Korisničke skripte za Bug Online Forum izdvojena tema

poruka: 358
|
čitano: 143.701
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BOL Forum dodatak - Sidebar Reborn
12 godina
protjeran
offline
Re: Korisničke skripte za Bug Online Forum
Matozan kaže...
NiramX kaže...

 

Nemoj ju pokrenuti, samo skini. Ili još bolje kopiraj tekst pa dodaj u Grease/TamperMonkey. 

 

U prvom postu link na  userscripts.org mi javlja "The connection has timed out", pa sam zato skinuo skriptu koju si postavio.

Kako misliš nemoj je pokrenuti?

BOLSidebar.js mi se skine u (Library) Downloads, misliš da će datoteku Grease skužiti i sam pokrenuti?

 

 

Ne, otvori ju Wordpadom, kopiraj tekst i ručno dodaj.

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods. ...Come, my friends, 'Tis not too late to seek a newer world.
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.1.2015 19:50 (NiramX).
15 godina
offline
Re: Korisničke skripte za Bug Online Forum
NiramX kaže...

Ne, otvori ju Wordpadom, kpiraj tekst i ručno dodaj.

Jesam, ali se opet ništa ne događa. {#}

Grease je enabled i kvačica je na BUGSideBar 2.0.7, ali se skripta ne izvršava.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
protjeran
offline
Re: Korisničke skripte za Bug Online Forum
Matozan kaže...
NiramX kaže...

Ne, otvori ju Wordpadom, kpiraj tekst i ručno dodaj.

Jesam, ali se opet ništa ne događa. {#}

Grease je enabled i kvačica je na BUGSideBar 2.0.7, ali se skripta ne izvršava.

 

Meni radi. Stvarno ne znam zašto tebi neće.

 

Pronašao sam link!

 

http://userscripts-mirror.org/scripts/show/125957.html

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods. ...Come, my friends, 'Tis not too late to seek a newer world.
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.8.2014 10:08 (NiramX).
15 godina
offline
Re: Korisničke skripte za Bug Online Forum
NiramX kaže...

 

Meni radi. Stvarno ne znam zašto tebi neće.

 

Pronašao sam link!

 

http://userscripts-mirror.org/scripts/show/125957.html

Hvala!

 

RADI!!! {#}

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
neaktivan
offline
Korisničke skripte za Bug Online Forum

ima ko bugslike skriptu?

dl link sa prve strane ne valja

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Korisničke skripte za Bug Online Forum

Ponukan raspravom u ovoj temi, odlucio sam prihvatiti challenge i napraviti alat za analizu teme. Alat bi vratio statistiku odabrane teme, koja bi ukljucivala broj danih/primljenih palaca gore/dolje kao i hvala. To sve naravno samo za korisnike koji su u toj danoj temi sudjelovali.

 

Cilj je bio da alat moze koristiti bilo tko, a ne samo ja. Takodjer, cilj je bio i da ne srusimo bug forum servere :P

 

Tako da sam nakon cjelodnevnog rada (sinoc tek u 5 isao spavat, toliko me to zaokupiralo), nakon hrpe iteracija i lupanja glavom u zid, uspio sastaviti alat koji pristojno radi cak i na vecim temama.

 

Skripta je pisana u JavaScriptu (+ jQuery library), a u cijelu pricu je ukljucen i moj server na koji cacheam podatke 24 sata x sati (ovisno o velicini teme) od kada su izgenerirani. To znaci da jednom kada jedan forumas zavrsi analizu neke teme, ista se sprema na moj server te tamo ostaje 24 sata x sati (ovisno o velicini teme). Ukoliko neki drugi forumas tada pokusa iskoristiti alat na istoj toj temi, odmah ce dobiti rezultat sa mog servera.

 

Vrijeme koje je potrebno za analizu varira, najdulje traju teme (nravno one sa hrpom stranica) u kojima vecina postova ima barem po jedan thumbs up/down ili hvala.

 

Primjer gotove analize: http://bug-analyze.antesepic.me/?bug_thread_id=299

 

Kako vi to mozete koristiti?

 

Skinite skriptu sa ovog linka: https://dl.dropboxusercontent.com/u/20590482/bug_analyze/bug_analyze.user.js

 

Zatim ju instalirajte prema uputstvima u prvom postu ove teme.

 

Ako je instalacija bila uspijesna, kada otvorite neku od tema, u gornjem desnom kutu trebali bi imati novu opciju:

 

 

Jednostavno kliknite na taj gumb i cekajte. Skripta ce vam dati do znanja kada je gotova, a takodjer i sam progress kako se bude micala kroz stranice. Kada analiza zavrsi, klikom na gumb otici cete na moj server odnosno stranicu koji ce prikazati analizu u tablici.

 

Tablicu mozete sortirati klikom na vrh kolone.

 

Nadam se da ce nekome posluziti, nema neku prakticnu svrhu ali bas mi se dopalo raditi na ovome, uvijek se nesto novo nauci, + sto je neizmjerno zabavno.

WordPress ❤
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.1.2015 0:51 (OriginalEXE).
 
36 0 hvala 39
12 godina
protjeran
offline
Re: Korisničke skripte za Bug Online Forum
OriginalEXE kaže...

Ponukan raspravom u ovoj temi, odlucio sam prihvatiti challenge i napraviti alat za analizu teme. Alat bi vratio statistiku odabrane teme, koja bi ukljucivala broj danih/primljenih palaca gore/dolje kao i hvala. To sve naravno samo za korisnike koji su u toj danoj temi sudjelovali.

 

Cilj je bio da alat moze koristiti bilo tko, a ne samo ja. Takodjer, cilj je bio i da ne srusimo bug forum servere :P

 

Tako da sam nakon cjelodnevnog rada (sinoc tek u 5 isao spavat, toliko me to zaokupiralo), nakon hrpe iteracija i lupanja glavom u zid, uspio sastaviti alat koji pristojno radi cak i na vecim temama.

 

Odlično!  Samo, Friday će biti ljut što si mu olakšao posao.

 

Našao sam bug! Moj PC vraća te na vrh stranice.

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.1.2015 18:23 (NiramX).
13 godina
offline
Re: Korisničke skripte za Bug Online Forum
NiramX kaže...
OriginalEXE kaže...

Ponukan raspravom u ovoj temi, odlucio sam prihvatiti challenge i napraviti alat za analizu teme. Alat bi vratio statistiku odabrane teme, koja bi ukljucivala broj danih/primljenih palaca gore/dolje kao i hvala. To sve naravno samo za korisnike koji su u toj danoj temi sudjelovali.

 

Cilj je bio da alat moze koristiti bilo tko, a ne samo ja. Takodjer, cilj je bio i da ne srusimo bug forum servere :P

 

Tako da sam nakon cjelodnevnog rada (sinoc tek u 5 isao spavat, toliko me to zaokupiralo), nakon hrpe iteracija i lupanja glavom u zid, uspio sastaviti alat koji pristojno radi cak i na vecim temama.

 

Odlično!  Samo, Friday će biti ljut što si mu olakšao posao.

 

Našao sam bug! Moj PC vraća te na vrh stranice.

Primjetih, problem je sto loadam novu verziju jQuery-a posto bug forum koristi onu iz prekambrijske ere.

 

Radim na tome da to popravim.

WordPress ❤
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.1.2015 18:55 (OriginalEXE).
13 godina
offline
Korisničke skripte za Bug Online Forum

Super ti je ova skripta, samo taj bug popraviš i to je to

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Korisničke skripte za Bug Online Forum

Evo poravio sam.

 

Morate samo ocistiti browser cache da bi vam se ucitala popravljena verzija skripte. Znati cete da je popravljeno ako vam radi Moj PC gumb :)

WordPress ❤
 
1 0 hvala 6
14 godina
offline
Re: Korisničke skripte za Bug Online Forum
OriginalEXE kaže...

...

 Svaka čast legendo! 

www.damagehigh.com // Don`t fix what ain`t broken!
16 godina
offline
Korisničke skripte za Bug Online Forum

Evo analizirao sam jednu od vecih tema Ultimativna antivirus tema - P&O - analiza je trajala oko 1h

 

Puno hvala forumasu za sav trud i vrijeme potroseno za ovo  

 

BTW: da li se moze taj link od analize sherat da i ostali vide bez da rade analizu?

 

Test - LINK

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
6 0 hvala 5
12 godina
neaktivan
offline
Re: Korisničke skripte za Bug Online Forum
OriginalEXE kaže...

Evo poravio sam.

 

Morate samo ocistiti browser cache da bi vam se ucitala popravljena verzija skripte. Znati cete da je popravljeno ako vam radi Moj PC gumb :)

 bravo za ovo care,svaka čast.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
13 godina
offline
Re: Korisničke skripte za Bug Online Forum
djigibao kaže...

 

BTW: da li se moze taj link od analize sherat da i ostali vide bez da rade analizu?

 Moze, samo napomena da se podaci brisu nakon 24 sata, nakon cega ce netko drugi (tko vec prvi naleti) morati napraviti analizu.

 

Ako zelite, mogu produljiti trajanje cache-a, meni se 24 sata cinilo nekako ok.

WordPress ❤
16 godina
offline
Re: Korisničke skripte za Bug Online Forum
Bilo bi lijepo da je duze ako ti nije tesko.
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
16 godina
offline
Re: Korisničke skripte za Bug Online Forum
OriginalEXE kaže...

Evo poravio sam.

 

Morate samo ocistiti browser cache da bi vam se ucitala popravljena verzija skripte. Znati cete da je popravljeno ako vam radi Moj PC gumb :)

 

Nisam ocistio cache ali ipak radi   - ZAHVALJUJEM  

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
13 godina
offline
Korisničke skripte za Bug Online Forum

Ok slazem se, pogotovo za ove ogromne teme.

 

Nista, morati cu jos poraditi na tome. Probati cu sloziti malo pametniji sistem.

 

Za sada cu napraviti ovako:

 

Ovisno o velicini teme, duljina trajanja podataka je dulja.

 

Npr. za ovakvu temu poput Ultimativna antivirus tema - P&O bi po meni tjedan dana bilo ok trajanje, a za manje teme koje se brzo generiraju stavim manje trajanje.

 

Za neke vrlo male teme (do par stranica) mozda cak i samo 12 sati.

WordPress ❤
 
4 0 hvala 4
13 godina
offline
Korisničke skripte za Bug Online Forum

Evo ovako sam namjestio.

 

Male teme: pola dana

Teme iznad 50 stranica: 1 dan

Teme iznad 100 stranica: 2 dana

Teme iznad 200 stranica: 4 dana

Teme iznad 400 stranica: 7 dana.

 

Napomena da promijena vazi tek od sada tako da teme koje ste prethodno analizirali i dalje isticu sutra u otprilike toliko sati, tek ce od sljedece analize vrijediti gornje trajanje.

WordPress ❤
 
7 0 hvala 7
14 godina
offline
Re: Korisničke skripte za Bug Online Forum

Ne bi htio ispasti sada nezahvalan, jer je sada već ovo genijalno, samo brainstormam ideje. Ne očekujem realizaciju...;)

Bilo bi zgodno kada bi ti na serveru uvijek bila spremljena zadnja statistika svake već prije analizirane teme. Na taj način, mogao bi se dodati recimo gumb pokraj već postojećeg "Analiziraj" koji bi vodio na zadnju dostupnu statistiku te teme. Ukoliko je ona prestara, user je ponovno analizira i ona se osvježi. Na taj način, mogao bi složiti i statistiku čitavog foruma, tj. svih do tada analiziranih tema (pobrojiš analizirane postove i sve postove na forumu, pa da znamo i postotak analiziranih postova). Ujedno za svaku temu bi imali uvijek instante rezultate, samo je pitanje koliko su aktualni.

 

Ukoliko imaš volje za realizaciju ovako nečega, a problem predstavlja hosting, tj. potencijalni promet/storage, ja sam spreman donirati koju kintu u tvojem smjeru, a vjerujem da nisam jedini...

www.damagehigh.com // Don`t fix what ain`t broken!
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.1.2015 21:23 (DamageHigh).
14 godina
odjavljen
offline
Korisničke skripte za Bug Online Forum

Ovo je zbilja genijalno :)

 

Bi se mogla napraviti skripta koja izbaci koliko odabrani korisnik na forumu ima postova, ili da izbaci za sve korisnike?

Svi smo mi Mentalist.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Korisničke skripte za Bug Online Forum
Jakovp kaže...

Ovo je zbilja genijalno :)

 

Bi se mogla napraviti skripta koja izbaci koliko odabrani korisnik na forumu ima postova, ili da izbaci za sve korisnike?

 Bila je ona aplikacija koju je jedan kolega s foruma napravio koja je to radila (među ostalim).

Ne mogu je sada pronaći, ali vjerujem da je još tu negdje na forumu.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
14 godina
odjavljen
offline
Korisničke skripte za Bug Online Forum

Ako pronađeš super! Sad sam se sjetio da bi se mogle napraviti kompletne statistike za svakog korisnika - koliko je dao td, tu, hvala, isto tako i primio tu, td i hvala, i koliko ima postova.

Svi smo mi Mentalist.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Korisničke skripte za Bug Online Forum

Evo ga. LINK

Ali su svi mirrori down, idem potražit možda ga imam negdje u cloudu.

Našao, evo ga na GDrive, pa skidajte.

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.1.2015 23:15 (mind_challenge).
Moj PC  
4 0 hvala 4
16 godina
offline
Korisničke skripte za Bug Online Forum

Ne radi li skripta malo previše prometa prema serveru, previše upita?

Living on my planet is so easy; there is peace, there is love and there is ecstasy.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Korisničke skripte za Bug Online Forum
Father_Dougal kaže...

Ne radi li skripta malo previše prometa prema serveru, previše upita?

 

Those who rule bi se sigurno požalili u tom slučaju.

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
15 godina
online
Korisničke skripte za Bug Online Forum

meni nece otvorit download link.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Korisničke skripte za Bug Online Forum
mar123 kaže...

meni nece otvorit download link.

 Moj ili kolege Originalexe-a?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Korisničke skripte za Bug Online Forum

jel ovo vrijedi za sve usere

ili samo na one koji su do fiksnog datuma dodani u user.db

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
12 godina
protjeran
offline
Re: Korisničke skripte za Bug Online Forum
Ikarus01 kaže...

jel ovo vrijedi za sve usere

ili samo na one koji su do fiksnog datuma dodani u user.db

 

Možeš updateati, ali proces je izuzetno dugotrajan.

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
15 godina
offline
Re: Korisničke skripte za Bug Online Forum
Ikarus01 kaže...

jel ovo vrijedi za sve usere

ili samo na one koji su do fiksnog datuma dodani u user.db

 Vrijedi za sve, samo nakon pokretanja moraš updateati user.db iz programa.

Pošto je zadnji put updatean prije 2 godine potrajat će i više od nekoliko sati (barem je meni).

Da ne morate uplodam vam sada svoj updatean user.db, stavim link kad bude gotovo.

edit: Evo ga LINK

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.1.2015 21:26 (mind_challenge).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BOL Forum dodatak - Sidebar Reborn
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice