Hp laptop i amd driveri

poruka: 5
|
čitano: 2.236
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Hp laptop i amd driveri
Pozz, nakon instalacije windowsa 10 na hp 255 g8 koji ima ryzen 3 cpu i pretpostavljam integrirani gpu, windows je sam napravio update svih drivera. Ok.
Ali, nakon svega kad se klikne amd radeon software, koji se kolko sam skužio instalirao preko microsoft storea, izbaci se greška - - radeon software and driver versions do not match

Sad, googleo sam upravo tu grešku, ima kao nekih riješenja vizavid editiranja u registryu nešto, al ja taj redak u registryu nemam..

Jel zna netko kako bi se to moglo riješiti ili je jedino riješenje preko onog software amd adrenaline sve ponovno instalirati šta god on ponudi

https://www.amd.com/en/support

Hvala
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.11.2021 15:41 (sage).
 
0 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Hp laptop i amd driveri

Bolje skini DDU i drivere s AMD stranice za tvoj procesor/grafičku.

Pokreneš DDU i sve počistiš i nakon restarta instaliraš drivere.

 

Kruha i igala...
15 godina
offline
Re: Hp laptop i amd driveri
Ok taj DDU i ručnog drivere sa amd stranice je jedna opcija, iskreno to mi je malo komplicirano. Ako bi radilo ovako preko amd adrenaline pa sve samo next next to bi mi sad trenutno bila najzgodnija i najbrža opcija.. Cpu je ryzen 3 5300u hp255 g8. Iskreno ne znam tamo na toj amd stranici za drivere ni šta bi trebao ručno downloadati. Koji driver jel koji bi išao vezano za taj cpu koji je na laptopu.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.11.2021 16:12 (sage).
6 godina
offline
Re: Hp laptop i amd driveri
sage kaže...
Ok taj DDU i ručnog drivere sa amd stranice je jedna opcija, iskreno to mi je malo komplicirano. Ako bi radilo ovako preko amd adrenaline pa sve samo next next to bi mi sad trenutno bila najzgodnija i najbrža opcija.. Cpu je ryzen 3 5300u hp255 g8. Iskreno ne znam tamo na toj amd stranici za drivere ni šta bi trebao ručno downloadati. Koji driver jel koji bi išao vezano za taj cpu koji je na laptopu.

 Probaj ovo:

 

https://support.hp.com/hr-en/drivers/selfservice/hp-255-g8-notebook-pc/38151405

15 godina
offline
Re: Hp laptop i amd driveri

driveri-support..

 

 

-clean install aktualne winver-builda 21h2..

-daš automatici vremena, klikni update, restartaj par puta.. 99% obavi sama automatika sve.

-gpu ima više verzija drivera.. ako automatika nije sama obavila, kreneš s najnovijim pa unazad.. + možda treba za chipset, možda bios-postavke itd.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice