Skype problem sa rekonekcijom?

poruka: 7
|
čitano: 2.840
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Skype problem sa rekonekcijom?

Windows 7 ultimate 32bit

Skype najnovija verzija, skinuta prije par dana...

 

Problem se poceo javljati prije 2 dana, a radi se o tome da kad sam na video call-u skype svako malo pocne vrtit onaj plavi kruzic sa strelicama kao kad se prvi put  spaja...  svako malo prekine naravno i video.. ostatak neta radi, ali on puca, nekad vise nekad slabije.. mislio sam da je do neta (imao sam brzinu 10mb t.com)  onda sam zvao 0800 broj, oni su mi procistili liniju par puta, na kraju mi je prestao radit router (tomson) doso tehnicar reko je da mi je brzina prevelika, da smanjimo na 4mb.. smanjili dobio novi ruter ZTE.. ali problem se opet pojavio.. Nije stalno ali eto desava se...

 

Skenirao sam kompjuter adwcleanerom i malwarebytesom... uz to ga odrzavam ccleanerom, ne znam sto jos da pokusam... ako skinem stariju verziju skypea, neda mi da udjem, javlja da morma najnoviju skinut :( kad ce jednom taj skype postat normalan program..

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Skype problem sa rekonekcijom?
isti imam problem, nije ti to do neta....s pojedinim ljudima na skypu mi stalno prekida i vrti, dok s nekima normalno radi
13 godina
neaktivan
offline
Skype problem sa rekonekcijom?

E da , da dodam, imam laptop sa windows 8.1 i spajam se na isti ruter ali wifi... i ista osoba, nemam taj problem... :(

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Skype problem sa rekonekcijom?

Da li  se pojavilo neko rijesenje u medjuvremenu ?

 

Evo mene i dalje muci, na desktopu na koji se spajam zicno , skinuo novu verziju skypea i nista nije pomoglo, vrti vrti, kad ja ugasim svoj video radi sve ok, ali cim upalim prekida veza... zvuk mogu da saljem, primam video i zvuk i to nijeisto problem, ali sliku ne... 

 

Na laptopu isto skinuta najnovija verzija i tu radi bez problema :(

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Skype problem sa rekonekcijom?

evo isti problem i mene muci.. svakih 30 sekundi mi se vrti plavi kruzic.. cim ukljucim kameru, 10mb imam vezu, nema logike da je zbog toga... t-com
cim ugasim kameru mogu normalno razgovarat :/

EDIT:
evo dok je danas s istom osobom, preko istog laptopa i istog interneta sve ok !

Error 404 Not Found
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.1.2015 21:25 (Cojek).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Skype problem sa rekonekcijom?

Mozda je problem u verziji 

Skype-a.

 

Pozzz

BB
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Skype problem sa rekonekcijom?
cajodnane kaže...

Mozda je problem u verziji 

Skype-a.

 

Pozzz

 nije, bilo mi na starijoj verziji, sad sam reinstaliral novu verziju i isti problem.... nekad radi nekad ne...

Error 404 Not Found
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice