FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.322.460
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Nadam se da večeras budu raspoloženi za golove. Jer protiv ove ekipe nema opravdanja pobjeda od 1-0.

 4:0 

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.4.2023 23:59 (x18x05x).
10 godina
offline
FC Barcelona

pošteno ih namazali, nadam se da ce nastavit isprobavat malog garciu na poziciji pivota, ima potencijala tu čini mi se

2 godine
offline
FC Barcelona

Jucer od pocetka utakmice sudac nije dao Barceloni da igra, mislim da je to radio namjerno s obzirom na rat Laporte s Tebasom i ostalim lopovima, ovo su neke od situacija koje bih izdvojio:

- Barceloni je sudjen doslovno svaki kontakt, u 20. min utakmice Barcelona je "napravila" 7 prekrsaja, Real 0.
- Vinicius je trebao dobiti crveni zbog udaranja Gavija, a poslije i zbog onog cirkusa prilikom izlaska iz igre. Gledao sam dosta utakmica Reala ove sezone i lik doslovno u svakoj radi cirkus. Najodvratniji igrac uz Bruna Fernandesa na svijetu
- Ona ruka Alabe je jako diskutabilna
- Roberto za blago povlacenje Modrica dobiva zuti, Eder Militao udari koljenom Lewandowskom u kicmu i ne dobije nista
- Vinicius gura Raphinhu s ledja i sudac ne svira faul, Balde napravi potpuno isto, faul je sviran

- Sudac je jedva cekao svirati penal za Real, ono je bio minimalni kontakt (ako ga je uopce i bilo). U usporenoj snimci se vidi da Vinicius osjeti minimalni kontakt (ako ga je uopce bilo) i nakon 300ms se sjeti da treba pasti na zemlju.

- I na kraju samo 3min sudacke nadoknade nakon sto su ekipe napravile 6 zamjena, 2 puta je bila zaustavljena igra zbog upaljaca, bezbroj faula Barcelone koji to nisu, penal, 3 gola, Viniciusovo divljanje itd.

 

Sto se tice Barcelonine igre, mislim da su dobro odigrali s obzirom na dostupne igrace i nisu imali srece. Ne znam zasto je izvadio Kessieja koji je dominirao, a ostavio Busquetsa koji je krivac za 2. gol i koji je imao milijun netocnih dodavanja.

 

Jucer smo mogli jos jednom vidjeti da Ferran i Raphinha nisu igraci za Barcelonu i treba ih prodati sto prije, a Fati mora na posudbu.

 

I jos nesto jako bitno, Barcelona vec godinama nema kapetana, a on je jako bitan u utakmicama poput ove. Busquets se nakon i prije utakmice grli i ljubi s igracima Reala, a to je sramotno, nek se grle i ljube u svoje slobodno vrijeme. Kapetani po meni trebaju biti Araujo, ter Stegen, de Jong, Lewandowski i Pedri.

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.4.2023 8:14 (Plameni Jazavac).
14 godina
offline
FC Barcelona

Najgore se vadit na sudije. Ljudi nas doma rasuli na proste faktore. 

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
10 godina
offline
FC Barcelona

Ma posteno nas namazali, raspali su se psihicki i to je to.

 

Nije da sam ocekivao nesto posebno kad ti u svakom segmentu momcadi fali bitam prvotimac ili dva (chris, de jong, pedri i dembele)

14 godina
offline
FC Barcelona

Pa ovaj rezultat je veća sramota nego poraz od Reala.

Ovakim ekipama treba trpati 3 plus golova oni igraju 0-0.

Xavi mora promijeniti način igre i taktiku. 

Girona dođe na Camp Nou i ima isti posjed kao Barca i skoro više dodira sa loptom. Pravi udarac u okvir gola ne postoji. WTF??

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
10 godina
offline
Re: FC Barcelona

za napomenut, gironi je ovo DRUGI clean sheet u sezoni

2 godine
offline
FC Barcelona

Jucerasnja utakmica nije iznenadjenje. Barcelona se u svakoj pati zabiti gol. U vezi nema playmakera, a krila i desni bek ne postoje. Zao mi je Koundea jer mora trunuti na poziciji koju nije igrao u Sevilli. 

Osoba koja je skautirala Raphinhu i Ferrana mora dobiti otkaz. Raphinha je jedino brazilsko krilo u povijesti koje je sporo i nema dribling, a brzina i dribling su po meni 2 najbitnije karakteristike koje krilo MORA imati.

Barcelona je trebala izgubiti s obzirom da je njihov panj fulao cisti zicer.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.4.2023 10:18 (Plameni Jazavac).
2 godine
offline
FC Barcelona

Xavi je neznalica, sretnik i cirkusant. Prije mu je za losu igru bio izgovor umor, sada igraju samo 1 utakmicu tjedno i opet ne mogu stvoriti sansu protiv zadnje ekipe u prvenstvu. Ova ekipa Barcelone nece proci grupu lige prvaka. Da igraju protiv Dinama, ne vjerujem da bi uspjeli pobijedit.

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.4.2023 17:05 (Plameni Jazavac).
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Xaviju dat još jednu sezonu i to isključivo na temelju njegovog igranja za Barcu, ako ne uspije barem do finala LP doć, otkazat ugovor i pokušat dovest nekog provjerenog menadžera. Ovo je postala patnja za gledat, posljednji put da smo uživali u LP bilo je 2019. godine, a posljednji put da smo ju osvojili bilo je 2015., sada je 2023.
Predug post bez trofeja LP.
6 godina
offline
Re: FC Barcelona

Daj budi realan. U zadnjih nekoliko godina, jedina "jaka" momcad koju je Barca dobila je gerijatrija iz Reala. Man UTD je ove godine bio savrsen pokazatelj. United je klub s problemima, manjim nego Barca, ali su jaki. Barcelona jednostavno trenutno nema roster igraca s kojima moze osvojit LP, pa cak ni EL jer niti ne igraju fanaticno. Treba imat strpljenja. Nemoj bit ko prosjecni hajdukovac. Usput, ove godine ste osvojili LA ligu. To nije dosta?? 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.4.2023 20:05 (cvaja997).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
cvaja997 kaže...

Daj budi realan. U zadnjih nekoliko godina, jedina "jaka" momcad koju je Barca dobila je gerijatrija iz Reala. Man UTD je ove godine bio savrsen pokazatelj. United je klub s problemima, manjim nego Barca, ali su jaki. Barcelona jednostavno trenutno nema roster igraca s kojima moze osvojit LP, pa cak ni EL jer niti ne igraju fanaticno. Treba imat strpljenja. Nemoj bit ko prosjecni hajdukovac. Usput, ove godine ste osvojili LA ligu. To nije dosta?? 

 Ako ovako nastave i to je upitno.

Xbox: RENZOR GT 01. PSN: RENZOR_GT_01
2 godine
offline
FC Barcelona

Nadam se da ce uprava Xaviju dati ugovor na 10 godina. Danas nismo imali srece. Trava je bila predugacka 1mm i navijaci su bacali papire u teren. Ferran i Raphinha su dobro napadali prostor i zadrzavali posjed, ali nismo imali srece. Ocekujem da Laporta da 200mil za transfere Danija Pareja, Ikera Muniaina i Oiera Oyarzabala. Sva trojica su spanjolci, mogu zadrzati posjed, napadati prostor, 99% njihovih pasova idu golmanu, ne znaju ni zabiti ni asistirati ni driblati, a sve to ih cini idealnim kandidatima za nasu Xavinetu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.4.2023 23:47 (Plameni Jazavac).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Plameni Jazavac kaže...

Nadam se da ce uprava Xaviju dati ugovor na 10 godina. Danas nismo imali srece. Trava je bila predugacka 1mm i navijaci su bacali papire u teren. Ferran i Raphinha su dobro napadali prostor i zadrzavali posjed, ali nismo imali srece. Ocekujem da Laporta da 200mil za transfere Danija Pareja, Ikera Muniaina i Oiera Oyarzabala. Sva trojica su spanjolci, mogu zadrzati posjed, napadati prostor, 99% njihovih pasova idu golmanu, ne znaju ni zabiti ni asistirati ni driblati, a sve to ih cini idealnim kandidatima za nasu Xavinetu.

 Ja se nadam da bude dobio otkaz što prije ako se nastavi sa ovim ne nogometom. Ovo je bolno za gledati.

Xbox: RENZOR GT 01. PSN: RENZOR_GT_01
2 godine
offline
FC Barcelona

Ako nekoga zanima kako sampion katara i njegov brat takodjer pripremaju ekipu za jucerasnju utakmicu, pogledajte ovdje na 1:10 https://twitter.com/FCBarcelona/status/1651028669496786947?s=20.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Kontam da ćemo opet ispast iz lige šampiona još u grupnoj fazi, totalni antinogomet s xavijem kao trenerom, nema nikakve igre, kreacije, lepršavosti, ambicije, volje, želje za trpanjem protivnika. Najčešći rezultat mu je 1:0, a to će i danas bit. Odvratan mi je… a da ne kažem koliko je igrača barcelona uništila od odlaska enrikea sve na ovamo, lewangolski u njemackoj i u ligi prvaka bio strah i trepet, sad jedva 30 golova u 40 utakmica 🤣🤣
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.5.2023 20:30 (playjob).
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Kad Ansumane Vatarinjo ode iz Barsike, momentalno zapalit njegov dres na centralnom trgu u Barsi.
14 godina
online
Re: FC Barcelona
playjob kaže...
Kontam da ćemo opet ispast iz lige šampiona još u grupnoj fazi, totalni antinogomet s xavijem kao trenerom, nema nikakve igre, kreacije, lepršavosti, ambicije, volje, želje za trpanjem protivnika. Najčešći rezultat mu je 1:0, a to će i danas bit. Odvratan mi je… a da ne kažem koliko je igrača barcelona uništila od odlaska enrikea sve na ovamo, lewangolski u njemackoj i u ligi prvaka bio strah i trepet, sad jedva 30 golova u 40 utakmica 🤣🤣

 A teško mu je bilo trpati u Bundesligi u Bayernu. Tamo onaj Chupo Moting izgleda ko Isus.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
FC Barcelona

Jesu to još uvijek prisutne frustracije od bayernovog trpanja barceloni? 

 

Da malo probudim temu, vidim da spavate zimski san.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Tascam kaže...

Jesu to još uvijek prisutne frustracije od bayernovog trpanja barceloni? 

 

Da malo probudim temu, vidim da spavate zimski san.

 

Xbox: RENZOR GT 01. PSN: RENZOR_GT_01
14 godina
online
Re: FC Barcelona
Tascam kaže...

Jesu to još uvijek prisutne frustracije od bayernovog trpanja barceloni? 

 

Da malo probudim temu, vidim da spavate zimski san.

 I što je to trpanje na kraju značilo za Bayern? City vas razbio ko beba zvečku. Eto i ligu na jedvite jade gurate, možda i izgubite od Dortmunda, a za tako nešto se stvarno treba potruditi da od takvog luzerskog kluba popušiš ligu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
FC Barcelona

Mene nitko  nije razbio .Navijam za Dinamo 

14 godina
online
Re: FC Barcelona
Tascam kaže...

Navijam za Dinamo 

 Vidi se

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
FC Barcelona

Da, možda bih trebao navijati za klub iz druge države sa kojom nemamo nikakve veze.. I to još MI 

13 godina
online
Re: FC Barcelona

a što tebe briga za koga on navija? Može navijat ako hoće i za crnog vraga bmk 

14 godina
online
Re: FC Barcelona
Tascam kaže...

Da, možda bih trebao navijati za klub iz druge države sa kojom nemamo nikakve veze.. I to još MI 

 A zašto ti hejtaš klub iz druge države sa kojom nemamo nikakve veze, a usput bacaš drkicu na temi o Realu? Proziran si klaune.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
FC Barcelona

Pročitaj pažljivo što sam napisao,pa mi objasni o kakvom hejtanju se radi?

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Bia na utakmici sad sa Osasunom, sidija 20m od terena. Koliko je uživo drugačije gledat nego na TV-u, vidiš sve sitnice koje kamera ne uhvati, često gledam postavljanje i kretnje igrača na terenu i kako reagiraju ovisno o reznim situacijama u igri (rezultat, minuta utakmice, kontra-polukontre,…) to me baš zanima a to ne moš vidirlt na TV nikako.
Ali koliko su ovi mladi: Balde, Ansu, Pedri da ne govorimo, lagani na nogama to je čudo, brzina, reakcija, a sve tako lagano izgleda.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
nani kaže...
Bia na utakmici sad sa Osasunom, sidija 20m od terena. Koliko je uživo drugačije gledat nego na TV-u, vidiš sve sitnice koje kamera ne uhvati, često gledam postavljanje i kretnje igrača na terenu i kako reagiraju ovisno o reznim situacijama u igri (rezultat, minuta utakmice, kontra-polukontre,…) to me baš zanima a to ne moš vidirlt na TV nikako.
Ali koliko su ovi mladi: Balde, Ansu, Pedri da ne govorimo, lagani na nogama to je čudo, brzina, reakcija, a sve tako lagano izgleda.

 Sad će te netko tražiti da dokažeš da si bio na utakmici :D

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Evo
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice