Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.974
|
čitano: 3.250.117
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Maddog_HR kaže...
Gnjavator kaže...
Maddog_HR kaže...
Valjda je izgovorio svaku primjedbu koje se mogao sjetiti. Ocekujem od dezurnih Hamiltonovih mrzitelja i kriticara da prospu kritike po Verstappenu s jednakim žarom.

Nego, izvrsna utrka, ocito tehnicke promjene rade.

Bravo Ferrari, steta za Checa, steta i za Hamiltona - uz malo srece mogao je biti dvije pozicije ispred.

 a isto tako da nije bilo kvarova Hamilton nebi bi primiriso bodovima na kraju...

 Da se Latifi nije razbio, Checo bi bio prvi. Da Leclerc ima malo brzi bolid pobijedio bi u utrci. Da nije bilo Covida, ne bi bilo ovolike inflacije. Da je Putin malo pametniji, ne bi napao Ukrajinu. Da nije pao ogroman asteriod prije 66 miliona godina, dinosauri bi hodali zemljom....

 

Mozemo mi hipotetski razglabati o cemu hocemu, no to ce i dalje ostati samo teorija. Odustajanja su dio utrke, kao i nesrece. Nitko ih ne voli, no desavaju se. Hamilton je dosao do 6. mjesta u jednom trenutku, sekunde su ga djelile od toga da zavrsi na boljem mjestu od 10.og. I to su cinjenice. A ki bi da bi slobodno s deckima uz gemist raspravljaj.

 ja sam govorio o tvom miljeniku koji bi kroz cijelu trku sa "backmarkerima" nešto napravio samo da pravila dopuštaju da završi bez promjene guma inače bi završio na mjestu sa kojeg je krenuo da nisu pokrepali oni koji su pokrepali. :) ostali me nisu puno zanimali u ovom dijelu priče.

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
miki1981 kaže...
Maddog_HR kaže...
Gnjavator kaže...
Maddog_HR kaže...
Valjda je izgovorio svaku primjedbu koje se mogao sjetiti. Ocekujem od dezurnih Hamiltonovih mrzitelja i kriticara da prospu kritike po Verstappenu s jednakim žarom.

Nego, izvrsna utrka, ocito tehnicke promjene rade.

Bravo Ferrari, steta za Checa, steta i za Hamiltona - uz malo srece mogao je biti dvije pozicije ispred.

 a isto tako da nije bilo kvarova Hamilton nebi bi primiriso bodovima na kraju...

 Da se Latifi nije razbio, Checo bi bio prvi. Da Leclerc ima malo brzi bolid pobijedio bi u utrci. Da nije bilo Covida, ne bi bilo ovolike inflacije. Da je Putin malo pametniji, ne bi napao Ukrajinu. Da nije pao ogroman asteriod prije 66 miliona godina, dinosauri bi hodali zemljom....

 

Mozemo mi hipotetski razglabati o cemu hocemu, no to ce i dalje ostati samo teorija. Odustajanja su dio utrke, kao i nesrece. Nitko ih ne voli, no desavaju se. Hamilton je dosao do 6. mjesta u jednom trenutku, sekunde su ga djelile od toga da zavrsi na boljem mjestu od 10.og. I to su cinjenice. A ki bi da bi slobodno s deckima uz gemist raspravljaj.

 

Maddog_HR kaže...
Gnjavator kaže...
deepshitcro kaže...
Solidna utrka, odlicna borba za prvo mjesto, odlicne borbe u sredini poretka, superb borba alpine teama... :D
A bravo i za hamiltona, samo 40 sekundi je ostao iza rusella, vidi se da nije izgubio sampionske karakteristike kada nema 1 sec brzi bolid po krugu od drugih.
Forza Ferrari !!!

 A supe su mi oni koji ga izvlače na "pa podešavanja su bila takva" kao da vozač ne učestvuje u podešavanjima... pogotovo nakon toliko godina vožnje.

 Naravno da sudjeluje u podesavanjima (ucestvuje je btw srbizam), no na njegov rezultat su utjecale postavke bolida, a ne njegova voznja, bez obzira sto ovdje neki zele to prikazati kao glavni uzrok loseg plasmana.

 Koliko ja znam i "dešavaju" je isto srbizam pa ga koristiš u postu iznad  .

 

Uostalom lokalni su govori puni razno raznih izama, pa tako i srbizama, i velika većina nas koristi barem neke u uobičajenom govoru.

 To ti je ono, sjebo me moj miljenik, nemam nekih argumenata pa ajmo oplest po srbizmima samo da se ne razlaže šta (ni)je Hamilton napravio u trci :)

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
deepshitcro kaže...
Solidna utrka, odlicna borba za prvo mjesto, odlicne borbe u sredini poretka, superb borba alpine teama... :D
A bravo i za hamiltona, samo 40 sekundi je ostao iza rusella, vidi se da nije izgubio sampionske karakteristike kada nema 1 sec brzi bolid po krugu od drugih.
Forza Ferrari !!!

 Meni je ovo bila ludnica, Alonso je sigurno par puta dobio slom zivaca :) 

Bnet: mNik987#2148
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Hoće li napokon netko uspjeti maknuti s trona Mercedes ove sezone?

st st
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
toxic kaže...
deepshitcro kaže...
Solidna utrka, odlicna borba za prvo mjesto, odlicne borbe u sredini poretka, superb borba alpine teama... :D
A bravo i za hamiltona, samo 40 sekundi je ostao iza rusella, vidi se da nije izgubio sampionske karakteristike kada nema 1 sec brzi bolid po krugu od drugih.
Forza Ferrari !!!

 Meni je ovo bila ludnica, Alonso je sigurno par puta dobio slom zivaca :) 

 a tek ekipa u boksu....

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Jedino su velika odustajanja jučer narušila prilično dobru utrku. 

Bojim se kako su naglo počeli auti krepavati, da će narušiti dinamiku. 

 

Charles je spremniji ići do kraja nego Max. Max mi je drukčiji. Perez ga nalupao u kvalifikacijama i opet ga je sreća pomazila. Šteta Pereza, jer je ovo bila odlična utrka za njegovo samopouzdanje. 

 

Ferrari bez problema u Melbourneu?

In vino veritas
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
GranDaddo kaže...

Jedino su velika odustajanja jučer narušila prilično dobru utrku. 

Bojim se kako su naglo počeli auti krepavati, da će narušiti dinamiku. 

 

Charles je spremniji ići do kraja nego Max. Max mi je drukčiji. Perez ga nalupao u kvalifikacijama i opet ga je sreća pomazila. Šteta Pereza, jer je ovo bila odlična utrka za njegovo samopouzdanje. 

 

Ferrari bez problema u Melbourneu?

 Uz ovakve postavke ako Red Bull ne napravi neke promjene Ferrari dobiva sve trke bez dugačkih ravnica bez problema :)

11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
miki1981 kaže...
Maddog_HR kaže...
Gnjavator kaže...
Maddog_HR kaže...
Valjda je izgovorio svaku primjedbu koje se mogao sjetiti. Ocekujem od dezurnih Hamiltonovih mrzitelja i kriticara da prospu kritike po Verstappenu s jednakim žarom.

Nego, izvrsna utrka, ocito tehnicke promjene rade.

Bravo Ferrari, steta za Checa, steta i za Hamiltona - uz malo srece mogao je biti dvije pozicije ispred.

 a isto tako da nije bilo kvarova Hamilton nebi bi primiriso bodovima na kraju...

 Da se Latifi nije razbio, Checo bi bio prvi. Da Leclerc ima malo brzi bolid pobijedio bi u utrci. Da nije bilo Covida, ne bi bilo ovolike inflacije. Da je Putin malo pametniji, ne bi napao Ukrajinu. Da nije pao ogroman asteriod prije 66 miliona godina, dinosauri bi hodali zemljom....

 

Mozemo mi hipotetski razglabati o cemu hocemu, no to ce i dalje ostati samo teorija. Odustajanja su dio utrke, kao i nesrece. Nitko ih ne voli, no desavaju se. Hamilton je dosao do 6. mjesta u jednom trenutku, sekunde su ga djelile od toga da zavrsi na boljem mjestu od 10.og. I to su cinjenice. A ki bi da bi slobodno s deckima uz gemist raspravljaj.

 

Maddog_HR kaže...
Gnjavator kaže...
deepshitcro kaže...
Solidna utrka, odlicna borba za prvo mjesto, odlicne borbe u sredini poretka, superb borba alpine teama... :D
A bravo i za hamiltona, samo 40 sekundi je ostao iza rusella, vidi se da nije izgubio sampionske karakteristike kada nema 1 sec brzi bolid po krugu od drugih.
Forza Ferrari !!!

 A supe su mi oni koji ga izvlače na "pa podešavanja su bila takva" kao da vozač ne učestvuje u podešavanjima... pogotovo nakon toliko godina vožnje.

 Naravno da sudjeluje u podesavanjima (ucestvuje je btw srbizam), no na njegov rezultat su utjecale postavke bolida, a ne njegova voznja, bez obzira sto ovdje neki zele to prikazati kao glavni uzrok loseg plasmana.

 Koliko ja znam i "dešavaju" je isto srbizam pa ga koristiš u postu iznad  .

 

Uostalom lokalni su govori puni razno raznih izama, pa tako i srbizama, i velika većina nas koristi barem neke u uobičajenom govoru.

 U pravu si kolega, moj bed. Profesionalna deformacija - jako radim za podrucje Srbije na poslu, pa mi je valjda ostalo.

 

 

11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Gnjavator kaže...
Maddog_HR kaže...
Gnjavator kaže...
deepshitcro kaže...
Solidna utrka, odlicna borba za prvo mjesto, odlicne borbe u sredini poretka, superb borba alpine teama... :D
A bravo i za hamiltona, samo 40 sekundi je ostao iza rusella, vidi se da nije izgubio sampionske karakteristike kada nema 1 sec brzi bolid po krugu od drugih.
Forza Ferrari !!!

 A supe su mi oni koji ga izvlače na "pa podešavanja su bila takva" kao da vozač ne učestvuje u podešavanjima... pogotovo nakon toliko godina vožnje.

 Naravno da sudjeluje u podesavanjima (ucestvuje je btw srbizam), no na njegov rezultat su utjecale postavke bolida, a ne njegova voznja, bez obzira sto ovdje neki zele to prikazati kao glavni uzrok loseg plasmana.

 Znači on je uticao jer nije niko podesio bolid i reko sjedi i vozi... Sastavni dio utrke je i podešavanje pa eto, zaribo je.

 Ne i nisam to rekao. Njegova voznja je bila jako dobra, sto neki ovdje nikako ne zele i ne mogu prihvatiti, i nije razlog loseg plasmana. Postavke bolida,  zbog kojih nije bio konkurentan su razlog loseg plasmana. I da, naravno da sudjeluje u postavljanju setupa za utrku, no tesko da je pogresan setup iskljucivo krivica vozaca. 

11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Gnjavator kaže...
miki1981 kaže...
Maddog_HR kaže...
Gnjavator kaže...
Maddog_HR kaže...
Valjda je izgovorio svaku primjedbu koje se mogao sjetiti. Ocekujem od dezurnih Hamiltonovih mrzitelja i kriticara da prospu kritike po Verstappenu s jednakim žarom.

Nego, izvrsna utrka, ocito tehnicke promjene rade.

Bravo Ferrari, steta za Checa, steta i za Hamiltona - uz malo srece mogao je biti dvije pozicije ispred.

 a isto tako da nije bilo kvarova Hamilton nebi bi primiriso bodovima na kraju...

 Da se Latifi nije razbio, Checo bi bio prvi. Da Leclerc ima malo brzi bolid pobijedio bi u utrci. Da nije bilo Covida, ne bi bilo ovolike inflacije. Da je Putin malo pametniji, ne bi napao Ukrajinu. Da nije pao ogroman asteriod prije 66 miliona godina, dinosauri bi hodali zemljom....

 

Mozemo mi hipotetski razglabati o cemu hocemu, no to ce i dalje ostati samo teorija. Odustajanja su dio utrke, kao i nesrece. Nitko ih ne voli, no desavaju se. Hamilton je dosao do 6. mjesta u jednom trenutku, sekunde su ga djelile od toga da zavrsi na boljem mjestu od 10.og. I to su cinjenice. A ki bi da bi slobodno s deckima uz gemist raspravljaj.

 

Maddog_HR kaže...
Gnjavator kaže...
deepshitcro kaže...
Solidna utrka, odlicna borba za prvo mjesto, odlicne borbe u sredini poretka, superb borba alpine teama... :D
A bravo i za hamiltona, samo 40 sekundi je ostao iza rusella, vidi se da nije izgubio sampionske karakteristike kada nema 1 sec brzi bolid po krugu od drugih.
Forza Ferrari !!!

 A supe su mi oni koji ga izvlače na "pa podešavanja su bila takva" kao da vozač ne učestvuje u podešavanjima... pogotovo nakon toliko godina vožnje.

 Naravno da sudjeluje u podesavanjima (ucestvuje je btw srbizam), no na njegov rezultat su utjecale postavke bolida, a ne njegova voznja, bez obzira sto ovdje neki zele to prikazati kao glavni uzrok loseg plasmana.

 Koliko ja znam i "dešavaju" je isto srbizam pa ga koristiš u postu iznad  .

 

Uostalom lokalni su govori puni razno raznih izama, pa tako i srbizama, i velika većina nas koristi barem neke u uobičajenom govoru.

 To ti je ono, sjebo me moj miljenik, nemam nekih argumenata pa ajmo oplest po srbizmima samo da se ne razlaže šta (ni)je Hamilton napravio u trci :)

 Nisam "opleo", vec ti pokusao ukazati na pogresku. Hamilton mi nije miljenik, no svakako imam veliki respect za njega kao vozaca i sve uspjehe koje je ostvario.

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Gnjavator kaže...

 Uz ovakve postavke ako Red Bull ne napravi neke promjene Ferrari dobiva sve trke bez dugačkih ravnica bez problema :)

Red Bull i Ferrari su sad u startu jako jako blizu, manje više jednaki te puno toga sada trenutno ovisi naravno o postavkama bolida, kako tko podesi te kako kome "leži" koja staza. Upravo radi toga što su poprilično izjednačeni a imau i ponajbolje vozače (obje ekipe) evolucija bolida će biti praktički odlučujući faktor. Jasno je da će se bolidi stalno mijenjati, kao i inače. Razlika je sada samo što su dvije ekipe (iz vrha) u startu podjednake pa ćemo sada pratiti kako će se razvijati. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
itomic009 kaže...
Gnjavator kaže...

 Uz ovakve postavke ako Red Bull ne napravi neke promjene Ferrari dobiva sve trke bez dugačkih ravnica bez problema :)

Red Bull i Ferrari su sad u startu jako jako blizu, manje više jednaki te puno toga sada trenutno ovisi naravno o postavkama bolida, kako tko podesi te kako kome "leži" koja staza. Upravo radi toga što su poprilično izjednačeni a imau i ponajbolje vozače (obje ekipe) evolucija bolida će biti praktički odlučujući faktor. Jasno je da će se bolidi stalno mijenjati, kao i inače. Razlika je sada samo što su dvije ekipe (iz vrha) u startu podjednake pa ćemo sada pratiti kako će se razvijati. 

 Točno, a Mercedes, ako se kroz 3-4 utrke ne uključi ravnopraavno u borbu će imati jednu zanimljivu situaciju u kojoj će moći bez posljedica prilično rano krenuti u razvoj bolida za sljedeću sezonu. 

11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
itomic009 kaže...
Gnjavator kaže...

 Uz ovakve postavke ako Red Bull ne napravi neke promjene Ferrari dobiva sve trke bez dugačkih ravnica bez problema :)

Red Bull i Ferrari su sad u startu jako jako blizu, manje više jednaki te puno toga sada trenutno ovisi naravno o postavkama bolida, kako tko podesi te kako kome "leži" koja staza. Upravo radi toga što su poprilično izjednačeni a imau i ponajbolje vozače (obje ekipe) evolucija bolida će biti praktički odlučujući faktor. Jasno je da će se bolidi stalno mijenjati, kao i inače. Razlika je sada samo što su dvije ekipe (iz vrha) u startu podjednake pa ćemo sada pratiti kako će se razvijati. 

 RB i Ferrari su definitivno u ovom trenutku ispred svih. Osim Williamsa i AM, drugi su po meni dosta izjednačeni, što samo znači da imaju puno mjesta za napredak. Vjerojatno Mercedes i McLaren imaju najbolje inženjere od ostatka, no vrijeme će pokazati koliko su inovativni.

 

Mislim da će u narednih 3-5 utrka biti iskristalizirano tko će se boriti za naslov; ako ovi iz sredine poretka ne ostvare napredak do tada, borba za naslov im je gotovo pa sigurno otpisana.

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ne znam zašto se pojedinci trigeraju na izjave o Hamiltonu jer kao i uvijek to se bezveze razvlači na dvije tri stranice besmslenih prepucavanja. Meni također nije najdraži lik na gridu ali daleko od toga da on nije među top vozačima i bezveze je osporavati njegove uspjehe. Bilo kako bilo, ali ono što se pamti su brojevi i to je tako, pa čovjek se među ovim mladim usijanim glavama ni nemože ponašati drugačije nego se on ponaša. Dovoljno je samo pogledati jučerašnju borbu između Ocona i Alonsa gdje se već i cijeli pit crew počeo hvatati za glavu (a tu se čak radilo o momčadskom kolegi), ali barem ja nama bilo zanimljivo. 

Nego, meni se ova sezona za sada čini obećavajuća i bilo bi odlično kada bi se još Mercedes (ili bilo tko drugi) pridružio u toj borbi za prvo mjesto. Ono što bi po meni moglo biti još zanimljivije je, kada će Ferrari odlučiti tko je vozač broj 1. Bez obzira na Perezovu vožnju mislim da je u RB Max zlatna krava i u Ferrariju bi dao prednost Leclercu iako mi je Sainz draži lik.
Ove dvije "fer" borbe između Lec i Ver ne znam koliko dugo će potrajati jer mislim da Leclerc nije puno drugačiji od Maxa osim što su njegove izjave kao da je naučen tekst napisan od PR-a pa ostavlja drugačiji dojam.

Sredina poretka bi također mogla biti zanimljiva i tu bi mislim bio pravi spektakl kada bi se Aston i Mcl priključili u tu borbu ali nažalost od Astona čini se ništa a za Mcl imam još nade. 

Sve u svemu ja se radujem sljedećoj utrci 

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
dad0r kaže...
x18x05x kaže...

Da Ferrari anulira ovih 10 kilometara na sat što RB ima, lagano 1 i 2. 

 

Problem je čak i više od 10 km/h no siguran sam kak se bude sezona odvijala da ne bude to tako drastično ali da je to problem trenutno to sigurno.

 

Sve u svemu zanimljiva trka danas i odlično za Ferrari da se nakon toliko godina jada i tuge opet može boriti  na vrhu.

 

Ove analize top speeda su besmislene, šta sad ako red bull ima 10kmh prednosti na ovoj stazi, mozda na nekoj drugoj stazi Ferrari podesi drugacije bolid pa ima 20kmh prednosti nad red bullom u top speedu...opet ništa ne znamo konkretno odnosno ne možemo zaključiti čiji je motor jači ili slabiji, odnosno je li do motora ili do setupa bolida ili do samog bolida..

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Najveći "gubitnik" ove dvije utrke je Perez, jer 3. i 1. mjesto otvorilo bi mu zadnju šansu za pokušaj osvajanja vozačkog naslova.

Tama se prilagodio bolidu, ali nema sreće u utrci.

9 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Ovaj put ga nije sreća nagradila kako smo navikli (lunju)... ali je sreća i ne imati nesreću (kao perez npr)

9 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Maddog_HR kaže...

 Nisam "opleo", vec ti pokusao ukazati na pogresku. Hamilton mi nije miljenik, no svakako imam veliki respect za njega kao vozaca i sve uspjehe koje je ostvario.

 Reče, i osta živ... pa jbt ako ima natruhe da je post protiv hamstera... ma niti ne protiv, već da nije hvalospjev... ti si u popisu "minusaša"... lažeš sam sebe

12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Jel tko primjetio kad je Max kukao na teamradio pa mu Horner rekao da se smiri da ce imat sansu na kraju utke..i tako bu na kraju!

 

A onaj tukac od komentatora na SK HD 3 kruga do kraja on tupi 5 puta za redom da ima 13--....

AUDIOFIL
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Lec je bio dosta prgav ovu utrku, iskoristio svaku "sivu zonu" koju je mogao. Skračivanje staze prelaskom preko pitlane linije, pa čak i kad ga je Max prešao išao je van staze da zadrži kakvu takvu distancu prema njemu. Za vrijeme žutih zastava približio se Maxu 8 desetinki.

 

ALI neka, to nam i treba, dva vozača spremna ići do apsolutnog limita, ali da znaju gdje je limit jedan drugom da ne završi s kontaktom svaki blizak susret.

Uz dužno poštovanje prema Lewisu, bez obzira s kim se utrkivao, (Max, Bottas, Rosberg, Massa), njegovi susreti s njima uvijek su završavali spektakularinim sudarima, ili guranjima s staze.

Ovo sad je užitak gledati ova dva vikenda. Dva vozača na rubu, a opet dovoljno poštovanja među njima, da znaš da će obojica završiti utrku (ok, max nije provu, ali to nema veze s lec-om).

 

BTW dok se fanboysi svađaju nitko ne komentira nova pravila. Utrikvanje brutalno od početka do kraja grida, od početka do kraja utrke. Bilo spora ili brza staza.

Hrpa novih inovacija na gridu svaki dan praktički, vozači rade čuda po stazi, povratak otpisanih (haas i alfa), Alonoso/Ocon, propast Mclarena, Russell vež lagano zahebava Lewisa (mi imamo treći najbrži bolid, ne znam što je Lewisu ), Rikki i dalje katastrofa (na kvalama super zadovoljan s 11 mjestom, Norris skoro plaće zbog neulaska u q3 ), i da ne nabrajam više.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Pa dobro meni je sve isto kao i lani..imamo dvojac koji se bori za postolje..pa imas sredinu i zacelje..samo su kocke malo pomjesale i dobili smo ovo..a to sto se ova dva ka prijateljski utrkuju pricekajte malo da se zakotrlja F1 bit ce tu svega između ove dvojice..jos ako se Merc poslozi....ima da svi skupa gustamo!

I naravno samo FERRARI!!!!

AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.3.2022 22:18 (volegradele).
11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
miki_the_pirat kaže...
Maddog_HR kaže...

 Nisam "opleo", vec ti pokusao ukazati na pogresku. Hamilton mi nije miljenik, no svakako imam veliki respect za njega kao vozaca i sve uspjehe koje je ostvario.

 Reče, i osta živ... pa jbt ako ima natruhe da je post protiv hamstera... ma niti ne protiv, već da nije hvalospjev... ti si u popisu "minusaša"... lažeš sam sebe

 Nemam pojma sto pokusavas reci. Savjetovao bi ti da pises razumljive smislene recenice, no zapravo me boli briga.

 

No, ipak cu se osvrnuti na ovo "miljenik". Ne, nije mi miljenik. Da, smatram da je najveci vozac F1 u povijesti i  svidja mi se njegov stil voznje. Imam ogroman respekt za sve sto je postigao u sportu, uzivao sam u mnogim njegovim voznjama.

 

Nemam omiljenog vozaca, simpatiziram vise njih.

 

Ne znam mozes li to shvatiti.....

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.3.2022 23:09 (Maddog_HR).
11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
volegradele kaže...

Pa dobro meni je sve isto kao i lani..imamo dvojac koji se bori za postolje..pa imas sredinu i zacelje..samo su kocke malo pomjesale i dobili smo ovo..a to sto se ova dva ka prijateljski utrkuju pricekajte malo da se zakotrlja F1 bit ce tu svega između ove dvojice..jos ako se Merc poslozi....ima da svi skupa gustamo!

I naravno samo FERRARI!!!!

 Slazemo se. Ako Leclerc i Verstappen ostanu glavni konkurenti za naslov prvaka, mislim da je samo pitanje vremena kad ce fer utrkivanje eskalirati u nesto vise. Tako je uostalom bilo i lani, prvih 10ak utrka su se Hamilton i Verstappen utrkivali dosta fer

..zestoko no ipak fer. Dok nije eskaliralo.

 

Verstappen je vec na ovoj utrci pokazivao znakove nervoze, cak su ga sa grida smirivali u jednom trenutku. Leclerc dosta mirniji, barem nismo culi nikakve nervozne poruke preko radija. 

 

A dobro se sjecamo da su njih dvojica vec imali bliske susrete - 2020a i RB ring mi padaju na pamet.

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Kruže priče po selu da žele za stalno Spa označit iz F1? Ima li istine u tome ili ne?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
volegradele kaže...

Jel tko primjetio kad je Max kukao na teamradio pa mu Horner rekao da se smiri da ce imat sansu na kraju utke..i tako bu na kraju!

 

A onaj tukac od komentatora na SK HD 3 kruga do kraja on tupi 5 puta za redom da ima 13--....

 da 3 kruga... on je zadnjih 15 krugova spominjao u komentarima kao da ih ima 10 više... ono, piše iznad podataka o poretku relatvno veliko "10 LAPS TO GO" a on priča o 20... a počeo je dosta prije. A ja gledam, jesu ti komentatori moćda u svađi, da ga ovaj drugi nije upozorio makar na tren da se blamira... valjda je i u zadnjem krugu još spominjao 10 krugova. A bilo je još prosipanja, ono, ne znaš jel bi ugasio ton ili bi se samo smijo.

7 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...

Kruže priče po selu da žele za stalno Spa označit iz F1? Ima li istine u tome ili ne?

Jedine opcije po kojima bi Spa ispala iz F1 su sigurnosni razlozi, nemogućnost udovoljavanja FIA-inim propisima ili $$$. Spa je gotovo pa jedan od temelja moderne Formule 1. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
robogo kaže...
x18x05x kaže...

Kruže priče po selu da žele za stalno Spa označit iz F1? Ima li istine u tome ili ne?

Jedine opcije po kojima bi Spa ispala iz F1 su sigurnosni razlozi, nemogućnost udovoljavanja FIA-inim propisima ili $$$. Spa je gotovo pa jedan od temelja moderne Formule 1. 

 Slažem se...ali problem je u tome što $$$ vladaju, tako da aok su $$$ u pitanju onda će SPA izletit iz kalendara kao da nikad nije ni postojao. 

A što je najgore, ili najbolje, kako za koga, oni koji su na čelu znaju da će zbog toga jedino imati nekoliko manjih pobuna, kažem manjih u smislu sveukupnog broja pratitelja, druga je stvar što će bi se bunili najviše mi, zagriženiji fanovi, ali ja prvi ne bi zbog toga ništa bojkotirao, nego bi i dalje gledao i pratio kao i do sad. 

Tako da ako to postane realna i ostvariva ideja, i ako im bottom line pokaže više $$$ izbacivanjem Spa i uvođenjem neke druge staze uopće nemam ni malo dvojbe da će to i napraviti.

Iako vjerujem da će prije toga pokušati ubaciti još 5-6 dodatnih utrka u sezonu, jer ipak će im projekcije prikazati da im se još više od zamjene Spa nekom drugom utrkom isplati zadržati Spa i svejedno dodati još neku drugu, unosnu utrku.

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
robogo kaže...
x18x05x kaže...

Kruže priče po selu da žele za stalno Spa označit iz F1? Ima li istine u tome ili ne?

Jedine opcije po kojima bi Spa ispala iz F1 su sigurnosni razlozi, nemogućnost udovoljavanja FIA-inim propisima ili $$$. Spa je gotovo pa jedan od temelja moderne Formule 1. 

 Max je lijepo rekao u intervju zasto Spa ispada...$$$  (nije rekao tocno, no rekao je u smislu "svi znamo zasto se Spa zeli izgurati")

Di2 & EPS FTW!
11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Sumnjam da ce Spa ispasti. Kao sto je kolega rekao, rijec je o legendarnoj stazi koja je ikona F1.

Uostalom SPA je pred zavrsrtkom velikih strukturnih promjena na stazi (uglavnom je rijec o zonama izletanja i podizanje sigurnosti), sumnjam da bi isli u tako velike zahvate da postoji rizik od ispadanja iz kalendara, iako nemaju ugovor nakon ove sezone.

Domenicali je vec najavio da je zelja managementa podici broj utrka na 30 nakon 2025e, do tada ostajemo na 24. Mozda sam optimist, no vjerujem da ce SPA uvijek imati mjesto u kalendaru.
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.3.2022 11:17 (Maddog_HR).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice