Gaming/streaming PC zaključana tema

poruka: 5
|
čitano: 3.231
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Gaming/streaming PC

Znaci volio bih ako bi mi neko mogao sastaviti neki dobar PC za igranje i streamanje tih igara na twitch.tv. Volio bih kada bi PC jos bio ok za photo i video editing.

Namjeravam imati na njemu 2 monitora, ali 1 u pocetku drugi bi dodao kasnije. Prijedlog za monitor bi isto dobro dosao.

Range cijene da bude tamo oko 8000kuna.

Sto se cijena komponenata tice, imam izvor iz jedne firme gdje bi mogao nabavljati kompontne dosta jeftinije npr. GTX 760 za 1500kn, i7 4770K za 2000kn itd. pa nemojte se gristi ako vam se cini da stiscete ovih 8000kn.

Htio bih da racunalo bude stabilo za sljedecih nekoliko godina tipa 4-5 a da se nakon toga ubacivanjem jos nekih komponenti tipa druga graficka za sli osigura jos par godina tako.

Hvala svima koji daju svoje prijedloge <3

GL&amp;amp;HF
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Gaming/streaming PC

To je dobra grafa i procesor, ali na balkanu za streamanje komp je najmanji problem. Za streamanje u HD-u Twitch savjetuje upload brzinu 2-2.5Mb :) Ako imaš tu brzinu svaka čast :)

www.mmo-balkan.com www.starcitizen-balkan.com
13 godina
offline
Gaming/streaming PC

Točnije za streamanje 720p potrebno ti je 2,5 - 3,5 Mb/s dok ti je za 1080p potrebna brzina 4 - 8 Mb/s.

 

Moj frend je sa 2 Mb/s pokušao streamati u HD ali nije uspio.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.6.2014 22:01 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gaming/streaming PC
Marko :D kaže...

Točnije za streamanje 720p potrebno ti je 2,5 - 3,5 Mb/s dok ti je za 1080p potrebna brzina 4 - 8 Mb/s.

 

Moj frend je sa 2 Mb/s pokušao streamati u HD ali nije uspio.

Da li je i to uopće moguće? 4mb/s 720p stream, pa tu ping mora ići u nebesa...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/Hurki_CRO/
14 godina
moderator
online
Gaming/streaming PC
TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice