Državna matura 2014

poruka: 1.274
|
čitano: 210.442
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Državna matura 2014

Provjeri kalendar na stranici FOI-a.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Državna matura 2014
Looka kaže...

Provjeri kalendar na stranici FOI-a.

Gledam al nije nis posebno označeno.

 

http://www.foi.unizg.hr/kalendar/(month)/10/(year)/2014

14 godina
neaktivan
offline
Re: Državna matura 2014
13 godina
neaktivan
offline
Državna matura 2014

Za ETFOS piše da nastava počinje 22.9. već .
Prošle godine su počinjali 1.10.

Na stranicama fakulteta piše da nastava počinje 22.9

Ima itko ikakvu informaciju jel to onda već počinje ili je samo tad podizanje indeksa ? 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Državna matura 2014
mstaglicic kaže...

Za ETFOS piše da nastava počinje 22.9. već .
Prošle godine su počinjali 1.10.

Na stranicama fakulteta piše da nastava počinje 22.9

Ima itko ikakvu informaciju jel to onda već počinje ili je samo tad podizanje indeksa ? 

da probaš nazvat referadu i sve saznaš

Safet je kao himna, ustaneš kad ga spomeneš...
15 godina
neaktivan
offline
Državna matura 2014
Malo nevezano ali zna netko nešto u vezi liječničkog za dom Stjepan Radić, nešto kažu da se treba ići fakultetskom liječniku. Ne znam jel se to odnosi na ove koji su išli svom obiteljskom liječniku jer piše da se ide školskom liječniku ili svi moraju? I ako svi moraju kako to ide s fakultetskim liječnikom, FER sam upisao?
Beware of the sharp edged weapon called human being
14 godina
offline
Re: Državna matura 2014
Tomislav95 kaže...
Malo nevezano ali zna netko nešto u vezi liječničkog za dom Stjepan Radić, nešto kažu da se treba ići fakultetskom liječniku. Ne znam jel se to odnosi na ove koji su išli svom obiteljskom liječniku jer piše da se ide školskom liječniku ili svi moraju? I ako svi moraju kako to ide s fakultetskim liječnikom, FER sam upisao?

Ako si brucoš, onda trebaš ići kod obiteljskog ili školskog liječnika. Ja sam išao kod školskoga.

15 godina
neaktivan
offline
Državna matura 2014
Za dom piše isključivo kod školskog liječnika ali neki kažu da ih šalju opet kod fakultetskog.
Beware of the sharp edged weapon called human being
14 godina
offline
Re: Državna matura 2014
Tomislav95 kaže...
Za dom piše isključivo kod školskog liječnika ali neki kažu da ih šalju opet kod fakultetskog.

Koliko znam, da bi se uselio potrebna ti potvrda školskog ili obiteljskog. No to je samo privremeno da bi se mogao useliti, i onda poslije toga moraš (valjda do revizije) obaviti pregled kod fakultetskog.

 

EDIT: http://esava.info/vijesti-iz-doma/lijecnicki-pregledi-za-dom-ove-godine-stroziji-pristup/

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.8.2014 20:35 (captain_soap_McTawish).
15 godina
neaktivan
offline
Državna matura 2014
Aha, hvala za link. Pisali su u grupi na FBu da treba u roku od 4 dana donesti od fakultetskog. Nadam se da ne jer ne znam kad taj radi i gdje, a i ne da mi se opet u Zagreb.
Beware of the sharp edged weapon called human being
14 godina
offline
Državna matura 2014

Kako ide proces dobivanja iksice, konkretno na feru? (ako ima razlike zbog faksa)
Kako sam ja shvatio, moram doc na fer, predat zahtjev, dobit privremenu pa se onda sluzit s njom dok ne dobijem stalnu?

Problem mi je sto nisam iz zg-a, a zelio bih bar dobit broj iksice jer namjeravam sto prije predat zahtjev za zet-ov pokaz. Jel mi mogu oni broj iksice bar preko telefona procitat? 

15 godina
neaktivan
offline
Državna matura 2014
Jel rade ovi na FERu normalno, treba mi potvrda za prijevoz?
Beware of the sharp edged weapon called human being
15 godina
offline
Re: Državna matura 2014
Tomislav95 kaže...
Jel rade ovi na FERu normalno, treba mi potvrda za prijevoz?

pa imas u hodniku gdje si vadio onaj broj pri upisu ona dva printera R2D2 i C3PO pa se ulogiras na njih i isprintas si potvrdu

treba ti samo JMBAG i sifra 

12 godina
odjavljen
offline
Državna matura 2014

Di mogu pogledat nekakve osnovne informacije o nastavi na FSB-u?
Samo znam da trebam doci 29og. Neznam ni u koliko sati,ni gdje,ni gdje nabaviti neke knjige...ima neko da me moze uputiti? 

11 godina
neaktivan
offline
Državna matura 2014

dal se mogu potvrde printati preko studomata ?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Državna matura 2014
ShadoW kaže...
Tomislav95 kaže...
Jel rade ovi na FERu normalno, treba mi potvrda za prijevoz?

pa imas u hodniku gdje si vadio onaj broj pri upisu ona dva printera R2D2 i C3PO pa se ulogiras na njih i isprintas si potvrdu

treba ti samo JMBAG i sifra 

Aha, žigovi su na papiru, a ja mislio da to netko lupa gore pa šalju{#}

dino_pes13 kaže...

dal se mogu potvrde printati preko studomata ?

ShadoW ti je odgovorio. R2D2 i C3PO{#}

Beware of the sharp edged weapon called human being
11 godina
neaktivan
offline
Državna matura 2014

Kaj ti je to R2D2 i C3PO? 

13 godina
neaktivan
offline
Državna matura 2014

Roboti iz Star Warsa. 

ಠ_ಠ Rolling on the floor laughing until someone jump on me a makes me stop rolling on the floor laughing but then I do it again cuz it's awesome
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.9.2014 22:52 (ROFLOLMAO).
15 godina
offline
Re: Državna matura 2014
dino_pes13 kaže...

Kaj ti je to R2D2 i C3PO? 

printeri u hodniku FERa, tamo gdje si vadio onaj papiric s brojem pri upisu imas 2 touchscreena racunala, oni kao sto stoje u konzumu da mos trazit vino koje je sorte i te fore :P

15 godina
neaktivan
offline
Re: Državna matura 2014
dino_pes13 kaže...

Kaj ti je to R2D2 i C3PO? 

Studomate je nazvao R2D2 i 3CPO

Beware of the sharp edged weapon called human being
12 godina
odjavljen
offline
Re: Državna matura 2014
Zin8 kaže...

Di mogu pogledat nekakve osnovne informacije o nastavi na FSB-u?
Samo znam da trebam doci 29og. Neznam ni u koliko sati,ni gdje,ni gdje nabaviti neke knjige...ima neko da me moze uputiti? 

Itko?

15 godina
odjavljen
offline
Re: Državna matura 2014
Zin8 kaže...
Zin8 kaže...

Di mogu pogledat nekakve osnovne informacije o nastavi na FSB-u?
Samo znam da trebam doci 29og. Neznam ni u koliko sati,ni gdje,ni gdje nabaviti neke knjige...ima neko da me moze uputiti? 

Itko?

 

Tu ti je raspored:

 

http://www.fsb.unizg.hr/?raspored

 

Izaberes svoju grupu ako ti je vec dodijeljena.

 

Ovo ti je akademski kalendar tj. pise kad pocinje i kad zavrsava semestar, kad su blagdani,blabla:

 

http://www.fsb.unizg.hr/?akademski_kalendar

 

Knjige ne trebas unaprijed nabavljat, profesor ce ti na predavanju rec iz koje literature ucis, mada u dosta slucajeva nisu potrebne nikakve knjige nego su dovoljne skripte koje se mogu nabaviti u vanjskoj fotokopiraon ili se skripta objavi na fejsu (sigurno ce netko napraviti zajednicku grupu na fejsu za vasu generaciju) i slicno.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
15 godina
offline
Re: Državna matura 2014
Tomislav95 kaže...
dino_pes13 kaže...

Kaj ti je to R2D2 i C3PO? 

Studomate je nazvao R2D2 i 3CPO

Nije ih on nazvao nego tako zbilja piše. Zapravo piše Cee-Three-Pee-O, tako nešto...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Državna matura 2014
emerik kaže...
Tomislav95 kaže...
dino_pes13 kaže...

Kaj ti je to R2D2 i C3PO? 

Studomate je nazvao R2D2 i 3CPO

Nije ih on nazvao nego tako zbilja piše. Zapravo piše Cee-Three-Pee-O, tako nešto...

Nisam skužio kad sam bio

Beware of the sharp edged weapon called human being
9 godina
neaktivan
offline
Državna matura 2014

Pozdrav.

Zapoceo sam snimanje tutorijala za najpopularniji digitron medju ucenicima i studentima CASIO fx-991 ES.

Jos uvijek ima onih koji ne znaju sve trikove i načine na koje ga mogu primjeniti. Pa evo, ovim putem kroz video tutorijale želim vam omogućiti da naučite kako najbolje iskoristiti mogućnosti koje vam digitron nudi.

Nadam se da će vam tutorijali biti korisni i da ćete nešto novo naučiti.

Lijep podzrav,

Ivan




 

15 godina
offline
Državna matura 2014

evo, preselio sam u dom spojio se na internet no ne radi mi sve kako treba

naprimjer: kada upisem bug.hr kao stranicu na koju zelim izbaci mi onu foru eduroam preuzmi postavke a na bug.hr/forum ili nakon sto pingam cmd-om i upisem IP onda mi radi...

namjestio sam onu foru secureW2 EAP-TTLS i upisao tamo korisnicko ime i password i kaze mi da je spojen na internet no neki linkovi mi jednostavno bacaju taj eduroam login 

medu ostalim ne radi mi ni google.com a google.hr radi...

zna netko u cemu je problem, hvala!

 

EDIT: dom S. Radic

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.9.2014 9:47 (ShadoW).
15 godina
offline
Re: Državna matura 2014

Trebaš konfigurirati pomoću jednog malog programčića.KLIK

15 godina
offline
Re: Državna matura 2014
emerik kaže...

Trebaš konfigurirati pomoću jednog malog programčića.KLIK

pretpostavljam da je to isto ono sto sam vec skinio, secureW2? ako je, onda sam to instalirao

EDIT: da, to sam vec skinio i namjestio :/

EDIT2: nasao sam na facebook-u neko je posto u grupu stjepan radic sto treba napravit ako je sve dobro konfigurirano a ne radi pa evo (bio sam si prekopirao uputstva no ne i tko ih je objavio a zaboravio sam kako se zove)

 

"Ajd da riješimo to sa Eduroamom da se ljudi ne muče(isprobano na windozama 7, 8 i 8.1, XP-u i Mac-u nisam imao pristupa):

1. Iskopčat kabel za internet (jer u protivnom opet automatski ode na Eduroam stranicu)

2. Obrisat sav history koji browser podsjeća na Eduroam (u Chrome-u prve četiri kvačice, analogno za Firefox)

Kojiput i do ovdje upali, ako ne onda dalje:

3. Pronać Services (start>run>Services)

4. Tamo nać "Wired AutoConfig" i klinut "Restart this service" u gornjem lijevom kutu

5. Desni klik na ikonu od lokalne veze (donji desni kut ekrana, tamo gdje pokazuje da se spaja) i klik na "Open network and sharing center" (Hrv. "Centar za mreže" ili tako nekako)

6. Na lijevoj strani odabrat "Change adapter settings" (Hrv. "Promijeni postavke prilagodnika", mislim da je tako)

7. Desni klik na "Local Area Connection" i odabrat "Properties" (Hrv. "Postavke")

8. I na kraju u tabu "Authentication" vidjet dal je postavljeno na SecureW2

Ovo se događa zato kaj Eduroam ponekad prebriše autentifikacijski protokol i onemogući SecureW2 pa ga treba podsjetit da se spajamo preko njega, dakle obrisat history da zaboravi na Eduroam, postavit protokol natrag na SecureW2 i to je to ... Nadam se da će pomoć 

EDIT: U slučaju da nemilosrdni Eduroam opet počne zaje*****, ponovit postupak"

 

EDIT3: evo, napravio i hotspot da mogu mob spojit na net

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.9.2014 14:44 (ShadoW).
13 godina
neaktivan
offline
Državna matura 2014

Primili su mi zalbu i dobio sam Lascinu 4. kategoriju.. Imao sam 1570 bodova.. Cudno mi je zasto sam dobio Lascinu a trazio sam Radica.. Moze li mi netko reci svoja iskustva s Lascinom?

 

LP!

14 godina
offline
Re: Državna matura 2014
Dolu kaže...

Primili su mi zalbu i dobio sam Lascinu 4. kategoriju.. Imao sam 1570 bodova.. Cudno mi je zasto sam dobio Lascinu a trazio sam Radica.. Moze li mi netko reci svoja iskustva s Lascinom?

 

LP!

Mislim da si dobio Lašćinu zato što su mjesta na svim ostalim domovima podijelili prije žalbi, pa su vama "uvalili" ono što je ostalo. Koliko znam, Lašćina je po svemu najgori dom. Prije svega, on se od ostalih domova razlikuje po lokaciji. Sva tri ostala doma se nalaze u centru grada i relativno su blizu, dok je Laščina na neki način "izolirana" jer se nalazi praktički na rubu grada. Jedini se nalazi u 4. tj. najlošijoj kategoriji smještaja, a i koliko sam čuo kvaliteta smještaja je očajna.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice