Šalabahteri

poruka: 420
|
čitano: 269.431
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Šalabahteri
one uv olovke ti kostaju 20 kn u chipoteci u vukovarskoj
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
16 godina
neaktivan
offline
Šalabahteri

a ja imam svakakvih metoda ali nikad nista ne ljepim s selotejpom, jer se uvijek moze desit da vidi gdje ga imas (recimo na ruci) i onda ti na brzinu to ides skidat i booob nema vise dlaka xD, najbolje je imati salic u šaci ili ispod testa kod brtutalnog prepisivanja, kod nas neka profesorica na sred ispita ufura "ispričajte me ja idem na toalet vi malo prepisujte" to je onda brutal...i najvažnije je biti potpuno hladan (što ste vjerojatno shvatili) i kad neki profesor posumnja da varate nemojte se ustrtarit nego mu se suprodstavite ;)

jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P
15 godina
neaktivan
offline
RE: Šalabahteri
skandalouz kaže...

ja sam pravio salabahter od naljepnice coca-cole, i dok sam to pravio naučio sam tako da otu coca-colu nisam ni nosio u školu

 
Ovaj mi je daleko najbolji! Svaka čast na ideji
Svako ima pravo na moje mišljenje Hrabrost je kada dodeš kući usred noći dobro pijan, žena te čeka sa metlom u ruci, a ti je upitaš: "Čistiš ili se spremaš nekud odletiti?" I live in 43 05'04.11"N 17 57'36.71"E
15 godina
offline
RE: Šalabahteri
kemal_r kaže...
skandalouz kaže...

ja sam pravio salabahter od naljepnice coca-cole, i dok sam to pravio naučio sam tako da otu coca-colu nisam ni nosio u školu

 
Ovaj mi je daleko najbolji! Svaka čast na ideji
 stvarno je dobro. a bilo bi još bolje da je papir isti kao i original od coca-cole. onaj tanki glatki
15 godina
neaktivan
offline
Šalabahteri

Taj tanki sjajni papir može se nači na nekim čokoladama koje su umatane u njega.

I da, šalabahter uvijek plastificiram ( znači onako ga ljepo cijelog sa selotejpom omotam) tako da se ne može zgužvat, ili npr. od znoja od ruke da se slova izbrišu.. ali mana toga je da ako sjediš do prozora, onda ti svjetlost ide u njega pa ne vidiš šta piše, pa moraš malo micat glavu pod određen kut da ti ne smeta svijetlo.

Q6600 (3.0Ghz), BigTyp 120vx, 8800gt, 2GB ram, gigabyte p35 ds3....
16 godina
neaktivan
offline
Šalabahteri

Kako kod kojeg profesora. Imamo profu iz latinskog, smijes imat pernicu na stolu, i samo unutra stavis šalabahter, nikad ne gleda. Al ako ga stavis bilo gdje drugdje, uhvatit ce te. Na povijesti je uvijek ekstremno tezak test, al zato lik lagano cita novine, i svi se dogovaramo. Naravno, opet pola raz dobije jedan. Kemija ili fizika na kalkulator pises formule, biologija lijepis na unutrasnju stranu majice salabahter, itd...

Core 2 Quad Q6600@ 3.5 GHz, Thermatake Max Orb, Asus P5K PRO, 2X2GB kingmax, WD 500 GB, Nvidia GeForce 9800 GTX+, Antec 900, Logitech G15 + Razer Death Adder + Razer eXact Mat+Logitech Cordless Rumble Pad II
16 godina
offline
Šalabahteri

osnovno pravilo šalić radi sam tako znaš što na njemu imaš a što ne, jer ak uzmeš tuđi tražiš ko luđak i onda te skuže

osobno šalić radim tako da u wordu napišem što mi treba i isprintam na veličini papira 8x1.5 cm i taj papirić zalijepim na onaj smeđi dio u rotringovim tehničkama tako je šalić skriven a ja kad nešto hoću prepisat lijevom rukom izvučem taj dio al ne do kraja da neispadne, ak dolazi profa samo gurnem natrag i to je to

ak ima više gradiva uzmem dvije tehničke različitih boja

 

jedan lik iz razreda je na testu iz njemačkog sliko test, slike poslo mms-om instruktorici a ona njemu odgovore i frajer sam prepiso s moba na test

 

100 postBelji se

fuck yeah ako nema riješenja nema ni problema when i'll be rich, you'll be my bitch Bolje biti mrtav pijan nego mrtav hladan!!
15 godina
offline
RE: Šalabahteri
fifiX kaže...
...

jedan lik iz razreda je na testu iz njemačkog sliko test, slike poslo mms-om instruktorici a ona njemu odgovore i frajer sam prepiso s moba na test

...

 za to treba imati i hrabrosti i živaca...Neodlučan
15 godina
neaktivan
offline
RE: Šalabahteri
jurluk kaže...
fifiX kaže...
...

jedan lik iz razreda je na testu iz njemačkog sliko test, slike poslo mms-om instruktorici a ona njemu odgovore i frajer sam prepiso s moba na test

...

 za to treba imati i hrabrosti i živaca...Neodlučan
 LOL Smijeh
Tu bi trebo neš napisat???
16 godina
neaktivan
offline
Šalabahteri

Autoru teme i ostatku ekipe želim sve najbolje u daljnjem "radu". Prepisivanje koristeći šalabahtere...jako dobro.

 

Nikada nisam bio previše vješt u tome - radije sam sjedio i učio.

 

Uostalom, ovi novi profesori su tako dobro upoznati sa metodama prepisivanja - da se jednostavno ponekad ne isplati niti pokušati prepisati.

 

 

Mount Vision Pro
16 godina
neaktivan
offline
RE: Šalabahteri
fifiX kaže...

 

jedan lik iz razreda je na testu iz njemačkog sliko test, slike poslo mms-om instruktorici a ona njemu odgovore i frajer sam prepiso s moba na test

 

100 postBelji se

  tak moj lega napravio s matkom, pišemo mi test neki dan, i treba 2 zadatka riješit za dvojku, a nema pojma ništ, ko ni jaBelji se 
i riješi on jedan zadatak, a jedan prepiše na mob i pošalje poruku bratiću koji ide na faks, ovaj mu napiše šta treba napravit, ovaj to napravi, riješi i dobije 2 Osmijeh 
al njegov bratić pošto je na faksu se ne sjeća više svih tih formula koje trebaju (test iz pravca, analitička geometrija), neg je on to njemu riješio na neki drugi način...
tak da je mog legu profa još pohvalila kak je on to jedinstveno i kreativno riješio.
da napomenem, lik je imo komad iz matke na polugodištu Cool  hahahahaha 
potpisujem se
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2009 23:16 (h51ph).
16 godina
neaktivan
offline
Šalabahteri

Jooj, neki dan sam prepisao za 5 :P

Ono Politika i Gospodarstvo -.-, nisam čak ni sam radio šalić, jer mi se nije dalo...

Onak, dok ona ostatku razreda podijeli test, ja već pola prepišem, a onda poslije ide u kontrolu i ako tad sakriješ miran si, više ne gleda :P

 

Inače i sam volim plastificirat šaliće, jako korisno...

 

Jedan određeni profesor već 10-ak godina nije mjenjao pitanja, pa unaprijed znamo koja će biti....doma napišem lijepo test za 4, a na satu ko fol nešto pišem, pa dok on ne gleda zamijenim test...:P

 

joooj, da, neki dan pišemo test iz jednog stručnog predmeta, i ugl. nisam apsolutno ništa znao, ni šalića imao...

ugl. onako kako smo si svi dobri s profkom, ležerna je atmosfera, profka gleda u laptop, a ja u prvoj klupi...

i uglavnom, pita mene profka, kaj kljajo, ništa neznaš, a ja, ma da, nisam   učio...

I tada skužim da nisam spremio bilj. u torbu neg da je na stolu, i lagano aj uzmem otvorim bilj. onak na očigled, al praveći ko da je to sasvim normalno izdiktiram frendovima 5-6 odgovora iz bilj. a sebi niš ne napišem i predam prazan test...:P

16 godina
neaktivan
offline
RE: Šalabahteri
Hehe, kod nas učenici uzimaju testove, tj. ne predaju ih - naravno, to pali samo kod profesora idiota.

Ja sam isto jednom čopio test iz fizike, uzeo i papirić sa zadacima, doma riješio i donio na sat. Vidio sam kod drugih kakvom je kemijskom ispravljao, dal je stavljao kvačice ili bodove, gdje je napisao ocjenu, jel se potpisao i sl., posudio sam crvenu kemijsku i sam ispravio. Još me lik na kraju pohvalio kak sam dobro riješio test. "Dobih" 4 i 4 pošto je bila jedna il dvje petice, ne sjećam se više.

Ako se ne preda test, postoje 3 varijante:
1. Da se, kad profa/ć donosi ispravljene testove, kaže da nisi dobio svoj test, al onda moraš ili ponovno pisat, ili odgovarat.
2. Da se požališ profesoru kako ti nije ispravio test, a ti si ga riješio. E sad, neki idioti će ispraviti test, a kod malo pametnijih to ne prolazi. Također, odgovaranje ili ponovno pisanje.
3. Da se donese i riješen i ispravljen test.

Samo 3 varijanta se može koristiti unedogled, znači, 1. i 2. možeš prodati profesoru jedanput u 2 godine, dok se 3. može 'prakticirati' sve dok profesor ne skuži.

Uzimanje testova vrijedi samo za testove gdje učenici sami predaju testove i to no kraju sata kad nastane komešanje ili kad jedan učenik uzima testove, jednostavno mu ne daš (ako nije neki über-g33k koji cinka profesoru).
Ako profa uzima testove, to ne prolazi. Ako profa broji testove na kraju testa, također ne prolazi. Ako nema komešanja, također teško da će proći.

CAUTION: To s uzimanjem testova je vrlo opasno varanje, jer ako vas skuže, postoji čak i mogućnost ukora (bez obzira imao opomenu il ne). Zato, ako će netko doista uzimati testove, neka to radi samo kod nekog debila. Fala bogu, mi takvih imamo solidan broj na školi.
Stan: Mr. Garrison, haven't you noticed that Timmy is retarded? Mr. Garrison: Don't call people names Stan!
15 godina
protjeran
offline
Šalabahteri

Salabahteri su super samo mi ih se neda pisati isto tako mi se neda i ucit pa onda je nje bolje ni jedno ni drugo napravitiIzlanuo se.

HD 2400pro 256mb,1.81GHz,512mb of ram. http://www.youtube.com/user/UKURR
15 godina
neaktivan
offline
RE: Šalabahteri
jurluk kaže...
kemal_r kaže...
skandalouz kaže...

ja sam pravio salabahter od naljepnice coca-cole, i dok sam to pravio naučio sam tako da otu coca-colu nisam ni nosio u školu

 
Ovaj mi je daleko najbolji! Svaka čast na ideji
 stvarno je dobro. a bilo bi još bolje da je papir isti kao i original od coca-cole. onaj tanki glatki
 Koristio sam tanki fotopapir, tak da se neprimjeti ako ne prođeš rukom po papiru...
Be NooB To Be Cool...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Šalabahteri
Dinjo kaže...

Salabahteri su super samo mi ih se neda pisati isto tako mi se neda i ucit pa onda je nje bolje ni jedno ni drugo napravitiIzlanuo se.

 
onda ti je najbolje ne ići taj dan na fakultet/školu...
Svako ima pravo na moje mišljenje Hrabrost je kada dodeš kući usred noći dobro pijan, žena te čeka sa metlom u ruci, a ti je upitaš: "Čistiš ili se spremaš nekud odletiti?" I live in 43 05'04.11"N 17 57'36.71"E
16 godina
offline
RE: Šalabahteri
FlyBoy kaže...

izdiktiram frendovima 5-6 odgovora iz bilj. a sebi niš ne napišem i predam prazan test...:P

 tak sam ja u osnovnjaku na testu iz fizike riješio dvojci test za 4, trima za 3 i jednom za 2 a sebi sam stigao samo pola i dobio 2
P.S. svi u razredu smo imali različite testove profesor napravio 45 grupa
fuck yeah ako nema riješenja nema ni problema when i'll be rich, you'll be my bitch Bolje biti mrtav pijan nego mrtav hladan!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Šalabahteri
fifiX kaže...
FlyBoy kaže...

izdiktiram frendovima 5-6 odgovora iz bilj. a sebi niš ne napišem i predam prazan test...:P

 tak sam ja u osnovnjaku na testu iz fizike riješio dvojci test za 4, trima za 3 i jednom za 2 a sebi sam stigao samo pola i dobio 2
P.S. svi u razredu smo imali različite testove profesor napravio 45 grupa
 45? LOL!
Ubuntu 8.10 Interpid Ibex User www.tutorialized.com (\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
15 godina
neaktivan
offline
Šalabahteri

Imam ja profesoricu iz Kemije i Biologije.Baka ima oko 70 godina i stavimo(al baš cijeli razred knjige na klupu i rijetko kad da vidi) knjige na klupu i prepisuj kolko god hoćešSmijeh.A pod drugim predmetima najčešće stavljam šalabahter u pernicu ili nekad čak ispod testa.

Osmijeh

16 godina
offline
Šalabahteri

Najgore (bolje) je što dok pripremam šalabahter zapamtim sve >.<, tako da to može biti i jedna vrsta učenja... bar je tako kod mene bilo :)

Q6600 -OCC, 8GB ddr2 mushkin, 4870 512MB OCC, 2x640GB Samsung F1 raid 0, DFI P45-T2RS MB, Antec p182 kućište
15 godina
neaktivan
offline
RE: Šalabahteri
fifiX kaže...
FlyBoy kaže...

izdiktiram frendovima 5-6 odgovora iz bilj. a sebi niš ne napišem i predam prazan test...:P

 tak sam ja u osnovnjaku na testu iz fizike riješio dvojci test za 4, trima za 3 i jednom za 2 a sebi sam stigao samo pola i dobio 2
P.S. svi u razredu smo imali različite testove profesor napravio 45 grupa
 
uh 45 učenika... malo puno
16 godina
offline
RE: Šalabahteri
jojo1909 kaže...
uh 45 učenika... malo puno
 ma bilo nas je 25 al je profesor u komp ubacio 100 zadataka i isprintao 45 različitih grupa po 5 zadataka tak da nitko u razredu nije imao jednak test
fuck yeah ako nema riješenja nema ni problema when i'll be rich, you'll be my bitch Bolje biti mrtav pijan nego mrtav hladan!!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Šalabahteri
fifiX kaže...
jojo1909 kaže...
uh 45 učenika... malo puno
 ma bilo nas je 25 al je profesor u komp ubacio 100 zadataka i isprintao 45 različitih grupa po 5 zadataka tak da nitko u razredu nije imao jednak test
 baš je taj profa motherfucker!

uglavnom, pišući šalabahtere nešto i naučiš, bar je tako kod mene ponekad bilo. najjača fora kod šalabahtera je kad profu boli k**, makar je fakultetski djelatnik i pusti te da prepišeš, da bi na drugoj godini promijenio sistem rada, i nikoga ne pustio bez krvavih suza po parketu...

LOL
15 godina
neaktivan
offline
Šalabahteri

U XVI. (ili Klasičnoj ako vam je draža) gimnaziji u Zagrebu, zidovi su ofarbani nekim sjajnim lakom po kojemu se lijepo da pisat, a profesori bi morali furat dalekozore da to vide...

Košulje...uzmi "veliki" komad papira, napiši bilješke i stavi ga: a) u neki od džepova, b) na hlače i pokrij ga košuljom, c) zaljepi šalić na unutrašnjost rukava, d) slušalice:) - provuci ih kroz rukav do rupe za gumb i pusti svoje bilješke (VAŽNO: bijele slušalice NE idu na crnu košulju i obrnuto, a roze košulje su jednostavno gay; pod testovima sjedim u prvoj klupi ispred profesora, nikad me nisu uhvatili)

Word na mobitelu...

Kopča za remen na koju se zaljepi šalić

Pisanje po prozorima

Gumica

Prozirna olovka

 

 

Usput NIKADA nemojte stavljati šalić ispod testa...dok sam pisao test iz geo prije par godina, pitao sam profu nešto, ali sam zaboravio na šalić...vidjela ga je, ali je "nestao" za manje od pola sekunde; ove godine...test iz njemačkog, netko je nacrtao hajdukov znak na klupu i to sam počeo križat za vrijeme testa...profa je odma doletila, počela mi čupat test, ali se rodio

Vir prudens non contra ventum mingit...
15 godina
neaktivan
offline
Šalabahteri

Meni je frendica napisala male minijaturne šalabahtere iz latinskog (nastavke za vremena) i stavile ih je na nokte i preko toga bezbojni lak za nokte.. predobra stvar

Btw danas sam masovno prepiso kemiju iz worda sa mobitelaCool

Q6600 (3.0Ghz), BigTyp 120vx, 8800gt, 2GB ram, gigabyte p35 ds3....
16 godina
offline
Šalabahteri

a jedna iz mog razreda je prije tjedan dana progutala šalić a onda tražila profu da ide popit vode da lakše proguta

fuck yeah ako nema riješenja nema ni problema Win or lose, on the booze. i nogom u guzicu je korak naprijed when i'll be rich, you'll be my bitch Bolje biti mrtav pijan nego mrtav hladan!!
15 godina
offline
RE: Šalabahteri
pajic3 kaže...

U ovoj temi bi se raspravljalo isključivo o tehnikama i upotrebi šalabahtera.

Neka svatko tko koristi šalabahter na uspješan način prezentira kako to radi.

 

Prvo da nešto napišem u uvodnom djelu.

 

Za koristiti šalabahtere treba biti vičan i lukav. Prvo i osnovno je da se trebate sasvim prirodno ponašat kao da ga ni nemate, i drugo najbitnije je da NE GLEDATE cijelo vrijeme u profesora ( nemojte dizat glavu i gledat dali on gleda u vas). Ne smijete se mrdati previše, niti zabacivat glavu dolje u šalabahter di ga imate. Stavite uvijek test uz sam rub stola, tako da samo micanjem oka možete gledati u šalabahter. Kada gledate u šalabahter, morate imati glavu namještenu kao da gledate u test, i još samo pišite u slijepo (mrdajte rukom kao da pišete).

 

 

Ja imam više tehnika..

 

1. Imam nokiu 6120, u kojoj imam word koj ima opciju search u sebi ( tako da odmah mogu nači određen pojam koji mi treba)..

    Materijale skidam sa: http://www.salabahteri.com/, http://www.freewebs.com/sime_car/ i http://www.salabahteri.cjb.net/.

 

2. U svoju klupu sam si ugradio svoju policu. Znači od kartona i zalijepio sam ju odmah sa donje strane stola da što neprimjetivnjije gledam u salabahter. ( u ponedjeljak ću slikat da lakše predočim)..

   Ako vam se to neda radit, onda je dobra i vrlo jednostavna tehnika da stavite šalabahteri na stolicu (među nogu), ali isto najbitnije kao što sam gore napisao, da ako gledate u taj šalabahter da vam je tjelo u prorodnome položaju, i da ne  zabacujute glavu dolje, pa gore... SAMO POKRETI OKA!

 

3. Puno toga pišite po stolu. Kao prvo morate imate stol sav iscrtan ( nekakve slike, neki stihovi pjesama itd.) i onda npr. nacrtajte neku životinju ili neku smješnu facu od čovjeka i po tome pišite šta vam god treba. I morate onako ružno to ispisat da se uklapa sa išaranim stolom.

 

4. Pročitao sam nekoliko zanimljivih tehnika. - Trebate imate jedan široki lastik ( ovi normalni koje vam mama koristi ali samo široki jedno 1-1.5cm).. rastegnite ga o jednu knjigu, i kada ste ga rastegnuli napišite na tome šta vam god treba. i     kada ga maknete sa knjig eneće se niš vidjet osim plavih linija. Ali kada ga sa prstima rategnete ćete sve jasno vidjeti. To možete koristit kao narukvicu, i onda kao fol onako ga rastežete ( kao nervozni ste).

 

-- i ima jedan dobar koji još nisam primjenio.. skenirate naljepnicu od npr. coca-cole i tamo di piše sadržaj coca-cole napišete šalabahter. i onda nekako nabavite tu vrstu papira i isprinatjte te zalijepite na bocu.

 

Ja sam drugi razred opće Gimnazije u Puli.

Kako vi to radite, koju školu pohađate (ili ste pohađali)  i u koj razred?

 

EDIT: Molim da oni koji imaju neke prigovore na ovu temu da ne nabijaju postove bez cilja.

 

p.s. Ne želim svađu na ovoj temi. Jasno sam napisao o čemu se ovdje pričaCool

 

Svaka cast na postu. Ja uglavnom salabahtere stavim ispod konrolne a ispred mi je pernica i od tamo samo spustim kontrolnu i prepisujem. Inace u zadnje vrijeme ne koristim toliko salabahtere, ali sada cu opet poceti (dopi*dilo mi je uciti)...

Inace sam treci razred opće talijanske Gimnazije u Puli. Mozda te cak i znam iz videnjaCool


15 godina
neaktivan
offline
Šalabahteri

 Da, tu u XVI. u Zagrebu lijepo profesori ulete kroz vrata, izderu se na sve, a na stolu smije bit samo kemijska...i to samo plava, a onda onaj kreten iz prve klupe opsuje profi iz biologije i cijelom razredu mater, pošalje sve u muški spolni ud i još za dobru mjeru kao gurne klupu u onaj lažni kostur, pa svi završimo kod psihologinje i test se odgodi. E to je šalabahter

Vir prudens non contra ventum mingit...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Šalabahteri
MaterAos kaže...

 Da, tu u XVI. u Zagrebu lijepo profesori ulete kroz vrata, izderu se na sve, a na stolu smije bit samo kemijska...i to samo plava, a onda onaj kreten iz prve klupe opsuje profi iz biologije i cijelom razredu mater, pošalje sve u muški spolni ud i još za dobru mjeru kao gurne klupu u onaj lažni kostur, pa svi završimo kod psihologinje i test se odgodi. E to je šalabahter

 
Haha, netko ima smisla za humor...
ROFLPANCACES - njajbolje poslužiti tople.
15 godina
offline
RE: Šalabahteri
MaterAos kaže...

 Da, tu u XVI. u Zagrebu lijepo profesori ulete kroz vrata, izderu se na sve, a na stolu smije bit samo kemijska...i to samo plava, a onda onaj kreten iz prve klupe opsuje profi iz biologije i cijelom razredu mater, pošalje sve u muški spolni ud i još za dobru mjeru kao gurne klupu u onaj lažni kostur, pa svi završimo kod psihologinje i test se odgodi. E to je šalabahter

 to je superšalabahter.
Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! |^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice