Državna matura 2013

poruka: 1.734
|
čitano: 441.323
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Državna matura 2013

treba možda na tvz-u osim onih 250 kn platiti još nešto? neki su spominjali nekakvih 150 kuna za xicu

15 godina
offline
Re: Državna matura 2013
Danijel789 kaže...

treba možda na tvz-u osim onih 250 kn platiti još nešto? neki su spominjali nekakvih 150 kuna za xicu

U tih 250kn je uključena xica. Tih 150kn je za ponovnu izradu xice (ako ju npr izgubiš ili nešto bude sa njome)

Extend my EMSI License for free: http://download.emsisoft.com/EmsisoftAntiMalwareSetup_6434073 / My Web Site: http://markoidzan.from.hr || http://www.erepublik.com/hr/referrer/midzan21 Help me :D
14 godina
neaktivan
offline
Državna matura 2013

dobro, hvala :)
i kolko smije biti stara domovnica i rodni list? ili to nema veze? 

15 godina
offline
Re: Državna matura 2013
Danijel789 kaže...

dobro, hvala :)
i kolko smije biti stara domovnica i rodni list? ili to nema veze? 

pa kao to ne bi trebalo biti starije od 6 mjeseci ali i starije može proći (ili je barem meni tako prošlo lani)

Extend my EMSI License for free: http://download.emsisoft.com/EmsisoftAntiMalwareSetup_6434073 / My Web Site: http://markoidzan.from.hr || http://www.erepublik.com/hr/referrer/midzan21 Help me :D
13 godina
neaktivan
offline
Državna matura 2013

U ponedjeljak idem u ZG na upis (prometni faklutet).. recite mi jel se mora dolaziti u dugim hlacama ili se moze i u berimudama?
Mozda malo glupo al da se nebi zeznuo.
{#} 

One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Državna matura 2013
majstorSZ kaže...

U ponedjeljak idem u ZG na upis (prometni faklutet).. recite mi jel se mora dolaziti u dugim hlacama ili se moze i u berimudama?
Mozda malo glupo al da se nebi zeznuo.
{#} 

može slobodno doci u bermudama. neces biti jedini 100% pa vani je 30 stupnjeva

13 godina
neaktivan
offline
Re: Državna matura 2013

hvala.. Znam da je vruce, ali ako se mora- mora se. 


Kad sam isao u Mostar na prijave (bio sam u berimudama) rekli mi na referadi da kad budem dolazio na prijemni obavezno u dugim hlacama dodjem.   Isto je bilo vruce, ali mora se. 
Zato sam zelio provjeriti {#} 

One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
16 godina
offline
Državna matura 2013

Mozes ti doc i u kupacim gacama, to je odraz tvoje kulture.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Državna matura 2013
majstorSZ kaže...

hvala.. Znam da je vruce, ali ako se mora- mora se. 


Kad sam isao u Mostar na prijave (bio sam u berimudama) rekli mi na referadi da kad budem dolazio na prijemni obavezno u dugim hlacama dodjem.   Isto je bilo vruce, ali mora se. 
Zato sam zelio provjeriti {#} 

 

Na kojem to fakultetu lol?

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
14 godina
odjavljen
offline
Re: Državna matura 2013
majstorSZ kaže...

U ponedjeljak idem u ZG na upis (prometni faklutet).. recite mi jel se mora dolaziti u dugim hlacama ili se moze i u berimudama?
Mozda malo glupo al da se nebi zeznuo.
{#} 

ja sam na FER isao u najseljackijoj odjeci koju imam. jer mi je u njoj najudobnije. kaj je random ljude briga za mene.

HALA MADRID!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Državna matura 2013
PLASMAorLCD kaže...
majstorSZ kaže...

hvala.. Znam da je vruce, ali ako se mora- mora se. 


Kad sam isao u Mostar na prijave (bio sam u berimudama) rekli mi na referadi da kad budem dolazio na prijemni obavezno u dugim hlacama dodjem.   Isto je bilo vruce, ali mora se. 
Zato sam zelio provjeriti {#} 

 

Na kojem to fakultetu lol?

Na fakultetu strojarstva  i racunarstva. Izlazila iza pulta i vidila da sam u berimudama i tako mi rekla. 

One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
13 godina
online
Re: Državna matura 2013
majstorSZ kaže...

Na fakultetu strojarstva  i racunarstva. Izlazila iza pulta i vidila da sam u berimudama i tako mi rekla. 

Drugi put se obuci u black metal štih, pa je pitaj je li ovo u redu.

14 godina
offline
Državna matura 2013
Kad ce se moc vidit kolikoima mjesta na jesenskom roku na pojednim fakultetima?
16 godina
offline
Re: Državna matura 2013
maxy0 kaže...
Kad ce se moc vidit kolikoima mjesta na jesenskom roku na pojednim fakultetima?

Odes na stranicu faksa i pregledaš, piše na svakoj, nisi bogec pa da nemožeš..

15 godina
offline
Državna matura 2013

Gdje se dobivaju iksice ? Jel u studentskom centru ?

#yolo
15 godina
offline
Re: Državna matura 2013
sveupitni kaže...

Gdje se dobivaju iksice ? Jel u studentskom centru ?

na faksu ih dobijete početkom ak. godine (dakle negdje najkasnije u 3-ćem tjednu listopada)

Extend my EMSI License for free: http://download.emsisoft.com/EmsisoftAntiMalwareSetup_6434073 / My Web Site: http://markoidzan.from.hr || http://www.erepublik.com/hr/referrer/midzan21 Help me :D
14 godina
neaktivan
offline
Državna matura 2013

E ljudi trebam pomoć hitno. Gdje mogu saznati upisni broj za faks. Na postani student su to maloprije maknuli a ja sam zaboravio do sada ga prepisati. Treba mi sutra za upise pa ako netko zna gdje da ga nađem ili kome da se javim bio bi zahvalan...

edit: saznao...

MUST visit :D http://www.youtube.com/user/ZOJAmoviesProduction?feature=mhee
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.7.2013 22:35 (zOjA26).
11 godina
neaktivan
offline
Državna matura 2013

može mi netko reći... kakve su mi šanse da upadnem u studentski dom u S.Brodu, primanja su oko 1000 kn po glavi u kući, ja i 5 braće i sestara, stari 30-postotni hrvi ?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Državna matura 2013
beznadni_slucaj kaže...

može mi netko reći... kakve su mi šanse da upadnem u studentski dom u S.Brodu, primanja su oko 1000 kn po glavi u kući, ja i 5 braće i sestara, stari 30-postotni hrvi ?

direktan upad...

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | origin: rebelszuka
12 godina
neaktivan
offline
Državna matura 2013

molim vas hitno mi treba pomoć, kako sazant onaj upisni broj, makli su ga. Jako vas molin hitno mi treba!!!

 

Našal san. Oprostite na paniki al san dobil mini srčani.

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.7.2013 10:13 (LadiesMan).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Državna matura 2013
Odi na stranicu postani-student, prijavi se, pa otidi na moji rezultati/ odaberi rezultati po prijavljenim studijskim programima, zatim odaberi na kategoriji rok/ljetni, i tu bi trebalo biti
juka
12 godina
neaktivan
offline
Re: Državna matura 2013
Juka_91 kaže...
Odi na stranicu postani-student, prijavi se, pa otidi na moji rezultati/ odaberi rezultati po prijavljenim studijskim programima, zatim odaberi na kategoriji rok/ljetni, i tu bi trebalo biti

fala frende, al san uspija nać...cijenim pomoć{#}

11 godina
neaktivan
offline
Re: Državna matura 2013
rebelsy kaže...
beznadni_slucaj kaže...

može mi netko reći... kakve su mi šanse da upadnem u studentski dom u S.Brodu, primanja su oko 1000 kn po glavi u kući, ja i 5 braće i sestara, stari 30-postotni hrvi ?

direktan upad...

zašto? kako ?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Državna matura 2013
beznadni_slucaj kaže...

zašto? kako ?

zato sto ti je otac hrvi iz Domovinskog rata i imate mjesecna primanja manja od 1900 kn po clanu = direktan upad

a i ovako i onako bi upao zato sto ti braca i sestre donose dosta dodatnih bodova...

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | origin: rebelszuka
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.7.2013 17:54 (rebelsy).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Državna matura 2013
rebelsy kaže...
beznadni_slucaj kaže...

zašto? kako ?

zato sto ti je otac hrvi iz Domovinskog rata i imate mjesecna primanja manja od 1900 kn po clanu = direktan upad

a i ovako i onako bi upao zato sto ti braca i sestre donose dosta dodatnih bodova...

da, ali ne stopostotni nego 30-postotni...mislim da samo 100%-tni imaju direktan...a ovo za 1900 kn je granica iznad koje ni ne možeš na natječaj za dom... možda griješim, ali mislim da je tako

14 godina
neaktivan
offline
Re: Državna matura 2013
beznadni_slucaj kaže...

da, ali ne stopostotni nego 30-postotni...mislim da samo 100%-tni imaju direktan...a ovo za 1900 kn je granica iznad koje ni ne možeš na natječaj za dom... možda griješim, ali mislim da je tako

i sta da sad ja tebi kazem? 

ti meni tj. nama postavis pitanje, a ja ti odgovorim i onda pametujes... wtf?
jel ti treba crtati? ako da... evo! 

 

-.-'

 

"Studenti koji stječu pravo na izravan smještaj u studentskom domu, tj. studenti

.

.

.

4. Studenti , djeca smrtno stradalog hrvatskog branitelja iz Domovinskog rata, studenti, djeca HRVI iz Domovinskoga rata, studenti,HRVI iz Domovinskoga rata I. skupine te studenti hrvatski branitelji iz Domovinskoga rata na temelju članka 56. Zakona o pravima hrvatskih branitelje iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji (“NN“ 174/04,92/05,107/07,65/09,137/09,146/10-OUSRH,55/11,140/12 i 33/13) ako nemaju zaostajanje tijekom studija u Republici Hrvatskoj.

( Kriteriji Ministarstva 1.12.)

.

.

.

Studenti pod točkama 4. i 5. ( Kriteriji Ministarstva 1.12., 1.13. i 1.14. ) , pravo na izravan smještaj mogu ostvariti isključivo ako mjesečni prihodi njihova kućanstva u 2012.godini ne prelaze po članu kućanstva iznos od 60% proračunske osnovice (1.995,60 kn). Visina prihoda članova kućanstva utvrđuje se isključivo na temelju potvrde nadležne porezne uprave Ministarstva financija RH o visini dohotka za 2012. godinu za sve članove zajedničkog kućanstva,uključujući maloljetnu braću i sestre te studenta kao podnositelja zahtjeva za smještaj u studentski dom te potvrde o visini ukupno isplaćene mirovine HZMO-a za 2012 godinu (za sve članove zajedničkog kućanstva)"

 

 

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | origin: rebelszuka
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.7.2013 19:39 (rebelsy).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Državna matura 2013
rebelsy kaže...
beznadni_slucaj kaže...

da, ali ne stopostotni nego 30-postotni...mislim da samo 100%-tni imaju direktan...a ovo za 1900 kn je granica iznad koje ni ne možeš na natječaj za dom... možda griješim, ali mislim da je tako

i sta da sad ja tebi kazem? 

ti meni tj. nama postavis pitanje, a ja ti odgovorim i onda pametujes... wtf?
jel ti treba crtati? ako da... evo! 

 

-.-'

 

"Studenti koji stječu pravo na izravan smještaj u studentskom domu, tj. studenti

.

.

.

4. Studenti , djeca smrtno stradalog hrvatskog branitelja iz Domovinskog rata, studenti, djeca HRVI iz Domovinskoga rata, studenti,HRVI iz Domovinskoga rata I. skupine te studenti hrvatski branitelji iz Domovinskoga rata na temelju članka 56. Zakona o pravima hrvatskih branitelje iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji (“NN“ 174/04,92/05,107/07,65/09,137/09,146/10-OUSRH,55/11,140/12 i 33/13) ako nemaju zaostajanje tijekom studija u Republici Hrvatskoj.

( Kriteriji Ministarstva 1.12.)

.

.

.

Studenti pod točkama 4. i 5. ( Kriteriji Ministarstva 1.12., 1.13. i 1.14. ) , pravo na izravan smještaj mogu ostvariti isključivo ako mjesečni prihodi njihova kućanstva u 2012.godini ne prelaze po članu kućanstva iznos od 60% proračunske osnovice (1.995,60 kn). Visina prihoda članova kućanstva utvrđuje se isključivo na temelju potvrde nadležne porezne uprave Ministarstva financija RH o visini dohotka za 2012. godinu za sve članove zajedničkog kućanstva,uključujući maloljetnu braću i sestre te studenta kao podnositelja zahtjeva za smještaj u studentski dom te potvrde o visini ukupno isplaćene mirovine HZMO-a za 2012 godinu (za sve članove zajedničkog kućanstva)"

 

 

pravilnik mi  je bio nejasan...hvala

11 godina
neaktivan
offline
Državna matura 2013

ipak sam bio u pravu... u studentskom mi jasno rečeno da direktan upad imaju samo djeca stopostotnih HRVI

15 godina
offline
Državna matura 2013

Skoro vise od 2 sata cekanja u redu na upisima na fsb-u :/

#yolo
11 godina
neaktivan
offline
Re: Državna matura 2013
sveupitni kaže...

Skoro vise od 2 sata cekanja u redu na upisima na fsb-u :/

Ja čekal 45 min...  

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice