FC Liverpool izdvojena tema

poruka: 1.416
|
čitano: 347.179
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
protjeran
offline
FC Liverpool

Arsenal 0 : 2 Liverpool

 

Zaostajemo samo bod za City-jem sada.

Odlična tekma, najbolji su mi bili Matip i Alisson.

 

Neću puno komentirati, jer slika govori više od tisuću riječi.

 
 

10 godina
offline
Re: FC Liverpool
gumifufna kaže...

Arsenal 0 : 2 Liverpool

 

Zaostajemo samo bod za City-jem sada.

Odlična tekma, najbolji su mi bili Matip i Alisson.

 

Neću puno komentirati, jer slika govori više od tisuću riječi.

 
 

 A jbte. To sinoć bilo?  Skroz sam zaboravio, gledao sam blamažu Juvea.

 

EDIT: nije zato što je trener Redsa, ali Klopp je stvarno drugačiji vođa. Podsjeća me na Phila Jacksona, a zna se koga je on imao pod svojom čizmom.

 

مرګ ژوبله
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.3.2022 15:34 (Super64).
10 godina
offline
FC Liverpool

Dakle, pljušte mi ponude, dobre ponude za Arenu. Istina da imaju Talijansku ligu, jedinu koja me zanima uz Premiership. Jel se zna hoće li sljedeća sezona prijeći na Arenu? I koliko je to sigurno?

مرګ ژوبله
9 godina
protjeran
offline
Re: FC Liverpool
Super64 kaže...

Dakle, pljušte mi ponude, dobre ponude za Arenu. Istina da imaju Talijansku ligu, jedinu koja me zanima uz Premiership. Jel se zna hoće li sljedeća sezona prijeći na Arenu? I koliko je to sigurno?

 Nemam pojma, dosad je bila Liga prvaka na Areni, a Premier Liga na Sportklubu.

 

Izvukli smo u četvrtfinalu LP: Benficu, a polufinalu idemo na pobjednika Bayern - Villarreal. Vrh, ne može bolje.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.3.2022 12:47 (gumifufna).
10 godina
offline
Re: FC Liverpool
gumifufna kaže...

 

Izvukli smo u četvrtfinalu LP: Benficu, a polufinalu idemo na pobjednika Bayern - Villarreal. Vrh, ne može bolje. 

 Protiv Bayerna je finale prije finala. Po meni ko to dobije, osvaja LP. Jedva čekam, jer bit će nabrijani na najjače za tu tekmu. A tek Klopp 

مرګ ژوبله
9 godina
protjeran
offline
FC Liverpool

Sretna i spretna pobjeda od 1:0 protiv Nottingham F. u FA cupu. Izvukli smo M. City u polufinalu.

 

Sada slijedi reprezentativna pauza od 2 tjedna. 

Inače slijedi nam jeben raspored do kraja. Ko preživi pričat će:

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.3.2022 10:01 (gumifufna).
10 godina
offline
Re: FC Liverpool
gumifufna kaže...

Sretna i spretna pobjeda od 1:0 protiv Nottingham F. u FA cupu. Izvukli smo M. City u polufinalu.

 

Sada slijedi reprezentativna pauza od 2 tjedna. 

 

 Iskreno me strah te pauze. Ako me sjećanje dobro služi, prošlih godina nakon dobrog niza bilo je pauzi nakon kojih se nismo mogli sastavit. Mogu samo fige držat da ne bude tako i ovaj put. 

 

Inače, tek sam sad skužio. Nije FC Levrpool već Liverpool FC! Moderator, pliz change. https://www.liverpoolfc.com/

مرګ ژوبله
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.3.2022 12:07 (Super64).
9 godina
protjeran
offline
FC Liverpool

Manchester City 2 - 2 Liverpool

Fenomenalna utakmica u svakom smislu: tehnički, taktički i jaki tempo. Ovo je neki viši nivo, ne podcjenjujući ostale klubove i derbije -> jedna od ove 2 ekipe 99% uzima Ligu Prvaka.

Na kraju podjela bodova je najpravednija, i oba kluba su u igri za naslov iako City ima bod prednosti. Teško mi je reći, ali igrač utakmice je po meni Kevin De Bruyne.

10 godina
offline
FC Liverpool

Iako je ispalo bolje od poraza, iskreno me brine Salahova forma. I protiv Benfice i protiv Citya radio je potpuno iste greške. Za razliku od početka sezone kad je bez premca bio najbolji nogometaš ne samo u Europi, trenutno nije u formi za igru protiv Bayerna. Jel imao 10% uspješnog driblanja u zadnje dvije tekme? To bi moglo bit gadno kažnjeno. Nadam se da Klopinjo to vidi i da će Boby dobit malo više prostora. Još jedna stvar koju je City jučer izložio kao potencijalno problematičnu - Fabinho. Na njega su radili presing cijelo vrijeme i tu je bilo dosta izgubljenih lopti. Sve u svemu, nadam se i treba se nadati, da možemo ipak za nijansu bolje nego jučer.

مرګ ژوبله
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.4.2022 13:47 (Super64).
9 godina
protjeran
offline
Re: FC Liverpool
Fora je tu da su svi shvatili da od Salaha prijeti najveća opasnost, i često ga 2 igrača čuvaju. A to ipak daje prostor za ostale napadače kao npr. Mane ili Jota. Ja vjerujem da će i Salah dignuti formu sad kad je najpotrebnije. Mada jučer niko nije odigrao nešto posebno. Fabinho su jučer namjerno pritiskali da ne možemo mirno iznijeti loptu, možda se i Tiago tada trebao više vraćati nazad da pomogne u iznošenju... Klopp bi sada trebao malo rotirati protiv Benfice pa da konačno i taj City dobijemo u kupu.
10 godina
offline
FC Liverpool

Ali već dvije tri godine svi znaju da je Salah največa prijetnja. Protiv Citya ove jeseni je prošao pet igrača i zabio gol. Mogli su mu soli na rep stavit. Od Afričkog kupa mu ne ide driblanje i pimplanje na malom prostoru kao do sad. Potpuno je izgubio filing i čak slabiji obrambenjaci mu zadaju probleme. Mislim koji ritam utakmica imaju i kakvih utakmica, uopće nije upitno da umor radi svoje. Zato kažem, Klopp zna najbolje, ali treba malo odmarat igrače. Iskreno mi se jebe za kup, više od svega bi volio da nabijemo Bayern da više skinu tu mantru o bundes ligi i začepe usta balkanskim trolovima. Tu nam Salah treba, 100% spreman.

مرګ ژوبله
13 godina
offline
Re: FC Liverpool
Super64 kaže...

Iako je ispalo bolje od poraza, iskreno me brine Salahova forma. I protiv Benfice i protiv Citya radio je potpuno iste greške. Za razliku od početka sezone kad je bez premca bio najbolji nogometaš ne samo u Europi, trenutno nije u formi za igru protiv Bayerna. Jel imao 10% uspješnog driblanja u zadnje dvije tekme? To bi moglo bit gadno kažnjeno. Nadam se da Klopinjo to vidi i da će Boby dobit malo više prostora. Još jedna stvar koju je City jučer izložio kao potencijalno problematičnu - Fabinho. Na njega su radili presing cijelo vrijeme i tu je bilo dosta izgubljenih lopti. Sve u svemu, nadam se i treba se nadati, da možemo ipak za nijansu bolje nego jučer.

Uz Fabinha, ja bih dodao i Matip je bio ( već podulje vrijeme ) problem, malo žešći. 
No uz malu dozu srećice, mogao bi se Brighton obiti o glavu Shityu, pa odigraju egal, a onda dečki ”MORAJU” stalno pobjeđivati u prvenstvu, do zadnjeg sučevog zvižduka. 

Super64 kaže...

Ali već dvije tri godine svi znaju da je Salah največa prijetnja. Protiv Citya ove jeseni je prošao pet igrača i zabio gol. Mogli su mu soli na rep stavit. Od Afričkog kupa mu ne ide driblanje i pimplanje na malom prostoru kao do sad. Potpuno je izgubio filing i čak slabiji obrambenjaci mu zadaju probleme. Mislim koji ritam utakmica imaju i kakvih utakmica, uopće nije upitno da umor radi svoje. Zato kažem, Klopp zna najbolje, ali treba malo odmarat igrače. Iskreno mi se jebe za kup, više od svega bi volio da nabijemo Bayern da više skinu tu mantru o bundes ligi i začepe usta balkanskim trolovima. Tu nam Salah treba, 100% spreman.

Ovo ste kolega izvrsno primjetili, herr Klopp zna najbolje, prije svega kakvo je stanje unutar tima. 
Makar, da se mene i malo pitalo, onaj dečkić Diaz me ubija u pojam koliko je izvrstan, i bez njega na njegovoj poziciji dok ne vodimo 2 : 0 petnaest minuta prije kraja, minimalno, meni na ote mjesto nebi nitko prismrdio. 
Svaka čast Maneu, Joti ili čak i mojem omiljenom Fabinu, malac rastura na poziciji. 

ATJ Lučko
10 godina
offline
FC Liverpool

Ups, ispali kobasičari! Sad protiv nogometnih smetlara. Opet je moguće Engelsko finale LP. Ajmooooo Čelzi!!!!!!

مرګ ژوبله
9 godina
protjeran
offline
Re: FC Liverpool
Super64 kaže...

Ups, ispali kobasičari! Sad protiv nogometnih smetlara. Opet je moguće Engelsko finale LP. Ajmooooo Čelzi!!!!!!

 Ispade Bayern -> veliko iznenađenje. Otvoren nam je put do finala, ali treba oprezno i protiv Villarreala.

Ipak je Real prošao , više sretno nego zasluženo. Iskreno ne vjerujem da ovakav Real može izbaciti City-ja u 2 utakmice.

10 godina
offline
FC Liverpool

Ma, čisti Tuchelov poraz. Idiot! Kante je bio toliko očajan da se nije smio drugo poluvrijeme pojavit na terenu. Pa vađenje Wernera. Pravi šou "vrhunskih" trenerskih poteza. Loftus Cheek 

مرګ ژوبله
15 godina
offline
FC Liverpool

Jutros gledam isječke sa obje utkamice, više šanse je bilo da Chelsea prođe kad ono banana, uspjeli su zaribat sve u drugom poluvremenu. Tuchel zna kao i Pep, kombinirat i radit previše premišljanja. I šteta Bayerna, ali no hard feelings - imao je Dean sa 442oons dobro predviđanje - prolazi Villareal dalje

(pred kraj videa)

 

Večeras lagano sa Benficom, dobit ih (barem 1 gol je dosta da se potvrdi pobjeda) te čekat Žutu podmornicu, šteta šta nisu Bayernovci za dalje.

 

P.S.: Mišljenje - hoće Pep ko i inače zeznut sa Atlteticom večeras ili će ići na sigurno - držanje 1:0 i prolazak dalje te nalet na nagaznu minu zvanu Real koja može eksplodirat ko protiv PSG-a ili bit na jedvite jade ko sinoć sa Chelsea-om.

https://idzan.eu
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.4.2022 15:56 (midzan21).
6 godina
offline
FC Liverpool

Bit će krvavo. Na Pepa i Atletico mislim. Jedna loša odluka, 1 loš potez, 1 kontra je dovoljno za gol i produžetke. Inače, da AM igra "atraktivni" nogomet, Pepova mašinerija bi ih napunila ko Njemačka Brazil.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
10 godina
offline
FC Liverpool

Bobiiiiiiiiiiii!!!!! Jurgen čita bug forum? Malo smo odmarali prvotimce, a?

 

Prekrasne scene u tunelu nakon tekme Atletičara. Balkanci u elementu. Je naš, al bi ga našamaro da bi šmrkljima isfugiro pločice. Sramota, nakon Lukine partije, sramota - https://streamwo.com/v/shpy18gb

 

مرګ ژوبله
9 godina
protjeran
offline
Re: FC Liverpool
Super64 kaže...

Bobiiiiiiiiiiii!!!!! Jurgen čita bug forum? Malo smo odmarali prvotimce, a?

 

Prekrasne scene u tunelu nakon tekme Atletičara. Balkanci u elementu. Je naš, al bi ga našamaro da bi šmrkljima isfugiro pločice. Sramota, nakon Lukine partije, sramota - https://streamwo.com/v/shpy18gb

 

 Rutinski smo ih "odradili" bez glavnih igrača, koje odmara za predstojeće tekme. A Benfica je i dala 2 gola na rubu zaleđa - > centimetri su odlučivali.

 

Pa taj Atletico je prava krkanska i ciganska ekipa od trenera , do igrača , a vjerujem i ostalog osoblja : koji igraju tipični antinogomet.

Još se tuku i pljuju nakon utakmice, umjesto da džentlmenski priznaju poraz. Ajde barem su uspjeli u primarnoj namjeri : ozlijediti par Cityjevih igrača. I Suarez im se dobro uklopio u "finu" cjelinu. Jedino ne znam šta onaj Joao Felix tamo radi, momak je super talenat.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.4.2022 0:31 (gumifufna).
10 godina
offline
FC Liverpool
مرګ ژوبله
13 godina
offline
FC Liverpool

Moja priželjkivanja  !!!!!!!

ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.4.2022 13:23 (ATJLučko).
10 godina
offline
FC Liverpool

Četvorica u defanzivi, pa nećemo ko atleti parkirat autobus 

مرګ ژوبله
13 godina
offline
Re: FC Liverpool
Super64 kaže...

Četvorica u defanzivi, pa nećemo ko atleti parkirat autobus 

Uzalud im trud svirači! 
Dvije karte već naplaćene!! 

ATJ Lučko
9 godina
protjeran
offline
Re: FC Liverpool
Trpaj sirotinju..
Oni rotirali i još bez KDB 50 % slabiji , a mi sa zamjenama još bolji. 😎
10 godina
offline
FC Liverpool

Nisam ga ni uvrstio u željenu momčad, a Mane je iz volea zabio nemoguće . Sad samo bez euforije (u kakvoj sam ja bio recimo na početku), ovako do kraja. Jednu po jednu. 

مرګ ژوبله
9 godina
protjeran
offline
FC Liverpool

Liverpool 4-0 Man. United

 

Kakva demonstracija sile nad Scumom. Doslovno su se poigravali sa njima.

Svi su bili fantastični, posebno Mane i Salah.

Thiaga.Alcantaru.Je.Užitak.Gledati.Točka.Uskličnik!

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.4.2022 10:00 (gumifufna).
15 godina
offline
Re: FC Liverpool

Uživao sam dok sam gledao. A sad u nedjelju i Mersesyside Derby, bit će gaženje opet, neće mi bit žao ako Everton ispadne u Championship.

 

Danas navijam za Brighton, igrajte na 0:0 sa City-em, možete vi to

 

https://idzan.eu
10 godina
offline
FC Liverpool

S neutralnog gledišta, definitivno neće proć 30 godina do idućeg unitedovog PL naslova

tito vampir! Bog I Hrvati!
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.4.2022 13:12 (LeskiRM).
10 godina
offline
FC Liverpool

Thiago protiv Manchestera https://www.liverpoolfc.com/news/best-bits-thiago-alcantaras-masterclass-v-man-utd

 

EDIT: ovo je još kud i kamo gore ako si navijač ManU, Alisson Becker - "Alisson completed more passes (51) than United's entire central midfield (50)

مرګ ژوبله
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.4.2022 10:29 (Super64).
10 godina
offline
FC Liverpool

Joj koja šteta da nije Bayern. Ovi madjari cigane s tom loptom i te luzerske taktike, golman je već 5 minuta ukro.

مرګ ژوبله
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice