FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.322.868
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
FC Barcelona

Na bug forumu si, trebao bi znati neke osnovne stvari poput da se downloadana slika može provjeriti odakle dolazi kao izvorna, sada ćeš to naučiti.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...
antimadridista kaže...
Ništa što ti pišeš nema nikakvog smisla. Jednostavno si retardiran i nema ti pomoći.

 Kada dođem doma napravim video počevši snimanje iz ove teme da ti dokažem i pokažem kako se provjeri odakle su izvorne slike i s kojeg portala si ih skinuo. Da znaš za ubuduće, ne volim kad netko laže, samo to. Pa da vidimo tko je retardiran, pokrij se ušima. Čekaj me ovdje, šaljem video uskoro, na poslu sam trenutno. Pusa

 Hahahaha ajde molim te napravi to. Čekam te

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...

Na bug forumu si, trebao bi znati neke osnovne stvari poput da se downloadana slika može provjeriti odakle dolazi kao izvorna, sada ćeš to naučiti.

 I dalje nam nisi objasnio zašto si napao lika da je odgovorio odmah nakon utakmice, a zadnja poruka u temi od antimadridiste je stara 5 dana? 

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
BeLLicus kaže...
matrix777 kaže...

Na bug forumu si, trebao bi znati neke osnovne stvari poput da se downloadana slika može provjeriti odakle dolazi kao izvorna, sada ćeš to naučiti.

 I dalje nam nisi objasnio zašto si napao lika da je odgovorio odmah nakon utakmice, a zadnja poruka u temi od antimadridiste je stara 5 dana? 

 Kakve veze ima koju poruku sam citirao, citirao sam njegovu zadnju poruku ovdje, nisam citirao poruku gdje je pokazao da je tobože kupio karte za el clasico, to je poanta. No bitno je ono što sam rekao u poruci. Čekaj video, budeš se iznenadio.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...

Na bug forumu si, trebao bi znati neke osnovne stvari poput da se downloadana slika može provjeriti odakle dolazi kao izvorna, sada ćeš to naučiti.

 Ne mogu vjerovati da ovo radim jer mi je retardirana sama ideja da a bilo kome moram nešto dokazivati. Kao da sam rekao da sam letio na Mars a ne išao na utakmicu. Ali evo ti karte za utakmicu od mene i frenda, sa našim imenima na njoj. Čekam te da kažeš kako je ovo fejk 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.3.2023 12:04 (antimadridista).
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...
BeLLicus kaže...
matrix777 kaže...

Na bug forumu si, trebao bi znati neke osnovne stvari poput da se downloadana slika može provjeriti odakle dolazi kao izvorna, sada ćeš to naučiti.

 I dalje nam nisi objasnio zašto si napao lika da je odgovorio odmah nakon utakmice, a zadnja poruka u temi od antimadridiste je stara 5 dana? 

 Kakve veze ima koju poruku sam citirao, citirao sam njegovu zadnju poruku ovdje, nisam citirao poruku gdje je pokazao da je tobože kupio karte za el clasico, to je poanta. No bitno je ono što sam rekao u poruci. Čekaj video, budeš se iznenadio.

 Ima veze jer si ga napao da je brzo napustio stadion i uspio kolegi odgovoriti što aludira na to da je on jučer poslije utakmice došao na bug forum i odgovorio na poruku ovdje u temi što nije istina. To si ti napisao. Malo si se pogubio priznaj nisi gledao datum njegove zadnje poruke pa si zabrijao da je poruka napisana sinoć poslije utakmice a ne 12.3.2023... 

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
BeLLicus kaže...
matrix777 kaže...
BeLLicus kaže...
matrix777 kaže...

Na bug forumu si, trebao bi znati neke osnovne stvari poput da se downloadana slika može provjeriti odakle dolazi kao izvorna, sada ćeš to naučiti.

 I dalje nam nisi objasnio zašto si napao lika da je odgovorio odmah nakon utakmice, a zadnja poruka u temi od antimadridiste je stara 5 dana? 

 Kakve veze ima koju poruku sam citirao, citirao sam njegovu zadnju poruku ovdje, nisam citirao poruku gdje je pokazao da je tobože kupio karte za el clasico, to je poanta. No bitno je ono što sam rekao u poruci. Čekaj video, budeš se iznenadio.

 Ima veze jer si ga napao da je brzo napustio stadion i uspio kolegi odgovoriti što aludira na to da je on jučer poslije utakmice došao na bug forum i odgovorio na poruku ovdje u temi što nije istina. To si ti napisao. Malo si se pogubio priznaj nisi gledao datum njegove zadnje poruke pa si zabrijao da je poruka napisana sinoć poslije utakmice a ne 12.3.2023... 

 Da, mislio sam da aludira da sam citirao njegovu poruku gdje je pokazao da je kupio karte, što nisam. To je sve. 

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
matrix777 kaže...

Na bug forumu si, trebao bi znati neke osnovne stvari poput da se downloadana slika može provjeriti odakle dolazi kao izvorna, sada ćeš to naučiti.

 Ne mogu vjerovati da ovo radim jer mi je retardirana sama ideja da a bilo kome moram nešto dokazivati. Kao da sam rekao da sam letio na Mars a ne išao na utakmicu. Ali evo ti karte za utakmicu od mene i frenda, sa našim imenima na njoj. Čekam te da kažeš kako je ovo fejk 

 Da, fejk, to nije tvoje ime.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
matrix777 kaže...

Na bug forumu si, trebao bi znati neke osnovne stvari poput da se downloadana slika može provjeriti odakle dolazi kao izvorna, sada ćeš to naučiti.

 Ne mogu vjerovati da ovo radim jer mi je retardirana sama ideja da a bilo kome moram nešto dokazivati. Kao da sam rekao da sam letio na Mars a ne išao na utakmicu. Ali evo ti karte za utakmicu od mene i frenda, sa našim imenima na njoj. Čekam te da kažeš kako je ovo fejk 

 Datum potvrde o kupnji na email-u je 17.3. Dva dana prije utakmice. A poslao si poruku ovdje 7.3. kako si kupio karte 🤭

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...
antimadridista kaže...
matrix777 kaže...

Na bug forumu si, trebao bi znati neke osnovne stvari poput da se downloadana slika može provjeriti odakle dolazi kao izvorna, sada ćeš to naučiti.

 Ne mogu vjerovati da ovo radim jer mi je retardirana sama ideja da a bilo kome moram nešto dokazivati. Kao da sam rekao da sam letio na Mars a ne išao na utakmicu. Ali evo ti karte za utakmicu od mene i frenda, sa našim imenima na njoj. Čekam te da kažeš kako je ovo fejk 

 Datum potvrde o kupnji na email-u je 17.3. Dva dana prije utakmice. A poslao si poruku ovdje 7.3. kako si kupio karte 🤭

 Da si ikad bio na utakmici Barcelone znao bi da potvrda kupnje je samo to, potvrda kupnje. A same ulaznice dobiješ 48h-24h prije utakmice. Pogotovo kad je riječ o većim utakmicama. Šta je sljedeće, jel moram osobnu slikat da vidiš da je moje ime 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
matrix777 kaže...
antimadridista kaže...
matrix777 kaže...

Na bug forumu si, trebao bi znati neke osnovne stvari poput da se downloadana slika može provjeriti odakle dolazi kao izvorna, sada ćeš to naučiti.

 Ne mogu vjerovati da ovo radim jer mi je retardirana sama ideja da a bilo kome moram nešto dokazivati. Kao da sam rekao da sam letio na Mars a ne išao na utakmicu. Ali evo ti karte za utakmicu od mene i frenda, sa našim imenima na njoj. Čekam te da kažeš kako je ovo fejk 

 Datum potvrde o kupnji na email-u je 17.3. Dva dana prije utakmice. A poslao si poruku ovdje 7.3. kako si kupio karte 🤭

 Da si ikad bio na utakmici Barcelone znao bi da potvrda kupnje je samo to, potvrda kupnje. A same ulaznice dobiješ 48h-24h prije utakmice. Pogotovo kad je riječ o većim utakmicama. Šta je sljedeće, jel moram osobnu slikat da vidiš da je moje ime 

 Bilo bi poželjno 😁

13 godina
online
FC Barcelona

trola te lik, šta si se upeco...

14 godina
offline
FC Barcelona

To nije trolanje, lik je čisto glup. Zapetljao se i sada pokušava biti smiješan. Uh, prestani dok još imaš obraza, ili ti je obraz kao guzica?!

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.3.2023 12:48 (x18x05x).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Shaka111 kaže...

trola te lik, šta si se upeco...

 Ne trola nego je svjestan da je ispao glup što me napao bez da je shvatio da je poruka napisana 12.3 a on je mislio da sam ja došao tu na forum napisati nešto odmah nakon utakmice. I sad mu je neugodno jer je ispao glup.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
online
Re: FC Barcelona

ili je to, uglavnom ko ga jebe

14 godina
offline
FC Barcelona

Najbitnije je da je Barca pobijedila i da ovi klauni iz Madrida traže razloge zašto su izgubili. Ali neće priznati da je Barca bolja ekipa.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.3.2023 17:36 (x18x05x).
9 godina
offline
FC Barcelona

Sutra odluka za Barcu, navodi se oduzimanjem 15 bodova kao najizgledniji scenarij. Znači na -3 ćemo biti. 

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...

Sutra odluka za Barcu, navodi se oduzimanjem 15 bodova kao najizgledniji scenarij. Znači na -3 ćemo biti. 

Jao, nigdje nikakav info o tome samo ti imaš insiderske informacije. 

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
2 godine
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Ništa što ti pišeš nema nikakvog smisla. Jednostavno si retardiran i nema ti pomoći.

 

x18x05x kaže...

To nije trolanje, lik je čisto glup. Zapetljao se i sada pokušava biti smiješan. Uh, prestani dok još imaš obraza, ili ti je obraz kao guzica?!

 

antimadridista kaže...
 Ne trola nego je svjestan da je ispao glupšto me napao bez da je shvatio da je poruka napisana 12.3 a on je mislio da sam ja došao tu na forum napisati nešto odmah nakon utakmice. I sad mu je neugodno jer je ispao glup.

 

Shaka111 kaže...

ili je to, uglavnom ko ga jebe

Djeco, nemojte vrijeđati čovjeka koji vas ne vrijeđa.

Ako trola, prijavite ga.

 

Inače će biti kartona.

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano na miševima.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...

Sutra odluka za Barcu, navodi se oduzimanjem 15 bodova kao najizgledniji scenarij. Znači na -3 ćemo biti. 

 

CONFIRMED: The treasury have found NO evidence against FC Barcelona indicating that the refereeing decisions were NOT influenced by the club in the Negreira case. In fact, documents have been found which support Barça's stance.
@EFEnoticias
sad osobnu slikaj
Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Zaporožac kaže...
antimadridista kaže...
Ništa što ti pišeš nema nikakvog smisla. Jednostavno si retardiran i nema ti pomoći.

 

x18x05x kaže...

To nije trolanje, lik je čisto glup. Zapetljao se i sada pokušava biti smiješan. Uh, prestani dok još imaš obraza, ili ti je obraz kao guzica?!

 

antimadridista kaže...
 Ne trola nego je svjestan da je ispao glupšto me napao bez da je shvatio da je poruka napisana 12.3 a on je mislio da sam ja došao tu na forum napisati nešto odmah nakon utakmice. I sad mu je neugodno jer je ispao glup.

 

Shaka111 kaže...

ili je to, uglavnom ko ga jebe

Djeco, nemojte vrijeđati čovjeka koji vas ne vrijeđa.

Ako trola, prijavite ga.

 

Inače će biti kartona.

 A ti si?!

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
6 godina
offline
FC Barcelona

Jedan od nas koji Laportamo. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
14 godina
offline
FC Barcelona

"Nepostojeće zaleđe" o kojem madridski mediji i navijači plaču već 5 dana 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
6 godina
offline
FC Barcelona

Nitko normalan ne place. Usput, ovo me podsjetilo na ucenje efekta paralakse. Zanimljiva stvar, googlaj. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Navodno je povratak Messija ovo ljeto veoma izgledan. Messi se želi vratiti pod svaku cijenu i igrao bi za manju plaću i želi završiti karijeru u Barceloni, a Xavi ga želi u ekipi. Jedina prepreka je klupska financijska situacija. Ne zato što bi Messi tražio visoku plaću nego iz razloga što je čak i trenutno klub u problemima financijski. Recimo postoje problemi registracije igrača, Gavi još nije registriran kao igrač prve ekipe itd.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
6 godina
offline
FC Barcelona

Nadam se da se to nece ostvarit. Malo je navijaca Barcelone, puno je idolo poklonstva messiju. On je na zalasku, Barceloni ne treba. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
10 godina
offline
FC Barcelona

To bi bilo top da on dodje samo sto bi ga volio vidjeti u drugoj ulozi od one koje je imao prije. Vidjeli smo na svjetskom da se Argentinina igra nije vrtila samo oko Messia kao prethodnih godina i nisu toliko ovisili o njemu. Sjajno se uklopio u njihov sustav i cinio je svoje suigrace boljim nego sto oni stvarno jesu. U takvoj ulozi bi ga volio vidjeti i u Barceloni da se uklopi u trenutni sustav da ne bude on citav sustav kao sto je to bilo prethodnih godina. Isto tako mislim da ce biti odlicni mentor mladjim igracima.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
To je malo sebično gledanje na stvari. Čovjek je toliko toga dao za klub i nebi bilo fer prema njemu da sve završi onako kako je završilo. Nije dobio pravi oproštaj kakav zaslužuje i sve se odvilo prebrzo kad je bio prisljen otići. Jednostavno klubu veličine Barcelone se ne smije dogoditi da igrač koji je toliko toga dao klubu ode na taj način i da to bude kraj priče.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.3.2023 20:19 (antimadridista).
12 godina
offline
FC Barcelona

Jedino je loše što od iduće sezone igramo na pomoćnom stadionu dok se Camp Nou obavlja pa neće imati dostojanstven povratak, ali siguran sam da će predstavljanje oboriti sve rekorde

14 godina
offline
FC Barcelona

Nadam se da večeras budu raspoloženi za golove. Jer protiv ove ekipe nema opravdanja pobjeda od 1-0.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice