wallacea, Evansa, Bogansa i prve pickove '14 '16 '18. Celticsi mogu zaboravit playoff sljedeće sezone, a Netsi su prema rosteru contender.

Netsi su pušiona. Opet će ispast u prvom krugu.

Draft opet pun gluposti i retardiranih poteza, no to me sve manje čudi svake godine.

Miami bez ikoga, po još jednu titulu :)

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
12 godina
neaktivan
offline
NBA liga

 Hebli te takvi Celticsi kad daju dvi legende kluba za dva reboundera i dva grijača klupe...

When I get sad I stop Being sad and be awesome instead. True Story.
15 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
donator_bubrega kaže...

 Hebli te takvi Celticsi kad daju dvi legende kluba za dva reboundera i dva grijača klupe...

A sta su trebali, zadrzat ih i opet se mucit kroz sezonu i PO ? Vrijeme je isteklo za Boston i trebali su krenuti u rebuilding, po meni su cak i mogli bolje proc ali bar su bili fer i poslali obojicu u tim koji se moze borit za naslov (realno ako ih Kidd moze poslozit oni su 4. momcad istoka iza MIA, CHI i IND). Ove pickove sto su ih dobili mogu prodati ili pokusat draftat nesto dogodine jer se predvida duboki draft s jako puno talenta. 

Jos imaju najveci trade asset u Rondu, kojeg bi se trebali rjesit za lottery pick dogodine, jer realno on ima problema s karakterom i bez KG i PP-a da ga kontroliraju tesko ce on izac na kraj s bilo kojim trenerom koji dode na klupu Bostona. Imaju Greena i Bradleya oko kojih trebaju gradit i jos ako im se posreci s Sullingerom da ga zaobidu ozljede leda u roku od 4-5 godina ce se opet borit za naslov. 

 

 

Float like a butterfly, sting like a bee. His hands can't hit what his eyes can't see. Now you see me, now you don't. George thinks he will, but I know he won't.
14 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
donator_bubrega kaže...

 Hebli te takvi Celticsi kad daju dvi legende kluba za dva reboundera i dva grijača klupe...

To im je bila jedina opcija. Jednostavno se nisu mogli boriti za naslov te su se odlučili riješiti starijih igrača i otići u totalan rebuilding. Mene najviše zanima kako će Rondo igrat bez svih tih zvijezda oko njega,mnogi su ga proglašavali produktom KG-a,Piercea i Allena te da je bez njih ništa više nego solidan/dobar play.

12 godina
neaktivan
offline
NBA liga

   Mislim da su mogli izvuć više za takve igračine od par pickova. Ne vjerujem da će od Ronda šta bit bez njih dvojice, ali ako on ostane mislim da bi kroz par sezona Kelti mogli biti na vrhu istoka...

Rondo na pleju (double-double mašina), Bradley na šuteru (vrhunski defender), nabave krilo, na četvorku Sullingera (odličan rebounder + dobar šut sa mid-range-a) i kakvog kvalitetnog post-up centra nabavit (možda čak Pekovića...) i to je to.

 

   Btw slažem se sa ovim gore, bar su ih poslali u ekipu koja ima kakve-takve šanse za naslov ako ih Kidd ne zahebe kao trener.

When I get sad I stop Being sad and be awesome instead. True Story.
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.6.2013 22:24 (donator_bubrega).
15 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Ronda se pokusava utopit u Dallas + jos neke velike ugovore za lottery pick. Sumljam da ce Ainge zadrzat Ronda nakon one svade s Riversom i Allenom, Rondo koliko je dobar na terenu tako je i karakterno tezak van njega.

Float like a butterfly, sting like a bee. His hands can't hit what his eyes can't see. Now you see me, now you don't. George thinks he will, but I know he won't.
15 godina
offline
Re: NBA liga
donator_bubrega kaže...

   Mislim da su mogli izvuć više za takve igračine od par pickova. Ne vjerujem da će od Ronda šta bit bez njih dvojice, ali ako on ostane mislim da bi kroz par sezona Kelti mogli biti na vrhu istoka...

Rondo na pleju (double-double mašina), Bradley na šuteru (vrhunski defender), nabave krilo, na četvorku Sullingera (odličan rebounder + dobar šut sa mid-range-a) i kakvog kvalitetnog post-up centra nabavit (možda čak Pekovića...) i to je to.

 

   Btw slažem se sa ovim gore, bar su ih poslali u ekipu koja ima kakve-takve šanse za naslov ako ih Kidd ne zahebe kao trener.

imaju jeff greena... covjek je potencijalni all star definitvno....

MuWu
14 godina
neaktivan
offline
NBA liga

New York Knicksi su doveli Andreu Bargnanija iz Toronta.

 

Steve Novak + Marcus Camby + 3 picka za Bargnanija.

16 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Uz to da ce i dalje trebati dvije lopte za napad, imati ce 5 skokova manje i još goru obranu. :D

Ali da je talijan dobar - je.

15 godina
offline
Re: NBA liga
patch123 kaže...

New York Knicksi su doveli Andreu Bargnanija iz Toronta.

 

Steve Novak + Marcus Camby + 3 picka za Bargnanija.

očaj.. nadam se da će odustati pošto još nije zgotovljeno... lik je oke, ali ono bolje staviti stolicu u obrani da čuva nekog nego njega... i još te ozljede i sve... uff... not good

MuWu
12 godina
neaktivan
offline
NBA liga

evo ljudi napravio sam jedan ovogodisnju NBA mix, nadam se da ce vam se svidjeti {#}

15 godina
offline
Re: NBA liga
anonymous_Zg kaže...

evo ljudi napravio sam jedan ovogodisnju NBA mix, nadam se da ce vam se svidjeti {#}

jbg... blokali su ti video :S

MuWu
14 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
Gilbert kaže...

Uz to da ce i dalje trebati dvije lopte za napad, imati ce 5 skokova manje i još goru obranu. :D

Ali da je talijan dobar - je.

 

MujagaWudakhi kaže...
patch123 kaže...

New York Knicksi su doveli Andreu Bargnanija iz Toronta.

 

Steve Novak + Marcus Camby + 3 picka za Bargnanija.

očaj.. nadam se da će odustati pošto još nije zgotovljeno... lik je oke, ali ono bolje staviti stolicu u obrani da čuva nekog nego njega... i još te ozljede i sve... uff... not good

 

Kao navijaču Knicksa nimalo mi se ne sviđa ovaj trade. U redu mi je što su dali Novaka i Cambya jer od njih nema baš ama nikakve koristi u playoffu (Novaka je prelagano čuvat a Camby uopće ni ne igra). Problem mi je što su dali 3 picka za igrača kojeg se Toronto ionako želio riješiti.

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.7.2013 12:31 (patch123).
16 godina
neaktivan
offline
NBA liga

A vidjet cemo, ovako ne zvuci loše, imaju širinu na visokim pozicija. Chandler, barnjani :D i Amare Stoudemire ako bude zdrav. Sa Melom na trojci imaju dobar skok, sada im treba jedan solidan tricaš i odličan obrambeni na dvojci, playa imaju solidnog Feltona. Ne znam jel tko free agent od njih.

 

Bilo bi možda još bolje da su uzeli Paula Millsapa, koji može odigrati pozicije 3 i 4, i dobar je momčadski igrač.

 

Ali opet, sve to pada u vodu kada imaš Carmela, koji je odličan, ali nije timski igrač i troši previše lopti...s time ekipa pada strašno.

15 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
Gilbert kaže...

A vidjet cemo, ovako ne zvuci loše, imaju širinu na visokim pozicija. Chandler, barnjani :D i Amare Stoudemire ako bude zdrav. Sa Melom na trojci imaju dobar skok, sada im treba jedan solidan tricaš i odličan obrambeni na dvojci, playa imaju solidnog Feltona. Ne znam jel tko free agent od njih.

 

Bilo bi možda još bolje da su uzeli Paula Millsapa, koji može odigrati pozicije 3 i 4, i dobar je momčadski igrač.

 

Ali opet, sve to pada u vodu kada imaš Carmela, koji je odličan, ali nije timski igrač i troši previše lopti...s time ekipa pada strašno.

Imaju na dvojci Shumperta i Hardawaya Jr. i tu još potpišu O.J. Maya ili Tonya Allena i to je ok.

16 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Da, ovaj čupavi je ok. Iako bi možda T Allen bio bolji, pošto ne troši lopte, a jedna od najboljih defanzivaca. OJ Mayo bi bio promašaj po meni, pored tolikih napadaca... ako su talijan i melo u petorci, dvojka suter nije potrebna. Treba netko kao sefaloša(vodonoša :D ) u oklahomi.

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.7.2013 13:53 (Gilbert).
13 godina
neaktivan
offline
NBA liga

I ja sam postao ozbiljan Knick fan, pa da prokomentarisem ovaj trade:

 

Camby uopste nije igrao. Novak je koristan samo u regularnoj sezoni. Obojica su imali povelike ugovore. Pickovi koje New York daje su takodjer slabi. Sa druge strane Bargnani ima slabe zadnje 2 sezone + oporavak od povreda, ali ima potencijal da promjenom tima vrati staru formu i igru. Naglasak mu je na napadu, odbrana bas i ne. Medjutim ko je gledao New York protiv Bostona i Indiane u playoffu mogao je primjetiti da su Knicki imali periode stagniranja napada, osim Mela niko nista nije mogao da pogodi. Odbrana je bila tu i tamo prihvatljiva ali napad je bio ugusen i protivniku je bilo jos lakse igrati odbranu kad zna da Melo mora sve sam da uradi. Vjerovatno su ga zato i doveli.

I jos jedna vazna stvar je da Bargnani ima veliki ugovor ali na samo 2 godine, u isto vrijeme kad ugovori isticu i Amareu, Melu, Chandleru, oslobadja se ogromna kolicina salary capa, nekih 70 miliona cini mi se. Tada ce se vjerojatno oko Mela dovoditi novi veliki igraci i pokusat ce se nabaviti sto bolji 2015/2016 1st round pick.

 

Kad sam prvi put procitao novost i ja sam se slagirao, ali mozda i nije tako lose kad se bolje razmisli, Bargnani je po meni svakako bolji izbor od Cambya i Novaka zanemarivsi pickove, mada i oni nisu nesto posebno. Pratim pomno sve glasine i pored Tyreke Evansa, Rajon Ronda, Nate Robinsona, Tony Allena, Kostasa Papanikolaua oni urade ovo.

12 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
MujagaWudakhi kaže...
anonymous_Zg kaže...

evo ljudi napravio sam jedan ovogodisnju NBA mix, nadam se da ce vam se svidjeti {#}

jbg... blokali su ti video :S

evo odbloko sam ga {#}

15 godina
offline
Re: NBA liga
anonymous_Zg kaže...
MujagaWudakhi kaže...
anonymous_Zg kaže...

evo ljudi napravio sam jedan ovogodisnju NBA mix, nadam se da ce vam se svidjeti {#}

jbg... blokali su ti video :S

evo odbloko sam ga {#}

nice :) sviđa mi se što ima puno banana a i lijepih clutch movesa kao i svega ostaloga ... :D

MuWu
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.7.2013 18:20 (MujagaWudakhi).
13 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga

Dwight Howard potpisuje za Rocketse i kakav će samo sastav imati iduće sezone ako im preko tradea dođe Josh Smith.

Biće ubitačni, očekuje nas još jedna super zanimljiva NBA sezona.

It's very dangerous, putting them together. I don't think the boy can handle it. I don't trust him.
13 godina
neaktivan
offline
NBA liga

A i Howard je tupan, kad vec zeli titulu mogao je da ode u Golden State gdje je Iguodala upravo sletio. Zamislite Currya, Igoudalu, Dwighta i Leea zajedno.

Ovako ima samo Hardena, ostalo sve slabo. Ako Josh Smith dodje onda se moze necemu nadati, ali meni je opet GSW bio bolja opcija za njega.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice