Studentski domovi u Zagrebu

poruka: 9
|
čitano: 15.460
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Studentski domovi u Zagrebu

Iteresira me o domovima u Zagrebu, ja sam brucoš.

Prvo koliko je teško dobiti dom, kakvi su domovi itd ...

Bilo kakve informacije bi volio, hvala ...

13 godina
neaktivan
offline
Studentski domovi u Zagrebu

i mene zanima.

LoL acc THCJoshi
15 godina
offline
Re: Studentski domovi u Zagrebu
sad je vec gotovo.... dosta je tesko dobit dom ukoliko nemas neke dodatne bodove....sad je granica bila 1485....u bilo koji da upadnes super su...jedino šara nema menzu...svaki dom ima nesto svoje posebno,npr fitnes dvorana, obicne dvorane za kosarku nogomet odbojku, kinodvorane, dvorane za ucenje itd.....svi domovi su opremljeni s internetom..tako da se nemorate brinut da necete imat pristup netu....ako vas jos sta zanima samo pitajte
Iz dana u dan ( ( ( msn: dj_djdado@hotmail.com ) ) )
13 godina
neaktivan
offline
Studentski domovi u Zagrebu

Ma ja pitam za sljedecu godinu.

 

S obzirom na polozaj ako cu ic na fer koji mi je najbolji?

LoL acc THCJoshi
15 godina
offline
Re: Studentski domovi u Zagrebu
s obzirom na polozaj,rekao bi ti,al ja neznam di se nalazi fer
Iz dana u dan ( ( ( msn: dj_djdado@hotmail.com ) ) )
16 godina
offline
Studentski domovi u Zagrebu

da li zna tko koliki je bio potreban broj bodova za upad prijašnjih godina?

edit: pronašao, zanemarite pitanje

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.7.2012 16:14 (denix).
12 godina
odjavljen
offline
Studentski domovi u Zagrebu

Ima li ovdje netko tko je dobio S. Radić,paviljon 11?

Ili tko je možda već bio tamo?

Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
16 godina
offline
Studentski domovi u Zagrebu

FER-u su najbliži Šara (dr. Ante Starčević) i Cvjetno naselje. Ali nije ni Sava (Stjepan Radić) daleko, sve je dobro povezano.

 

Stari paviljoni na Savi su najgori, bar najgori što sam vidio dok su novi i neki malo "luksuzniji" puno puno bolji, a isto su na Savi. Šara i Cvjetno su negdje između toga (ono što sam vidio).
Sava je realno party dom, pogotovo ako si u paviljonu sa strane bliže rijeci jer su tamo klubovi i to se dosta čuje (Roko i Akademija, INbar, The Best, Žabac...) i ako planiraš samo učiti, bježi od tamo. Također, sa Save je najbliže za doći na Jarun i do tamošnjih klubova (Mansion, Aquarius, Faces...). Šara mi se čini najmirnijim domom.

 

Odmah pored Save su bazeni pa ako ti to išta znači uračunaj si to, Sava i Cvjetno imaju svoju menzu (dvije linije + slastičarnica, Sava još ima i brzu menzu) dok Šara nema. Na Savi imaš i teretanu, ne znam postoji li u ostalim domovima.

 

Meni bi recimo najviše odgovarala Sava jer idem vani barem dva puta tjedno, ali mom kolegi sa faksa bi se spržili živci, on voli mir tako da bih ako imaš mogućnost izbora, na tvom mjestu birao po tome. Doduše, ni u jednom domu nije apsolutni mir i budi spreman na to jer živiš sa hrpom ljudi od kojih barem pola voli raditi buku te se što prije učlani u NSB jer tamo se može učiti (navodno, niakd nisam bio xD). Ni na FER-u nećeš lako naći mir osim ako se po noći ne planiraš smucati po zavodima i hodnicima (što se realno može).

 

 

 

Ufff, složim ovo i tek onda skužim da je originalno pitanje iz 2011. xD

DIY projekti: http://vidosprojects.freei.me/
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.8.2012 10:18 (Vido).
15 godina
offline
Studentski domovi u Zagrebu

Evo slike i ajmo nazvati recenzije pojedinih domova.

 

http://drzavna-matura.com/index.php?page=studentski_dom_ante_starcevic_sara

 

 

Ima jos o ostalim domovima,stavim kasnije.

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice