FC Liverpool izdvojena tema

poruka: 1.419
|
čitano: 347.824
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
FC Liverpool

Baš sam nakon posla malo sjeo vidjet šta ima i evo jednog odličnog teksta o Salahu. Slažem se sa svim napisanim i stvarno, osobito na našim frankoističkim i germaniziranim prostorima neki igrači nemaju dovoljno pažnje koju zaslužuju.

 

https://www.index.hr/sport/clanak/publika-voli-klaune-i-kretene-on-to-nije-i-zato-se-savrseno-uklapa-u-kloppov-stroj/2308602.aspx

مرګ ژوبله
10 godina
offline
FC Liverpool

Izmasakrirao Liverpool crvene vragove u prvom poluvremenu, majke ti 0:4. Dakle ovakvo ubijanje Manchestera već jako dugo nije viđeno.

مرګ ژوبله
9 godina
protjeran
offline
Re: FC Liverpool
Manchester United 0 : 5 Liverpool na kraju. Kakvo gaženje i dominacija. Salah hattrick, ako ne dobije Zlatnu Loptu ove sezonu - to je velika nepravda . Klopp je gurnuo mladog Konate u vatru u derbiju a on je zvijer na terenu. Keita konačno proradio, nadam se da ozljeda nije teška. Nema mi većeg gušta nego kad navijači u 60. minuti napuštaju Old Toilet. 😂
14 godina
offline
FC Liverpool

Keita je ultra talenat samo je previše pasivan, a mislim da mu fali i samopouzdanja...nadam se da će napokon pronaći konsistentnost.

10 godina
offline
FC Liverpool

Mislim da su trenutno samo Chelsi i Bavarci nekakav izazov za Liverpool. Bayern zato jer imaju fakat uigranu momčad i gaze, ali s obzirom na lošiju kvalitetu lige od Engleske, nekako jedino vidim Chelsea u u finalu. PSG je žešči k od ovce, ni Leipzig nisu mogli iz igre dobit. Atmosfera u Liverpoolu je kao 2019. moglo bi se ponovit bez puno muke.

مرګ ژوبله
9 godina
protjeran
offline
Re: FC Liverpool
AFARON kaže...

Keita je ultra talenat samo je previše pasivan, a mislim da mu fali i samopouzdanja...nadam se da će napokon pronaći konsistentnost.

 U pravu si. A ja mislio da sam valjda jedini koji još vjeruje u njega, da nije od stakla i da ga ne treba prodati.

On ustvari od ozljeda nije ni dobio pravu priliku, da je povezao 5-6 utakmica da se pokaže.

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.10.2021 21:21 (gumifufna).
13 godina
offline
FC Liverpool

U mojem omiljenom bircu radi dečec koji navija za MU, i sa kojim se međusobno šprdam na kikseve suprotne strane. 

Na početku sezone, lima je kazivao kako MU dere sve po redu, kako će osvojiti ovo, kako će osvojiti ono, ali u zadnje vrijeme malo se je skubicirao, na Ntu potenciju. 

U najavi ovog susreta, dogovor je bio da dođem pogledati utakmicu u birc, obzirom radi u smjeni, i još ga ja šprdam kako ih Atalanta pere, makar su se dva puta izvlačili preko Ronalda u drugim poluvremenima, pred sam kraj utakmice. 

Danas kada sam stigao doći pogledat utakmicu, očekivao sam neku tešku pobjedu recimo sa 2 : 3 za Redse, ali niti u primislima u malom mozgu nisam očekivao ovoliku NEMOĆ! 

Kada bi išli pokušati pobrojati činjenice vezane za utakmicu, nisam siguran od koje započeti, možda da je Salah zabio u 10 utakmica za redom, da je FC Liverpool pobijedio u čini mi se 9 utakmica u gostima, ili makar neporažen, da je u neznam koliko utakmica u gostima dao tri gola i više, ... 

 

Ne kažem da će ova sezona u Premiership ligi ili Liga Prvaka biti šetnja po rosnoj cvjetnoj livadi, ali da obiluje radosnim trenutcima, puno mi je srce i veliko kao Velebit, ako ne i veće. 

ATJ Lučko
10 godina
offline
FC Liverpool

Klopp i navijači, sinoć 

 

مرګ ژوبله
13 godina
offline
Re: FC Liverpool
Super64 kaže...

Izmasakrirao Liverpool crvene vragove u prvom poluvremenu, majke ti 0:4. Dakle ovakvo ubijanje Manchestera već jako dugo nije viđeno.

Koliko sam mogao čuti i/ili vidjeti, NITKO NIKADA nije MU u prvom poluvremenu na Old Traffordu nakantao sa četri gola u domaću mrežu a da oni valjda nisu i sami postignuli gola. 
Ono ”kočenje” u ritmu igre nakon 50' je bila prava tragedija, da ne spominjem crvendaća Pogbi. 

ATJ Lučko
10 godina
offline
FC Liverpool

Oho, napokon se netko na HRT-u osvjestio tko ima najboljeg napadača i najbolji nogomet igra. U srijedu vs Atletico, nadam se da će biti show. I da čujem Samovojsku kako hvali Salaha i herr Kloppa.

مرګ ژوبله
10 godina
offline
FC Liverpool

Igračina samo takva. Nikad se ne žali na ništa, a u medijima ga gotovo pa nikad nitko ni ne spominje, pa ni u ovoj temi - Hendersonove asistencije  https://www.reddit.com/r/LiverpoolFC/comments/qinve8/jordan_henderson_passing_ability/

مرګ ژوبله
9 godina
protjeran
offline
FC Liverpool

Stieve G. novi trener Aston Ville.

Još malo i naslijedit će Kloppa. Legenda nakon legende. YNWA!

9 godina
protjeran
offline
Re: FC Liverpool
Deklasirao Liverpool 4:0 Arsenala. Kakva dominacija, Arsenal skoro pa nije imao ni pravu šansu. Najbolji su mi Alcantara i bekovi danas. Tsimikas je dostojno zamijenio Robertsona, a Arnold je već ovako mlad svjetska klasa, vjerojatno najbolji desni bočni. Salah je također imao odličnih poteza, iako ga dobro markiraju po 2-3 igrača. Inače bit će ovo prvenstvo neizvjesna utrka do kraja sa City- jem i Chelsea-jem. 👍
10 godina
offline
FC Liverpool

Baš me zanima kad će se nepravda ispraviti. Ove godine najbolji napadač u Premieršipu, ono, bez premca. Tko dobije zlatnu loptu? Lik iz lige u kojoj vrijede dva kluba, ako i dva. 

 

https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/premiership/nemilosrdni-egipatski-princ-nezaustavljivo-skida-rekorde-ovo-nije-napravio-nitko-u-povijesti-redsa-15134771

مرګ ژوبله
4 godine
offline
FC Liverpool

Rijetko dobar igrač, parirati jednom Lewandowskom na način da to čini s krila je briljantno...

9 godina
protjeran
offline
Re: FC Liverpool
Inter je razbijen u gostima 2:0. Konačnu su svi fit i imamo jaku klupu. Kupovina Diaza je pravi potez, jer dečko puno obećava. Najbolji su mi bili Fabinho i Van Dijk kojeg niko ni ne pomišlja driblati.
Lijepa igra protiv čvrstih Talijana i namećemo se kao jedni od glavnih favorita za osvajanje Lige prvaka.
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.2.2022 7:14 (gumifufna).
13 godina
offline
Re: FC Liverpool
gumifufna kaže...
Inter je razbijen u gostima 2:0. Konačnu su svi fit i imamo jaku klupu. Kupovina Diaza je pravi potez, jer dečko puno obećava. Najbolji su mi bili Fabinho i Van Dijk kojeg niko ni ne pomišlja driblati.
Lijepa igra protiv čvrstih Talijana i namećemo se kao jedni od glavnih favorita za osvajanje Lige prvaka.

Uopće nemam pojma, tko je u kojem ”potu”, ali baš me pere, mogu li se ovakvim razvojem događaja sastati u finalu FC Liverpool i Man. City ?! 

ATJ Lučko
9 godina
protjeran
offline
Re: FC Liverpool
koliko sam upućen poslije Intera opet ide ždrijeb, tako da se mogu odmah susresti a i mogu tek u finalu. Koje bi to finale bilo, kad se još dignemo u formi.💪
9 godina
protjeran
offline
FC Liverpool

Liverpool  - Norwich 3 : 1

M. City  - Tottenham 2 : 3

 

Ladies and Gentlemen
We have a title race!!!

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.2.2022 12:56 (gumifufna).
9 godina
protjeran
offline
FC Liverpool

Liverpool - Leeds: 6-0

 

Fenomenalna predstava protiv solidnog Leedsa. Nisu oni toliko loši , koliko se Liverpool digao u formi i igra stvarno šampionski.

Sada smo na 3 boda zaostatka od M. City-ja. Pritisak je na njima, jer nemaju pravo na kiks i pušemo im za vratom. 

Rekao bih da nam je je i klupa jača, jer tko god uđe odigra u najmanju ruku solidno.

Sinoć je dobio mladi Curtis Jones priliku i odigrao je super. Ne bih nikog izdvajao kao igrača utakmice jer su svi odreda bili odlični:

Salah 2 gola i obara rekorde, Mane također 2 gola, Van Dijk okrunio odličnu igru golom iz kornera i Matip u maniru rasnog napadača nakon duplog pasa zabio golčinu.

Tiago se digao u formi i diktira tempo igre, Fabino je trenutno najbolji zadnji vezni, a nova kupovina Diaz je konstantna opasnost po gol protivnika.

Bekovi su standardno fantastični.

Ova generacija Liverpoola će biti upamćena kao i genijalna Barcina sa Xavi-jem, Iniestom i Messijem.

Mislim da smo favoriti na sva 4 fronta: Liga, kupovi i Liga Prvaka.

 

Jedva čekam nedjelju i finale kupa protiv Chelsea.

 

Slavlja Jurgena Kloppa:

https://twitter.com/N44RKO/status/1496600870443753474

 

 

 

 

 

12 godina
offline
FC Liverpool

Nismo favoriti za LP, ali smo u top3 momcadi uz City i Bayern, a PL je jedan maraton jos do kraja. 

Istotako, već sutra imamo priliku za prvi trofej u ovoj sezoni koji bi nam jos dodatno napunio samopouzdanje. 

 

 

Real Estate Investing - Istra / Apple FRIENDLY
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.2.2022 17:36 (Bash).
13 godina
offline
FC Liverpool

Koliko mogu pročitati, u Chelseau je malo frka, zbog Abramoviča! 
Nekako očekujem rapsodiju u crvenom, za uvod u napad na prvo mjesto Premiershipa! 

ATJ Lučko
9 godina
protjeran
offline
Re: FC Liverpool
Bash kaže...

Nismo favoriti za LP, ali smo u top3 momcadi uz City i Bayern, a PL je jedan maraton jos do kraja.  

 

 

 Složio bih se da smo u top 3 ekipe, ali smo ipak u najboljoj formi.

PL jest maraton , ali evo sad sam gledao City protiv Evertona , pa njih suci doslovno guraju prema tituli. Ako ovo nije bila čista ruka sa namjerom i čist penal za izjednačenje u doslovno zadnjim minutama, onda ne znam šta je penal u ovoliko pogledanih utakmica u životu. Fuj za suce i VAR!

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.2.2022 22:17 (gumifufna).
10 godina
offline
FC Liverpool

Koja tekma. 

 

مرګ ژوبله
9 godina
protjeran
offline
FC Liverpool

Wow. Kakva utakmica, nije mi jasno kako je ovo završilo 120 minuta bez golova. Tempo i akcije kao da sam gledao finale Lige prvaka.

Chelsea je odigrao odlično, ali se mora priznati da ih je golman spašavao sa par odbranjenih zicera.

Nećemo sad previše analizirati igrače i greške kojih je bilo. Glavno je da je osvojen trofej - radi samopouzdanja u PL i Ligi prvaka.

Najbolji su mi bili Van Dijk i T. Arnold, te mladi golman Kelleher - konačno imamo pravu konkurenciju među golmanima.

 

1 trofej osvojen, 3 su još u igri( to nije uspjelo dosad nijednom PL klubu).

 

Mogu oni imati i tajkune i šeike i ogromni budžet, ali nemaju ovakve navijače i povijest. I ovakvog trenera kao što je Klopp!

 

YNWA!

 

10 godina
offline
FC Liverpool

Jel netko gledao Brighton danas? Zašto golman Brightona nije dobio crveni za onaj start kod prvog gola? Crveni ko kuća. Bez rasprave.

مرګ ژوبله
9 godina
protjeran
offline
Re: FC Liverpool
Super64 kaže...

Jel netko gledao Brighton danas? Zašto golman Brightona nije dobio crveni za onaj start kod prvog gola? Crveni ko kuća. Bez rasprave.

 Da, start je bio za čisti crveni karton - pravi kung-fu potez. Izgleda da nas suci baš ne vole, ali ipak je bila rutinska pobjeda. Sad čekat da City kiksa, a slijedi nam Arsenal koji je u odličnoj formi.

10 godina
offline
Re: FC Liverpool
gumifufna kaže...
Super64 kaže...

Jel netko gledao Brighton danas? Zašto golman Brightona nije dobio crveni za onaj start kod prvog gola? Crveni ko kuća. Bez rasprave.

 Da, start je bio za čisti crveni karton - pravi kung-fu potez. Izgleda da nas suci baš ne vole, ali ipak je bila rutinska pobjeda. Sad čekat da City kiksa, a slijedi nam Arsenal koji je u odličnoj formi.

 Ma ne bi išao tako daleko da nas suci ne vole. Mislim da je baš ovaj sudac donio jako pogrešnu odluku. Dobili smo to se pika. Da Diaz kojim slučajem nije zabio, e tek bi onda bilo zanimljivo. Morao, morao bi sudit penal, a onda i crveni. 

 

Ali onaj Ronaldo, može ga se mrzit, no koju je sinoć tekmu odigrao. Šteta svih onih godina u laligi. Mislim nije njemu, ali 70% utakmica igrat protiv prosječnih klubova.

مرګ ژوبله
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.3.2022 12:16 (Super64).
9 godina
protjeran
offline
Re: FC Liverpool
Super64 kaže...

 Ma ne bi išao tako daleko da nas suci ne vole. Mislim da je baš ovaj sudac donio jako pogrešnu odluku. Dobili smo to se pika. Da Diaz kojim slučajem nije zabio, e tek bi onda bilo zanimljivo. Morao, morao bi sudit penal, a onda i crveni. 

 

Ali onaj Ronaldo, može ga se mrzit, no koju je sinoć tekmu odigrao. Šteta svih onih godina u laligi. Mislim nije njemu, ali 70% utakmica igrat protiv prosječnih klubova.

 Pa bilo je par grešaka sudaca koje su nas koštale bodova ove sezone, ali i ja mislim da je to slučajno.

 

Ronaldo je uz Messija obilježio zadnjih desetak godina nogometa (iako je meni osobno Messi veći talenat), ali imam i veliki respect za Ronalda.

Iako je već u godinama i drugi moraju dosta trčati za njega u obrani, i dalje je jedan od TOP igrača.

Slažem se da bi veću karijeru ostvario da je u ostao u Premijer Ligi, i igrao bi više kvalitetnijih utakmica i derbija.

9 godina
protjeran
offline
FC Liverpool

City je sinoć igrao neriješeno i kiksao protiv C. Palace ... Sad je ključno da dobijemo Arsenal i dođemo na samo bod zaostatka. Pep "Ćelavi inovator" Guardiola je zakomplicirao i prosuo 11 bodova prednosti i doveo do neizvjesne utrke do zadnjeg kola. Moram priznati da je De Bruyne klasa, ali tanka klupa je bila očita jer praktički igraju stallno sa istom postavom i na kraju dišu na škrge. Nije u 90 minuta napravio nijednu zamjenu, jer jedini koji bi mogao napraviti neku prevagu je Raheem "Driblam-I-Nikom-Ne-Dodajem" Sterling.

 

Sada očekujem fantastičnu tekmu protiv Topnika sa puno šansi i golova, jer i Arsenal se bori za TOP 4 i plasman u Ligu Prvaka.

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice