Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

poruka: 1.152
|
čitano: 410.074
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

kako rijesiti problem sa stalnim otpajanjem wi-fi a

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Stigao novi S23 Ultra update (S918BXXU1AWC8).

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Nevjerojatno da se s23 moze naci vec za 4500kn.
Bas brzo pada cijena cim ga ima puno na oglasu
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
A ja neki dan uzeo 256 GB za 630€ i mislio kako sam super prošao.
Ali vidim da će uskoro biti po toj cijeni. Nevjerojatno brzo pada da..
Očekivao sam uzeti S23 tek početkom ljeta ili krajem (kada ljudi trebaju najviše novac) za 600tinjak eura, na kraju sam ga za toliko dobio mjesec dana nakon izlaska.
Ne znam zašto i kako tako brzo pada cijena.
Tko ne treba više od 128 GB, ima ih more za oko 600 eura.

Nego, da ne idemo puno u off i napišem nešto korisno - oduševljen sam s S23 base modelom.
Ovo je prvi flagship kojeg imam, a da traje baterija 1 puni dan mojeg korištenja. Mobilni podatci uključeni stalno, bt i GPS po potrebi. NFC stalno (iako mislim da to ništa ne utječe na bateriju, ali da navedem i to). WhatsApp, chrome 90% vremena.
Svaka čast Samsungu! Napokon pravi kompakt s top performansama i baterijom. Definitivno lijepo zaokružen uređaj.
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Preporuka za screen protector.

 

Za S23 i S23 Plus

 

otisak prsta radi savršeno + dobije se okvir za montažu i tri stakla za 22eura.

ima ga za kupit u ZG

 

https://www.whitestonedome.com/collections/s23-series/products/ez-samsung-galaxy-s23-ez-tempered-glass-screen-protector-3pack

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 mjeseci
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Di si staklo uzeo u Zg? dobro zvuči, i dobro zgleda princip stavljanja. Možda ženi i sestri to zemem imaju s ravnim ekranom. JA sam stavio ponovno fusion foliju na ultru, za sad je ok, nadam se da će držati bolje ovaj put. Fino klizi prst i otisak dobro radi.

 

x360 da super cijena, ja nedavno piknuo 256 za 700e, bio najeftiniji tad. Ali nađu se i ultre za ok cijenu već, šteta je uzet 128 model. A prošle godine pred Božić i nakon one 50% akcije prodao onaj "drekec" od 22 ultre za 900e za čas, ludo skroz. 

 

 

 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Mislim da ga se isplati kupiti pred izlazak S24, jer ce mu do tad cijena drasticno pasti a s24 ce doci sa exynos procesorm i opet ce biti flop po pitanju baterije.
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

zaboravio sam kak se briše post :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.4.2023 7:30 (Locu).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Nescafe kaže...

Di si staklo uzeo u Zg? dobro zvuči, i dobro zgleda princip stavljanja. Možda ženi i sestri to zemem imaju s ravnim ekranom. JA sam stavio ponovno fusion foliju na ultru, za sad je ok, nadam se da će držati bolje ovaj put. Fino klizi prst i otisak dobro radi.

 

x360 da super cijena, ja nedavno piknuo 256 za 700e, bio najeftiniji tad. Ali nađu se i ultre za ok cijenu već, šteta je uzet 128 model. A prošle godine pred Božić i nakon one 50% akcije prodao onaj "drekec" od 22 ultre za 900e za čas, ludo skroz. 

 

 

 smartoprema.hr

11 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Evo uspio sam staklo od spigena negdje zagrepsti neznam ni sam di, a uvijek ga drzim zasebno i samog u đepu

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

zar nije onda wallet case best options

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Tome staklo i služi. Nek se izgrebe ono umjesto zaslona koji nije puno tvrđi.

Wallet case pa ima drugi problem.
Uđe prašina između pa se sve to fino trlja do sličnog rezultata.
Drugi minus je kaj za gotovo svaku operaciju moraš otvoriti ta vrata.
Osobno bi me to izluđivalo.
12 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Kako čudno vidjeti Samsung temu gdje se nitko ne žali na mob :D

Pošto se dobiva galaxy watch 5, uzeo i ja s23u. Ništa mi ne nedostaje na s21u ali sam gadna snobina.

U dvodnevno trajanje baterije ću povjerovati tek kad sam iskusim, zvuči nerealno

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
maks0806 kaže...

Kako čudno vidjeti Samsung temu gdje se nitko ne žali na mob :D

Pošto se dobiva galaxy watch 5, uzeo i ja s23u. Ništa mi ne nedostaje na s21u ali sam gadna snobina.

U dvodnevno trajanje baterije ću povjerovati tek kad sam iskusim, zvuči nerealno

 Imali su mi klinci S21 koji su mrzili od dana jedan zbog autonomije baterije.

Bio sam super skeptičan prema S23 , mislio sam "to je to nemre bolje"...

Baterija puno duže traje, puno duže nego na S21.

Tako da sam jako ugodno iznenađen, pozitivno. 

12 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Pitanje za ekipu što ga je uzela iz T-coma (256gb verziju); dobili ste model s 8gb rama?

EDIT: Eh, znao sam da nemre biti savršeno, a 512gb modela nemaju. Pljuga na kvadrat

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.4.2023 16:01 (maks0806).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
maks0806 kaže...

Pitanje za ekipu što ga je uzela iz T-coma (256gb verziju); dobili ste model s 8gb rama?

EDIT: Eh, znao sam da nemre biti savršeno, a 512gb modela nemaju. Pljuga na kvadrat

 A sta ce ti vise hakeru...?

 

U Hr nema drugih modela osim 8/256GB, 12/512GB, 12/1TB

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.4.2023 17:18 (R36).
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Ako u 2g staroj ultri imam 12, snob u meni neće prihvatiti manje. Jednostavno ne bi bio miran niti želim. Ako sam spreman dati toliko para, ne želim downgrade ma kolikogod nije značio ništa, a i poprilično sam heavy user.

 

Trenutno nijedan operater nema 512/12 modela :/

5 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Da stave i 512GB rama opet bi ti sve bilo isto. Android + OneUI jedu ram nepotrebno, neoptimizirano i nista ti od ucitanog ne ostaje u njemu nakon vrlo kratkog vremena.

 
1 1 hvala 1
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Složimo se da se ne slažemo. Da, nije to iOs, ali od svih skinova mi One UI najviše odgovara i najpouzdanije radi. Drugi ne dolaze u obzir.

Da i je tako kako kažeš, i dalje je više=bolje. Na gradilištu kad multitaskam kamera-editor-autocad-excel-pdf-poziv-whatsapp mi ne izbacuje iz memorije ništa. Isto tako osim što mi ne pada pamet raditi downgrade po ramu, treba mi više memorije. Imam još 30ak gb slobodno na svom 256gb modelu, a ne razmišlja mi se oko toga. Da želim kompromise, ne bih tražio mob od >10k kn i suludo mi je da iako još od Note 10+ iz 2019 koji je dolazio sa 12gb, s20u (12/16gb), s21u (12/16gb) odluče na novijim modelima smanjiti na 8... Iako nije prvi put da su izbacili hardverske funkcije (precizno mjerenje površina i udaljenosti na Note 10+), ovo je onako dosta manje očita stvar koju ne podržavam. Prošle godine su recenzenti to spomenuli kao kritiku za s22u, a ove godine nisam nijednog čuo da išta kaže o tome (bar od onih koje ja pratim).

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.4.2023 15:02 (maks0806).
13 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Uzeo ultru pa me zanima dal je zaljepljena folija preko ekrana,jer nemogu uopce skuzit jel ima tvornicku foliju ili ne

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Nema tvorničke folije.
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Nema tvornicki nista, ali pod hitno stavljaj ili kaljeno ili neku foliju gore, jer je ekran katastrofa osjetljiv na mikroogrebotine...

9 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

bez stakla, bez folije, bez maske, nikakvih mikro ogrebotina nema.

u depu je uvijek sam i to je to

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
digitall kaže...

bez stakla, bez folije, bez maske, nikakvih mikro ogrebotina nema.

u depu je uvijek sam i to je to

 

"Strah od mikroogrebotina" bi trebalo klasificirati kao neku bolest.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Bitanga kaže...
digitall kaže...

bez stakla, bez folije, bez maske, nikakvih mikro ogrebotina nema.

u depu je uvijek sam i to je to

 

"Strah od mikroogrebotina" bi trebalo klasificirati kao neku bolest.

 današnjoj lghdtv+- (de)generaciji su vjerojatno i na umjetnim noktima mikro ogrebotine (muškima) :D

5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Ubo s23 obicni prije 2 dana i za sada jaako zadovoljan.

Imate nekakav savjet za wireless punjac? Onog tipa da stoji mobitel uspravno. Neki jeftiniji a da puni 15w koliko je predviden mob.

Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Presao sam sa A52s na S23+ i iskreno i nije mi neka razlika u koristenju pogotovo ako uzmemo u obzir da je cijena prvog mobitela 400e (star skoro dvije godine) i najnovijeg flagshipa od 1000e, ili sam ja totalno prosijecan i nezahtjevan korisnik. Najveca razlika mi je u brzini citaca otiska prsta i opcenito malo ugladjeniji i brzi rad ali da su sad razlike drasticno velike nisu. Prvo sam mislio kupit Ultru ali je taj mobitel jednostavno prevelik i ne sjeda mi lijepo u rukama dok je obicni S23 premalen i nije uopce ni usao u razmatranje za kupnju tako da su konstatacije ponekih ljudi da je S23+ nepotreban model totalna glupost. S23+ mi je savrsen po svemu iako bas nisam ljubitelj ostrih rubova i hladnoce aluminija kao i tezine uredjaja, nekako mi je A52s bolje lezao u rukama. Govorim o koristenju mobitela bez ikakvih zastita i maskica. Uglavnom S23+ je savrsen mobitel i ima moju iskrenu preporuku za sve koji se jos premisljaju bi li ga kupili ili ne.
 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Je li bolji, kvalitetniji zvuk na vanjskim zvučnicima kod modela S23 ?

 

Na S22 seriji je bio u rangu mobitela do 300 €

合氣道 Leptiri poput Monarha su najsposobnija vrsta na planetu, a nemaju mozak ...možda baš zato...
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Zaporožac kaže...

Je li bolji, kvalitetniji zvuk na vanjskim zvučnicima kod modela S23 ?

 

Na S22 seriji je bio u rangu mobitela do 300 €

 

Kvalitetniji po kojem kriteriju?

Meni je zvuk sasvim dobar na S22U, no možda nisam sposoban ocijeniti jer mobitel od 300€ nisam nikad imao pa ne znam kakav je tamo zvuk.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Zaporožac kaže...

Je li bolji, kvalitetniji zvuk na vanjskim zvučnicima kod modela S23 ?

 

Na S22 seriji je bio u rangu mobitela do 300 €

 je. ima po yt dosta usporedbi.

na s22 seriji je bio lošiji od s21 serije i od note20ultra

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice