S*anja po skoli :D by Fake zaključana tema

poruka: 172
|
čitano: 44.340
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
S*anja po skoli :D by Fake

Mi smo znali sakrivat mobitel u ormar, i stavit istu zvonjavu ko profinu(ono od sony ericssona) i nazvati taj mobitel.

Profa malo stariji, uvijek mislio da njegov mobitel zvoni, i iziđe van i stoji nekih 2 minute

Kasnije uđe i kaže da je neka greška u "telefonu"Smijeh

 

Pod kemijom smo znali uzet mali komadic magnezijeve vrpce i palit ispod stola...

I uvijek smo bili ista grupa na testovima

 

Nije bas nest ludo, al ajd...

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: S*anja po skoli :D by Fake
powerslave kaže...

Mi smo znali sakrivat mobitel u ormar, i stavit istu zvonjavu ko profinu(ono od sony ericssona) i nazvati taj mobitel.

Profa malo stariji, uvijek mislio da njegov mobitel zvoni, i iziđe van i stoji nekih 2 minute

Kasnije uđe i kaže da je neka greška u "telefonu"Smijeh

 

Pod kemijom smo znali uzet mali komadic magnezijeve vrpce i palit ispod stola...

I uvijek smo bili ista grupa na testovima

 

Nije bas nest ludo, al ajd...

 

e to s magnezijevom vrpcom smo i mi radili

http://www.youtube.com/watch?v=h8NhrzqxEhc&feature=channel_page/
16 godina
offline
S*anja po skoli :D by Fake

Evo da se i ja malo prisjetim ali nije nesto bogzna strasno njesra.

 

1.Markiranje - po 10 nas znalo markirat i suncat se na klupicama. Razrednik prolazi a mi mu jos masemo. Pravila bila da do 32 max neopravdana mozes imati a posle samo jos jedan i letis, tako smo si cesto uzimali godisnji i niko nam nista nije mogel.

2.Grudanje - skolski ulaz bio veoma sirok tako kada bi nahrlili svi unutra nisi mogao fulat. Takodjer nismo radili ledenjace da nekoga zbilja ne ostetimo ali ponekad je bilo par direkta drito u celo.

3.Zadnja godina, maturanti, uzeli vatrogasnu sirenu i usred nastave ispred skole zavrtili da je pola grada culo :D Svi izletavali van ko da je smak svijeta :D

4.Cuganje na praxi u skoli skupa sa profesorom, dolazili na praxu u 8 isli doma u 10 pod susom. Obrtnicka skola Koprivnica ftw! :))

 

Mogel bi jos toga nabrojat samo kad se sjetim svega. Vratio bih se nazad da sve to prozivim opet.

Podravina Gaming Community http://www.xfire.com/clans/podrafci/
15 godina
neaktivan
offline
RE: S*anja po skoli :D by Fake
4ucker kaže...
skandalouz kaže...

Moj razred kad je 2. smjena i kad padne mrak ugasimo svjetla u ucionici i gađamo se flašicama od soka i svako malo razbiejmo prozor .

 

Nekad kad nam usfali para na velikom odmoru zakljucamo vrata od škole (kažemo da je zvonilo pa morali vrata zakljucat) i oni koji zele unic u skolu postavimo im stolicu pored prozora od učionice i naplaćujemo ko hoće unić :)).

 

Ima toga jos samo se nemogu sjetit ... Al imamo opasnog ravnatelja svako malo istjera nekog i skole ... luđak ..

Lazeeeees nacisto, kao svaki dan razbijate prozore, ma daj!

 

EDIT: Mozda je i istina, ali znas koliko bi oni placali da vi svaki dan "razbijate par prozora"

 

Neplaćaju oni već razred, a i škola bi mogla plaćat  jer  znaju uzimat od svih razreda u školi pare kazu kao to ide za pokidane stolice i klupe koje smo mi pokidali al u tri godine nisu jos nista popravili tako da ....

Be NooB To Be Cool...
16 godina
neaktivan
offline
S*anja po skoli :D by Fake

Isuse Kriste...

Natjerali ste me da i boga spominjem...

Koga j*beno briga šta vi radite po školi?! Teško mi je zamisliti da neki koji vise po Bug forumu po cijele dane, rade takve stvari po školi. Obično ljudi koji uništavaju školu, u subotu u 10 leže (polu)pijani na Ribnjaku, a ne komentiraju padajuće cijene četverojezgrenih procesora u 'Nespavalicama' na BOL forumu.

Očito je na BOL forumu brdo iskomplexiranih ljudi koji imaju potrebu biti frajeri u cyber-svijetu (preciznije na BOL forumu) pošto to ne mogu biti u stvarnom svijetu.

Koliko ih se podičilo svojim znanjem i intelektom? Šačica njih, a toj šačici ljudi BOL forum služi za razgovor o informatici, a ne za piskaranje o tome što su danas jeli ili koliko su vratiju razbili u školi!

Svaka čast Bug redakciji na ovako iznadprosječno kvalitetnome forumu, ali j*beš kvalitetu foruma kad je sadržaj 80% threadova toliko retardiran (kao i ovaj thread) da mi glava puca.

Na forumu sam dugo vremena, ali počinje mi se gaditi. Većinom prištavi kepci koji nemaju pametnijeg posla nego izmišljati priče kako su glavne face jer razbijaju po školi... NOT!

Gentlemen, you can't fight in here! This is the War Room.
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.10.2009 21:50 (i_rambo_plache).
14 godina
offline
RE: S*anja po skoli :D by Fake
i_rambo_plache kaže...

Isuse Kriste...

Natjerali ste me da i boga spominjem...

Koga j*beno briga šta vi radite po školi?! Teško mi je zamisliti da neki koji vise po Bug forumu po cijele dane, rade takve stvari po školi. Obično ljudi koji uništavaju školu, u subotu u 10 leže (polu)pijani na Ribnjaku, a ne komentiraju padajuće cijene četverojezgrenih procesora u 'Nespavalicama' na BOL forumu.

Očito je na BOL forumu brdo iskomplexiranih ljudi koji imaju potrebu biti frajeri u cyber-svijetu (preciznije na BOL forumu) pošto to ne mogu biti u stvarnom svijetu.

Koliko ih se podičilo svojim znanjem i intelektom? Šačica njih, a toj šačici ljudi BOL forum služi za razgovor o informatici, a ne za piskaranje o tome što su danas jeli ili koliko su vratiju razbili u školi!

Svaka čast Bug redakciji na ovako iznadprosječno kvalitetnome forumu, ali j*beš kvalitetu foruma kad je sadržaj 80% threadova toliko retardiran (kao i ovaj thread) da mi glava puca.

Na forumu sam dugo vremena, ali počinje mi se gaditi. Većinom prištavi kepci koji nemaju pametnijeg posla nego izmišljati priče kako su glavne face jer razbijaju po školi... NOT!

Ok da i ja pocnem!...Sta je birtija!? Kafana u kojoj svi pricaju sta ima kako je,kako zena djeca??? itd i svako svakome daje tequilu i ostale gluposti isto SPAM ! pa ja nis ne govorim i tome a i niko drugi!! Sta je Nespavalice!? Isto spam u kojem svi do ujutro pisu koje kakve gluposti i ostalo..

Da nema nekih ajmo rec "spam" tema kao birc i nespavalice onda bi ovaj forum bio mrtvo puhalo jer bi ljudi tu sam dosli vidjet ima li kaj novog i kaj je s tehnologijom i otisli s foruma i tako preko dana to ide.A ovak kad iamo birtiju i nespavalice neki (ja) ovise na forumu dosta i pricaju s drugima,zezaju se i ostalo.

 

I ne,mi nismo face nego samo zelimo se zabaviti u skoli a ne ko neki emo guyevi biti priljepljeni za stolicu cijelo jutro u skoli! JEDNOM SE ZIVI  a ti ak hoces iskoristi to ko mrtvo puhalo koje nebi ni mrava zgazilo(bez uvrede al si mi digo tlak pa sam morao ovak)

Allah U Akbar, everybody just be calm That's the word passed down from the Emonh It came from the Qu'ran, it can't be wrong It's only measure, the time, the God's eons So I suggest you follow Allah wa
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.10.2009 21:57 (Fake_Alert).
16 godina
offline
RE: S*anja po skoli :D by Fake
i_rambo_plache kaže...

Isuse Kriste...

Natjerali ste me da i boga spominjem...

Koga j*beno briga šta vi radite po školi?! Teško mi je zamisliti da neki koji vise po Bug forumu po cijele dane, rade takve stvari po školi. Obično ljudi koji uništavaju školu, u subotu u 10 leže (polu)pijani na Ribnjaku, a ne komentiraju padajuće cijene četverojezgrenih procesora u 'Nespavalicama' na BOL forumu.

Očito je na BOL forumu brdo iskomplexiranih ljudi koji imaju potrebu biti frajeri u cyber-svijetu (preciznije na BOL forumu) pošto to ne mogu biti u stvarnom svijetu.

Koliko ih se podičilo svojim znanjem i intelektom? Šačica njih, a toj šačici ljudi BOL forum služi za razgovor o informatici, a ne za piskaranje o tome što su danas jeli ili koliko su vratiju razbili u školi!

Svaka čast Bug redakciji na ovako iznadprosječno kvalitetnome forumu, ali j*beš kvalitetu foruma kad je sadržaj 80% threadova toliko retardiran (kao i ovaj thread) da mi glava puca.

Na forumu sam dugo vremena, ali počinje mi se gaditi. Većinom prištavi kepci koji nemaju pametnijeg posla nego izmišljati priče kako su glavne face jer razbijaju po školi... NOT!

Podravina Gaming Community http://www.xfire.com/clans/podrafci/
15 godina
offline
RE: S*anja po skoli :D by Fake
angel of fire kaže...
LUNAT1C kaže...
andy0101 kaže...

Najviše od svega mi smeta što uglavnom na*ebu dobri profesori, onim strožim se uglavnom ne usudite radit s*anja. Neodlučan

LUNAT1C kaže...

jedan frend je skinuo auspuh profi iz eng nakon sto je dobio 3 jedinice i neopravdani zatosto nije ustao kad je ulazila u razred... :D

Dati 3 jedinice i neopravdani zbog takve gluposti stvarno nije pošteno. Podržavam skidanje auspuha u takvim slučajevima. Smijeh Inače, maltretiranje profesora bez razloga bih kažnjavao.

slazem se, ali isto tako i maltretiranje profesora, imao sam u 1. razredu srednje profesora iz hrv zvali smo ga "zeus" jel je opsjednut grčkom mitologijom... čovjek je u jednom satu podjelio 60 jedinica radi čega je dobio otkaz, kod njega je najviša ocjena 2, rijetko koji je imo 3(ja sam bio taj sretnik):D

slika ocjena od jednog frenda koji inace ima skoro sve četvorke i petice

EDIT: kasnije je profesor vraćen na svoj položaj (ima jake veze... kolko cujem u ministarstvu..)

PS: ležo je 4 godine u zatvoru (prolječar)

o kolega...

u koju si iso, xIII, ili graditeljsku...

ja sam ga imo proslu godinu, tj. prvi razred u graditeljskoj...

kod nas je rekord 5 sulja jednom liku, u minuti, jednu za drugom...

mi smo "zeusovi vitezovi"...ja imo 3 kod njega, ko i ti....

dobivao sam i 4 , ko jos samo jedna cura, svi ostali pili topove i dovoljne...Namigiva

inace, kao sto si naveo, bvio je u zatvoru...

al, kaj je je, njegova 2 je 5 bilo gdje drugdje...

al nabija stres samo tako...

pozdravljamo ga sa "ave zeus", al sad kad ga vise nemamo, car jbt...

hehe, gts 2. e razred....

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
16 godina
neaktivan
offline
S*anja po skoli :D by Fake

Ako vama paše mjenjati stvarni život za cyber-život, samo izvolite. Samo komentirajte u Bircu i Nespavalicama, who gives a fuck?

Forum bi bio mrtvo puhalo bez tih threadova?! Pa dobro, očito je došlo takvo doba gdje ima sve više usera koji žele da BOL forum bude kao net.hr forum ili forum.hr... Mogli bi, umjesto chatanja na forumu i višenja u Bug bircu, izaći u pravi birc pa se tamo is-chatati, a ne ovdje!

 

P.S. - idemo prištavci, napadnite me thumb-downovima, a poslije toga komentirajte u Nespavalicama kako je neki i_rambo_plache nešto zabrijao! Kolko znam Nespavalice su otvorene...

Gentlemen, you can't fight in here! This is the War Room.
15 godina
offline
S*anja po skoli :D by Fake

mi smo jednom profesoru zbegali dok je otključavao razred, tip (Deva ga zovemo) je ostao onako wtf? deckwi? di cwete? (ima govornu manu tojest nema zube) i od tad nas i ne voli baš što nam i nije teško palo. Inače profa je ok ali dosadan za poludit.

 

Edit: rambo, leave the kids alone

music's got the feeling supreme
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.10.2009 22:21 (Katana).
15 godina
neaktivan
offline
RE: S*anja po skoli :D by Fake
Katana kaže...

mi smo jednom profesoru zbegali dok je otključavao razred, tip (Deva ga zovemo) je ostao onako wtf? deckwi? di cwete? (ima govornu manu tojest nema zube) i od tad nas i ne voli baš što nam i nije teško palo. Inače profa je ok ali dosadan za poludit.

Da nije možda iz fizike?

15 godina
offline
RE: S*anja po skoli :D by Fake
308gtsfan kaže...
Katana kaže...

mi smo jednom profesoru zbegali dok je otključavao razred, tip (Deva ga zovemo) je ostao onako wtf? deckwi? di cwete? (ima govornu manu tojest nema zube) i od tad nas i ne voli baš što nam i nije teško palo. Inače profa je ok ali dosadan za poludit.

Da nije možda iz fizike?

Točan odgovor!

music's got the feeling supreme
16 godina
neaktivan
offline
RE: S*anja po skoli :D by Fake
i_rambo_plache kaže...

Ako vama paše mjenjati stvarni život za cyber-život, samo izvolite. Samo komentirajte u Bircu i Nespavalicama, who gives a fuck?

Forum bi bio mrtvo puhalo bez tih threadova?! Pa dobro, očito je došlo takvo doba gdje ima sve više usera koji žele da BOL forum bude kao net.hr forum ili forum.hr... Mogli bi, umjesto chatanja na forumu i višenja u Bug bircu, izaći u pravi birc pa se tamo is-chatati, a ne ovdje!

 

P.S. - idemo prištavci, napadnite me thumb-downovima, a poslije toga komentirajte u Nespavalicama kako je neki i_rambo_plache nešto zabrijao! Kolko znam Nespavalice su otvorene...

Ajd kužim što imaš protiv vandala, ali koji k.rac imaš protiv Birca i Nespavalica?

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
neaktivan
offline
RE: S*anja po skoli :D by Fake
Katana kaže...
308gtsfan kaže...
Katana kaže...

mi smo jednom profesoru zbegali dok je otključavao razred, tip (Deva ga zovemo) je ostao onako wtf? deckwi? di cwete? (ima govornu manu tojest nema zube) i od tad nas i ne voli baš što nam i nije teško palo. Inače profa je ok ali dosadan za poludit.

Da nije možda iz fizike?

Točan odgovor!

Koji si razred i u koju školu ideš?

14 godina
neaktivan
offline
S*anja po skoli :D by Fake

jao ova tema je otisla u krivom smjeru

već dost duboki offtopic

http://www.youtube.com/watch?v=h8NhrzqxEhc&feature=channel_page/
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.10.2009 22:28 (TopForumaš).
15 godina
offline
RE: S*anja po skoli :D by Fake

@308gtsfan: Pazin 3e4

music's got the feeling supreme
16 godina
neaktivan
offline
RE: S*anja po skoli :D by Fake
TopForumaš kaže...

jao ova tema je otisla u krivom smjeru

 

Zbog nekih pojedinaca koji su se našli soliti pamet. Ako im se ne sviđa - neka je ne čitaju. Ako imaju šta protiv te teme - neka prigovaraju modovima.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
neaktivan
offline
RE: S*anja po skoli :D by Fake
Katana kaže...

@308gtsfan: Pazin 3e4

Ma ne onda sam mislio da si iz moje škole, ali povezuju nas 2 dosadna profesoraSmijeh

14 godina
neaktivan
offline
S*anja po skoli :D by Fake

a nemojte se prepirati sad tu

tema nije namijenjena sto je moralno ili ne

sto posto ste barem jedanput u zivotu napravili neku glupost u skoli

dobro hajde skoro svi vi hvala bogu niste radili extreme poput bacanja klupe kroz prozor ili guranje profe u kontejner

također ak se rasrdite samo pogledajte avatar od fake_alert i kladim se da ce vas smirit xD

http://www.youtube.com/watch?v=h8NhrzqxEhc&feature=channel_page/
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.10.2009 22:31 (TopForumaš).
16 godina
neaktivan
offline
S*anja po skoli :D by Fake

Ste vidjeli u novinama rezultate ispita(ne vjerujem da vi "mudraci" čitate novine, ali neka)? Testovi su napisani JAKO loše. Sad će počet srat po učiteljima da ne rade svoj posao. Neka pogledaju ovu temu, da vide koliko su učenici vrijedni. Još jedan BRAVO za sve vas!

Normal's overrated!
16 godina
offline
RE: S*anja po skoli :D by Fake
Horagio kaže...

Ste vidjeli u novinama rezultate ispita(ne vjerujem da vi "mudraci" čitate novine, ali neka)? Testovi su napisani JAKO loše. Sad će počet srat po učiteljima da ne rade svoj posao. Neka pogledaju ovu temu, da vide koliko su učenici vrijedni. Još jedan BRAVO za sve vas!

Mamin sin.

Podravina Gaming Community http://www.xfire.com/clans/podrafci/
15 godina
neaktivan
offline
RE: S*anja po skoli :D by Fake
Horagio kaže...

Ste vidjeli u novinama rezultate ispita(ne vjerujem da vi "mudraci" čitate novine, ali neka)? Testovi su napisani JAKO loše. Sad će počet srat po učiteljima da ne rade svoj posao. Neka pogledaju ovu temu, da vide koliko su učenici vrijedni. Još jedan BRAVO za sve vas!

Evo bas sam neki dan dobio 4 i 5 iz matke,a prosle godine sam skoro proso sa 3 matku.

Punk's not dead!!!!
14 godina
neaktivan
offline
RE: S*anja po skoli :D by Fake
Horagio kaže...

Ste vidjeli u novinama rezultate ispita(ne vjerujem da vi "mudraci" čitate novine, ali neka)? Testovi su napisani JAKO loše. Sad će počet srat po učiteljima da ne rade svoj posao. Neka pogledaju ovu temu, da vide koliko su učenici vrijedni. Još jedan BRAVO za sve vas!

jednostavno, ako ti toliko smeta ova tema, nemoj ju citati, ignoriraj ju.

zar je to toliko teško??

14 godina
protjeran
offline
S*anja po skoli :D by Fake

mi ne radimo bas takv gluposti po skoli jer je vecina ucitelja jaaako "opasna".

ponekad znamo , posto su izad svakog razreda prozori stati gore i radit svakakve gluposti da se ucenici smiju pod satom a prof ne kuzi.

15 godina
offline
S*anja po skoli :D by Fake

posto imam slicne ucitelje ko i tionio mogu potvrdid ovo za ucitelja njemackog,lik pije vodu od kiselih krastavaca....

a sta smo mi napravili tzv stašku...hahhaaa...lik je legenda ali mi ukrali mu ispite iz torbe,i svih osim 3 cure od nas 26 pobrali jedan,ja bio medu onima koji su dobili ukor a ostali opomenu....

tom ucitelju iz njemackog smo prekjucer cijeli raz  nasprejali dezodoransima i pocne mutavit lik i upise nas.......a jedan iz skole je skinuo boga pred uciteljiom i dobio ukor...hhahaa....bilo je toga a tek sam 7.

SAMI PROTIV SVIH!!!! ARMADA RIJEKA!!!!
14 godina
offline
S*anja po skoli :D by Fake

hahe

danas pod matkom učitelj otvara imenik i kaže

"ti si odgovarao za 5 ali je***a nisi znao ni za 3

kasnije je rekao "JE***a oprostite izletilo mi je

<object><param name="movie" value="http://modernwarfare.sputn1k.co.uk/mw2_countdown.swf"><embed src="http://modernwarfare.sputn1k.co.uk/mw2_countdown.swf"
16 godina
offline
RE: S*anja po skoli :D by Fake
Kolko mutave djece za nepovjerovat.

I mi smo radili sranja, al ne ovakve idiotarije, i nismo uništavali sve kaj se može zato kaj je to fora.

Uredno treba uvest šamaranje u školi. Da vidiš koliko bi ljudi bili kulturniji i znali poštivati druge. Netko to mora napraviti kad su roditelji nesposobni.
...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
15 godina
neaktivan
offline
S*anja po skoli :D by Fake

Moram priznati da me neke stvari stvarno natjeraju u smijeh, jer ih totalno ne ocekujem :-D

Kad samo pomislim da sam ja bio neki frajer koji je radio probleme, pa ja sam mila majka prema vama!

 

Moj najgori grijeh je bio 4 razred srednje gdje sam imao oko 200tinjak izostanaka, od toga 20ak neopravdanih.

Zivjelo se ko na faxu - "Cemo na kavu ili na prvi sat?" - "Sta imamo?" - "Ma hrvatski" - "Ma j*bo hrvacki ajmo na kavu"...

 

Jedanput smo klupama zagradili ulaz u razred jer nam se nije dalo imat etiku.

Neko vrijeme smo se gadjali sa nekim kuglama od papira i selotejpa.

 

 

Ma... covjece pa kad citam ove vase avanture i pothvate, stvarno mi dodje da odem u svoju osnovnu i srednju skolu i kazem profesorima "Aha, evo ti ga sad na, ti je bolje sada nego kad si imao/imala nas?"

 

Ali svejedno me poneki postovi otkinu od smijeha... :-D

"Just so you know, if you bathe within my light, you diminish your own might, the illusionist in everyone"
16 godina
neaktivan
offline
RE: S*anja po skoli :D by Fake
Katana kaže...

@308gtsfan: Pazin 3e4

Ja sam isto iz Pazina samo, 1.a opce. Devcic je odlican :DD

If you were my husband I'd give you poison; If you were my wife I'd drink it.
16 godina
neaktivan
offline
RE: S*anja po skoli :D by Fake
daleko od toga da nisam radil sranja i u osnovnoj i u gimnaziji i da neke od stavri koje su neki napisali nisu smjesne, ali enmogu shvatiti da se vi tolki hvalite s tim iako sam siguran da ste dobar dio i izmslili i/ili culi od nekoga. nije nist pohvalno u tome stvarno. jedino objasnjenje za vasa hvalisanja mogu biti ili godine ili manjak inteligencije. bilo kako bilo ostavite to za ovaj forum, nece vas inace ljudi bas gledati blagonaklono. osim ljudi vasih godina i vase inteligencije.
kao pokazatelj "vase" inteligencije, nebi se ni cudil da je to bil neko od vas tu, bil sam jucer u tramvaju i iza mene 2 srednjoskolca. prvo su se slozili kak je treci razdred srednje nekaj najteze na svijetu, nakon toga su vidjeli auto PS tablica pa nsiu opce vjerovalid a to mogu biti hrvatske tablice i nakon minuta razmisljanja, brainstomanja, zakljucili su da su to tablice POSAVINE.
i nogom u guzicu je korak naprijed
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice