Pitanje u vezi facebook grupa

poruka: 6
|
čitano: 5.421
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Pitanje u vezi facebook grupa

Zanima me kako se može napraviti npr. da korisnik mora otići "like" te grupe i tek onda može posjetiti tamo neku vanjsku stranicu.To me zanima pošto vidim tako osta stvari za koje trebam like-ati i zatim podijeliti sa drugima kako bi mogao vidjeti neku stvar koja me vodi na drugu stranicu.Kako to napraviti.Dali postoji kakav tutorial na netu?Ja bi tražio ali neznam pod čemu to da tražim.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje u vezi facebook grupa
crowap kaže...

Zanima me kako se može napraviti npr. da korisnik mora otići "like" te grupe i tek onda može posjetiti tamo neku vanjsku stranicu.To me zanima pošto vidim tako osta stvari za koje trebam like-ati i zatim podijeliti sa drugima kako bi mogao vidjeti neku stvar koja me vodi na drugu stranicu.Kako to napraviti.Dali postoji kakav tutorial na netu?Ja bi tražio ali neznam pod čemu to da tražim.

Mislim da je o tome vec pisano na forumu. 

 

potrazi:

http://www.bug.hr/forum/search/topic/?txt=facebook+stranica&ss=t&sa=&t=&f=70&sort=act

15 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje u vezi facebook grupa
mario1990 kaže...
crowap kaže...

Zanima me kako se može napraviti npr. da korisnik mora otići "like" te grupe i tek onda može posjetiti tamo neku vanjsku stranicu.To me zanima pošto vidim tako osta stvari za koje trebam like-ati i zatim podijeliti sa drugima kako bi mogao vidjeti neku stvar koja me vodi na drugu stranicu.Kako to napraviti.Dali postoji kakav tutorial na netu?Ja bi tražio ali neznam pod čemu to da tražim.

Mislim da je o tome vec pisano na forumu. 

 

potrazi:

http://www.bug.hr/forum/search/topic/?txt=facebook+stranica&ss=t&sa=&t=&f=70&sort=act

Nažalost nema nigdje odgovora..

16 godina
offline
Pitanje u vezi facebook grupa

Imam problem. Naime cura je bila napravila grupu i stavila je i mene za administratora. Nakon par mjeseci smo odustali biti administratori. Pitanje je kako da ponovno postanem administrator jer u grupi uopće nema administratora. Tamo gdje piše "Voditelji" piše "U ovoj grupi više nema administratora!" I BTW nema nigdje klik da postanem administrator.

̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest! MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje u vezi facebook grupa
Najbrži kaže...

Imam problem. Naime cura je bila napravila grupu i stavila je i mene za administratora. Nakon par mjeseci smo odustali biti administratori. Pitanje je kako da ponovno postanem administrator jer u grupi uopće nema administratora. Tamo gdje piše "Voditelji" piše "U ovoj grupi više nema administratora!" I BTW nema nigdje klik da postanem administrator.

Onda vise ne mozes biti administrator ako ste napustili grupu.

12 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje u vezi facebook grupa

Ja imam jedan preoblem... htio bih na svojoj stranici staviti kad neko like da mu se pojavi ispod da podjeli stranicu s svojim prijateljima...

Arian RIčko
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice