S*anja po skoli :D by Fake zaključana tema

poruka: 172
|
čitano: 44.314
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: S*anja po skoli :D by Fake
Paolo2612 kaže...
Horagio kaže...

 

 Si ti kad čuo za kućni red škole?!

 

Si ti kada čuo za Ustav Republike Hrvatske i Zakon Republike Hrvatske?

Aha. Prema njemu ne smiješ razbijati državno/privatno vlasništvo. Recimo da neki luđak hoda ulicom s kalašnjikovim. Dal' će mu ga policajac zaplijeniti ili reći: "Molim te, srce, nemoj to raditi, ajd ga spremi!" Ili kad policija zaplijeni dilerima drogu - da li je to krađa?! Istina, primjeri su okrutni, ali je zapravo isto. Nevjerojatno mi je da za sve imate izgovor. Danas učenici(vandali) imaju pravo razbiti učitelje, a učitelji ne smiju mrdnuti inače im se loše piše.

 

P.S. Škola ti vrati mobitel kad roditelj dođe po njega. Tak da o krađi nema teorije.

Normal's overrated!
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.10.2009 12:03 (Horagio).
16 godina
neaktivan
offline
RE: S*anja po skoli :D by Fake
Horagio kaže...
Paolo2612 kaže...
Horagio kaže...

 

 Si ti kad čuo za kućni red škole?!

 

Si ti kada čuo za Ustav Republike Hrvatske i Zakon Republike Hrvatske?

Aha. Prema njemu ne smiješ razbijati državno/privatno vlasništvo. Recimo da neki luđak hoda ulicom s kalašnjikovim. Dal' će mu ga policajac zaplijeniti ili reći: "Molim te, srce, nemoj to raditi, ajd ga spremi!" Ili kad policija zaplijeni dilerima drogu - da li je to krađa?! Istina, primjeri su okrutni, ali je zapravo isto. Nevjerojatno mi je da za sve imate izgovor. Danas učenici(vandali) imaju pravo razbiti učitelje, a učitelji ne smiju mrdnuti inače im se loše piše.

 

P.S. Škola ti vrati mobitel kad roditelj dođe po njega. Tak da o krađi nema teorije.

Oružje (bez dozvole) i drogu je zabranjeno posjedovati, a mobitel nije - tako da nemoj mješati stvari.

 

A za oduzimanje:

maniak kaže...

U školi postoje pravila, te kućni red. u kućnom redu(barem, u ,mojoj gimnaziji) da ako ti profesor uzme mobitel da ostaje kod ravnetelja do kraja polugodišta, te da stog sata dobiješ neopravdani.

On nema to pravo, baš me zanima što bi taj debil od ravnatelja rekao da mu netko oduzme auto na 5 godina jer se krivo parkirao.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
16 godina
neaktivan
offline
S*anja po skoli :D by Fake

Paolo2612 kaže...
Horagio kaže...

Oružje (bez dozvole) i drogu je zabranjeno posjedovati, a mobitel nije - tako da nemoj mješati stvari.

 

A za oduzimanje:

maniak kaže...

U školi postoje pravila, te kućni red. u kućnom redu(barem, u ,mojoj gimnaziji) da ako ti profesor uzme mobitel da ostaje kod ravnetelja do kraja polugodišta, te da stog sata dobiješ neopravdani.

On nema to pravo, baš me zanima što bi taj debil od ravnatelja rekao da mu netko oduzme auto na 5 godina jer se krivo parkirao.

 Kućni red škole nalaže da ne smije! Naravno da ima pravo. Otkad učenici zapovjedaju školom, a ne ravnatelji/učitelji?!

Normal's overrated!
16 godina
neaktivan
offline
RE: S*anja po skoli :D by Fake
Horagio kaže...

 

Paolo2612 kaže...

 

A za oduzimanje:

maniak kaže...

U školi postoje pravila, te kućni red. u kućnom redu(barem, u ,mojoj gimnaziji) da ako ti profesor uzme mobitel da ostaje kod ravnetelja do kraja polugodišta, te da stog sata dobiješ neopravdani.

On nema to pravo, baš me zanima što bi taj debil od ravnatelja rekao da mu netko oduzme auto na 5 godina jer se krivo parkirao.

 Kućni red škole nalaže da ne smije! Naravno da ima pravo. Otkad učenici zapovjedaju školom, a ne ravnatelji/učitelji?!

 

Otkada kućni red škole je jači od Hrvatskog zakona? Naravno nema pravo

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
14 godina
neaktivan
offline
RE: S*anja po skoli :D by Fake
Horagio kaže...

 

Paolo2612 kaže...
Horagio kaže...

Oružje (bez dozvole) i drogu je zabranjeno posjedovati, a mobitel nije - tako da nemoj mješati stvari.

 

A za oduzimanje:

maniak kaže...

U školi postoje pravila, te kućni red. u kućnom redu(barem, u ,mojoj gimnaziji) da ako ti profesor uzme mobitel da ostaje kod ravnetelja do kraja polugodišta, te da stog sata dobiješ neopravdani.

On nema to pravo, baš me zanima što bi taj debil od ravnatelja rekao da mu netko oduzme auto na 5 godina jer se krivo parkirao.

 Kućni red škole nalaže da ne smije! Naravno da ima pravo. Otkad učenici zapovjedaju školom, a ne ravnatelji/učitelji?!

 

gdje to pise da se smije uzeti do kraja polugodista?? smije ga se uzeti do kraja sata ili na neko vrijeme, ali ne moze on tebi nesto sto si ti kupio i mozda masno platio uzeti na toliko dugo vremena.

16 godina
neaktivan
offline
RE: S*anja po skoli :D by Fake
Paolo2612 kaže...
Horagio kaže...

 

Paolo2612 kaže...

 

A za oduzimanje:

maniak kaže...

U školi postoje pravila, te kućni red. u kućnom redu(barem, u ,mojoj gimnaziji) da ako ti profesor uzme mobitel da ostaje kod ravnetelja do kraja polugodišta, te da stog sata dobiješ neopravdani.

On nema to pravo, baš me zanima što bi taj debil od ravnatelja rekao da mu netko oduzme auto na 5 godina jer se krivo parkirao.

 Kućni red škole nalaže da ne smije! Naravno da ima pravo. Otkad učenici zapovjedaju školom, a ne ravnatelji/učitelji?!

 

Otkada kućni red škole je jači od Hrvatskog zakona? Naravno nema pravo

OK, recimo da nema pravo(iako ima). Kako imate pravo uništavati školu i maltretirati učitelje? Biraš samo onaj zakon koji je tebi povoljan.

Normal's overrated!
14 godina
neaktivan
offline
RE: S*anja po skoli :D by Fake
stipica_zd kaže...
Horagio kaže...

 

Paolo2612 kaže...
Horagio kaže...

Oružje (bez dozvole) i drogu je zabranjeno posjedovati, a mobitel nije - tako da nemoj mješati stvari.

 

A za oduzimanje:

maniak kaže...

U školi postoje pravila, te kućni red. u kućnom redu(barem, u ,mojoj gimnaziji) da ako ti profesor uzme mobitel da ostaje kod ravnetelja do kraja polugodišta, te da stog sata dobiješ neopravdani.

On nema to pravo, baš me zanima što bi taj debil od ravnatelja rekao da mu netko oduzme auto na 5 godina jer se krivo parkirao.

 Kućni red škole nalaže da ne smije! Naravno da ima pravo. Otkad učenici zapovjedaju školom, a ne ravnatelji/učitelji?!

 

 

edit: krivo sam procitao, glupost sam napisao.

mislio sam da si napisao: kucni red skole nalaze da smije. moja greška

16 godina
offline
S*anja po skoli :D by Fake

Evo da zakljucimo sto se tice kucnog reda jer sam prije sat vremena razgovarao sa profesorom iz koprivnicke gimnazije. Sve sto se prekrsi iz kucnog reda (bilo tko! pa cak i cistacica), svako materijalno dobro ne moze i ne smije biti oduzeto ali prekrsitelj dobiva opemenu i moze biti ukonjen sa nastave ili iz cijele ustanove. End of story.

Podravina Gaming Community http://www.xfire.com/clans/podrafci/
16 godina
neaktivan
offline
RE: S*anja po skoli :D by Fake
Horagio kaže...

OK, recimo da nema pravo(iako ima). Kako imate pravo uništavati školu i maltretirati učitelje? Biraš samo onaj zakon koji je tebi povoljan.

Ne - nema pravo

 

To pitaj one što uništavaju. Ja uopće u ovoj temi nisam naveo što sam radio tako da uopće neznaš o čemu se radi

 

Ja ne biram zakone. Oni su lijepo navedeni, ako ti se ne sviđaju - žali se onome ko ih piše

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.10.2009 13:51 (Paolo2612).
15 godina
neaktivan
offline
RE: S*anja po skoli :D by Fake
Paolo2612 kaže...
Horagio kaže...

 

  3. LOL uništiti auto zbog takve gluposti. To nije opravdano. Ne znam kako se situacija točno razvila, normalno da ga je prvo upozorio. Detalje pitaj onog koji je to poslao. Ovako možemo samo nagađati tako da se ne isplati raspravljati o tome.

 

 

To nije glupost. On NEMA tebi pravo oduzeti nešto tvoje. To se smatra krađom (ili kako neki uljepšavaju protupravno lišavanje ili uzimanje osobne imovine bez dozvole).

Prema zakonu nema pravo uzeti mobitel, nego bi trebao, ukoliko dijete ometa nastavu više nego što je to normalno za određenu dob i škola to nije uspjela sama riješiti, preko škole obavijestiti Centar za socijalnu skrb da imaju dijete s problematičnim ponašanjem, a Centar bi potom trebao pozvati dijete i roditelje na razgovor. Sve bi moglo ostati na tom jednom razgovoru, a moglo bi i npr. završiti tako da Centar za socijalnu skrb odredi da je potrebno vršiti nadzor nad obitelji ili da je potrebno da dijete zbog poteškoća u ponašanju i socijalizaciji posjećuje psihologa ili psihijatra ili da npr. nije krivo dijete nego se roditelji ne brinu dovoljno o njemu, pa bi se mogla podnijeti kaznena prijava protiv roditelja zbog zanemarivanja djeteta. Postoji i cijeli niz drugih stvari koje predviđa zakon, pa ispada da profesori privremenim oduzimanjem mobitela do dolaska roditelja, čine uslugu njegovoj obitelji, jer ih na taj način lišavaju mnogo većih neugodnosti koje bi ta obitelj mogla doživjeti ukoliko bi se striktno držalo zakona.

Recimo, u mojoj bivšoj školi su umjesto natezanja s djecom i njihovim roditeljima, ukoliko nekakav normalan razgovor nije pomogao, počeli jednostavno slati prijave Centru za socijalnu skrb.

 

Što se tiče upotrebe mobitela za fotografiranje i snimanje profesora tijekom nastave i objavljivanja snimki na Internetu, učenici bi trebali znati da ukoliko to rade bez dopuštenja i protivno volji osobe koju snimaju, krše Zakon o zaštiti osobnih podataka (Ustav RH, članak 37 ("Narodne novine" br. 41/01); Zakon o zaštiti osobnih podataka ("Narodne novine" 103/03)), zbog čega može slijediti prijava Agenciji za zaštitu osobnih podataka.

Ovdje imate primjer maturanta koji nije želio da njegove fotografije budu objavljene na internetu skupa fotografijama ostalih učenika.

OBRADA_OSOBNIH_PODATAKA_NA_INTERNETU.pdf 

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.10.2009 15:16 (klimama).
14 godina
neaktivan
offline
S*anja po skoli :D by Fake

Svaku temu morate upropastit ccccc

a stvarno me je ova tema vratila u neke dane kad sam isao u gimnaziju sta smo radili jednoj profesorici(nis slicno bacanju klupa i profesora:D) al imali smo svakakvih blesavih ideja i sto je najsmijesnije mi koji smo to pravili imali smo bolje ocjene nego od 2 -3 ljudi koji su sjedili i ulizivali se

A sto se tice profesora fkt ima djubradi kod nas je jedan izigravo mangupa bukvalno je provocirao ucenike sve dok jednom roditelju nije do*izdili i dok ga nije gadjo sjekirom (profesor se odbranio dnevnikom):D al da ga vidite sad neprimjeti se u skoli dusa:D

I dajte vrati te se na temu nemojte se svadjat

Bboy
15 godina
offline
S*anja po skoli :D by Fake

OK, ja sam išao u jednu poznatu tehničku školu prije nekih 20-tak i više godina. Bilo je to vrijeme tzv. Šuvarovog sustava kada su škole bile strogo specijalizirane za određenu vrstu zanimanja. Bilo je frajera koji su očito zalutali u tu instituciju koja je u to vrijeme njegovala imidž elitne tehničke škole, tko zna iz kojeg prijašnjeg doba. Tipovi koji su kunjali i nosili flašu konjaka u torbi završili su školovanje nakon 1. razreda. Svi ostali su nakon 3. godine birali između uvjetno rečeno boljeg i goreg smjera. Oni sa lošijim ocjenama nisu mogli upisati bolji smjer.

U toj školi najteži predmet je bio glazbeni, zatim stručni predmeti. Iskusni profesori su nametnuli luđački tempo, svaki je imao svoj sustav ocjenjivanja i pomno razrađeni drill koji nam nije ostavljao puno praznog hoda. Oni koji su htjeli napraviti nešto u životu su bili marljivi i glatko prolazili i najteže ispite. Ostalima je bilo puno teže. Mladi i neiskusni profesori koji su si dopustili biti ''slabi'' su nagrabusili jer su ih učenici gađali predmetima i dobacivali (što je danas uobičajeno u osnovnoj školi), tada je to bilo najgore. Što reći, bilo je profesora koji su znali uvesti disciplinu jer svatko tko im se pokušao suprotstaviti je bio a) izriban najgorim dosjetkama iz bogatog repertoara pred cijelim razredom koji je doslovce drhtao b) dobio nekoliko jedinica koje se nisu mogle lako ispraviti c) pozivani su mu roditelji na ''prijateljski razgovor''.

One - You lock the target Two - You bait the line Three- You slowly spread the net And four - You catch the man
15 godina
protjeran
offline
RE: S*anja po skoli :D by Fake

Ma ova je tema kao rodzena za mene ahahah...


1.Kao lole smo se ponapijali na jedom izletu, pa je bilo skokova u ledenu vodu, izvor Bune

2.Zbog ne odlaska na izlet gadzali smo skolu jajima, i svim sto nam je dohvatilo se saka, naravno prosli nekaznjeno:D

3.Profi matematike, predali prazne listove kontrolnog rada.

4.Polupali pola neonki, profe mislile zaratilo se:D

5.Smrdljivcima, ili vam onim kesicama sa smradom prekidali casove...bilo je uplakanih:D

6.Svirali kola na klaviru, profa nas htijela pobit:D

7.Na exkurziju, smo ponjeli logistike, da dva dana nismo mogli ustajat, tako da od cijele exkurzije od 5 dana ostala 3 :D

8.Jedan ludzak se skidao u gace i hodao naki gologuz po ucionici, profa umalo nije pala u nesvijest, a sve cure se smijale njegovom malom cudu:D

9.Iskreno 50% skolskog inventara u cijeloj skoli smo mi kupili, naravno razlog je sto smo lomili ko da su cackalice:D

10.Uvodili pse lutalice po skoli pa se profe prepale da ih pas ne bi j... ups pardon ujeo:D da da

 

 

U glavnom mislim jesmo bila nestasna generacija, ali ako pogledamo predhodne i sad nadolazece mi smo zlatni, ako nista bili smo jedno, nikad se nismo odvajali, nismo mislili da smo mangupi, vec smo to i bili.I to sa pravom mozemo reci, jer kad je trebalo pomoci bilo kom tu smo bili za to, oformili smo vlastitu biblioteku, jer nasa biblioteka nije imala knjiga, stog smo morali sami se snalazit za knjige, pa smo oformili nasu biblioteku, skupljali smo novac za siromasnu dijecu, cak i za nasu unutar skole i to sve samoincijativno.Sve je to bila luda generacija IIV2....

http://creazy.listen2myradio.com
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.10.2009 17:47 (311008).
14 godina
offline
S*anja po skoli :D by Fake

Hahahahahahah, moram rec da sam se dobro nasmijao kad sam ovo cito, te sam se sijetio i svoji s#anja po skoli kojih necu nabrajati!

Istina je kaj se kaze"OD KOLJEVKE PA DO GROBA NAJLJEPSE JE DACKO DOBA"-a sta sad jednom se ziviNamigiva

martin
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.10.2009 0:30 (Marti).
14 godina
neaktivan
offline
S*anja po skoli :D by Fake

Mi - nošta posebno

 

1. Petarde za vrijeme nastave

2. Lupanje stolicama dok ne čuješ štikle na hodniku

3. Trikovi sa kredom

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
16 godina
neaktivan
offline
RE: S*anja po skoli :D by Fake
Horagio kaže...
Paolo2612 kaže...

3. Nevezano za primjer - neki profesori zaslužuju ono što im se napravi

 

6. Loše ocijene ništa ne znače - u mojoj bivšoj školi je poznat profesor koji dijeli šakom i kapom komade. I nitko ga ne mrzi zbog njega samog, nego zbog prevelikih zahtjeva. Osobno je to meni jedan od najdražih i najboljih profesora - ne radi razlike i pošten je, to što puno traži je druga stvar.

Takav ravnatelj je retardiran - treba neovisno o kome se radi znati uvažiti prigovor i istražiti njegovu istinitost.

3. Učenici također. Netko je rekao da mu je ravnatelj uzeo mobitel(mobitele ne bi niti trebali nositi u školu) i uzeo mu ga je. Kasnije su mu demolirali auto.

 

6. Nije bit u tome. Uostalom, tvoj profesor je iznimka(kolko sam ja shvatio).

give me a brake, please...

pretjerujes, ne kazem da budes vandal, samo ne seruckaj...

ovo je stvarno sad previse...Viče

Psssssst Zecovi spavaju
15 godina
neaktivan
offline
RE: S*anja po skoli :D by Fake
angel of fire kaže...
Horagio kaže...
Paolo2612 kaže...

3. Nevezano za primjer - neki profesori zaslužuju ono što im se napravi

 

6. Loše ocijene ništa ne znače - u mojoj bivšoj školi je poznat profesor koji dijeli šakom i kapom komade. I nitko ga ne mrzi zbog njega samog, nego zbog prevelikih zahtjeva. Osobno je to meni jedan od najdražih i najboljih profesora - ne radi razlike i pošten je, to što puno traži je druga stvar.

Takav ravnatelj je retardiran - treba neovisno o kome se radi znati uvažiti prigovor i istražiti njegovu istinitost.

3. Učenici također. Netko je rekao da mu je ravnatelj uzeo mobitel(mobitele ne bi niti trebali nositi u školu) i uzeo mu ga je. Kasnije su mu demolirali auto.

 

6. Nije bit u tome. Uostalom, tvoj profesor je iznimka(kolko sam ja shvatio).

give me a brake, please...

pretjerujes, ne kazem da budes vandal, samo ne seruckaj...

ovo je stvarno sad previse...Viče

Rekao bih nesto,ali spusio bih suspenziju.

 

PS: Ne tice se tebe Angel.Samo sam se nadovezao na tvoj post...

My guns are bigger than the baby's arm / http://www.youtube.com/watch?v=qD7xqBPhVn0&feature=related
15 godina
offline
S*anja po skoli :D by Fake

Ekipa puši u wc-u i dođe dežurna profesorica te neki uspiju pobjeć, a neki su ostali unutra. Profesorica dođe i lupa po vratima od wc-a, a ovi joj ne daju da uđe.

 

Dijalog:

Profesorica: "Otvaraj vrata!!!!"

Lik iz wc-a: "Koja je lozinka?"

 

Ona sad pita okolo druge učenike koji stoje ispred wc-a koja je lozinka, te joj neko odgovori daje lozinka: "Sezame otvori vrata!"

 

Profesorica:"Sezame otvori vrata!"

Lik iz wc-a: "Nemože sad Sezam se*e!!"

 

Naravno svi su dobili kaznu i ukor, a ja sam umro od smijeha ispred wc-a !

 

A.D.
16 godina
neaktivan
offline
RE: S*anja po skoli :D by Fake
VirtUoso kaže...
angel of fire kaže...
Horagio kaže...
Paolo2612 kaže...

3. Nevezano za primjer - neki profesori zaslužuju ono što im se napravi

 

6. Loše ocijene ništa ne znače - u mojoj bivšoj školi je poznat profesor koji dijeli šakom i kapom komade. I nitko ga ne mrzi zbog njega samog, nego zbog prevelikih zahtjeva. Osobno je to meni jedan od najdražih i najboljih profesora - ne radi razlike i pošten je, to što puno traži je druga stvar.

Takav ravnatelj je retardiran - treba neovisno o kome se radi znati uvažiti prigovor i istražiti njegovu istinitost.

3. Učenici također. Netko je rekao da mu je ravnatelj uzeo mobitel(mobitele ne bi niti trebali nositi u školu) i uzeo mu ga je. Kasnije su mu demolirali auto.

 

6. Nije bit u tome. Uostalom, tvoj profesor je iznimka(kolko sam ja shvatio).

give me a brake, please...

pretjerujes, ne kazem da budes vandal, samo ne seruckaj...

ovo je stvarno sad previse...Viče

Rekao bih nesto,ali spusio bih suspenziju.

 

PS: Ne tice se tebe Angel.Samo sam se nadovezao na tvoj post...

LOLOLOL, ovo sam predvidio:

Horagio kaže...

 

Već zamišljam vaš odgovor na ovo: Ti si glupa pederska pi*ka bez muda. Ostavite se gluposti. 

 

Normal's overrated!
15 godina
neaktivan
offline
S*anja po skoli :D by Fake

@Horagio:

 

Nemoj vise postati u ovoj temi. -Hvala.

My guns are bigger than the baby's arm / http://www.youtube.com/watch?v=qD7xqBPhVn0&feature=related
15 godina
offline
RE: S*anja po skoli :D by Fake

Mi smo se mačevali s rašpama na praksi pa bi letjele iskre...kao u filmovima :D

music's got the feeling supreme
16 godina
moderator
offline
S*anja po skoli :D by Fake

Na prijedlog forumaša (kroz prijave, a i javno u samoj temi) - LOCK

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice