Konfiguracije po želji i mjeri zaključana tema

poruka: 4
|
čitano: 4.382
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Konfiguracije po želji i mjeri

U postojećim temama u kojima se traži "složite mi konfiguraciju do XYZW iznosa" vlada ogroman nered, nepregledne su i odavno su prešle npr 1000 stranica.

Javljaju se i nesporazumi. Zbog toga mislim da je vrijeme da se otvori nova tema za te namjene. I samo za te namjene.

 

Ako želite da vam forumaši Bug-a pomognu oko slaganja konfiguracije obavezno navedite sljedeće stvari:

 - koliki vam je budžet, tj. koliko mislite potrošiti novaca (maksimalno koliko dajete i preko kojeg iznosa ne treba ići)

 - što vam je sve potrebno (samo kućište sa komponentama ili cijela konfiguracija uključujući monitor i periferiju tipa miš, tipkovnica, zvučnici, podloga,...)

 - trebaju li vam i Windowsi, neki drugi OS ili nikakav OS uz konfiguraciju.

 - ako vam je potrebno samo kućište sa komponentama - navedite kakav monitor imate, tj. koju rezoluciju koristite i planirate uskoro mjenjati monitor

 - namjeravate li overclockati svoje računalo (ukoliko vam je pojam nepoznat, bolje ignorirajte)

 - iz koje trgovine želite da vam se konfiguracija složi (nemojte nas dovoditi u situaciju da vam se složi konfiguracija i da se onda kasnije sjetite da vam ta trgovina ne odgovara)

 - koja je namjena računala (gaming, office, server, video editiranje, programiranje, editiranje slika, CAD, 3D modeliranje ili možda multimedija)

 - navedite ako imate poseban zahtijev (recimo ako platforma baš mora biti AMD ili ako baš mora biti nVidia grafička kartica)

 - ne postavljajte upit ako namjeravate kupiti za više od 2 tjedna (cijene i dostupnost proizvoda se prebrzo mijenjaju).

 - koji način plačanja koristite (gotovina, kartice, ...)

 - treba li besplatno sastavljanje konfiguracije (usluga koju nude određene trgovine ako se kod njih kupi a druge naplačuju)

Povoljni CD-keyevi: http://www.cjs-cdkeys.com/affiliate/idevaffiliate.php?id=250
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.9.2012 13:15 (191x7).
Moj PC  
7 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Re: Konfiguracije po želji i mjeri

Ovo zadnje najviše i možda nebi bilo loše da se spomenu načini plačanja keš/kartice i dal treba besplatno sastavljanje konfi ili ne treba.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.9.2012 13:02 (zober).
16 godina
offline
Re: Konfiguracije po želji i mjeri
zober kaže...

Ovo zadnje najviše i možda nebi bilo loše da se spomenu načini plačanja keš/kartice i dal treba besplatno sastavljanje konfi ili ne treba.

Dobar prijedlog. Dodat ću to na listu.

Povoljni CD-keyevi: http://www.cjs-cdkeys.com/affiliate/idevaffiliate.php?id=250
12 godina
offline
Konfiguracije po želji i mjeri

Odlično da si ovo pokrenuo! Hvala na trudu svima koji su meni pomogli i koji nastavljaju pomagati.

ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV || ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV |
 
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice